Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2014.09.04 0 0 1141

Son of a BRICS... kezét cokolom...
         1.:Ugye nem hiszitek hogy ma is van ...magyar ok x égi - magyarok kapcsolat, mert én sem hittem...aztán hinni akartam mint gyerek koromba...(koromba?)gyermek lettem ujra...na ugye hogy gyerekes...deee...
         2.: Mikor láttam az álmokat, azt hittem majd... s ami engem is ledöbbent...hogy megértem a megvalósulását...vagyis ugysss... minden jó...
         3.: Monduk én az vagyok...hogy KÉSZÜLJÜNK F FF FFF...A LEGROSSZABBRA...aztán mégis átmenünk rajtuk??? - na a hullákon??? Egyet boztosan tudok nektek mondani...hogy A VÉGE...JÓ LETT JÓ LETT JÓ LETT...de addig...na most figyhetitek, ami nem azt akarom mondani...higyjetek nekem, hanem abcaultra MINDENT ELŐRE MEGTUDHATUNK...HA KÉRÜNK...
        4.: Na, az égieink...csak mint kis tábotüzek...na egy erdei...vajákos (látó) asszony... a fiával ismerkedtem össze...aztán mikor meglátott...óh Istenem, téged láttalak a TÁBOR TÜZEKNÉL...na csak egyszer láttam... s hova lettek...talán vissza mentek... tehát kis MAGYAR TESTVÉRI KÖZÖSSÉGEKET...na most a sikertelenség s minden összeférhetetlenség oka...hogy szinte minden HIVATALOS VALLÁS LÉTESITTMÉNY...NA MIND TULBUZZGOK MEG LATROK...(mincsak a Pátriárka mind...ábra hámmm... BIGÁMISTA SODOMA GOMORA SÜPPESZTŐK)NA AZ MAGYAR JÉZUS ERKÖLCS AZ ELSŐ...s ezek a közössgek (megtisztul megtért a Magyar ok Jézusa..aki ÉL...sose halt meg nem is lehet ha kimondod a nevet...ollan halál nin...János 8:51???) teszik lehetővé...hogy az Égi Csészealjasaink megtudjanak védeni bennünket...a bennünket körbe vevő...SoDoma zzz...GoMora régen az örök göbökön elsüppedt volna...PUSZITÓ TEST GYILKOS LÉLEK KÁRHOZTATÓ UTALLATOKTÓL S UTON ÁLLÓKTÓl...
       5.: TISZAT CSALÁDI ÉLE ÖRÖK LÉTEÜNKEN, HA MAGYAR OK JÉZUSUNK AKKOR CSAK AZ VAN... JÉZUSCSALÁDA VAGYUNK...EZT ÁLLANDÓAN TUDATUNKBA KELL TUDNNK TARTANI...ha tudjuk hogy CSODA...ÖRÖK BOLDOG PAZAR DE OLLAN LÉT...AMIT NEM LEHET MOST...NA VEGYÜK...ahogy mondom, a mi CSÉSZEALJASAINAK OLLAN CSODA TECHNIKÁJUK VAN, HOGY FIZIKAILAG IS BE TUDNAK AVATKOZNI S MEGVÉDENI DE MIÉRT??? Óh ember, mond hját mért születtél... lettél s vagy ok??? .miért miért KIÉRT KI ÉRT...???
        6.: Szakad a pad...ugyanis nem akarnám hogy JEWusa, dobbni kéne a JEWelrihákat...izráel??? ... na JEWusa tota angol-GOLÁNA - U.K. gyarmata...talán ott sincsennek...ezeket tota occe olvasztották ...tota agymosták...na EZ EGY NAGY SZEN ÁLDOZAT TRÖBBETTT...BETTY... ÁLDOZAT s pösze hogy akarnám vissza...1776 U.S.A. -ami dögltes...mert az URI -JÉZUS NÉPET...nincsak Washinton alma...na elözönlöttették őket...hogy az Ur Jézusa amcsit...mellesleg már Loncol-t is felkoncolták mind azóta minden JÉZUS KÖVETŐ CSOPORT X CSOPORTOK KEZDEMENNYEZŐKET...tehát JEWusa...fuccs...
Isten racca bbb...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.04 0 0 1140

