Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.08 0 0 7715

Megoldva. Update 11-es verzióra.

Előzmény: Törölt nick (7714)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.08 0 0 7714

Windows 10. Firefox képfeltöltése gomb. Adobe Flash összeomlik ezért nem tudok képet feltölteni.

Microsoft Edge és Oprera-val hibátlan.

Carina_S Creative Commons License 2015.08.08 0 0 7713

Az előnézet gombot kipróbáltam, az nekem nem működik... . Előnézetet ad, de ha utána pl. megnyomom a böngészőm [X] gombját (bezárás) hsz.-írás alatt, akkor nincsen mentés..... .

Böngészőm: Mozilla Firefox 39.0.3 (mindig a legfrissebb).

Előzmény: Törölt nick (7709)
Carina_S Creative Commons License 2015.08.07 0 0 7712

Köszönöm a tanácsaitokat, majd sorra kipróbálom, melyik a legjobb! :)

 

Sziasztok... .

 

Előzmény: Operator (7710)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.07 0 0 7711

Firefox alatt nagyon hasznos a Lazarus nevű kiegészítő ami gépeléssel egy időben megjegyzi amit írsz.

Ha elszáll az Index vagy bármi Firefox útja indítása után jobb gomb a szerkesztő ablakba és máris visszakapod ami elveszett.

 

https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/lazarus-form-recovery/?src=search

Előzmény: Carina_S (7708)
Operator Creative Commons License 2015.08.07 -1 0 7710

Csak egy tanács: nekem sok ilyen problémát áthidal Firefox alatt a Text area cache nevű addon.

Előzmény: Carina_S (7708)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.07 0 0 7709

Ezt én is megkérdezném: az előnézet gombot használva elmenti az írás alatt álló  szöveget.

Egyéb esetekben nekem csak üres hozzászólásokat őriz meg.

Főleg olyankor bosszantó, mikor mobilon írok, mert a billentyűzet eltakarja a képernyő nagy részét és ahhoz, hogy eltüntessem, a hardveres vissza gombot kell megnyomni. Ha véletlenül duplán nyomom meg, akkor visszalép egy oldalt, ezzel törölve a már beírt szöveget.

Előzmény: Carina_S (7708)
Carina_S Creative Commons License 2015.08.07 0 0 7708

Sziasztok!

 

Van itt az Index Fórum-on egy olyan funkció, hogy "Piszkozatok". De valahogyan nem igazán tudok rájönni a helyes használatára. Az a baj, hogy ha véletlenül elszáll a böngészőm, vagy a hozzászólás-szerkesztő, akkor nem menti le a félbehagyott hozzászólásokat az nem hogy az ideiglenes 1 hét időtartamra, de még egy percre sem!! (Eddig talán egyszer mentett el valamit, ami viszont meg ugye nekem nem kellett, de pont ezért, mivel nekem akkor az nem kellett, nem figyeltem meg, hogy milyen feltételek megléte esetén ment el félbehagyott hozzászólást, és mikor nem... . :(

 

Kérdésem:>> Milyen feltételek megléte esetén ment el félbehagyott hozzászólást a "Piszkozatok" funkció??? (És mikor nem... ??)

convar Creative Commons License 2015.08.06 0 1 7707

Nem lehetne vhogy megszabadulni a totalbike-tól? Minden héten legalább 1x-2x így fest az Indycar (tehát az Indycar, még csak nem is vmi motoros topik!) topik teteje:

 

 

 

 

Igen, mint az jól látható, maga a topik majd csak ezután kezdődik alul.

 

Amúgy sem értem továbbra sem hogy egy nem motoros topikban miért kell totalbike-os cikkek címeivel szembesülnöm, ami főleg azért probléma mert egy csomó cikkcímük spoileres. Már írtam egy-két motogp-s példát múltkor (persze le se szartátok), nem rég meg beírja nekem a totalbike hogy Stoner mekkorát esett. Gondoltam biztos csak privátban, de nem, a suzukai 8 óráson, amit még nem is láttam!!!!!!!!!! Szóval köszönöm hogy ismét beszophattam egy spoilert.

 

Most ne látogassam egyetlen másik sportág topikját sem ergo nem foglalkozzak semmilyen más sportággal sem egészen addig amíg minden motorversenyt nem láttam????????????

