Keresés

Részletes keresés

pianista_aky Creative Commons License 2010.11.15 0 0 374

Szia stukov1!

 

Bp. XIV. kerület, és 35.000 Ft.

 

Üdv!

 

Előzmény: stukov1 (370)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.11.15 0 0 373

Én csak azzal tudok példálózni, amit a gyártóktól látok. Ők is biztosan így csinálnák, mert olcsóbb lenne, viszont valami miatt nem ítéhetik biztonságosnak. A rozsdamentes keret a legjobb választás, azzal tuti nem lesznek gondjaid. Savmaratott üveget nem ajánlok, sokszor nem dolgozzák el utána rendesen azt a felületet és egyszerűen nem lehet tisztítani még komoly oldószerekkel sem. A másik probléma, hogy sokan próbálják átverni az embert és homokfúvottat árulnak savmaratott gyanánt. 

Előzmény: stukov1 (372)
stukov1 Creative Commons License 2010.11.15 0 0 372

Köszi a választ! A sínhez tudok egy helyet ahol legyártanák rozsdamentes acálból, nem túl nagy dolognak tünik, olyan sokat nem kérhetnek érte.

Az üveget meg kifúratom az üvegessel.

15ezer/m2 a 6mm-es "natúr" biztonsági üveg, a füst, vagy savmaratott az 19kHUF/m2.

 

... biztos, hogy ki kell fúrni? arra gondolok, hogy a sín pereme lenne vagy 3cm magas... nem fogná meg?

Előzmény: Csempesz 605 SRTI (371)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.11.15 0 0 371

Szia!

 

Sajna ilyen sínt nem tudok, de tanáccsal szolgálhatok. Mindenképpen átmenő csavarral dolgozz és ezt közöld az üvegessel is, mert ha belefúrsz egy biztonsági üvegbe, az bepókhálósodhat. Inkább csinálja meg rá az üveges! Az ár nagyon jó, ennyiért nem kapsz sehol gyártott zuhanyfalat.

Előzmény: stukov1 (370)
stukov1 Creative Commons License 2010.11.15 0 0 370

Helo!

Mennyibe kerül a kád, és hol található?

 

más:

Épített zuhanyzóm van és egy 200x50cm-es üvegfalat szeretnék beépíteni ( az egyik oldalhoz ill a padlóhoz lenne rögzítve) - csapódó víz ellen.

Boltban még nem nagyon láttam ilyen egyedi méretet, Ravak stb iszonyat drágák.

 

Van egy üvegbolt, ahol 15ezer/m2 áron 6mm-es biztonsági üveget tudok venni. Ehhez gondoltam valami rozsdamentes anyagból egyfajta sínt amit a padlóhoz és a falhoz rögzítenék, majd ebbe menne bele az üvegfal.

 

A kérdés: kell-e külön átmenő csavarral rögzíteni az üveget a vas sínhez, vagy elég, ha jó szorosan bepásszítom sziloplaszttal ill gumi kéderrel (ilet hol lehet venni?) ?

 

Remélem el lehet képzelni amit írok, munkahelyen vagyok, otthonról tudok majd kpet is mellékelni. 

pianista_aky Creative Commons License 2010.11.14 0 0 369

Sziasztok!

Átalakítás miatt eladóvá vált csodás lábas kádunk. A zománca hibátlan, kívül található némi festéknyom. 170 cm hosszú, 68 cm széles.

Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.11.03 0 0 368
Én inkább élményfürdőnek mondanám, mint hasznos dolognak, ráadásul egy csomó macera van a karbantartásával is. Szavaiddal élve, csak pancsolásra jó, semmilyen pozitív élettani hatása nincs a gyártók állításával ellentétben. Én azt mondom, hogy amit ráköltenél egy ilyen kádra, abból inkább ruházz be egy komoly csaptelepre és egy szuper zuhanyszettre, esetleg az üres kád is lehet valami prémium minőség. Ezekkel a masszás kádakkal még az is a gond, hogy tele van a piac kínai termékekkel, vagy olyanokkal, amiket máshol raknak össze, de távol-keleti alkatrészekből.
Előzmény: WadAlma (367)
WadAlma Creative Commons License 2010.11.02 0 0 367
Sziasztok!