Közhirré atik etik tatik tetik téte tik...nem titok, nem tojnak a tukok...csak görbét...
          2.:Nagyon is fenn fenn fff...áll... fenn ahol a fagy baltája villog...na ha mi is ufok vagyunk!? - én tettem hozzá a ?. akkor az ufom, mert ténleg ufos vagyok, csak igy lehet begyünni, mint a Nap Jézusozok...na Jézus az valóban EGY ISTEN!!! - S CSAK A KICCIK RÁ - JA...amit neked le kell tudnod ellenőrizni hogy az vagyok, vagy ...ssss...
          3.: -ami fenn áll, hogy a SARKAN KIGYÓS...(János 8:44. Cajun) próféciam jami jami jami..szeretnék szerelmet vallani... ugy ahogy nagyjából...na hozzá csak közbevágások... (ugatások) mint eper de fődi égi manna kéne... vagy csiperke... szóda... (epizodok) mint mjost...
           4.:Régi falusi de magyar nyelv...na akinek az van, mégse tud magyarul, az hogy van... van? -szóval nem fogok használni... ami rögtön, az nélkül hogy észre vennük...van a SÖTÉT OLDAL, na azok hiába magyar betüket meg szavakat szó vak vak vak...ládd...nekem kötelező volt a Marxista tanfolyamokon részt vennem...de egy krükköt nem értettem...nem volt benne MagyarIsten...nem is érdekelt...mellesleg tudtam hogy mit akarnak...monduk tota minden méregkinjakigyohugy vala meg frosss...maga az előadó sss...sár be sár sss...
           5.: A tétel...ugyanis ippeg most is men...hogy ollan hogy arab -egyesült királyság...vagy Muzulmán vagy Mohamedán Islám stbbb...ollan sose volt meg lesz...na most az INDITVÁNY OK: Egyesült KözépKelet, Egyesült Királyság -Izráel, ami feltétlen csak az lehet...ugyanis a mostani izráeli háboru...ami ha ha ha...röhögő göcsöt kap az ember...s előtte a palesztinok teljes jogu izráellal független mindenkitől Palasztin Államot akrnak, amit az izráeli hetman: az csak ugy lehet...hogy izráelen belül...
           6.: Kétszer kettő néha 6? - feneketek pattoghat...na egy nagy csank...na mondom csak magyar falusi gagya...egy nagy darab (cobák)palesztin földet lekeritettek...tehát ezért...ami vissza...mig nincs meg az ssss... Világuralom...ami EGYESÜLT KIRÁLYSÁGOK...ami lenne esetleg a 10 KIRÁLYSÁG MINT 10 ALKIRÁLYSÁG DE ABCULLA...na mondUK maradnak...Egyesült Királyság Britha... esetleg benne tUropina, mint ma is tUropina Angol gyarmat, sőtt...merem mondani az egész föld kerekséggestül tul...amit érintettem hiz JEWusa...na ezt hogy irjam madarul...JEW = ZSIZSI? -Kiválasztott s gazdag...igy értitek hogy nekünk vannak mi zsidóink??? - hizz minden hübéres meg akik papirokkal rendelkeznek...nemesek azok urak, de ez már mazurak??? - alulrull vannak...
Innenn...de ez beletartozik az egészbe...akkos is ha ugy néz ki...jacca jaccaca ...Golda Maher mallacca ccc...
Isten raccka brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.03 0 0 1139

                Eart, KingDome of Iráel vagy KingDome of Allábbia gyia gyia gyia...
          1.: Azzal kezdem...hogy a Bib Liácska is: gyorsan csináld meg amit akarsz... ami ha én egy...Igaz Jézus igaz tanulo lo = law? -tehát Jézus a Törvény... most még gondolatban sem szabad megbántani senkit...ezért nem izráel -nak nevezem izráel, sem arábia-nak arábiát...hanem ugy ahogy csak példállódzok... meg ha álmokat látok...az álom csak...szóval ne tessenek ugy venni...hanem én az enyéimet keresem...akikkel egy lép csővel fellebb...Fellebb EMELKEDJÜNK FELLEBBB... e bün gyászos éjiből, ott a hellünk Jézusunk mellett...na most KI AZ AKI LÁTTA...LÁTHATJA AZ IGAZ JÉZUSUNKAT...itt időzzünk el egg gicsit...
          2.: Kik a bün gyerekei? - na akik parázanaságból vagy bigámia vagy házasság törésből lettek...na ez a Bib Lia mondja monda (Jézus mondja pont azoknak aki azzal vádolják hogy lotty...)meghatározás...amit mjocst csak tudomÁkosan... na én a mai lehetőségekkel...ugyanis a tudás nagy lesz...ott vagyunk, ha monduk egy pár BÜN RABJA homonoid de János 8:44. ciss Kain???-fakzat ok... el tudja pusztitiani a földön a biológiai létet??? -nem, mert annak van ollan fénybura védelme amit a Kirlián fotozokkal lehet fényképezni...hogy az igazi ANYAG MEG FORMA AMI A MIÉNK...kérdelek, mi a tied, mert az eném az arcom pirulása lássa...
         3.: Mivel ezzel az előzenével...ki akarnám ugratni a nyulat a bokobó... akkor nyugodtan meg állapithatjuk, hogy itt nincs semmi...mondom nekem az arcom pirulása lássa...na az a részem...amit nem tudtam uralni... az megrémiszt most is...engem, mert monduk...itt...hját tátá... piffta! - tjénleg senki nem tudta...a nőket kihagyom, meg a gyerekeket, de én se tudtam a töcsöm ingerén uralkodni...s mindig arra gondoltam, millen ló lenne... ha nem lennék sose éhes...meg nem jött vona rám a kangörcs...baszdühh... na most első kézből beszélek nektek, mert el nem soha soha nem nem soha... nem lehet többet elhagynom az Őrhellemet...mert akiket nekem adott itt...na ezt én ugy utálom... meg emlitettem...hogy AZTATA UTAT...MELL NEKÜNK MAGYAR OK JÉZUSUNK (JÉZUSA) NA NINCSAK...ezek...na a magyar ok nélkül sose lett volna SPIRITTISZTA 1776. U.S.A. AZAZ EMBEREK S NÉPEK JÉZUS (HUN -MAGYAR ÁSZLÓ AZ ÉGEN) IGAZI BARÁTSÁGA -TESTVÉRISÉGE...de rögtön ugg megrépoltak -répázzák... a kis a Maricát...hogy zerintetek... ???
Na innen foltatom...de az egész bele...tartozik az EGÉSZ REPCSPIFFTA...IFFO MUFFF...
Isten racckája im brrrr... na jövök jövök...s el se mentem brrr...
...mellesleg ez coffi zünet... közbeee...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.02 0 0 1138

