Keresés

Részletes keresés

zenox Creative Commons License 2004.07.25 0 0 917
rags: Mi a Coral Beach és a HolidayInn, és a Dreams közzül választottuk ki a Holidayt. Ez Kb 5-6 ezer ft al volt drágább mint a CoralBeach. Amikor a megérkezésünkor és a távozáskor végigjártuk a szállodákat (többi utast leraktuk,felvettük), és láttuk hogy néz ki akkor örültünk, hogy nem azt választottuk.(Pedig az asszony a sporolás miatt, a Coralra agitált) Belülről nem tudom hogy néz ki, de kivülről jóval a többi látott szálloda alatti szinten volt. Viszont állitolag jó a tengerpartja, olyasmi mint a Dreamsnek.
Előzmény: rags (916)
rags Creative Commons License 2004.07.24 0 0 916
Sziasztok!

Coral Beach Montazah-ban volt már valaki? Milyen a partja? Van korallzátony előtte?
Anna ) Creative Commons License 2004.07.23 0 0 915

arra írtam, h mondtad, h van olyan iroda, ahol jól indulnak a gépek.  ( nem vesznek el 2 napot, mint a pl. a Kartagonál:) )

Amúgy Bp-n! :)

 

 

Anna

Előzmény: beeeeeee (883)
Snorkilla Creative Commons License 2004.07.23 0 0 914

Visszavonom, beeeeee!

Már látom, hogy egyszer leírtad. :))

Ne haragudj, bocsesz:((

 

 

Ahha, szóval OTP......

Gyönyörqnek látszik a hoteletek a képeken:)) 

 

Üdv Minden SSH-esnek!

Snorkilla Creative Commons License 2004.07.23 0 0 913

Kedves beeeeee.....!!!

Megtennéd, hogy leírod, melyik irodával utaztatok, és hogy a programokat hogyan oldottátok meg ? (azt láttam a képeken, hogy volt egy taxis....)

De: végig  ő furikázott mindenhová?

 

 

Köszönöm!

pusssz!

riki86 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 912
Mekkora gyerkőccel jöttök?
Előzmény: bébé7 (909)
beeeeeee Creative Commons License 2004.07.23 0 0 911

a Radisson egy szállodalánc, elég sok helyen van szállodája a világban...

www.radisson.com

Az egyiptomi nagyon szuper, a képeink között elég sok van a parkjáról, nézzétek meg!

Előzmény: Marianna-22 (910)
Marianna-22 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 910

Szia beee!

A Radisson SAS nem Jordániában van? Vagy van egyiptomban is ilyen nevű szálloda?

bébé7 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 909

A gyermek miatt most nem hiszem, nem szeretnénk egyedül hagyni. Snorizunk vele sokat és fak-ra is megyünk, de szerintem csak snorisra/hajósra/vízire. Majd keresünk helyieket, Hurghadában is olcsóbbak voltak tavaly, mint az utazási iroda.

Igen, első lépcsőben csak azt a tanfolyamot tudod elvégezni. Most pedig kezdhetjük gyűjteni a merüléseket, hogy a kövi fokozatra léphessünk. Csak egyszer kell elcsábulni, és ahhoz is elég egyszer látni a vöröst:-) Csak biztatni tudlak!!!

Előzmény: riki86 (906)
Rigoletta Creative Commons License 2004.07.23 0 0 908
Elnézést az "igénytelen" gépelésért, de új klaviatúrám van ahol jobban kell csapkodni a billentyűket, mert különben olyan lesz a szövegem, mint az előző beírásom...
Előzmény: Rigoletta (907)
Rigoletta Creative Commons License 2004.07.23 0 0 907

Én nem hallottam ilyen fakultatív programról, de mikor a Tiran szgk-hez mentem hajókirándulni mondta a kapitány, h. delfinek szokták kisérni a hajót. nagyon vártam, de sajnos nem jöttem. Viszont ugyanezen a napon a szálloda (Savoy) strandját volt delfin és ott úszkált a vendégek között. Na ez volt az aznapi pechem! A másik meg az, hogy rögtön az első napon ellopták a bazi vastag (7 napra kalibrált) könyvemet, mivel egyedül nyaraltam. De ezek sajnos a magyar vendégek voltak akik lejöttek a reggeli "eligazításra".

 

Idén Mallorcára szerettem volna menni de Alcudiaban nem találok szabad szállást. Nem jönne valaki (hölgy) idén szeptember elején Sharm-ba aki bírja a klimát is?

 

zuzu@levele.hu

Előzmény: bébé7 (904)
riki86 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 906
Akkor ti most főleg búvárkodással fogjátok tölteni az időtöket? :o) Vagy azért lesz egy-két fak. progi is? Azt a tanfolyamot végeztétek el, amivel 18 m-ig lehet merülni? Én is barátkozom a gondolattal.... :o)
Előzmény: bébé7 (903)
Rigoletta Creative Commons License 2004.07.23 0 0 905

Bocsánat, de nem voltam net közelben.

