Keresés

Részletes keresés

Spriccpumpa Creative Commons License 2020.08.10 0 1 7640

 

 Igen, a Te döntésed.

 

 Igen, meglehetősen ritka, mondhatnánk azt is, hogy folyamatosan hiánycikk...

Előzmény: Lucy Fairy (7634)
Spriccpumpa Creative Commons License 2020.08.10 0 1 7639

 

 Ugyan már, miket gondolsz??!!

Hogyan adnálak el, mikor nem vagy az enyém.

Sajnos...

Ám, ha az enyém lennél, akkor meg pont azért nem adnálak el, mert az enyém vagy és az is maradsz.

A pisilős hölgyeket megbecsüli és megtartja a pisilős férfiember.

A pisilős hölgy ritka kincs, ezért nem eladjuk, hanem gyűjtjük őket.

 

 Egyébiránt az emberkereskedelem hivatalosan régen megszűnt, ergo, ha akarnám, akkor sem adhatnálak el, lévén nem vagy a tulajdonom.

 Te egy független hölgy vagy, saját személyiséggel és akarattal, szerencsére a ritka, pisilős változat.

 

 😊😊😊

Előzmény: Lucy Fairy (7632)
Spriccpumpa Creative Commons License 2020.08.10 0 0 7638

 

 Többnyire mindenki végiggondolja.

Mozgatórugó sokféle lehet, általában mindenkinél más és más.

A közös, ami összefogja az egészet az, hogy az egyed szeret pisilni. 

Előzmény: Lucy Fairy (7631)


Spriccpumpa Creative Commons License 2020.08.10 0 1 7637

 

 Részvétem!

 

 V. sz., nem késtél el.

Amennyiben ügyesen csinálják, egy kis bi-/poligámia még belefér.

 

😊😊😊

Előzmény: Törölt nick (7622)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.09 0 0 7636

Sajnos igen ritka az ilyen nő vagy nagyon nehéz belebotlani, mert sokan azért nem beszélnek ilyen nyíltan róla, mint te. És nyilván ha egy komoly párkapcsolatot keres az ember főleg a rózsaszín felhővel tarkítva, akkor nem azzal kezdi, hogy szereted-e a pissinget. És gondolom fordítva is igaz a nőkre is. 

Előzmény: Lucy Fairy (7634)
Trebon Creative Commons License 2020.08.09 0 4 7635

Nem tudom, de eszméletlen jó lehet egy ilyen csajjal, mint pl. Ariel... :)

Előzmény: Lucy Fairy (7631)
Lucy Fairy Creative Commons License 2020.08.08 0 0 7634

Nyilván nekem is lenne beleszólásom:D Sőt igazából egyedül nekem van :D Nem aggódok én, nem vagyok egy elveszett bárány! 

Tenyleg ennyire ritka a pissing-kedvelő nő??

Előzmény: Törölt nick (7633)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.08 0 0 7633

😂😂😂 látod, kis kerítő, de nyugodj meg nincs miért aggódnod 😘

Előzmény: Lucy Fairy (7632)
Lucy Fairy Creative Commons License 2020.08.08 0 1 7632

Na-na! Eladsz? :D

Előzmény: Spriccpumpa (7621)
Lucy Fairy Creative Commons License 2020.08.08 0 0 7631

Gondolkodtatok már azon, hogy ez az egész miért mozgatja meg azt, akit megmozgat?

Hogy miert ennyire átkozottul izgalmas? Hogy miért ilyen szép látvány és kívánjuk meg a gifen látott szituációban levő személyeket es képzeljük magunkat a helyükbe?

 

Előzmény: Trebon (7630)
Trebon Creative Commons License 2020.08.08 0 5 7630

Lucy Fairy Creative Commons License 2020.08.08 0 0 7629

Milyen kis pajkosak *.* aww

Előzmény: Trebon (7627)
pee she Creative Commons License 2020.08.08 0 1 7628

Gondoltál- e arra, hogy egy, a fantáziádban szereplő perverz, pisilős kemény farok biztosan van.