Egybesült Arab -Köztársaságok, mint E.Unuchia?
         5.:Ha emlékeztek rá... hogy izráelre is kiterjedt a lázongás...s fele...tehát csak addig láttam hogy fele izráelt...mint siria... s nem tudtam tovább...
         6.: Ollan hogy izráel sose volt sose lesz...mert minden NÁCIÓK leganyagiasabb... nyiltan minden zsidó??? - de izráeli ami fele se zsidó vallásu...tehát beolódtak a KIRÁLYOK KIRÁLYA...URAK URA... KI NE AKARA KIRÁLY LENNI...MÁRPEDIG AZOK...AKIK A LEGOKOSABBAK... meg kell adni, hogy mig a buta féltesóik... de miért...na IZRÁEL VALÓBAN NEM POCCÁZIK MEG TATNYOT FRÖCSKÖL (minden nagyvárosra a föld kerekseggen egy felpiszkált MEGAÓRIÁS -GOLAN ATOM MISSLE AZ ÉGBŐL...) HANEM VALÓBAN MEGVALÓSULÁSBA A VILÁG BIRODALOM??? -ami többet nincs időhöz kötve...Messiah aha... ide vagy oda...
        7.: Emlékeztek...van a békés megoldás...hogy Russia meg U.S.A. -együtt megszüntetik -felszámolják izráelt... ami még...lehet... attól függ...monduk...na vissza...(usa -russa izsákson ((anglosaxon)) balek ok?)
        8.: Mjost amit láttam...palesztiniát ATOMCSAPÁS ÉRIE...itt kő kövön nem maradt...ami két féle képpen...valóban kintról atomcsapások érik...vagy ténleg magukkal robbantják fel -tesóikat...ne feledjük (izráel nem zsidó???) el, a samson akcion amiért azonnal most... nincs izráel meg sose volt... most rögtön azonnal... is késő...felelőségre vonyitás...(akik ezeket létre hozták ták ták ...)
        9.: nesze nektek Egybesült Arab álom!!! -mig izráel??? - de hogy Egybesült?- Arabo boo bbb...a rabok tasza???
        Isten raccka brrr...
u.i. ezek Jézus ellenségei...tehát maga a hell...meg a név: Palastiniai Jézus??? -ezt mindenki megláthatja...ugyanis sem az arabok sem a zsidók...na Jézus??? -tehát inkább felrobbantják...vagy amit ők adnak...egyetek nyers puhintott coffolt hust...na most sülthus...

Előzmény: repcsepista (1137)
repcsepista Creative Commons License 2014.09.02 0 0 1137

                       Egyesült Arab (Muzulmán) Köztársaságok, E.U.?
         1.:Nagyon érdekkes az ujabb... na lehet látni a vallásos adókon...ahogy irni (billentyüzni) kezdtem... ippeghogcsak pislákol a lámpa... ami valaki nem akarja...hogy egg gicsi több világosságot s ki vagy be, látás hozz... nem vicc...meg kell csinálnom...
           2.: Egy ellemmel müködő lámpát kell hasnyálnyom...de ha már belevágtam...belevágtam egy nagy fába...hogy borulna rám minden ága...
                       The Izráel Test!?
         Az hod 1948 -óta...mindenidők legnagyobb ugrásfejlődésre tett szert a Czion álom...na megettük az első pinnyalattól a Czonisták...azaz minden Világhóditó egy kézláb UGRATÁSA...ugyanis Cajunk kezében vala...1948 -ra...minden PÉNZ -GYÁR- GYÁRTÁS-JOGA...MINDEN FEGYVER...AMI ATOMARSZENA NÉLKÜL IZRÁEL SOHA NEM LETT VOLNA...FIDELJÜK CSAK...amit láttam a KÉT SARKANKIGYÓT TÁTOTT SZÁJJAL...ami most...na az egyik még megvan...meddig? -s sorhatnám estik, mig a Nap le nem esik az Égről...de később..
         3.: Mokor még otthon??? - voltan, csak azt kértem...ha maradhassak...na ez mindennél érdekesebb...mert OLLAN KIBACCOT KIBUCCOKAT...micsoda őrület s vissza vággó megutáltató volt a T.Sz. - k. s minden tota arra men...hogy a magyarokat megutáltassa minden magyar a magyarral a magyar -gyerekekért...na nagyon szép az ima...de cselkedetek nélkül 0??? - ami ahogy mondom...ha mégis...nincsak MIÉRT LETTEM KITAGADVA -ZÁRVA MIDNEN K.G.S.T. FELSŐ OKTATÁSBÓL??? - mert tudták, hogy ki vagyok??? -na most is...A MAGYAR TESTVÉRI KÖZÖSSÉGEK UJRA SZERVEZÉSE...röviden rendkivül fontos hogy minden tesvérünk előbb PARASZT!!! - FÖLD KULTIVÁLÓ...amit akkor is csinálnék...ha má megájjunk má...mert itt van a Mennyei Magyar Kánaánok??? - de vonyatozva...most minden üzemet gyárat átvenni a M.T.K.-NAK, ugy hogy abcullaultra...ahogy csináltuk...hogy minden ALAP FIZETÉS S TOTA MINDEN EGYENLŐ RÉSZESEDÉS S MINDEN M.T.K. TESÓNK MINDEN TEKINTEBEN ÖRÖK EGYENLŐ...nos most kérditek...na most ezt A AL -ALVILGOSOK MEGENGEDIK TE STOBA...ugyanis nincsak mindenütt tota ollan PNZ -DIKTATURA -CONTROLLA...ami megin ksss...
4.: Kéves hell maradt...de bodom, a meginterjuholt ARAB KÉPVISELŐ: MINDEGY MIT CSINÁLTOK... ELŐBB UTÓBB LÉTREJÖN AZ ARAB -UNION??? - ami nem...ha csak...
Innennn...
Isten racckája hol a kaja...brrr... de szeme???

