Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2160

Udvozollek!

 

Hatha van esely arra, hogy ne egymasban keressuka  hibat....javaslom kezdjuk ujra a komunikacionkat, ha Te is benne vagy.

Tobb forumbol az derul ki, hogy eleg sok tapasztalatot szereztel az elmult evekben az USA-ban.Egy kerdesem lenne. Keresek olyan "nem kamu" ceget,magan szemelyt aki haza szallitasban tudna segiteni. Tengeri szallitas, konteneres az ami erdekelne. A kerdesem, hogy tudsz-e valakit, vagy ceget javasolni...olyat, akivel,amivel szemelyes tapasztalataid vannak es azok pozitivak?

Tobb magyar tulajdonu es amerikai ceget is megkerestem, de szamukra nem jelentek "tetelt" a nehany kobmeternyi csomagommal, igy tobbnyire valaszra sem meltattak.

Varom esetleges valaszod!

Udvozlettel,Peter

 

Előzmény: denes (2159)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.19 0 0 2158

Ja es meg valami ami fontos. Nem penzert!!! Ha tudok segitek,ha nem akkor azt is megmondom.

Előzmény: Törölt nick (2157)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.19 0 0 2157

Ha megnezed a hozzaszolasaimat (nem az utobbiakatt ezen a forumon,ami csak a vitatkozas jegyeben zajlottak) es erdekel barmi azok kozul amiket leirtam,irj ujra. Amiben tudok segitek , ha szeretned.

Előzmény: fordkasanya (2154)
romesz Creative Commons License 2011.11.19 0 0 2155

Fontos tudni valok itt. 

Előzmény: fordkasanya (2154)
fordkasanya Creative Commons License 2011.11.19 0 0 2154

Üdv mindenkinek,Pest megyéből irok.35 éves vagyok és keveset beszélek angolul de nem áll messze tőlem a tanulás.Bíztos sokszor elhangzott már,de nem kamu munkát keresek az usában bárhol,bármilyet.Rengeteg helyen dolgoztam már,többek között:zöldséges,londiner,felszolgáló,taxis,csatornázási cégnél teherautó sofőr és csatorna javító(2 komponenses ragasztóval és kamerával kell dolgozni),autószerelő,kertész-favágó,festő és gipszkarton szerelő,mellesleg a szakmám CO hegesztő--és hívatásos sofőr. Arra az elhatározásra jutottam el kell menni ebből az országból,tehát ha valaki tudd olyan munkahelyet amiből meg lehet élni,az ne tartsa magában. Érdekel munkaközvetítő is,ha nem kér előre pénzt.Mert nem az a madár típus vagyok aki előre fizet.Jelenleg Bp-München útvonalon munkásokat hozok-viszek 9 fős busszal.A kiutazásomat megoldom.Alaszkától-Miami-ig minden érdekel.  Előre is kössz a segítséget

Túlélőblog Creative Commons License 2011.11.15 0 0 2153

Pedig már megörültem az új hozzászólásoknak, erre kiderül, hogy mind spam. :-(

sani07 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2152

Valaki bannoltassa ki legyszives mar ezt a hirdetot innen, en nem tudom hogyan kell.

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2150

Ha par adatot tudnal mondani,ugy konntebb lenne...

Hanyan jonnetek?

MIkor?

Hany eves vagy,milyen munkra gondolsz?

Mennyi penzbol akarod kihozni es mennyi ideig maradnal,stb...

Előzmény: tristen (2149)
tristen Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2149

Sziasztok!

 

Olyan magyar kolóniákat keresek az USA-ban, ahová ki lehet menni, nyelvet tanulni. Majd pedig munkát végezni is jó volna, ..

 

Aki ismer ilyen családokat, kérem írja meg.

 

Vagy aki tud az interneten elérhetőségeket, azt is írja meg.

 

köszi!

 

üdv.

littlegirl-27 Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2147

Sziasztok! Jó napot kívánok! Lenne egy kérdésem. A feltöltős telefon (vodafone) müködik New York-ban? Nem telefonálni akarok hanem üzenetet küldeni a szüleimnek, hogy minden rendben van. Előre is köszönöm a választ.

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2146

Irtam neked egy levelet,de kitoroltem,mert aligha jutna el hozzad a mondanivaloja...Huzok innen,jobb lesz nektek is es nekem is...sok sikert egymashoz  

Előzmény: Törölt nick (2144)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2145

??? Te most kihez  beszelsz?

Előzmény: Törölt nick (2144)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.12 0 0 2144

Most miért ondolálod... Összehordtál más emberek szertetett hazájáról - igen szerény tapasztalataid alapján - egy csomó általánosított hazugságot. Most meg a babára mész. Persze, hogy bosszant, mert igaza van.  Hagyd abba.