 

Igen, én is csak félpanzión voltam. Reggeli - vacsora. Napközben strandolás, max. vettem valami kis nasit, vagy vittem le kekszet. Abban a melegben úgyis csak inni lesz kedvetek!

Előzmény: bubba2001 (877)
bébé7 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 904

A delfinnel úszásról zenox írt a 851-es h.sz-ban.

bébé7

Előzmény: csiricsi (900)
bébé7 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 903

Bár de. 10 lenne!!! Én úgy tudom, utazási irodától is függ. Nekem tegnap a Best azt mondta tel-on, hogy 13.00-kor indul és 17.35-kor érkezik a Malév charter, amivel ők szállítanak.

Az uszony szerintem nem árt, kényelmesebb vele snorizni. A gyermeknek vmi vízi szandált/papucsot is próbálj meg beszerezni. Remélem, lesz korall a kis vízben is, és  nagyon élesek tudnak lenni. Mi tavaly a szállodában vettünk, nem tudom, itt lesz-e.

Biztos, hogy egy életre szóló élmény lesz. Nekünk is az volt tavaly, ezért megyünk megint, és még fogunk is, és ezért végeztünk búvár tanfolyamot, mert egyszerűen nem lehet betelni a vízi (főle Vörös tengeri) látvánnyal!!!

Előzmény: riki86 (901)
riki86 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 902
maryanna23: Jó utat!!! :o)))
Előzmény: maryanna23 (896)
riki86 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 901

Nekünk a felszállás 10 órára van írva, de azt mondták az irodában, hogy előző napokban telefonáljunk, mert majdnem biztos, hogy változni fog.

Delfinnel úszós progi engem is (ill. minket is) felizgatott, bár a lányomnak még nem mondtam, nehogy beleélje magát, azt mégsem találjuk meg. Egy biztos, egy életre szóló élmény lehetne neki, csak azért is, mert imádja a delfineket :o))))

 

Szemüveget és pipát már beszereztünk (divexben), de békatalpat nem vettem. Az kell vagy csak jó, ha van? Mert akkor még hétvégén beszerzem. :o))) Kimondhatatlanul várom már a sznorizást!!!!! El sem tudom képzelni azokat az élményeket, amiket itt már többen leírtak.

Előzmény: csiricsi (900)
csiricsi Creative Commons License 2004.07.23 0 0 900

Kedves Riki86 és Bébé7,

Jól emléxem, hogy Ti is 29-én indultok? Én úgy tudom, hogy 13 00 kor indul a gép. Nektek mit modtak? Láttam valahol delfinnel úszás fak progit, csak már nem tudom hol. Mondjuk elég zúzós volt az ár.

 

Csiri

beeeeeee Creative Commons License 2004.07.23 0 0 899

Azért nincs olyan sok szálloda aminek ilyen a partja... ott a környéken van pár, de ennyi. Aki itthon csomagot akar venni (repjegy+hotel) az pedig ezen a részen csak a Dreamst tudja választani.

Tudok jó pár embert aki ott volt, és dícséri. Te nem. Ez van. Attól még fognak oda menni mások, és hidd el jól fogják magukat érezni.
A Váci utcán is raboltak már ki embereket, és jéééé, még mindig van aki ott sétálgat.

 

De szerintem ezen nem érdemes vitatkozni, Neked eleve más az elképzelésed egy nyaralásról mint sok mindenki másnak. Képzeld el milyen unalmas lenne ha mindenkinek ugyanaz lenne az elképzelése...

Előzmény: ath (898)
ath Creative Commons License 2004.07.23 0 0 898

a liveaboardot sajna még nem próbáltam, de tény, hogy dahab a maga egyszerűségével jobban bejött, bár már az is a különben nem követendő sharmi útra lépett és lassan az is egy hurghada, sharm féle, kövér oroszok és kispénzű magyarok telephelyévé válik, elveszítve a régi báját.

hajóról sokat láttam, főleg a partokat. a dreams partja szép, de ilyen van máshol is.

a lényeg azon volt, hogy egy normális fogyasztói tsd-ban egy ilyen szállodát messze elkerülnek a túristák, főleg ha 100 másik közül lehet választani.

 

Előzmény: beeeeeee (890)
beeeeeee Creative Commons License 2004.07.23 0 0 897

Maryanna, JÓ UTAT!!!!!!! Biztosan szuper, felejthetetlen lesz!!

 

Vízum: észre fogod venni. Kijössz a gépből, és még mielőtt átmennél az útlevélvizsgálaton meg kell venned a vízumot. Ha nem látod meg rögtön a megfelelő pultot, kérdezz meg egy reptéri alkalmazottat. Ne izgulj!

 

Érezd jól magad!!

Előzmény: maryanna23 (896)
maryanna23 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 896

Sziasztok!

 

Hát eljött ez a nap is, ma negyed ötkor felszáll a gép, és a végcél Kairó:))) Már tűkön ülök!!

