Keresés

Részletes keresés

menon Creative Commons License 2007.01.13 0 0 602

Kedves Virág!

A boxomhoz már nincs köze az indexnek... Így. Erre már reagáltam Achtungnak!

 

Ide egy 8 betűkarakterből álló kombinációval jut be nereusz. (Ezt az index generálta, adta, nem én találtam ki.) 

És az a gond, hogy tavaly december óta nem jutok be, mert erre a betűcsoportra kiírja, hogy Hibás jelszót adtál stb...

Megnéznéd?

Barátocska :) Creative Commons License 2007.01.13 0 0 601
A régi mailcímen kell új jelszót kérni?
Előzmény: Én egy virág vagyok (599)
Barátocska :) Creative Commons License 2007.01.13 0 0 600
És azt lehet tudni, hogy a régi jelszó miért nem müködik?
Előzmény: Én egy virág vagyok (599)
Én egy virág vagyok Creative Commons License 2007.01.13 0 0 599
A leveleidhez, a mailboxodhoz semmi közünk. nereusz nagyon egyszerűen feléleszthető annak, akié. Akié a nick, az tudja, hogy milyen mailcím tartozik hozzá, ő rendelkezik vele. Kérhet magának új jelszót.
Előzmény: menon (595)
Barátocska :) Creative Commons License 2007.01.13 0 0 598
Erről a nickről van szó, kedves attention:

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=27099

Nem láttam, hogy bárhonnan is ki lenne tiltva, de a régi jelszó mégsem müködik... Tudnál segíteni? Szerettem ezzel a nickkel beszélgetni :))))))
Előzmény: attention (589)
menon Creative Commons License 2007.01.13 0 0 597

Köszönöm, aranyos vagy, Barátocska!

 

Tehát összefoglalom a lényeget.

 

A

 

nereusz

 

nick nem működik a több éve általam használt fórumba léptető jelszóval.

 

Ha ez sem érthető, akkor angolul/németül jó lesz... :-))

Netán újgörögül.

Barátocska :) Creative Commons License 2007.01.13 0 0 596
Nekem hiányzik Nereusz :(((((
Előzmény: menon (595)
menon Creative Commons License 2007.01.13 0 0 595

Örülök, hogy semmi megoldást nem találtál a nereusz nicknévre sem, a levelező boxomra sem, hogy hozzájuthassak a leveleimhez és a címtárhoz.

Valóban miért is vártam többet...

Előzmény: attention (589)
a jéghegy legénysége Creative Commons License 2007.01.10 0 0 593
Csukott szemmel írj egy új jelszót magadnak. Nem fogsz tudni visszajelentkezni.
Előzmény: TÉNYSZERŰ (592)
TÉNYSZERŰ Creative Commons License 2007.01.07 0 0 592
hogy tudom töröltetni magam ebből az egész cirkuszból, hogy még véletlenül se gyengüljek el legközelebb?
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.05 0 0 591
OK, ezt alkalomadtán megpróbálom.
Előzmény: Vulkáni könyvelő (581)
bar-bar Creative Commons License 2006.12.30 0 0 590

csak a nereusz nicknév fórumos megszűnésének okáról, illetve annak a visszaállításáról várok tájékoztatást ezen a yahoo-s címen... Az úszni tanulókat hagyjuk ki a játékból, mivel azt felfogtam, hogy a vipmail - más téma... :-))

Boldog Újesztendőt neked és Szeretteidnek!

Előzmény: attention (589)
attention Creative Commons License 2006.12.30 0 0 589
ugy értsem, hogy eme nickhez tartozo emalicimed legyen a yahoos? azt te is meg tudod változtatni, hiszen belépni tudtál.
Előzmény: bar-bar (588)
bar-bar Creative Commons License 2006.12.30 0 0 588

Maradjunk abban, tiszteletteljes kérésem, hogy a moderátorotok a szintén nagyon régi belabotar@yahoo.com címemre ír, mert íme a korábbi címem is kidob.

Hiába igyekszem támogatni a honi úszósportot, ipart, ha csak a "tanulók" maradnak itthon... :-))

Előzmény: attention (585)
menon Creative Commons License 2006.12.29 0 0 587

De jó, hogy írtál, hogy az két különböző dolog!

A címem is kezd két különböző dologgá válni... :-))

 

vojtek@vipmail.hu

 

A dolog azért nehézkes, mert kb. 6 éve ez a nicknevem, és amit megadtam akkoriban másodlagos címnek, az a box már nem létezik. Semmi nem örök.

Bocsánat!

 

Szeretettel: nereusz.

 

Indexes címén:

 

nereusz@index.hu

 

 

Előzmény: attention (585)
menon Creative Commons License 2006.12.29 0 0 586

Kösz, számolom a napokat... :-))

BÚÉK!

Előzmény: attention (585)
attention Creative Commons License 2006.12.29 0 0 585

A levelezőrendszer meg a fórum két kulon dolog, a moderátoroknak semmi köze a levelezéshez.

Hogy miért, ha tényleg vagy letiltva, majd az intézkedő moderátor megnézi.

