Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7425
De valaki csak "rosszul " csinált vmit, ha csak 3 hónap volt, nem?
Előzmény: Da Vinci's (7424)
Da Vinci's Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7424

Ohhh nem írigységből írtam ám. Tudok örülni mások sikereinek vagy boldogságának is.

 

Nekem is volt évekkel ezelőtt ami röpke 3 hónapig tartott,bár az a 3 hónap beleégett a retinámba,örök életre.

 

S nem csináltunk semmi rosszul csak az élet fura forgatókönyveket ír ám.....

Előzmény: Törölt nick (7423)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7423
Ó, nem minden arany, ami fénylik.
Vmit rosszul csináltunk mindketten, mert röpke 3 hónap volt az egész.
Előzmény: Da Vinci's (7422)


Da Vinci's Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7422

Mit nem adnék érte...ha valakivel eltudnám kapni a fonalat csongrád megyéből. :)

Előzmény: Törölt nick (7421)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7421
Igenn!
Ha agyban elkaptam a fonalat - ez a lényeg.
Legutóbb ez történt meg velem... agyban elkaptam, bár a fotón kúlönösebben nem jött be.
Aztán sikerült belepisulnom, és olyan jó pasi lett belőle (számomra), hogy csuda!
A személyísége hozzátett annyi pluszt, hogy a pocakját már észre sem vettem :-)
Előzmény: Da Vinci's (7420)
Da Vinci's Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7420

Igen.

 

Mindenkinek van a vonzóságról egy kialakult látószöge,amit szépnek tart,ami szexuálisan vonzónak ami első látásra beindítja. Persze itt jön be az az elmélet,hogy érdemes-e ideje korán fényképet cserélni...... Lehet utána,ha agyban elkaptátok a fonalat akkor a kevésbé vonzót is vonzónak találod.

 

De van amit evvel sem lehet kompenzálni pl. Nekem a  túlsúlyos nők nem a zsánereim. Pl. Próbáltam de nem ment.....Itt persze nem az enyhe túlsúllyal van a baj meg avval sem,ha nagy súlyú de szexi és arányos még úgy is.

 

A szétfolyt kövérség már nekem taszító....

Előzmény: Törölt nick (7419)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7419

Igen, sajnos felületesek lettünk, én is sokszor kiszürök nöket a kinézetük miatt, bár hozzá kell tennem azok tényleg abszolút semmilyen szinten nem feleltek meg egy számomra minimális követelménynek. Valamilyen szinten vonzónak kell találjuk a másikat és bár egy kép keveset árul el a másik lényéböl, mindenkinek megvan a saját ízlése, mit tart szépnek és hiába a legszellemesebb, szuper karakter, ha külsöleg nem tartjuk öt vonzónak. Hát ez van.

Előzmény: Da Vinci's (7413)
Da Vinci's Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7418

Félreértetted,sorry.

 

Én sem írok izgató dolgokat,beköszönő,kapcsolatfelvételi első levélben.

 

Sőt még a másodikban sem,ahol eljutottunk idáig.- :)

Előzmény: Törölt nick (7417)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7417
És egy tárgyilagos ámde értékes levéllel?
Én pl. ismeretlenül nem írok izgatóakat. Minek hergeljem, ha nem is ismerem!
Ha már van kapcsolat, akkor jöhet. :-)
Előzmény: Da Vinci's (7415)
Da Vinci's Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7416

Sajnos az én tapasztalatom a szexpartner oldalakkal a válasz hiánya. El sem jutunk a levelezésig,pedig bár nem vagyok George Cloney arcélű figura de nem tartom magam rossz pasinak sem.

Előzmény: Törölt nick (7414)
Da Vinci's Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7415

Benne van ez is. Ahogy ezt nálam okosabbak megfogalmazták a legfőbb erogén zónám az agyam.

 

Egy izgató levéllel egy hergelő leírással kép nélkül,sokkal több eredményt lehet elérni nálam is,mint egyszerű mutogatással de hozzáadott érték nélkül.

Előzmény: Törölt nick (7412)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7414
Még pár levélváltás után sem, vagy eleve levélváltás sincs?
Előzmény: Da Vinci's (7413)
Da Vinci's Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7413

Egyértelmű és én sem orrolok meg azért rád pl,mert te így látod a világot.

 

Maximum annyit teszek hozzá,ami jól kifejezi az én jelenlegi világlátásom,hogy az emberiség többsége, egyfajta dogmák gyűrűjében él.

 

Bárkit  (akár innen is) csak személyes tapasztalás útján ismerhetünk meg igazán.

 

Nekem a legnagyobb gondom inkább az,hogy a legtöbben felszínes okokkal döntenek a kiválasztásban. Magyarul a legtöbb nő...pl szexpartner kereső oldalakon is,kizárólag kinézet alapján dönt és esélyt sem ad egy személyes találkozóra.