A pazar stílusodért külön gratulálok!! 

Hogy most feszülő hólyaggal, eget kémlelő farokkal fekszem az ágyon, azt ez esetben neked köszönhetem Lucy. 

Nem tudni, előbb elélvezek- e, vagy bepisilek... 

Előzmény: Lucy Fairy (7615)
Trebon Creative Commons License 2020.08.08 0 3 7627

Trebon Creative Commons License 2020.08.08 0 3 7626

Trebon Creative Commons License 2020.08.08 -1 3 7625

Trebon Creative Commons License 2020.08.08 0 4 7624

Trebon Creative Commons License 2020.08.08 0 3 7623

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.07 0 0 7622

Sajnos elkéstem vele 😫😉

Előzmény: Spriccpumpa (7621)
Spriccpumpa Creative Commons License 2020.08.07 0 1 7621

 

 Most itt van, megteheted, de ne gondolkodj túl sokáig, mert még lecsapják a kezedről és hoppon maradsz.

 

😊😊😊

Előzmény: Törölt nick (7620)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.07 0 0 7620

Ohh hogy én miért nem találtam annó akkor egy ilyen csajt, rögtön feleségül vettem volna):

Előzmény: Lucy Fairy (7615)
Iceman88 Creative Commons License 2020.08.06 0 1 7619

Nagyon Szuper volt!! Imádom az ilyen csajokat!! Szivesen segitenék neked :)!!! Puszi a pisis testedre

Előzmény: Lucy Fairy (7615)
Lucy Fairy Creative Commons License 2020.08.06 0 0 7618

Köszönöm: )

Előzmény: tomas87 (7617)
tomas87 Creative Commons License 2020.08.05 0 1 7617

Nagyon szuper,nekem nagyon tetszett !! ;)

Előzmény: Lucy Fairy (7615)
Lucy Fairy Creative Commons License 2020.08.04 0 12 7615

Sziasztok!  

Nagyon régen jártam erre, most kedvet kaptam megosztani az első pissing-élményem, ami tavaly ősszel történt.

Fogadjátok, olvassátok szeretettel:

 

Reggel 9 óra:Szokás szerint 3 óránként felébredek, kelt a hólyagom, és egy kis napfény, ami beszűrődik az ablakon.

Valamit álmodtam. Nem csak a hólyagom feszített, hanm egy pici izgalom is valahogy. 

 

Kimegyek pisilni félkómásan, aztán iszok egy kis vizet, és visszafekszem, mert hajnal háromig huncutkodtam, aminek az utóhatásait valahogy most is érzem még. 

Megnézem gyors, hogy jött-e e-mail, de senkinek nem hiányoztam még. Hm-hm, najó, akkor alvás.


10 óra elmúlt:Újra felébredek, pedig a lakásban már csend van, lehet most ment el lakótársam...

A szemem se nyitottam ki még, féloldalasan fekszem, kezem a duzzadó hólyagom felett pihen, mely most erőteljesebben feszített, ezzel együtt észleltem, hogy valamiért fel vagyok izgulva. Éreztem, hogy a csiklóm kissé duzzadt, nem olyan álmoskás, mint szokott. Egyből eszembe jutottak a hajnali videók, ó azok a csodás popsiba pisilő farkak, megborzongok az emlékre, és odalent is bizseregni kezdek még jobban, ahogy egyre inkább feléledek, és kiűz az ágyamból a kikívánkozó arany folyó. Perverz és annál finomabb gondolatok cikáznak végig a fejemben, meg-megdörzsölöm álmos vénuszdombom, de muszáj felkelnem az ágyból, ha nem akarom eláztatni azt....


