Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 7738

Azt én is kerestem, de csütörtök vagy péntek óta nincs válasz. 

A hibajelentő form számomra használhatatlan egyébként is, mivel

- a tapasztalt hiba nincs a felsorolásban

- nem hibát jelenteni akarok, csak megtudni, hogy az elmúlt egy-két hétben változott-e valami az android böngészőben megjelenő playerben. (Nem megy full screenben a gyári böngészőből)

Előzmény: illetlenke (7722)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.21 0 0 7737
Előzmény: RealCorpus (7735)
Operator Creative Commons License 2015.09.20 0 0 7736

Írjál nekem.

Előzmény: minione (7733)
RealCorpus Creative Commons License 2015.09.20 0 0 7735

Ismerős. Én is így jártam egy hete.

Azzal az e-mail címmel regisztráltam az indára, amivel a nick-emet. A forum.index.hu/User/NickToPassport valami miatt nem működött, nem tudtam 'rákötni' ezt a nick-et, alighanem régisége az ok. Leírása itt van: http://inda.blog.hu/2009/04/09/ha_meg_nincs_indapasszod

Viszont úgy sikerült, hogy létrehoztam egy új nick-et, ami után már ment a régi (jelenlegi) összekapcsolása.

(Lehet, hogy egyszerűbben is lehet, vagy írhattam volna.)

Előzmény: minione (7733)
illetlenke Creative Commons License 2015.09.20 0 0 7734

Pedig csak ők tudnak segíteni.

De az első lépés mindenképp, hogy csinálsz egy indapass-t.

Előzmény: minione (7733)
minione Creative Commons License 2015.09.20 0 0 7733

Sziasztok!

 

Pár év kihagyás után nem találom a felületet, ahol be lehetne lépni a fórumba régi nick névvel. A nevem MySQL volt, az e-mail címem maradt és a jelszavamra is emlékszem, de belépni sehogyan sem tudok.

 

Ez még az indapass előtti időkből van..

 

Párszor írtam email-t az inda supportra, de szerintem az >/dev/null

 

Valaki legyen olyan jó és segítsen!

 

Köszi!Köszi!Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.17 0 0 7732

Hány darabra maximáltátok a TotalBike fejlécében megjelenő új cikkeket? Vagy véletlenül nincs ilyen, esetleg időkorlátos? Lehetne 5 db?

Puszika

RealCorpus Creative Commons License 2015.09.13 0 0 7731

Azt hogyan lehet kiküszöbölni, hogy ne kelljen perceket a belépésre kattintgatással töltenem, majd hsz. megírása után ismét eljátszani, míg nagy kegyesen talán meg is jelenik, de általában nem. Most egy óra után feladtam az állandó kidobálást. Ezt nem számolom, hányadik próbálkozásra megy el...

Ha nem jó helyen járok a problémával, megköszönném a hiba elhárításához vezető topik linkjét!

Micaa Creative Commons License 2015.09.11 0 0 7730

Sziasztok! 

Az a problémám van, hogy nekem van egy működő blogom (blackwelvet.blog.hu), de mikor ma beléptem az email címemmel, nem azt hozta be, hanem valami üres blog oldalt, más névvel.(velvetsoul.blog.hu) Hogyan tudnék arra az oldalra belépni, vagy miért nem azt hozza be nekem egyáltalán? Van valakinek valami ötlete?

Mungo Creative Commons License 2015.09.10 0 0 7729

Magyarán hiába teszek bele akármennyi entert akárhányszor, a fórummotor akkor is kiveszi őket ha éppen olyanja van.

 

Az üres sorhoz próbáld a shift+szóköz utána enter.  Ezt általában benn hagyja.

Előzmény: convar (7725)
Mungo Creative Commons License 2015.09.10 0 0 7728

Lehetne csinálni valamit a szerverrel, mert piszok lassan lehet váltani a topikok között. 

Chrome-mal böngészek, de a Firefox, vagy az Explorer sem gyorsabb. :o(

scarabaeus Creative Commons License 2015.09.01 0 0 7727

Eltelt néhány hónap. Akkor még tavasz volt, most már a nyárnak is vége (naptárilag). Ez a hiba bizony makacs hiba, ez bizony most is benne van a programban.

Előzmény: scarabaeus (7574)
convar Creative Commons License 2015.08.31 0 0 7726

Na és a legjobb amikor meg ez van, amikor ez a látkép fogad az Indycar topikban, most most is, frissen (de ez is volt már itt általam egy párszor):

 

 

 

 

Most komolyan, ez is sztetek normális?

Előzmény: convar (7725)
convar Creative Commons License 2015.08.31 0 0 7725

Friss tapasztalat arról hogy mit ér az előnézet:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=136531493&t=9164178

 

Term. elvileg a közepét, ezt a részt

 

"1. kör, 2. kör, 1. kör

ezen pedig sztem nincs mit magyarázni.

Ja ,és amúgy ez

"elöző évben sem a slameken alkotott, hanem a többi nagy tornán."

azért tavaly is zavart :)"

 

 

is néhány sorközzel akartam elküldeni, tehát nem úgy ahogy sikerült két (!!!) előnézet ill. utólagos plusz enterezgetés után is. Magyarán hiába teszek bele akármennyi entert akárhányszor, a fórummotor akkor is kiveszi őket ha éppen olyanja van. És már egy ideje (talán már egy éve?) elég sűrűn van olyanja.

 

 

A másik problémám is nagyon régi, arra meg egyenesen 0 reakcióval eddig. Erről volna szó, még mindig:

 

 

 

 

Továbbra sem értem miért vagyok kénytelen egy másik sportág topikjában is vmiről spoilereket olvasni a rohadt totalbike miatt! Ez így kiszabás!