Tényleg jó egy pezsgőfürdőkád? vagy egyszerűen csak egy drága divat? A jó alatt azt értem, hogy hasznos, értelmes, nem csak pancsolásra jó...
köszönöm!
Hmark32 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 366
Sziasztok !
Bútorasztalos vagyok,a fürdőszobánkat illetve aztán a házat is szeretném felújítani-átépíteni kisebb munkálatokkal,ehhez kellene nekem olyan víz-fűtésszerelő plusz majd kőműves és burkoló-festő,akinek szüksége lenne valamilyen bútorra,és így nem fizetnénk egymásnak munkadíjat,természetesen korrekt értékegyeztetéssel.A helyszín Aszód mellett van,hívjon akit érdekel.üdv.Tel:06703211163
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.10.24 0 0 365
Köszönöm a sok érdekes információt. Itthon is tartok pár Hansgrohe katalógust, hogy utána tudjak nézni az ilyen dolgoknak, de igazad van, fejből nem mindig megy. Túl sok gyártóval kell az üzletben foglalkoznom, így nem tudok igazán specializálódni két-három nagyobb névre. Plusz ott vannak a burkolatok, azok segédanyagai, stb. Ez nem mentség, csak gondoltam leírom. :)))))
Előzmény: starck (364)
starck Creative Commons License 2010.10.19 0 0 364
" Nem azt mondtam, hogy a Hansgrohe olcsó kategóriája rossz, csak a tényeket írtam le. :) Azért valljuk be, egy Focus E2, S2-nél jobb választás egy Eurosmart. Ha Hansgrohéból inkább a Talis családot választanánk, akkor már más a helyzet. Grohénál az a jó, hogy a legolcsóbb Eurosmat-ban is ugyananz a kerámiabetét van benne, mint a prémiumkategóriás termékeikben. Ezzel nem a Hansgrohe hírnevét akarom lehúzni, rengeteget adok el belőle."

ööö..hát akkor, nem szeretném ha kioktatásnak vennéd, hogy sztem pár fontos tényt nem ismersz eléggé.

a hansgrohe kartusok az új M-s verziók, úgy mint régen is az előző típusnál: majd MINDEN hansgrohe, axor típusban megtalálható hacsak kifejezetten a design miatt ez nem volt az lehetséges. És előtte?...előtte a Damixa által kitalált majd a hansgrohe által megvásárolt és továbbfejlesztett acél-golyós keverős betét volt az isten. Ami viszont Mindegyik hansgrohe betétben és termékben úgymond kötelező:
a kihúzó kar ergonómikus elhelyezése, a kartus ( betét) hőfok szabályozási lehetősége, a perlátor saját ötleten alapuló zseniálisan egyszerű vízmennyiség szabályozása, a fogantyú boltic rögzítése. Röviden. ehhez képest a konkurens gyártók ahogy vesszük ám folyamatosan kullogtak, - nak a cég műszaki megoldásainak az átvételével, másolásával.

Én azért preferálom mert Megbízható, Kényelmes, Takarékos. az, hogy mennyit az értékesítés? az olyan mint a párizsilakossággal bíró Magyarország: változó. de ettől az amit írtam, még helytállóak - sok sok megelégedett vevő erre a bizonyíték a Gyors és Kiemelkedő piacon való megjelenés már csak hab a tortán.))
Előzmény: Csempesz 605 SRTI (355)
Momó9700 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 362

Kedves Felhasználó!

A Virgo kád miatt irok. Én a VS Érdi üzletében dolgozom, és olvastam, hogy valamelyik szalonunkban azt az infót mondták, hogy már nem tudjuk beszerezni az Ön által keresett kádat.Sajnos ez az infó téves volt. Amennyiben még mindig aktuális ez a termék kérem keressen meg a volgyi.monika@vscsoport2000.hu mail cimen, vagy a 23/372-289-es telefonszámon.

 

Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.10.06 0 0 361
Szia!

A Kludi honlapján van egy 80-as, ingyen hívható szám, szerintem kérdezd meg tőlük, mert az alkatrész katalógusuk nem tartalmaz ilyen terméket.
Előzmény: nicksincs (358)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.10.06 0 0 360
http://www.rusticaruhaz.com/

A honlap fejlesztés alatt, de a III. kerület Csillaghegyi u.19-21 alatt találsz szép nagy bemutatótermet.
Előzmény: Notes (359)
Notes Creative Commons License 2010.10.01 0 0 359
Cersanit Virgo kádat keresek. Tud valaki kereskedőt rá? VS-ben voltam, de ott már nem foglalkoznak Cersanittal, hiába van fent a honlapjukon.
nicksincs Creative Commons License 2010.09.28 0 0 358
Sziasztok!

Problémám a következő: Kludi csapot kellett szétszerelni,amihez a csapon levő piros-kék takaró gombot előbb ki kellet venni,hogy hozzáférhessek a csavarhoz. Úgy látszik,ez a műanyag dugó valahogy meglazult,mert néhány héttel később egyszer csak azt láttam,hogy nincs a helyén,(bizonyára a lefolyóba esett).Azt szeretném kérdezni,hogy lehet külön kapni ilyet?Én még nem láttam ilyen tartozékot sehol,egyébként mindig szoktam venni különböző alkatrészeket tartalékba.
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.08.10 0 0 357
Én ezért javasoltam a Ravak cuccát. Személy szerint nem vagyok kibékülve a csempe alá rakható dolgokkal, de én nem vitatkozom senkivel, mindenkinek megvan a saját, bevett termékpalettája, amit ajánlani szokott.
Előzmény: $imonUUUR (356)
$imonUUUR Creative Commons License 2010.08.10 0 0 356
Helló Strack!