Előzmény: menon (584)
menon Creative Commons License 2006.12.29 0 0 584

Tisztelt Operátor!

 

Választ kérek a tegnapi kérdésem ezen részére:

 

"Nem tudom, mi történt a nereusz nicknévvel. Sem belépni nem tudok a Fórumokra a jelszóval, sem a levelezőboxomhoz nem tudok hozzáférni."

 

Szeretettel: nereusz.

 

Jelenlegi levélcím: menon@vipmail.hu

 

 

menon Creative Commons License 2006.12.28 0 0 583

Bocsánat, mielőtt a "gyülölködős" chrestomátiába kerülök -

 

szeretettel: nereusz.

menon Creative Commons License 2006.12.28 0 0 582

Nem tudom, mi történt a nereusz nicknévvel. Sem belépni nem tudok a Fórumokra a jelszóval, sem a levelezőboxomhoz nem tudok hozzáférni.

 

Így utólag: Ti ezt korrektnek tartjátok, hogy az Index levelezőkliens-listáját átpasszoljátok egy másik üzemeltetőnek? Hol a titkossági garancia? Vagy ez már lényegtelen? Ennyire szabad a piac?

Vulkáni könyvelő Creative Commons License 2006.12.27 0 0 581
Nem tudom segít-e, de ha keresnél egy gépet, aminek pontos az órája (internet-kávézó, könyvtár, rokon, szomszéd, stb.). Belépsz, elrendezed a jelszóátállítást. Utána a kiléptetési időt átállítod nagyobbra, mint másfél óra (másodpercben van megadva), majd a munkahelyi gépeden kiüríted a böngésző gyorsítótárát és törlöd a sütiket, akkor talán nem dob majd ki az Index... Egy próbát megér... A képbeszúrási gondhoz nincs ötletem.
Előzmény: Törölt nick (580)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 580

Kösz a tippet, párszor már megírtam, emilben is, hogy NEM MŰKÖDIK.

BELÉPÉS-kor nem lép be, tehát nincs is kiírva a nevem, nincs BEÁLLÍTÁSOK sem.

Kizárólag hozzászólással tudok belépni, ilyenkor a BEÁLLÍTÁSOK-ra kattintás után (tehát amikor már be vagyok lépve és a nickem is ki van írva) kiírja nagy bölcsen, hogy "ehhez be kell lépned". Ha erre tudnál valami megoldást, jó néven venném - így x-edszerre.

kösz

Előzmény: Operator (578)
katakija Creative Commons License 2006.12.20 0 0 579
Sziasztok!

Nem tudom kihez kell ilyenkor fordulni, de a múlt hét pénteke óta nem férek hozzá az indexes leveleimhez.
Operator Creative Commons License 2006.12.16 0 0 578
Baloldalt fent a neved alatt kettővel van egy olyan link, hogy Beállítások, arra klikkelj rá.
Előzmény: Törölt nick (574)
QnAdam Creative Commons License 2006.12.16 0 0 577
köszönöm :)
QnAdam Creative Commons License 2006.12.15 0 0 576
tiszteletem, szeretnék nickváltoztatást kérelmezni, ha lehet, qnadam ról QnAdam ra, ugyanis az aláhúzás miatt mindenki gnadamnak néz, az pedig nem vagyok :)
köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.30 0 0 574

Jött emil, mely szerint elfelejtettem a jelszavamat, látogassak el ide-oda.

 

Én azt írtam, hogy NEM TUDOM MEGVÁLTOZTATNI a jelszavamat olyanra, amilyenre én akarom. Tehát NEM FELEJTETTEM EL.

Továbbra is várom a hatékony segítséget.

Előzmény: Törölt nick (573)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.29 0 0 573

Üdv!

Belépni csak hozzászólással tudok. (A munkahelyi gépem órája kb. másfél órát siet és nem engedi, hogy állítsak rajta. ld. tacepao) Ha sikerül a hozzászólással belépni, akkor a Belépés-re kattintva kiírja, hogy ehhez be kell lépnem. Tehát nem tudok jelszót változtatni. Emilben már párszor kértem segítséget, amire 0 db válasz érkezett.

Továbbá ha a hozzászólásomhoz képet linkelek, bőven a mérethatár alatt, rendesen be is linkeli, csak a Mehet-re kattintva megszűnik az egész hozzászólós oldal, újra kell bemásznom elölről a topikba, ahol persze nyoma sincs a képes hozzászólásnak.

Kérnék a fenti 2 db problémára gyógyírt.

Kösz.

 

darkboy1 Creative Commons License 2006.11.16 0 0 572

Szia!

Én is igy jártam. Regisztráltam magam darkboy néven, aztán pár évre külföldre utaztam tanulni.Közben gépet is cserétem,  elfelejtettem a jelszavamat. Modi tudnál segiteni? Az ideiglenes jelszavamat a darkboy@torzsaszta.hu várnám.

Előzmény: Pohi (542)
_Arrius_ Creative Commons License 2006.11.07 0 0 571
Köszi szépen!
Előzmény: Deibler úr (565)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!