Keresés

Részletes keresés

halilali1 Creative Commons License 2013.07.22 0 0 9457

köszi

Előzmény: Axióma (9456)
Axióma Creative Commons License 2013.07.22 0 0 9456

Mo-ra csak forintot tudsz lekerni, fuggetlen a szamlad devizanemetol. Ugyhogy duplan valtodna, egyet a pp, egyet a bankod.

Előzmény: halilali1 (9455)
halilali1 Creative Commons License 2013.07.22 0 0 9455

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy paypal-ről fontot indítok Citibankos fontos számlámra,

akkor az fontban érkezik meg? Vagy össze-vissza váltják?

Előre is köszi.

xpe Creative Commons License 2013.07.21 0 0 9454

Értem! Igen van 20 000ft körül.Azt addig forgatják gondolom.  :-)

És utánna a saját nevemre már nem is csináklhatok?

Most az asszony nevére kártyájára csináltam azt használom.

Előzmény: sjohn (9453)
sjohn Creative Commons License 2013.07.21 0 0 9453

Megszegted a felhasználói feltételeket, ezért kirúgtak véglegesen.

Ha van még benn lóvéd, 180 nap múlva visszaveheted.

 

Előzmény: xpe (9452)
xpe Creative Commons License 2013.07.21 0 0 9452

Sziasztok!

 

Segítségre lenne szükségem a paypal zárolta a számlámat angolul nem igazán tudok.Emailt hiába küldünk válasz nem jön.Mi tévő legyek?

 

Ezt kaptam tőlük:

 

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

  • Jun 30, 2013 : You're only allowed to have one personal and one business account. In addition, we noticed one or more of the following problems:

    • You provided information that we believe was false, inaccurate, or misleading; or
    • You sent or received payment that was potentially related to fraudulent activity; or
    • You have more than one account with a negative balance; or
    • You are in violation of the User Agreement, the Commercial Entity Agreement, the Acceptable Use Policy, or another agreement you have with PayPal.
    Our decision was based on terms outlined in these agreements.

    Because of this, we've limited your accounts and can no longer offer our services to you. You'll still be able to log in to view your transaction history, but you won't be able to send or receive payment.

(Your case ID for this reason is PP-002-449-251-xxx.)

  • Jun 28, 2013 : When you signed up for your PayPal account, you agreed to our User Agreement and Acceptable Use Policy. Because some of your recent transactions violated this policy, we've had to permanently limit your account.

    Please remove any references to PayPal from your website.

    You'll be able to withdraw any money in your account 180 days after your last transaction. We'll email you when it's ready to be withdrawn.

(Your case ID for this reason is PP-002-445-934-xxx.)

This limitation cannot be appealed.

Furlover Creative Commons License 2013.07.20 0 0 9451

A kereszt név és a vezetéknén náluk is ugyan azt jelenti, mint nálunk...

nobul Creative Commons License 2013.07.20 0 0 9450

A PayPal-ra szeretnék regisztrálni, de nem tudom hogy a nevemet milyen sorrendben kell megadni, logikus a "first name" = keresztnév, "last name" = vezetéknév forma lenne, de a neten olvasva elbizonytalanodtam, mert sok helyen épp az ellenkező formát javasolják, a "Return Fee"-kezelési költség elkerülése miatt.

splattalon Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9449

köszönöm a rám forditott idődet,de abszolut nem jutottam előrébb.

nincs semmi választási lehetőségem,vagy adjam hozzá a kártyát (amit nem tudok) vagy ....ennyi :-)

ha valaki érdemben válaszolna,hogy esetleg az megoldás lenne-e,hogy törlöm az accomat és ujra próbálom?

ennek mi a menete és megvalósitható?

üdv

Előzmény: Furlover (9448)
Furlover Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9448

Továbbra is csak az Add/Edit Bankcard opciót tudom mondani, és a kapott e-mailt, ezekben kell keresned a linket.

Nekem annyi helyen feltüntették annó, hogy már totál untam. Amúgy ebayen is van fent erről videó, keresd meg.