Ahogy néztem ezzel az a gáz, hogy ehhez lekéne vernem a
csempét(legalább az alsó sort), amit mostanában nem szeretnék! :(
Úgy vettem ki a képből, hogy a csempe és a fal közé megy
a vízzáró fal felőli része!

Én olyan megoldásra gondoltam ami bontás nélkül megoldható!

Azért köszi a segítséget!
Előzmény: starck (352)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.08.09 0 0 355
Nem azt mondtam, hogy a Hansgrohe olcsó kategóriája rossz, csak a tényeket írtam le. :) Azért valljuk be, egy Focus E2, S2-nél jobb választás egy Eurosmart. Ha Hansgrohéból inkább a Talis családot választanánk, akkor már más a helyzet. Grohénál az a jó, hogy a legolcsóbb Eurosmat-ban is ugyananz a kerámiabetét van benne, mint a prémiumkategóriás termékeikben. Ezzel nem a Hansgrohe hírnevét akarom lehúzni, rengeteget adok el belőle.
Előzmény: starck (353)
starck Creative Commons License 2010.08.08 0 0 354
ami a közeljövőben Elérhető és sok probléma Válasz lehet


starck Creative Commons License 2010.08.08 0 0 353
hmm.)))) csapokból Grohe:)) Igaz nagy Múltú cég ám..ha Valakire akkor Mindig arra tégy aki a Többieknél Mindig 2! lépéssel előbbre jár:))))

nem véletlen , hogy a hansgrohe esetében nem csak a kiváló marketing hanem a marketingelt Termékek is kiválóak:))))

és ezt: Vallom,Vallják itthon Magyarországon már közel 20 éve ))))))))))

starck
Előzmény: Csempesz 605 SRTI (350)
starck Creative Commons License 2010.08.08 0 0 352
a gáz az, hogy ha Nem javítod ki Megfelelően: minden más esetben folyamatosan karban kell tartanod

addig is az ajánlott termék:



a lényeg, hogy a kád vagy zuhanytálca peremeréRE kell helyezni a szigetelő, vízzáró profilt ami TUDJA követni azt a minimális termék mozgást ami a termékek beépítése Után történik.

nincs sziló, nincs anyázás. 1x kell beépíteni, utána kész.)))

starck
Előzmény: $imonUUUR (342)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.08.08 0 0 351
Szívesen, remélem jó lesz!
Előzmény: $imonUUUR (349)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.08.08 0 0 350
Hopa kádakkal kapcsolatban semmi tapasztalatom nincs, Hansgrohe csapok jók, de az olcsó kategóriája annak is kínában készül, igaz, német minőségellenőrzéssel. Csapokból inkább a Grohe, zuhanyszettekben, zuhanytechnológiában viszont a Hansgrohe a nyerő.
Előzmény: Garfield007 (348)
$imonUUUR Creative Commons License 2010.08.06 0 0 349
Köszi Csempész! Megpróbálom azzal, van is a környékünkön 1 olyan cég aki
forgalmaz ilyen cuccokat!
Előzmény: Csempesz 605 SRTI (347)
Garfield007 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 348
Remek hirek, koszonom! :-)
Ha mar itt vagy akkor meg kerdeznek: Hansgrohe csaptelepek? Hopa kadak?
Előzmény: Csempesz 605 SRTI (346)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.08.06 0 0 347
A fuga nem engedi át azt a mennyiségű vizet, ami oda kerül egy zuhanyzóban, viszont a Ravak-nál lehet kapni egységcsomagban vízvetőt, szigetelőszallagot, szilót. Azok tényleg jók, de tapasztalatok szerint a legjobb siloplast is max 2 évig bírja.
Ravak szerelőkészlet a neve. : http://www.ravak.hu/hu/szifonok-szerelokeszlet-es-univerzalis-tartolabak
Előzmény: $imonUUUR (342)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.08.06 0 0 346
Ja, a Feromix csapoktól az ég óvjon mindenkit, annyira kínai gyártmány, hogy nagyon és tényleg rosszak. Én kimondottan lebeszélek minden kedves vásárlót róla a melóhelyemen, mert katasztrófális a minőségük.
Előzmény: Garfield007 (344)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.08.06 0 0 345
A Polysan kád nagyon jó, az Alföldinek semmi köze a magyar iparhoz, csak ők forgalmazzák. Eredetileg Vagnerplast a márkájuk, ők gyártják, csak mivel mind a két cégnek a Villeroy a tulajdonosa, Magyarországon az Alföldi kezébe adták a forgalmazást. Egy szó, mint száz, a Polysan jobb termék.
Előzmény: Garfield007 (344)
Garfield007 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 344
Olcsobb Polysan kad vagy egy dragabb Alfoldi?
Feromix csaptelepeknek milyen hire van? EKO keramiabetettel??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!