repcsepista Creative Commons License 2014.08.30 0 0 1136

Jewish community (250) ' Forced out' of Guatemalan villidge Atitlan...
...egy csoport amcsi - izráeli meg ottani zsidók... tanyát vertek, de nemvolt szerencséjük? - mielőtt a hajó süpped...
Ime ami... monduk...na mi hasznunk van belőlük... ami most ténleg az amcsi zsidók is...több hasznunk van...az őslakosokból...na ténleg...ugganakkor ugg a kurdis mint isis tankhajók...a (volt) palesztin?- kikötőbe sorakoznak...mig a siákok... kina, mama kinja...
Gyerekek gyerekek sorjába...sorakozz sorakozz tornára...
...na mi köze a prófécziához? ...sisi Asisi... Azur...Sionba trottt...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1135

Ez?-mind? -én? -voltam? -voltam?
       Bocsásatok meg...de Magyar Istenemre mondom, ha monodom..a fiam este bejött..na T.V. -is nézek, rádiókat hallgatok s közbe irogatok...Na azt hinnétek hogy állandóan a conpucámmal jáccok...figyeld meg...ha ráirok is...talán összesen 10 -20 perc...s közbe még...most is a coast to coast hallgatom...van... sok jó filmsorozat... amit most néztem...Defiance...nagyon ötletes...s érdekesség hogy tota szellemi -erő -energiát használnak...meg akiket a háboru után csináltak...azok nem emlékszenek vissza... na ugyanaz ami most van...te tudod ki vagy, s mi vagy, ki s mi voltál mielőtt... na ez a tudat halál...
      Szóval szószerint irom amit a fiam mondott...ne haragudj, tutod hogy nem én voltan deee... remélem nem vetted komolyan...
Tudom fiam tudom... édes fiam te marha jószág...mellesleg tudtam...
Na, te nem érzed...akiket szeretsz...mert lehet érezni őket...sőt ahogy mondom...reggel -este...ha többet nem...Drága Jézus családom, légy velem s velünk szeretteimmel... én nekem van egy Testvér Közösségi imám...de nem árt mondani...MINDEN MAGYAR TESTVÉREMMEL...MMM...

Előzmény: repcsepista (1134)
repcsepista Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1134

Ez, a kezdetüktől fogva nem igy van... van?
      1.:Ki kell hogy igazitsam magam...monduk aki nem ismer...ami 49 éves koromba volt talán az utolso öngyilkossági rohamom... ami az...hogy olyan hazugság -ajjaság -lélek -kárhozatosság vesz körbe bennünket... mikor a LEGBÁTRABBAK is meg tántorodnak!? - igen! - bár magam... ingo bingo fingo... csetlő -botlo...ahányszor tallpra annyiszor az ülepemre estem pestem...de monduk... sajnos mig fiatalabb voltam... bizon ha zeggemre estem... ami mindenütt szószoros verekedésekbe kerültem...na ha hiszitek ha nem...mert te itt nem Jézusozol...ami azt kartam hogy ugy szeressük egymást...mint Ő szeret bennünket...mert szerintem a MI JÉZUSUNKAT lehet a legkönnyebben szeretni... csak most azokat itt megölik, vagy kizavarják még Magyarországunkból is... itt megölnek, meg félemlitenek... hogy miért van ez igy... mert ez a kezdőttől fogva nem  van?
     2.: Sokszor leirtam hogy 28 éves koromba egy szivrohamba meghaltam... ami szószerinti verekedés vala a SZELLEMEKKEL... mikor előbb lefogtam magam a sarokba össze gucorodva...amibe igaz hogy kivertem azokat...AKIK SZERINTEM MIDNENKIBE KI BE KI BE... ITT...BENNE VANNAK...ugyanis olyat tudnak mondani...amit az illető...na tegnap a fiam... önkivületben vala, mert nagyon rendes...s (gyerekkori) barátjától nem akar pénz kérni...ami mégis...na csak velem tudta megcsinálni a munkát...mikor már pénzt kellett kérni...de ha mondja...monduk a mama...én is hazudtam volna) nos nem szeretlek, öreg vagy...ne beszélj hozzám magyart...nem értem...ami monduk... nem beszélni magyart...nagyon FÖLDHÖZ VÁGOTT VOLNA...DEEE...ÓJJJ...MIJJ HÜ BARÁTUNK JÉZUS...NA NEKI MERT MÉG...MEG KELL KÜZDENIE AZOKKAL A SZELLEMEKKEL... amiről beszélek...na AMIT TANULTAM A MI JÉZUSUNKTÓL, AMIT SZEMÉLYEJESEN...HIZ KÉRDEZTEM JÉZUSUNKAT, HOGY KELL SZERETNI, NA MOST ELŐBB!!! - SOHA LE NEM MONDÓAN...ezt én teszem hozzá, akiket te magadhoz kötel...az a tied, ismerős???
    3.: hogy mikor találkoztam szemtől szembe a MI Jézusunkkal...soha nem kaptam rá választ...vagy monduk látomást...de vizzióim voltak...hogy ténleg az történt...ami szerintem nem ...MERT JÉZUSUNKAT CSAK MEGVILÁGOSODO SZELLEMBEN LÁTHATOD MEG...DE ENGEMET A MI ÉGIEINK...TALÁLKOZVA VELÜK...(Mi is ufoba többzör rézletesebben leirtam) A MI ATYÁNK A MENNYEKBE...AKARATA HOGY JÉZUSUNKKAL ISMÉT EGYBE EGYEK VAGYUNK!!!
    4.: Tehát Jézusunkat...közel itteni 28 éves koromhoz közel...na most akikkel...akik segitségével ide begyüttem...azokkal...mikor itteni TUDATOM TUD ATOM TESTEM...FELÉBREDT...NA EGYÜTT MENTÜNK A MI JÉZUSUNKAT MEGLÁTNI...AMI VALÓSÁG S ITT SEMMI SE AZ!!! NE FELEDJÜK!!!
Isten racckája brrrr...