Hm, mi lenne, ha valamibe belepisilnék? Ha most kipróbálnám milyen a sajátom? Egyedül vagyok itthon... Najó, azért a kulcsot belerakom a zárba, nehogy mégis... Egyre jobban feszít a hólyagom... Valamit tennem kell. De mibe pisiljek? És utána mit csináljak vele? Egyértelmű - a fürdőbe kell mennem. Vigyek egy üveget? Neeeem, nem akarok álmosan ott gubbasztani felette, még a végén félremegy és pocsékba... Tálka? Ahh, nem kéne ilyesmire elhasználni. Már nagyon-nagyon kell, és alig bírom szorongatni, közben még jobban bizsereg a puncim, a gondolatokra is, amik cikáznak, hogy mire készülök, és kezdek nedvesedni. Valószínű álmodhattam is valamit, különben nem lettem volna alapból nedves, és nem lett volna duzzadt a csiklóm, megsimogattam, kicsit körbekentem a nedvemet, és a pisilőm környékére tapasztottam az ujjam.

 

Na most megvagy! 
Adta magát a fürdő, mint helyszín, és végül a lavór esett áldozatul. Vehemens mozdulatokkal, apró léptekkel téblábolva öblítettem ki, majd tettem be a tusolóba, hogy föléguggoljak. 
Ó te jó isten, most meg annyira fel vagyok már izgulva, hogy nem jön? Szétrobbanok jóformán, a tüzes ölem, és a forró nedű kikivánkozik. Aztán mégiscsak megindul, végigfut a hideg és a meleg altájon, jólesően melenget a távozó pisi forró gőze. Ahh, de látni akarom!!! Miért nem hoztam ide a tükröt? Affrancba... Neem, nem akarom megállítani, olyan élvezettel távozik belőlem, mint még talán soha, mert tudom, hogy nem fog pocsékba menni ezúttal.
Képzeletben körvonalazódik a most enyhén szőrös muffom, a hátsóm körvonala, amely között aranynedű csordogál lelkesen. A vége felé közeledek, nincs már sok bennem, szóval a tenyerembe fogom a dombom, és odamegy a maradék, amellyel alaposan átdörzsölöm magam, majd lenyalogatom az ujjamról. Hm, igazából így most nincs is sok íze. Ujjamat megmártom a már igencsak nedves hüvelybejáratnál, és így is megkóstolom, de továbbra sincs semmi fura benne. 


Ahh. Megnézem a lavórt, jó sokat pisiltem! Atyaég, ezzel aztán lehet most rosszalkodni. Játékosan megpaskoltam a felszínét a tenyeremmel, kisebb hullámokat fodrozva, hogy aztán az arcomhoz dörgöljem, és észleljem teljes valójában. Közben a jobb kezem már elkalandozott, muszáj megsimogatnom a csiklómat, annyira izgalmas, és dilis, amit csinálok. 
A tenyerembe merítek egy adagot, amelyet a nyakamon, mellkasomon oszlatok el, mintha csak fürdenék, és magamra lögybölöm a vizet, de ez most más. Az agyam is tudja, és rettentően izgat a dolog, hogy a saját, friss, meleg pisimet dörzsölöm a reggeli, kis álmos bőrömbe. Hmm, kéne a fecskendő a fiókomból. De a combomig csurgott a nedvességem - ugyan na és aztán! 1-2 csepp, mit számít... úgysincs semmi rossz szaga! Becsörtetek a szobába, kinyitom az alsó fiókot, hogy előkeressem a fecsit, ahogy átfogom, már elfog az izgalom. Úristen, most a saját popsimba fogok pisilni! Ahh! 
Visszatérek a tett színhelyére, a zuhanyfüggönyt elhúzom, és a mosógépre rakom a lavórt. Hmm, nem túl könnyű! Vajon mennyit pisilhettem? Na majd megszámolom, hányszor töltöm meg a fecsit, és már szívom is felfele szépen az első adaggal. Becsukom a szemem, és egy gyönyörű, álló farkat képzelek magam elé, aki célbaveszi a nyakam, és lepisil, közben élvezettel simogatom körbe magamon, újabb és újabb adagot véve fel a farok-imitátorral. Olyan kellemes, amikor csiklandozza a nyakam, finoman simogat, és élvezem, hogy ennyire szabadon érezhetem most ezt az egészet, és kívánom! Nagyon is! A negyedik már az arcomra megy, behunyt szemmel spriccelem le vágytól pirosló orcámat, kör alakot formázva, aminek a végállomása a szám lesz.