Előzmény: splattalon (9447)
splattalon Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9447

üdv

megnéztem ujra a mailjaimat.

megvan a mail,hogy hozzá lett adva a kártya (XXX végződésű).

megvan a 400Ft-os kód,

de nem tudom sehol sem megerősiteni a kártyahozzáadást és nem is látom a kártyát sehol :-(

üdv

Előzmény: Furlover (9446)
Furlover Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9446

Mikor a kártyádat hozzá adták, akkor kellett kapnod egy emailt egy linkel, ahova a 4 jegyű kódot kell beírnod. Azt hiszem ugyan ezt a linket megtalálod a bankkártya hozzáadás résznél, a kérdéses kártya alatt.

Előzmény: splattalon (9445)
splattalon Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9445

OTP és WEB kártya.  ez lemaradt.

üdv

splattalon Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9444

üdv
6 nap telt el a számlanyitásom óta.
akkor hozzá akartam rendelni a webkártyám,de nem tudom sikerült-e.szerintem a senki földjén vagyok és nem tudok továbblépni.
csatolás nem látszik-pénzt levonták-4 jegyű kód megvan-de sehova tovább.
irni nekik nem tudok,mivel a kártyacsatolással van gond,ezzel kapcsolatban szerettem volna érdeklődni,de kéri a a kártyaszám utolsó 4 számjegyét amit nem fogad el és nem megy el a mail....
ördögi kör...
szerintetek mit tegyek?
ha tudja valaki a linket ahova irhatok ugy,hogy meg is kapják akkor szeretettel várom.

vagy esetleg ha megszüntetem a Paypal fiókom és ujrakezdem az egészet az lehetséges?
thx

volof Creative Commons License 2013.07.17 0 0 9443

Kösz, most már lecsekkoltam én is. 630 k az éves limit, e fölött személyes okmányokat kell bescannelve eljuttatni nekik és ha ok, akkor emelhető.

 

 

Előzmény: Furlover (9442)
Furlover Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9442

Ahogy nézem verified esetén nincs maximális limit.

Előzmény: volof (9440)
Furlover Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9441

PayPal oldalán erre megtalálod a választ.

FAQ vagy Help, vagy ilyesmi alatt, de tdom, hogy fent van. Régen én is ott néztem meg.

Előzmény: volof (9440)
volof Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9440

A kérdésem nem is erre vonatkozott, hanem arra, hogy verified állapotban mennyi a max withdraw éves szinten.

Ennyi és nem több. Bár ez inkább csak elméleti kérdés ugye...

Előzmény: Pavel (9439)
Pavel Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9439

Ha hozzárendelsz bankkártyát a PayPalhoz, akkor sem tudsz közvetlenül onnan pénzt felvenni.

Előzmény: volof (9438)
volof Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9438

Üdv!

Két kérdésem lenne:

- Paypal számlán, ha hozzárendelek bankkártyát, mi a felvehető pénz mennyiség maximum?

- Payza számlához ért valaki? Szükségem lenne egy kis segítségre.

Axióma Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9437

Az a baj, hogy a bank telefonon mar nem fog beazonositani. Szemelyesen, fiokban, talan meg tudjak nezni, hogy jott-e ilyen szamu volt szamladra jovairas, es mit kezdtek vele.

Előzmény: erikviking (9436)
erikviking Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9436

Én is csak abban tudok reménykedni, hogy logikus úton közlekedik a pénz és a paypal számlán meg fog jelenni az összeg. 

Bár garantáltan sokáig fog kavarogni az éterben.

Gondolkodtam felhívom a volt bankomat, bár 100 % -ék, hogy foggalmuk nem lesz az egészről. A kártyatársaságnak meg sehol nem találok telefonszámot. :)

Előzmény: Axióma (9435)
Axióma Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9435

Ja most latom odaat, hogy a szamla sincs meg. Akkor majd meglatod, en azt tippelnem, hogy vegul a pp-ig visszafordul, ott meg megmarad, es elhasznalod vagy withdraw. De ez csak jozan paraszti esz, hogy igy mukodik-e vagy sem, azt nem tudom...

Előzmény: Axióma (9433)
erikviking Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9434

Sajnos nincs. Bankot váltottam :/

Előzmény: Axióma (9433)
Axióma Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9433

A kartya mogotti szamla az megvan? Mert oda meg tud erkezni siman, a regi tranzakcio visszavonasakent jon ugyis.

Ha az sincs meg, akkor nem tudom.

Előzmény: erikviking (9432)
erikviking Creative Commons License 2013.07.16 0 0 9432

Üdv!