Előzmény: repcsepista (1133)
repcsepista Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1133

Miért nem Szent Jézus? -Óh milyen drágakő (Jewlry) az ilyen Szent áldozat...Mint Bet(denevér)lehami csillag, ragyoghat...lehuzom a csillagokat rátok....vagy feneketekbe kanóccal prrrr...
       1.:Ime a kulcs, klics klucs klacs...derülj ablak...a JázsÓlba...látni akar a barma, igen á, dr tanulj tino, ökör lehet belőled...
       2.:Minden a lát áss...ással kezdődne neee...ami, Ke fe Jánycsi ne aludáj el, elveszett a csengős bárán...Nem aluszom cak heverek, nem is igaz hogy elveszett... na most hol a csengős bárán...
       3.: de te is Bib Lia kis bibója vagy...igen de a végén...csattan az ostor hogy minden ami bele irva, azt neked meg nekem le kell tudnunk ellenőrizni hogy igaz vagy nem!? -ami ha nincs bennünk a kis igaz gyerek Jézus Mag? - ami kikel ha ollan a kszörnyezet??? -ami nagyon egyszerüen rá mutyatyható.... ugganés ez jó föld vagy mérgezett??? -tehát keresnünk kell azt a földet...IGÉRCE FÖLD??? - ahol a Jó Jézus Mag Maga Magja kikelt? -ami ha SZERESD MAGAD MINT A TESÓDAT...kjérdelek, ki van hozzád a legközelebb...nos egy nagyon egyszerü piss lanccsss... cak a legközelebbjeid... ki az aki mikor csak rá godolsz is, öröm ered... felemelt magához, ha lent voltál...aztán nagyon egyszerü...mert se a vallásosokat sem az ataistákat nem szeretik a gyerekek...főleg a zsidó meg muzulmánokat...ami nem kiemelem őket, de ők is tudják, azt is miért???- na itt időzzünk el egg gicsit...mert bennem olyan gyülölet meg utálat volt...amit csak ...na 49 éves valék, mostmár...ahhhh...Drága Jézusom, meg most VALÓBAN ÉGI FÉNYES TESTVÉREIM, AKIK MEGJELENTETEK NEKEM...DE CSAK NEKEM, NEKEM DE CSAK NEKEM...MOST MEGNYILT AZ ÉG NEKEM...CSAK NEKEM...
      3.: saját plödám mondom nektek, nos mikor megjelentek az ÉGI TESÓINK NEKEM, csak ugy hogy tota MOSTMÁR A MAGYAR SZÜLEIM MEG MAGYAR TESTVÉREIMET KIVÉTEL NÉLKÜL SZERETNÉM SZERETNI...(na persze hogy a zsidókat is, nem a magyar szüleim tesvéreim meg gyereink előtt...vak meg vaksik ollan ok a szószékekről frosss...nos ha szeretem az IGAZI VÉRSÉGI GÉN S ÉGI MAGAMAT SZÜLEIMET TESÓIMAT MINT MAGAM AT...NA AZ ÖSSZES VALLÁS EGY SZADICA KANIBA KÉJSZADICA PASSIONTHÁZNOM KELL, DE MÉG GONDOLTABAN SE ÖL, MEG NE FAKOLJ...MIT TANITANAK EZEK...STBBB...)TANULVA TANI TANI TANTA...amit most HA HALLOM ÉN...JÉZUS! - MAGA A SZÓ OLYAN SZERETETTEL...IGEN MOST IS MA IS..amitől féltem hogy ez csak ollan szalma -papir fellángolás de láss... Nos nemsokára szemtől szembe találkoztam a MI MAGYAR OK ÚR JÉZUSUNKKAL...
     4.: a Bib Lia Liácska mondja...ezek??? - fidelem csak azonnali reakczipommal...nem adsz nekik PÉNZT, SEM SÁPOT...NINCS SEMMI MELLÉ BESZÉD...NEMCSAK HOGY MAGAD TARTSD EL...HANEM CSALÁDODAT UGY...HOGY UGY MINDENKI... értettek...mutassál csak PLÖDÁT...nem kell semmi több...ugy hogy ahogy minden ember megélhet ugy...ahogy a MAGYAR TESTVÉRI ORSZÁGOK A KÖRPATKÓ MEDENCÉNKBE...AMI MA IS A MAGYAR OK GYERKEINKÉJEINKÉ KÉ KÉ...AZ UJ VALLÁS S PARAZITA A PARAZITÁN ÉLŐSKÖDŐK PUPPOZODNAK OLLAN ARÁNYBAN A NYOMOR S POKOL HALÁL KIVÁNSÁGUNK... A HÁTUNKON NYAKUN CON CONOK CONOKUL CORPSZOKON KORUPT KULLA...COOL...NINCSAK TÖBBET CSAK AZ A COOL...HULLA...
      5.: ZACCAL... amit mond a Bib Liácska...monduk egy kis lányocska de dévucska...ezek sem embert...sem Istent... sem Isten képmását nem látták...szemet szemért ládák dámák turdák latrok himringyók rongy rázzók... fenekükbe férgek nyüzsögnek...veccketegek...
      6.: LESZAKADT A PAD...na először SZELLEMEK VAGYUNK!!! MÁSODZOR HARMADZOR... ZORRO vagy sss...akko gyütt a Tenkes capitánya...
...gondoljatok bele...na kitálta ki...azt a kersztre feszitett roncs emberi fazont...na azokat kellen megtalálnunk NUN, Napra velük...
Isten raccka...hol a kaja brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.27 0 0 1132