 

Tehát kérem hogy a felső reklám fejléc kikapcsolhatóságát, vagy fejezzétek be a totalbike-os cikkajánlgatásokat. Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.04 0 0 7706

Kérdés: miért van ez a topic, ha az itt közölt hibákat évek múltán sem vagytok hajlandóak kijavítani? Azt hittem, az iOS alatt megoldottátok, hogy linket lehessen a kijelölt szövegre beszúrni (a láncos szimbólum), de csak addig lehet eljutni, hogy új tab nyílik (az is csak úgy, hogy az oldalt extrém nagyra nagyítom az ikonra bökéshez, mert a felugró fekete sáv pont kitakarja az ikonokat), ahova be lehet illeszteni a linket, de az eredeti hsz-ban a kijelölt szöveg nem vált linkre. Nyilván szper dolog, hogy tudom, hogy teszemazt az előző hsz két órája született egy "motoros" nick által, de nem lehetne inkább a hibákat kijavítani?

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.04 0 0 7705

Tudtommal sehogy.

Előzmény: pá_ria (7704)
pá_ria Creative Commons License 2015.08.04 0 0 7704

A "kedvencek rendezése" funkciőnál, hogy lehet egyszerre több topikot is kitörölni?

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.04 0 0 7703

Hiba: kérjük vissza a rendes időpont jelölést!

 

Fejlesztési javaslat: nem kívánatos nikkek eltüntetéséhez két fokozat kellene. 1. A jelenlegi. 2. Egyáltalán ne jelenjen meg.     Előbbi jó arra, hogy jelezze az olvasónak, hogy személy szerint nem akar komolyan foglalkozni az adott user hülyeségeivel, de néha beleolvasna. A 2. meg arra, ha valaki elérte a hányingerkeltő szintet...  hm?

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.03 0 0 7702

Törölt nikkek hozzászólásai...

Van legalább a fejlesztők közt valaki, aki érti, hogy ez hogy is működik?

Adott egy törölt nick. A sorszáma többnyire elérhető. Ha rákeresek a hozzászólásaira, természetesen nincs találat.

De ha közvetlenül időrendben kérem le a hozzászólásokat, akkor sok esetben megtalálja a nick hozzászólásait.

Ez így elég logikátlannak tűnik. 

Nem az lenne a normális, ha ezeket csak megfelelő jogok birtokában lehetne látni?

Vagy ha már eleve a nick adatlapjáról kiindulva meg lehetne találni azokat?

 

http://forum.index.hu/Search/searchUserArticle?u=xxxx - ez törölt nick esetében nem működik

http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?o=2&aq_text=&aq_cre=&user_id=xxxx&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=1 - ez működik, ha csak a nicket törölték, a hozzászólásait nem. Ha a hozzászólásait is törölték, akkor is megjelenik legalább annyi, hogy kb. hány hozzászólása volt.

 

Jó, ez végeredményben csak szépséghiba, de gondoltam, ha már erre járok, szólok...

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.02 0 2 7701

Felfedeztem valamit, ami szerintem egy közepesen súlyos biztonsági hiba: ha átírom a jelszavam, a régi jelszóval, más gépről belépett sessionök tovább élnek.

Ráadásul a jelszót kivéve szinte bármit tudnak módosítani, köztük ha jól láttam, az e-mail címemet is.

Nem kellene ezzel csinálni valamit, hogy ne így legyen?

 

...slr... Creative Commons License 2015.08.02 0 0 7700

Indexképek csonkolása

 

A fórumbejegyzésekben lévő indexképeket gyakran úgy látom, hogy nem a kép eredeti oldalaránya jelenik meg, hanem az eredeti fotó meg van vágva. Régen sok fotót tettem be, és egy hozzászólást gondosan úgy szerkesztettem meg, hogy már a topicban, kattintás nélkül is jól nézzen ki. Egy fotónak halála lehet, ha a szerző szándéka ellenére megvágva, arányt válltoztatva jelenítik meg. Tisztelettel kérdem, hogy ez a megvágós indexkép megjelenítés szándékos-e, és így marad-e.