 

Egyetlen kérdés-kérés!! Valaki SOS segítsen, please:))

 

Mit tegyek a reptéren, ha leszállt a gép, hogy vízumot tudjak venni? Hova kell mennem, mi van kiírva, ilyesmi:))

 

A segítséget előre is köszönöm:))

 

Marianna

beeeeeee Creative Commons License 2004.07.22 0 0 895

Snorizni bárhol lehet, ahol a vízbe menni lehet.

A felszerelés bérlés kerül általában pár dollárba, gondolom a szálloda így értette.

Vigyetek magatokkal szemüveget-pipát-békatalpat vagy vegyetek kint, és ki se fogtok szállni a vízből... :)

 

Nem tudom a Hostmarknak milyen a partja, valaki szóljon hozzá aki látta... Ha esetleg olyan mint a Grand Azure-nak, hogy elég homokos és nagyon messze be kell sétálni a korallokig, akkor inkább menjetek olyan szállodába ahol a parthoz közelebb van a korallpad...

Előzmény: riki86 (894)
riki86 Creative Commons License 2004.07.22 0 0 894

beeeee: Szuper jók a képeitek!!! Egy kérdésem lenne: sznorizni úgy is lehet, hogy a szálloda partján fogom magam, aztán bemegyek a vízbe vagy csak befiztetve valahová? Csak azért ez a hülye kérdés, mert a katalógusban fel vannak sorolva, hogy mik tartoznak a szolgáltatások közé és mik azok, amikért fizetni kell, a sznorizás is a fizetős sportok közé van sorolva. Viszont nem szeretnék minden nap elmenni hajókával valahová. Természetesen egy pár fak. progira elmegyünk, de többnyire a sznori mellett döntenénk, méghozzá jó lenne ott helyben. És a katalógusban direkt úgy választott a párom, hogy a vizisportok és a búvárkodás kedvelőinek (Hostmarkba megyünk)

Előzmény: beeeeeee (890)
beeeeeee Creative Commons License 2004.07.22 0 0 893

Egy-két kép a Dreams partjáról:

 

 

 

 

 

 

beeeeeee Creative Commons License 2004.07.22 0 0 892

Jajj neharagudjatok, azt elfelejtettem írni, hogy a legtöbb szállodás kép a Radisson SAS-ban készült. A gyöngyörű kert és a vaslépcső is.

Az készült a Dreamsben ahol irtó magas sziklák látszanak a partnál...

Bocsi!!!!
Gabó azért csak kérdezz nyugodtan ha van kérdés! :)

Előzmény: Gabó45 (891)
Gabó45 Creative Commons License 2004.07.22 0 0 891

 

beeeeeee!

Nagyon szuper képeket csináltatok, gratulálok. Valóban gyönyörű a szálloda partja, de úgy látom, maga a szálloda is. Fürdeni csak úgy lehetett, hogy lemásztatok azon a félelmetes vaslépcsőn, vagy a napernyős résznél be lehetett menni?

Előzmény: beeeeeee (890)
beeeeeee Creative Commons License 2004.07.22 0 0 890

gondolom Neked a búvárhajó (ahol 1 hétig a hajón vagy) napi x db merüléssel jön be... tudod, van akit épp az kapcsol ki, ha egy tiszta, szép szállodában lehet, ahol bőséges svédasztalos reggeli és vacsi fogadja, és a legnagyobb gondja az, hogy melyik szikla tövében napozzon...

hány szállodát láttál egyébként SSHban hogy ennyire tudod hogy mindegyiknek ugyanolyan a partja? ugyanis én még egy ilyent mint a Dreams partja nem láttam...

 

aki kíváncsi képekre: www.beepee.hu/kepek/egyiptom

a 2. nap képei között van pár a Dreams partjáról.

Előzmény: ath (889)
ath Creative Commons License 2004.07.22 0 0 889

nem borzasztó, csak bosszantó, de ha valaki megkérdezi mi a dreamsról a véleményem, engedtessék már meg, hogy elmondjam.

egy olyan szálloda ahol egyszer megtörténhet, ott meg fog történni máskor is.

ti úgy ajánlgatjátok mintha a tiétek lenne, pedig én ezek ismeretében inkább egy másikat választanék, úgyis van jó pár hasonló se íze, se bűze szálloda monstrum.

a zene, az idegesítő animáció pedig tény. mondjuk azzal nem is vitáztál.

életemben akkor mentem először szervezett, tipikusan túristás last minute-re, de soha a bides életben nem fogom megismételni. sajnálom azokat akiknek egy dreams jelenti a nyaralást, a lopástól és a pofátlan managementtől függetlenül.

 

Előzmény: beeeeeee (888)
beeeeeee Creative Commons License 2004.07.22 0 0 888

ATH, tényleg borzasztó ami Veled történt, de szerintem ideje lenne megértened, hogy ez nem mindennapi dolog... Nekem pl. rengeteg ismerősöm volt már a Dreamsben, és csak jót hallottam vissza.

És azért az árért amiért a Dreams B. van, tényleg igen jó szerintem.

 

A part tényleg mindenhol szép, sok minden tud szép lenni. De ILYEN partot nem láttam Sharmban máshol...

Előzmény: ath (887)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!