Az ártatlan = nincs ára, szeplőtlen -bárányok mint a Magyar Ok -Jézusa - Jézusunk - Jézuscsaldunk nevében... ha Magyar akkor Magyar Isten...birod?
      1.:Adjátok a Szent Bibliát kezembe...ami mitől szent? - na a kezed...ugyanis Istenetek Országát kezetekbe adtam... tehát akik ketten hárman hellen... ott van ha Magyar ok, akkr Magyar ok országai, amit ki tud elvenni, ha nem lehet...
      2.:Láttam mert látó vagyok...hogy amit a nagy hámor vallásnak hinnak, az abcullaultra János 8:44. - essekkel kezdődik meg végződik...ugyanis ISTEN = FÉNYES NAP X NAPOK SZELLEM, tehát akik ezt a romlandó - romlo -rothadt x rohasztó anyagot össze katyfolták...kimondottan azért hogy ezen a SZOBRON...fedezuzza... ha Isten Temploma? - akkor az ROMOLHATALAN IS, MEG BÜN - TELEN, mig ha erre értjük, ezt csak siccc... tehát az amit a Bib bbis  Lia iratok, minden ami erre a dögltes ürdög szörnyre vonatozik...sose volt sose lesss...sss...hajja hajja hajja...sose lehetek a magáé...ami az UJJÁ SZÜLETÉS...hogy régyüttem a magam JÉZUS ADTA SZEMMEMMEL...ninsak NYISD KI A SZEMED S KÖVESS!!! - na most kérdelek, ha ez a szemed...ha nem vala mielőtt lett volna volna! -smirna! -smirgli... cüccs...
      3.:Fidezuzzda... ha akkor is ITT LENNÉK...MERT ÉN VAGYOK! - JA DE NEM ÁBRA HÁM HÁM HÁM...DEEE...mellecsleg az én ÁBRÁM??? AHÁÁÁ..AHAHAHAHAHAAA... ILLENEKNEK KELL LENNETEK...MERT ILLENEK VAGYTOK...na most gyertek át a Mi is vagyunk, amibe csak bekapcsolódni...csalódni soha.... nem nem soha ssss...nincsak akárki kérte az ÉL Ő JÉZUSUNK, VAGY AZ Ő NEVÉBEN...AMIT KÉRT...BIZON MEGADATOTT NÉKI...na egy rövid plöda...amire emlékszem...a házunk kulcsát elhagytam a fasorba...s imádkoztam hogy Jó Jézusunk...had találjam meg...na tudtam hogy Ő...vagy mondjuk az egyik családtagunk mert az Ő nevében...megállitott s lenéztem...legugoltam s megkapartam a levél halmazt, s allatta vala...de azóta is...na ha ELVÉGEZTEM A HÁZI FELEDATOT...ami ismét egy plöda...
     4.: Mindenki s minden ellenem van azóta...de előtte...de ezt ollan, hogy ha most ezt beszélted...véletlen annak a gyereknek akira azt hittem, hogy barátom...na mindenkinek elmondta hogy illen hülye csak piffta lehet...de most nem engemet okoltak hanem a BUTA GUNGARISKA REAKCIOS KÁBITÓSZAROS SZÜLEI...na innen foltathatnam...
...  5.:Hogy az ártatlan ok...HA CSAK EGY...EGY LÉLEK KIBONTAKOZÁSA AKKOR OTT VAGYOK...na csak A FÉNY JÉZUS...MEG MOST AKIK ŐT KERESIK...MEGTALÁLJÁK...MERT IDŐ NIN! - DE LEBUKNAK A RENYHE KORAPTOK S KORAPTOKKAL A KORPSZOK... BU! ---nincsak, mintha nekünk kéne KERESNI DE UGY HOGY TUOM HOGY VAGY...DRÁGA JÉZUSOM...na most azok a gyerekek...aki a HÁMOR A KISLÁN - A HÁREMBA...JÉZUS AZ EGY áldozat BIRKA...DE MONDUK HA KRISPHUS...AZT KÉJSZADICA MEGGILKOLVA KOPPOLVA PASSINÁTHA... NA MOST KERES MEGG MAGYAR OK???- JÉZUSA...O OO OOOO...NEEE...FOGJATA JATATA FSSS...
...na folytAtom...mert má feltettem az 66.Frt krds: ha neked egy igaz tesód lenne...te elpusztitanád azt az egyet az egéssz korupt rodthadsággal... neee... na ezért ufóckodik repcse pfff... meg a többb...
Vedük a plödát...2000 -9-11. - tota a tetteseket kézre kellett volna...nos egy ártatlant (nincsak népeket s embercsaldok millióit gyilkolták s gyilkolják le...) sose szabad lett volna...elpusztitani egy átkossal? - izráel? - sose vala sose sss...na visznek magukkal mindenkit ha lehet...lehet? -minden mőccs ...liba fröcsss...
---akik képviselnek bennünket...azoknak plödát kellene statuállni...azaz szobrok vagyunk szopol vagy nyalsss...
Isten raccka brcrrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1131