 

Felteszem a kérdést, hátha járt már valaki így.
Paypal fiókhoz hozzá volt rendelve egy bankkártya. Paypal-lal fizettem egy terméket, le is vonta az összeget a kártyámról. Sajnos nem jött meg a termék 2 hónap után sem. Sima ügy volt visszatéríti az összeget az eladó. Na most jön a probléma.
Azóta megszűnt a kártyám is illetve a hozzá kapcsolódó bankszámla is. A visszatérítést már elküldte, de ugye az a bankkártyámra érkezik, ami már nem aktív. Ilyenkor mi a teendő? Hova fog érkezni az összeg?

Ha esetleg, valaki tud valamit, megköszönném. 

Füles65 Creative Commons License 2013.07.15 0 0 9431

Köszi, még mindig zárolva van az a fránya dolcsi, de remélem egyszer tényleg feloldódik és visszakapom. Majd áttérek a forintos kártyámra, csak amikor a PayPal reg. miatt kellett volna egy kártya, akkor a forintos éppen mínuszban volt és nem tudták volna lekapni a 400 Ft-ot, ezért adtam meg a devizásat. De ha pénzt kapok, az igaz, hogy Ft-ban jön és akkor tuti a veszteség a konverzió miatt, ahogy írtad. Na remélem nemsokára helyre áll a forintosom is és akkor arra kérem a lóvét. :-)

Előzmény: Axióma (9428)
Axióma Creative Commons License 2013.07.15 0 0 9430

De, jobb lenne. Egyebkent velhetoen ezeket feladjak, persze ettol jarni jar a refund. Nem tudom, mennyire surgos neked, de probald azzal meggyozni, hogy refund-oljon, es ha megjon tovabbi 2 heten belul (siman lehet, hogy csak kesik), akkor ujrakuldenie se kell, mert te ujra kifizeted. 60 napig asszem tud ugyanarra kuldeni egy uj szamlat. Ha meg nem jon, akkor ujra nala rendeled.

Masreszt ha tenyleg aprosag, akkor en el szoktam hinni neki. Mondjuk 2-3 dollarig max., eladotol fugg. Volt mar aminel elfelejtettem a 45 napot, es igy jartam, de altalaban nem csak 1 cucc utazik, es nem mindig nezek ra a regiekre, bele szokott ferni.

Előzmény: lesliegold (9429)
lesliegold Creative Commons License 2013.07.15 0 0 9429

Sziasztok,

Rendeltem 2 kis csekélységet, immáron 10. alkalommal ugyanazt. A csomagot simán adták fel mindíg, sosem tarcking numberrel. Előfordult, hogy eltünt, de zömében megkaptam. A mostani csomagom 40 napos, ebayen indítottam a Resolution Centerben egy "case"-t. Az eladó azt ajánlja, hogy küld egy másikat helyette és nem a pénzt adja vissza. Nekem csak refund volt eddig ilyen nem. Nincs meg ennek a veszélye, hogy innentől nem lesz semmi eszköz a kezemben, ha mégsem adná postára, mivel kifutottam az időből? Nem lenne jobb a refund, majd újra a megrendelés?

Axióma Creative Commons License 2013.07.13 0 0 9428

Az 1 dolcsi majd feloldodik (a foglalast tartja a bank addig, amig realisan johet megerosites, de a pp direkt nem fogja megerositeni).

 

Masreszt viszont itthonra csak forintban kerhetsz majd ki penzt, ezert nem jo otlet dev.szamlat hozzakotni, mert kapasbol dupla valtasi veszteseged lesz. A kartyad maradhat, csak vasarlaskor majd figyelj arra az opciora (conversion), hogy euro/dollar legyen a fizetendo, es a bankod valtson. De lehivni Mo-ra csak forintot tudsz, koss hozza masik forintos szamlat.

 

Nevmizeriara allitolag megoldas (me'g nem probaltam), hogy inditasz top-up-ot a pp-rol valami kisebb osszegre, akkor a pp tudni fogja az adott szamlahoz tartozo pontos azonositast, be is teszi a szamlak koze, es igy arra mar - mondom, allitolag - kockazat nelkul hozhatod ki a penzt.

Előzmény: Füles65 (9426)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!