Előzmény: Törölt nick (2143)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.12 0 0 2143

szerintem pedig az lenne a jo, ha  d35 kicsit magaba szallna es visszanezne a sajat irasait...talan megdobbene hany emberbe kotott bele es hanynak segitett....

persze igazad van abban,hogy nem kell felvenni,de azert bosszanto:(

Előzmény: 1umma_gumma (2142)
1umma_gumma Creative Commons License 2011.11.12 0 0 2142

szerintem nem kell vele torodni

Előzmény: Törölt nick (2141)
sani07 Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2140

Nezzetek korul az amerikai nepszava piacteren es menjetek be hotelokba, gyorsettermekbe, biztos lesz melo, ha szar is, de lesz.

Előzmény: american_life (2139)
american_life Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2139

Sziasztok!

 

 

Evek ota kint elo fiatal par munkat keres Texasban illetve kornyeken! Akar egy ket heten belul tudnak kezdeni az egyikunk kivaloan beszel angolul! Kocsival is rendelkezunk! Ha barkinek van valamilyen ajanlata kerem jelezze felem!

Erd: american_life@ymail.com

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2138

2135 NEM neked szolt hanem period urnak

Előzmény: Törölt nick (2136)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2137

pentekig van kifizetve a szobam . legkorabban akkor tudok indulni , de az ideiglenes rendszamom jo december 6 - ig , tehat van idom , meg aztan itt www.coggin.com allitolag levelezes utjan is lehet masik allamban regisztralni de masok szerint ez hazugsag . meg utanajarok ennek is mert nincs kedvem 3000 merfoldet = 4800 kilometert vezetni oda vissza , nagyon jo lustanak lenni itt a melegben

Előzmény: Törölt nick (2136)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2135

period=pont . pont pont vesszocske duhong az oreg emberke

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2131

Koszonom a nyelvtani eszreveteleket,dolgozom rajta, mar tobben emlitettek eme hianyossagomat...a kis billentyu es a gyors iras sokszor eloidez hasonlokat...de ezen felul is van mit javitanom a nyelvtanomon, sajnos...

Vettem a faradtsagot,hogy kicsit utanna olvassak mas forumon a hozzaszolasaidnak... Igyekszem most nem altalanositani,hanem konkretan Neked reagalni : SAJNALLAK...

 

Ha jol vettem eszre eleg sok forumszalat sikerult befullasztanod az inetligens es sehova sem vezeto megjegyzeseiddel. Pipald ki ezt is!

 

Ja es ha legkozelbb idezgetsz reg elefeledett iroktol,probald meg nem sajat poetikakent feltuntetni,mert feletteb izlestelen...meg ha a helyesiras stimmel is.

a feszekrol pedig amirol beszelsz unos untalan, az Te esetedben mar oly magasan all abban a bizonyosban,hogy , ha korultekintesz sem latsz mast...gondolom ez az oka a sok szaz negativ hozzaszolasodnak...ez sajnos nem kor kerdese,ahogyan egy kedves hozzaszolo megjegyezte...:(

 

Remelem segitsegere i studsz lenni a valasztott hazadnak , ha mar az eredeti nem felet meg szamodra.

 

Az altalad kozkedvelt angol frazisok, ha nem tevedek a 6 osztalyt sem feltetelezik.

 

Legyen az eletdeben sok szep napod, hatha megvaltoztatja benned ezt a megkeseredtseget!

 

Tisztelettel,

Előzmény: denes (2130)
Túlélőblog Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2128

Mindenki beszól mindenkinek, ne vedd komolyan a vitákat. :)

Előzmény: Törölt nick (2126)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2127

peldaul azert is tombol valaki mert hatalmas osszeget veszit a tozsden

Előzmény: Törölt nick (2126)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.08 0 0 2126

Tisztelt Hozzamszolok!

 

Az allatorvosi lo eseteben,nem csak a lonak van nezopntja,hanem az allatorvosnak is. LOL!

De sajnos , vagy szerencsere sok lovat is ismerek,akik hasonloan velekednek,ezert is jarnak hozzam es nem masik allatorvoshoz.

 

Lassan tenyleg nem lenne problema,ha a topic cimet is elolvasnatok , es erdemben szolnatok hozza barmihez is es nem rajtam probalnatok koszorulni a nyelevetket.