A Mi Úr -Jézusunk s ártatlanok ártatlan ok? - nevében...
     1Ha vissza emlékeztek, akkor a FÖLD MAMA...hogy amit müvelnek a NAGY HATALMAK MAK MAKKK... hogy az égből gyilkolják az ártatlanokat...na monduk részemről NAGYOBB SZADISTA PUSZTITÓ UTÁLLAT NEM VALA...mint akik nem vonták felelőségre akik a KRUCZIFIX S RONCS EMBERALAK RAJTA...S KI TALÁLTA EZT KI...HA TÉNLEG UGY LENNE...na szerncsétlen ártatlanokat lehet hogy fára szegezték---de amit müvelnek A GYILKOS GÉPEZETEIKKEL...azzaz...NÉZZÜK A SZERENCSÉTLEN ÁRTATLAN LAKOSSÁGOT NEM ELÉG HOGY ÁGYUKKAL S TÜZZEL VASSAL GYILKOLJÁK...MOST AZ ÉGBŐL AMI MEGRÁZÓBB ALLÁHZÓ MIŐTA AZ ŐTESTOMENTUMI TÖMEG SZADISTA MÉSZÁRLÁSOK S GYILKOSSÁGOK GYILKOSSÁG OK...
     2Feltezem a 66 köny kérds: nektek nem fordul ki vagy nem akar a beletek...ha arra GONDOLUNK, CSAK MIT MÜVELTEK A SZERENCSÉTLEN PALESZTINIA NÉPPEL, AZ IRAQIAKKAL AGFAKISZTÁN STBBB...de vegyük csak...millen vermellegetve hozzák fel DRZDA...meg a Téli séta... Jappánok atomozása...amit hogy egyeztetsz össze...HA TE ÁRTATLAN VAGY...na most TE ÉLVEZED AKÁR AZ IMÁDOTTAIK NEVÉBEN...VAGY AHOGY NEKEM...A GYOMROM JAJJ JAJJ JAJAJAJJJ...ISTENEM...
    3Nézzétek csak, én irtó önző vagyok, csupán, ha csak vesszük...EZEK MEGÖLTÉK SZADICA PASSIONÁTHA KTUCZIFÁZTÁK VOLNA TÉNLEG JÉZUS HA EBBE A SZOBORBA...NINCSAK A TESTÜNK AZ EGY SZOBOR!!!- DE AZÉRT HOGY A LELKÜNKET ELKÁRHOZTASSÁK???
     4Na, a NÉPEK ÁRTATLANOK AKKOR IS HA TUDATLANOK!!!- NA NOST...AKI CSAK KEZET EMELT A MÁSIKRA BÁNTÓLAG...IRTÓ FELELŐSÉGRE VONÁS...NEMBESZÉLVE...NINCSAK MIVEL LESZ JOBBB...
      5A kinai jósnő: mindenütt az lett...mint Palesztinia...
Vegyük csak...ha valaki akárki ezen a fölggollobison csak kezet emel...a másikra??? - testvérére...nem kéne őt megvilágositanunk, ha mégeggzer...mensz Dyznulnd...ajajjj...Óriáskerék...
Értem...na én ugy gondolom...csak az utóbbi amit müveltek Iraqval...azért az összes BAMBÁZÓ GÉPEZETET ELŐ GÉPEZETIEKKEL ABCULLAULTRA E FÖD ÁRTATLANAI...MINDEN NÉP AZ, KEGYETLEN FELELŐSÉGRE KELL...VONNI VAGY VAN HELLENKEZŐ Ö ÖÖ ÖÖÖ...
AMI KÉCSIK KÉCSIK...
Isten racckája brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.24 0 0 1130