 

Ezért légyszives mondjátok meg hogy hogy lehetne kikapcsolni ezt a fenti oldalajánló panelt, vagy ha nem lehet sehogy akkor meg tegyétek lehetővé! Vagy legalább érjétek el azt hogy totalbike-os cikkek csak motoros topikok esetén kerüljenek az oldalajánlóba!

 

Köszönöm.

 

Előzmény: Operator (7688)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.31 0 0 7724

Nem hiba, hanem bűncselekmény: ahogy migráltátok a fidelio fórumát, elfelejtettétek a Btk (gyk: 2012. évi C. törvény) 333.§-át elolvasni, vagy betarta(t)ni. Szóval most épp az indalabs és vezetője a „számonkérhető”.

Gondoltam, szólok. Nektek is. szmájli

kanya28 Creative Commons License 2015.08.22 0 0 7723

kösz

Előzmény: illetlenke (7722)
illetlenke Creative Commons License 2015.08.22 0 0 7722

Ez itt a fórum hibajelentője.

Azt hiszem te ezt keresed.

http://indavideo.hu/hibabejelento

Előzmény: kanya28 (7721)
kanya28 Creative Commons License 2015.08.22 0 0 7721

helló 08.17-éna lejátszási listáim behaltak sem videót indítani sem listát között váltani nem tudok ezt a listáim mutatására értem. alsó menüsor  a lejátszási listáimra kattintva behozza a listákat csak az első 20 videót a többit nem érzékeli amire kiakarok lyukadni nálam van ez vagy másnál is előfordul ez ?

halaloszto Creative Commons License 2015.08.18 0 0 7720

Sziasztok,

 

Nem lehetne megcsinálni, hogy a címoldalon a legfrissebbek listáján ne látsszanak azok, amikhez úgysincs hozzáférésem?

Annak a blokknak az az értelme hogy az ember lássa mik az újak, belenézzen és esetleg kedvencelje. Így hogy tele van floodolva valami zárt klubb topikjaival, semmi értelme.

 

És igazán lehetne hozzá lapozás vagy valai amivel a korábbiakat meg tudom nézni, mert pár nap nyaralás után már sosem tudom megnézni mik voltak mostanában.

 

Vajk

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.18 0 0 7719
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.16 0 0 7718

Nem tudom, hogy ide tartozik-e, azt sem, hogy hiba-e...

http://blog.hu

Mobilon megnyitva a jobb felső sarokban megjelenik egy házikó és egy iránytű. 

Ezek mire valók?

A házikó elvileg a http://blog.hu/dashboard címet akarja megnyitni, ha jól látom, de végül az eredeti blog.hu címlapot kapom vissza. Az iránytű meg csak újratölti az oldalt.

 

---------

Fórum hiba: android beépített böngészőből írva, egyes linkeket valóban linkké konvertál a fórum (már írás közben), másokat egyáltalán nem hajlandó. Az előnézet meg egyetlen androidos böngészőmből sem működik.

te lujza Creative Commons License 2015.08.10 0 0 7717

Sziasztok!

 

Miért ilyen elnyújtott linket tesz be a fórum?

 

Nem mindig, de zömmel.

 

Köszi előre is

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135915711&t=9153327

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.09 0 0 7716

Sajnos mára visszatért a hiba. Csak Firefox

Előzmény: Törölt nick (7714)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.08 0 0 7715

Megoldva. Update 11-es verzióra.

Előzmény: Törölt nick (7714)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.08 0 0 7714

Windows 10. Firefox képfeltöltése gomb. Adobe Flash összeomlik ezért nem tudok képet feltölteni.

Microsoft Edge és Oprera-val hibátlan.

Carina_S Creative Commons License 2015.08.08 0 0 7713

Az előnézet gombot kipróbáltam, az nekem nem működik... . Előnézetet ad, de ha utána pl. megnyomom a böngészőm [X] gombját (bezárás) hsz.-írás alatt, akkor nincsen mentés..... .

Böngészőm: Mozilla Firefox 39.0.3 (mindig a legfrissebb).

Előzmény: Törölt nick (7709)
Carina_S Creative Commons License 2015.08.07 0 0 7712

Köszönöm a tanácsaitokat, majd sorra kipróbálom, melyik a legjobb! :)

 

Sziasztok... .

 

Előzmény: Operator (7710)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.07 0 0 7711

Firefox alatt nagyon hasznos a Lazarus nevű kiegészítő ami gépeléssel egy időben megjegyzi amit írsz.

Ha elszáll az Index vagy bármi Firefox útja indítása után jobb gomb a szerkesztő ablakba és máris visszakapod ami elveszett.

 

https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/lazarus-form-recovery/?src=search

Előzmény: Carina_S (7708)
Operator Creative Commons License 2015.08.07 -1 0 7710

Csak egy tanács: nekem sok ilyen problémát áthidal Firefox alatt a Text area cache nevű addon.

Előzmény: Carina_S (7708)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.07 0 0 7709

Ezt én is megkérdezném: az előnézet gombot használva elmenti az írás alatt álló  szöveget.

Egyéb esetekben nekem csak üres hozzászólásokat őriz meg.

Főleg olyankor bosszantó, mikor mobilon írok, mert a billentyűzet eltakarja a képernyő nagy részét és ahhoz, hogy eltüntessem, a hardveres vissza gombot kell megnyomni. Ha véletlenül duplán nyomom meg, akkor visszalép egy oldalt, ezzel törölve a már beírt szöveget.

Előzmény: Carina_S (7708)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!