Előzmény: Törölt nick (7411)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7412
Szerintem nem azért nem mutogatod, mert nem tudod ki van a levél mógóu.

Azért nem, mert tudod, hogy nem ezzel fogod meghatni a másik nemet. És máris ott vagyunk az érzelmi intelligenciánál újfent.
Előzmény: Da Vinci's (7410)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7411

Ezt szépen megfogalmaztad és sok mindenben egyet is tudok érteni, pl. az utolsó két soroddal nincs az égvilágon semmi baj, de:

én, személy szerint akkor is úgy gondolom, hogy ez a farokmutogatás a kognitív teljesítöképesség vagy más néven intelligencia alsó határát súrolja.

És igen, vannak dolgok amikben erösen intoleráns vagyok ... ;)

Előzmény: Da Vinci's (7410)
Da Vinci's Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7410

Nem gondolom,hogy az intelligencia (vagy nem) intelligencia kérdése.

 

Ez azért erős mondás volna,hisz láthatatlanból lebunkóznál vele egy nagy mennyiségű,egyébként értelmes és intelligens nőt.  Ismerek olyat abban a topicban,aki nagyon is okos,értelmes nő de simán megdícséri valakinek a farkát.

 

Nincs evvel gond. Itt megint bejön a tolerancia szint,az otthoni neveltetés a szocializáció folyamata. Ami neked komfort zónán kívüli vagy már súrolja a te általad felállított értékhatárok átlépési zónáját.

 

Soha ne felejtsd el,hogy a te vagy én általam felállított mérce vagy súlyozás...az egy látószög. Mégpedig a tied. A sajátod.

 

Az emberiség attól szép,hogy sokféleképpen látjuk a világot. Kinyilatkoztatni,mert a te világképed alapján az unintelligens dolog,akár farkat mutogatni vagy azt dícsérni,erős dolog.

 

Magam sem mutogatom  sem az indexen sem máshol,már csak azért sem,mert nem lehet tudni,ki lapul a levél mögött. Ettől függetlenül nem tartom sem bunkó sem unintelligens magatartásnak csak én nem rakom ki.

 

Magában a mutogatásban,ha tényleg az az ember van a képek mögött,van egy fajta exhibicionizmus,nyilván. Lehet benne némi önértékelési zavar,illetve a pozitiv dícséretek hiánya,amit máshol nem kap meg és itt jólesik neki. (önbizalomfröccs)

 

Másik része az pl az,ami sokakat vonz...pl a lebukás veszélye. Van aki élvezi pl,hogy nyilvános helyen vagy olyan helyen kezd kalandba,ahol nagy esélye van,hogy meglátják.

Előzmény: Törölt nick (7407)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7409

Mondjuk úgy: én soha nem tennék fel ilyen képet. Nem mert prüd vagyok, de visszataszítónak tartom ezt a fajta sunyi, mert ugye anonim, nemi szerv mutogatást. 

Ha egy nö egy ízléses "müvészi" képet feltesz a melléröl azt müvészetnek veszem viszont ott is a zöme ízléstelen ;)

Előzmény: Törölt nick (7408)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7408
Neked visszatetsző, ha ezt teszik? (a nők, abban a bizonyos topikban.)
Előzmény: Törölt nick (7407)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7407

Na látod ez már az intelligencia hiánya, de azon nök részéröl is akik itt a fórumon az ilyen farkos képeket más topikban dícsérgetik. Tehát úgy is lehet mondani itt is megtalálja minden folt a párját. 

Előzmény: Törölt nick (7405)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7406

A dolog és az ember természetében rejlik, hogy nincs ideális szeretöi kapcsolat ... 

Előzmény: Törölt nick (7401)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7405
Jól látod.
Ezek az ajtóstul berontók azok, akik aztán kamusnak nevezik a nőket, akik nem állnak szóba velük. Pedig csak óvatosan kellene közelíteni, ez lenne a titok, persze megfelelő érzelmi intelligencia hiányában ez nem megy.
A másik amitől falnak megyek, amikor profilképnek a farkáról tesz fel fotót valaki. (és 10böl 5 ezt teszi!) , én alapból visszautasítom az ismerkedést az effélével.
Egyszer megkérdeztem vkitől, van-e sikere a fotóival, kap-e sok levelet? Azt mondta, 3 hónap alatt egyet sem kapott, de még arra sem válaszolnak, amit ő írt, és hogy az összes nő kamus... :-)
Előzmény: Törölt nick (7404)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7404

Az a baj, hogy általában a pasik egy része ajtóstul mennek bele (lsd. Gabika példáját!), mert ugy gondolják, szexpartner keresésről van szó, nem kell lacafacázni. Holott nem így van. Érzékeny a női lélek még ebben az esetben is. A másik része a pasiknak meg behúzza a fülét-farkát, amikor személyes találkozásra kerülne sor. Sok kamusról nem is beszélve.

 

"Kurvara nem egyenloek az eselyek, hulye, vagy vak az aki ezt nem latja!"