Igen, most megteszem azt, amit eddig nem mertem, mert semmilyen szaga nem volt, sőt inkább egy enyhén sós illata csak, mint a friss, zsenge húslevesé. Határozott, bár kissé félő mozdulattal engedem a számba, azonban tetszik! Ugyanaz a sós jelleg, mint amit az orrommal éreztem, ahhh, és igen, megtettem! Újabb 60 ml-ért kiált az arcom, a szám, ezúttal le is nyelem, megkóstolom még jobban, hagyom, hogy a számat teljesen körbejárja ez a különleges ízvilág, amely olyan mocskos, mégis teljesen tiszta, a sajátom, és piszok izgató!

A csiklóm is alig bír magával, dörzsölésért kiált, de egyelőre nem adom meg neki. Tovább élvezkedek a testemre, arcomra, számba történő adagolással, majd mikor már éreztem, hogy kezd picit hülni, jöhet a következő gondolatom! 
Mostmár megkóstoltam, tudom, hogy csodálatos, szóval jöhet a popsim! A már rutinos mozdulattal szívtam fel a befecskendezésre szolgáló mennyiséget, és élvezettel pucsítottam bele, mohón falva az összes nedűt! Rendkívül csiklandozó, perverz érzés odaspriccelni újabb és újabb pisit magamba, továbbra is azt képzelve, hogy egy gyönyörűséges fasz hatolt belém, és tölti teljesen tele a végtelent.Atyaég, hogy ez mennyire finom, mennyire kéjes, mennyire perverz, és mennyire bensőséges! Fantasztikus ezt tapasztalni! Már a tizensokadik fecskendőnyi anyag landol a popsimban, kezd a szokásos finoman feszítő érzés eljutni a tudatomig, egyre jobban szorongatva a záróizmom, de amíg van, addig muszáj ezt csinálnom!!! Az összeset benne akarom tudni mostmár! 19 lett végül, és mindig tövig szívtam fel, tehát 60 ml-t. Ahhh, 1,1 liter! Hmm, dolgoztak a veséim alvás közben szépen, és milyen jól tették a dolgukat! 
A pisim elfogyott, a maradékot még a melleimre locsoltam, megdörzsölgetve a bimbómat, majd forró ölemet kívánva, pisivel telt feszülő popsival masztizni kezdtem. Rettentően nedves voltam, és ez a másik részről jött ám, azonnal dörzsölni kezdtem a csiklómat, kapaszkodtam a tusoló szélébe, nyögve a csempének dőltem homlokommal, és hamarosan remegő lábaim jelezték, hogy a csúcsra jutok. Továbbra is arról fantáziálok, hogy valakivel a fürdőben ilyet játszunk, hol dugunk, hol pisilünk, és határtalanul felizgat, belegondolva, hogy mennyire piszkos fantáziám, mely oly régóta okoz fülledt perceket az agyamban végre megvalósul! A teljes testet megremegtető orgazmusig már nem kellett túl sok mozdulat, nagyon hamar elélveztem, és nyögtem bele a fürdőszoba titkosan hallgató csendességébe. 


Szóval ez történt az ébredésem után, átestem a tűzkeresztségen, és már előre kívánom a következő reggelt, hátha megint ennyire felajzva és tüzes puncival ébredek, hogy mindezt már-már fájdalmas kínnal újra kívánjam :) 

Lucy Fairy Creative Commons License 2020.08.04 0 1 7614

Szééép 😍

Előzmény: Trebon (7613)
Trebon Creative Commons License 2020.07.31 0 8 7613

Trebon Creative Commons License 2020.07.31 0 5 7612

Trebon Creative Commons License 2020.07.31 0 6 7611

Trebon Creative Commons License 2020.07.31 0 4 7610

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!