...slr... Creative Commons License 2015.08.02 0 0 7699

Üdvözletem, a fórumban elhelyezett képeket Android/Chrome alatt egyszerűen nem tudom megnézni, mert a kijelző területén kívül jelennek meg. Én csinálok valamit rosszul? Van rá mód, hogy a képek látható, méretezhető, scrollozható formában jelenjenek meg, és eleve úgy jöjjenek fel, hogy lássam az egész képet? Előre is kösz a választ.

alkotasu Creative Commons License 2015.08.01 0 0 7698

ITT írtam le a problémámat.

 

Windows XP és Firefox 39-et használok.

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.31 0 0 7697

A főoldalon nem kattintható egyik cikk sem. Egész odáig tart ez a probléma, ameddig a totalcar-os kisautó útja tart lefelé.

Alatta már elérhetőek a cikkek.

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.30 0 0 7696

Legalább azt megcsinálhatnátok, hogy az iOS alatt régóta fennálló gyorstörlési hiba esetében, (amikoris a karakterenkénti törlesről szavankénti törlésre váltás helyett -kizárólag ezen fórumban- lassú karaktertörlésre vált, helyette) ugyanolyan tempóban töröljön, mint az első pár karakter esetében, mert roppantul idegesítő tud lenni a belassulás. Többször szóltam már miatta, de sajnos úgy tűnik, nem vagytok hajlandóak kijavítani a kizárólag nálatok fellépő hibát.

A firefoxos pirosx-es hiba is megvan még, ugyanúgy, ahogy eddig.

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.29 0 0 7695

Vajon ez a nick szürke törölt nick lesz-e 24 óra múlva, miután leölöm az indapasst?!

convar Creative Commons License 2015.07.26 0 1 7694

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135747096&t=9177735

 

Csináljátok már meg végre!!!!!!!!!! Vagy legalább mondjátok már azt hogy dolgoztok rajta!!!!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.20 0 0 7692

Hiányzik pár hozzászólás. Nektek is?

Rákóczi expressz Creative Commons License 2015.07.20 0 0 7691

Sziasztok!

Egy ideje nem tudok feltölteni képeket,saját gépről a börze topicra. Hogy lehet ezt orvosolni.

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.19 0 0 7690
Androidos firefoxon hogy lehet megnézni a javascript hibákat?
Nekem úgy tűnik, hogy az androidos böngészők közül egyedül a ff alatt nem működnek a javascriptes funkciók. (Címlap, fórumon a hozzászólás szerkesztő stb.)
Mintha ebben a böngészőben az oldal kapcsolná le a javascripteket.
convar Creative Commons License 2015.07.18 0 1 7689

Kellene egy Hibabejelentő dühöngője topik is, mert amit most írnék az inkább odavaló lenne.

Előzmény: Operator (7688)
Operator Creative Commons License 2015.07.17 -1 0 7688

Van előnézet, ott megnézheted, hogy elég ENTERt nyomtál-e a sorok közé.

Előzmény: convar (7687)
convar Creative Commons License 2015.07.17 0 0 7687

Kérlek oldjátok már meg végre hogy ne nyeljen el sorközöket a fórummotor!!! K. idegesítő!!!!

 

Legutóbbi példa:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135649904&t=9007978

 

Ott a "Tehát 6 éve.) és a "De éppen ezért különben" lett volna egy sorköz! Hogy néz már ki így a szöveg! Tisztára egybe van folyva, amelynek így az olvashatósága látja kárát!

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.17 0 0 7686

Nem hiba csak egy gondolat a felhasználói élmény fokozására.

Egyes fórumokon van egy kis késleltetés a hozzászólás elküldése és annak megjelenése a fórumon között. Ez pl. Disqus-nál 2 perc amit ki is ír: "2perc múlva" azaz ennyi idő múlva jelenik meg a hozzászólás a fórumon. Ez alatt lehet javítani, törölni.

Lehetséges lenne valami hasonló az Indexen is?

Boszorkánykavics Creative Commons License 2015.07.16 0 0 7685

Sziasztok!:)

Szuper, hogy a képet nagyban ennyivel egyszerűbb betenni!

 

De kérdezem, azt az opciót nem lehetne visszaállítani, hogy a kép kicsi, ámde méretarányos marad?

 

Mer' ugye most, amikor kicsi, akkor lecsippenti a képet négyzet alakúra.

 

A választ előre is kösz.:)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!