 

Nem hiszem, hogy a hölgyek szétteszik a lábukat annak, akinek ilyen a mentalitása.

Előzmény: Törölt nick (7402)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 7403
Azér, mert ők a "kamusok", akik ha esélyt adnak is, de a randin már nem mutatják meg magtkat. 2 ilyenbe is belefutottam már, ott álltam a megbeszélt helyen, és nem jött el az alany.
Szegényke, nem tudja, mit veszített. :-)
Előzmény: Törölt nick (7402)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.06 0 0 7402

10 liter víz és ezer szomjazó.... nos,mi is történik? Elindulnak a szomjazók,mert megtudják,hogy van víz!!! Mindenki nagyon szomjas és lelkes. Igen ám,de a víz messze van, néhányan feladják emiatt,"Á,nem is vagyok annyira szomjas". Néhányan meglátják,mennyire sokan vannak,ezért adják fel, mert úgy érzik,nem győzhetnek. Egyre közelebb érnek, egyesek látják, hogy tulajdonképpen az a víz nem is olyan tiszta,mint gondolták, hullott bele néhány falevél, már nem is kell. Mire a vízhez érnek,marad jó esetben 3. És igen, a víz dönti el,hogy mindháromnak ad magából,vagy csak egy lesz,aki mindent visz.

 

Nem írom le az én arányomat,de többen utasítottak el engem,mint én őket. Még egy találkozóra sem adtak esélyt magunknak. Szóval ki a válogatós???? 

Előzmény: aintnobodygottimeforthat (7369)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.06 0 0 7401
Valóban nincs (számomra) ideális .
Mindnek van baja! Vagy csak nekem, és ők a normálisak? Ezt nem tudtam még eldönteni. :-)
Előzmény: Törölt nick (7398)
James 42 Creative Commons License 2014.08.06 0 0 7400

Hümm, nem húzta alá pirossal a "lehetelten" szót. Természetesen lehetetlen akart lenni.

Előzmény: James 42 (7399)
James 42 Creative Commons License 2014.08.06 0 0 7399

Ha megpróbálom szintetizálni ezt az utolsó három hozzászólást, akkor nagyjából azt kapom, hogy ha a nők sem találnak maguknak megfelelő partnert ilyen túlkínálat mellett, annak főleg az lehet az oka, hogy olyan lehetelten igényeik vannak, mint amilyeneket ebben a topicban is meg szoktak fogalmazni. Vagy talán rosszul látom?

Előzmény: Törölt nick (7398)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.06 0 0 7398

Hm, szerintem nem azonos az emberek motivációja sem. Van aki azért keres szeretöt, mert nem elég neki az otthoni szex mennyisége, minösége, ráunt a párjára, idegesíti, állandó gondok mérgezik meg a kapcsolatot, stb. Bár nincs elég tapasztalatom, de egy több éves szeretöi kapcsolat, ami megmarad izgalmas szeretöi kapcsolatnak minden követelés nélkül, az illúzió. Ezt szépen el lehet képzelni, de ha annyi tartalom van benne, hogy éveket átvészel és ugyanolyan lángon ég, akkor miért külön és miért nem együtt? Ez legalább az egyik félben felmerül. Másrészt minden társkapcsolat magas lángon, jó szexel indul és mégis elromlik egyszer és ez nem csak a szürke hétköznapokon és a közös gondokon múlik.
Amit mondani akarok, ... az amit itt sokan keresnek, az nincs. Mindegy, hogy nö vagy férfi. Alkalmi szex az biztos van, de az az idealizált szeretöi kapcsolat tutti nem.

nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.06 0 0 7397

Az első mondatodban lecseszel, a másodikban meg igazat adsz azért, amiért az elsőben lecsesztél :))

 

Nézd, akkor is azt mondom, hogy ha valaki keres, akkor igenis legyenek igényei. Abból még mindig lehet lejjebb adni, ha úgy alakul. A túl nagy igényeknél már csak az igénytelenség lehet rosszabb.

Előzmény: James 42 (7395)
aintnobodygottimeforthat Creative Commons License 2014.08.06 0 0 7396

Igy van, az a no aki szexpartnert keres es interneten regisztral, az mar regen rossz..

Egy min. atlagos kinezetu nonek ahoz hogy szexpartnert talalon eleg leteznie. Vagy a jol bevalt "regi pasik" kozul valakivel felvenni a kapcsolatot.

Az pedig hogy valaki 8 szoros tulkinalatbol (ami amugy sokkal tobb) nem talal megfelelo partnert, az vagy azert van mert szar a kinalat, ergo minden magyar szexpartnert kereso ferfi szar, ronda, elmebeteg, alkalmatlan - vagy pedig irto magasan van a merce, es a kedves holgyek varjak a szoke herceget a feher lovon.

 

which one is more likely?

Előzmény: nyílméregbéka (7383)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!