Senkit nem ez erdekel,irjatok le a sajat tapasztalataitokat,azzal tudjatok masok latoteret boviteni,nem azzal,hogy az en tapasztalataimat probaljatok megkerdojelzni,hisz nem eltek velem egyutt,igy nyilvanvaloan semmi fogalmatok nem lehet sem rolam sem az eletemrol....Oszinten szolva nem is ertem,hogy ez Nektek valamifele oromet jelent? Vagy mi jatszodik le a fejetekben akkor amikor lealltok valakivel "kotozkodni",akirol az eg vilagon semmit sem tudtok...Sajnos ebbol meg rank magyarokra lehet "altalanositani" ..mondom ezt mely szomorusaggal:(((

 Par honapja amikor irtam ide,segito szandekkal masoknak akik kertek ra,szinten az emberi magatartas eme ,teljesen ertelmetlen formajaval kellett szembesulnom itt:((( eltelt par honap es most ismet ezt tapasztalom!!! Erthetetlen,hogy valai az eletenek akar egyetlen percet is arra kepes szentelni,hogy ertelemtlenul es cel nelkul "valkinek allandoan ellent mondjon"

Latjatok ez peldaul a joleti tartsadalmak azon esete,ahol pozitiv valtozast eredmenyez a hosszantarto "joletben,anyagi biztonsagban eles" mert itt ezzel az ertelmetlen negativ visszacsatolassal sokkal ritkabban talakoztam szemelyesen...

Tobb magyar forumot olvasva , viszont azt tapasztaltam,hogy forumokat ez tart eletben...az allando egymasnak dobalt negetiv megjegyzesek....valaki allandoan tamad,valaki allandoan vedekezik....rendeszeresen egy idoban megjeleno ,megegyezo velemenyek..sugalva azt hogy tobben egymast nem ismero emberek ugyanazon a velemnyen vannak,kozben a helyzet sokkal egyszerubb:((

BORZALMAS,ha embereket tenyleg ez tud lenduletben tartani:(((

Nagyra tudnam ertekelni en is es azok is akinek meg van kedvuk es turelmuk ezt a forumot olvasni ,mert valamifele informaciora varnak,ha ezentul nem rolam akarnatok csacsibbnal csacsibb teoriat felallitani , ismeretlenul,hanem masok szamara hasznos tapasztalataitokat osztanatok meg.

 

Tisztelettel,

Egy Remenykedo Allatorvos

havelina Creative Commons License 2011.11.07 0 0 2124

"Soha az eletemben ehhez hasonlo szakmai hozzanemertessel nem talakoztam!!!!!!!!!!!!! SOHA ES SEHOL!!!

 

Ez vonatkozik az ortopediara,gyogytornara,borgyogyaszatra,fogaszatra,a belgyogyaszat sok teruletere...."

"Ezek is szemlyes tapasztalatok es nem hallomasok es nem "haverok" elmenyei...."

 

LOL!!!! Te olyan vagy, mint az a bizonyos allatorvosi lo.

Ennyi betegseggel - es figyelembe veve, hogy itt az orvosok "szakmai hozzanemertes"-e nem ismer hatarokat, az egy kesz csoda, hogy meg egyaltalan eletben vagy...  :D

Előzmény: Törölt nick (2097)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 2121

igen igen

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 2120

Mar most latom,bar azt hiszem forditva kellene lennie es a korral jaro tapastzalat es bolcsesseg azt is kellene ,hogy hozza magaval,hogy azt olvasok es azt teszek,ami kedvemre valo...Nem itelkezek masokrol nyilvanosan,plane nem sertoen es  nem jaratom le magamat azzal,hogy valakirol allitok tobb dolgot amirol kepletem sincs es a korombol erdeoleg nem engedem meg magamnak azt a luxust,hogy minden pontban melle lojek:)

Magam is turelmetlenedek evrol evre,de ez csak azt erositi bennem,hogy meg turelmesebben kell masokhoz allnom!

Naponta kozel 80 fiatal all velem szemben es "nez fel ram" nem tehetem meg,hogy a sajat frusztraciomat belejuk toroljem....meg akkor sem,ha sokszor egyszeru es kezenfeko lehetne ez a megoldas:)

 

Előzmény: Törölt nick (2113)
sani07 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 2119

Hoppa hoppa....:))))))))))

Előzmény: romesz (2117)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 2118

Itt a tobbseg tobb Nickel jatszik??:))

tiszta online haborus jatek a forum is mar....

Előzmény: romesz (2117)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 2116

 Ez mar manapsag a szolasok es kozmondasok koze sorolt mondat,de "Pal apostol levele az efezusiakhoz 1. fejezet" ahonnan erdezteteik a szarmazasat..

 

Az akarok lenni, ami akkor voltam, amikor az akartam lenni, ami most vagyok....

 

Előzmény: Törölt nick (2115)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!