Nad Nad NNN...Föld -rrrr.... indullás láss? - lesss...
Közel a végük, ük, giggazok az ok?
Csa nadon dana dana don röviden...2o14 Auguszta 24.-re...sietta...14 -24 -33...te vagy párom rom rom rrr...romba Napa valley Villa ahhh... na örülnék neki... nem mert annak örölnék ...ha már nincs többet szellemi sötétség aminek a KŐ -vetkezmennye fizikai szegénység...a másik oldalt...tota a SÁR MEGETTE... na képzeljük el...MA MÁR EGYKÉZ -ZSIZSI -PÉNZURALOM VALA...NA MOST CSAK VEDÜK JEWusa...sietta...megint nagybetükkel irok...na csak ami befolyik hivatáfsos adóba meg most abcullaultra OLLAN ZSAROLÁSOS UZSORA SAKK MATT.. MATTOS KAMATYA...na képzeld el...mit kezdenél azzaz a VAGYON PÉNZ ENERGIA AMIT NEM TUDTOK...TE SEM AKI A PÉNZ...IMÁDÓK KÖZE PETE KÖZE PIN ÁZOL...mert...na megint, miért az ujjom...rámen a nagy betü Betty... nem men le...mert...NA AZ IMÁDADAT IMÁDÓK KÖZEPIN ÁZOL..deee...VAK VEZETI A VILÁGTALANT...ugganés EZEK??? - KIGGAZOK AZ OK...igen ez megett vannak a LÁTHATTALAN BUGA BRUGGÓS DE OLLAN BUGA VICSORGÓ ANGYALOK...na azok örökre ide bezárva a BUDI AJTÓ rájuk capva...amit ŐK TUDNAK??? - tehát ha fizikai MOZGÓ W.C. akkor vak, s vakok vezethetik csak a vakokat...na most minden ABCA KAPCA DE OLLAN BÜDÖS HAZUUUU...HA ZZZ...ZUGGG...SÁGG...OK...amit csak...egy szippantás ssss...
Ime...én mindent megtudok látni...ugganakkor hogy látok??? - hazudnék JINKA LÁTNI AKAROK KAKARRR...RAKAKAKAAA...AKKA KAKARRRR...ROKK RRR...
Gondolkzzunk bele...tehát azzal az IRTÓZATOS TÖBBLETTEL...AMIVEL A ZSIZSIK RENDELKEZNEK...AZ CSAK TOTA...SOSE LÁSD MEG A NAP...NAPa VERI...
Tegnap irtam arról...hogy EGY NAGY FÖLDRENGÉS VÉGEZ JEWusa vucsss... ami előidézehtő...BITTA VAGYOK BENNE HOGY A SZAUDIAK RENDELKEZNEK OLLAN FEGYVEREKKEL MINT A RSZACSKA ONTO RONTO BONTO...BINGOOO...
Szó volt rólla...hogy...Trianon to Hellsenky...egy magyarja a Magyar Istennek nin!!!- majd Hell senky...akkor a magyar ok minden szinten téren kénytelen lettünk volna arra amire a kicc plesztiniai Tina...kis testvérkéink...ami monduk bitta van 30 milcsi Pales Tina kis tiniai...NOS TUPASZ HOGY ISMÉT FELKERÜLHESS HESS SSS..TUPASZ A TÉRKÉPRE...ami bitta lehettek benne...ha még mindig Bouldzsizsi megszállás rothadt eleve Onion ok...akkor vagy most NAGY HIRES SABADSÁG HACC...vagy nin? - vagy börtönbe lennék...TEHÁT NE ITÉLKEZZÜNK...ugganakkor a zsizsiknak...PÉNZ ROTHASZTÓ EARTDÖGLESZTŐ ÖRT DÖG GANÉ SÁR NÉLKÜL..SOSE LETTE??? -Lettek?- észtek tok tek tök...  VOLNA SSSS...
Ime ha valaki KERESZTÉNYNEK HIVJA MAGÁT...vagy ha vannak? -voltak de ezek MIELŐTT E -VILÁG??? - LETT??? VOLNA! SMIRNA SMIRGLI...JÉZUS KÉJSZADICA KANIBA PASSINÁTHA AMI TALÁN ...MINDENT MEG MOND DE HA VAK VEZETI A VAKOKAT...tehát...süketek is...nyemecek sss...francosok friccc...
Ha 1 IGAZ GYEREK LENNE EZEN A GOLOBISON...MOST ELPUSZTITA TITA TITANÁD TI TAN tán??? - AZ EGÉSSZEL AZT AZ EGY IGAZ KICCILKÓDAT??? - na nem huzom tovább...hanem INNEN ecsetleg...
Isten fekete raccka...brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.23 0 0 1129

Világdráma katasztrófákkk...utolsó löketei -felvonyitása hellen lett...
Csak nadon óvatoson meg irtó rövidr vágom...de bávágom -villantom ha mindjárt az ingem? - de gatya marad...
Sajnos itt még ecceteltem...tudod olék ecet erre...arra... na a JEWusa Whithe House = Ambrella Dome... amit többzörös ambrella bür...de átlátszó vonna be... s betürtem...na itt még nem irtam le...hogy minden egybe ugy...hogy maga a Dome mindenről tud...nos addig mig nem kapcsoldtál ugy be...hogy AZ AGYA BUGYÁN keresztül...ami tota program...amin keresztül lehet látni a a a...jövő, na a közel jövőbe...
Most utánna nézve...több könyvet kiadtak azzal kapcsolátba amit én is láttam...de ez kltseggtelen izráellal is kapicsapolátos...nos izráellal...fele izráel fellázada... amikor elfognak az az ANGYALOK...vissza belerugtak ...na a gyatyámba...de a testembe estem pestem... ugy bevágódol...mint egy tégla s nem fél...?
Hogy tegyem magam...mert igyekszek ugy ...kifejezni magam mintha...kérdelek. te félsz tőllem, mert ollan erős...mert a tupasz siri inri hangom csak a sirba...de nem sirok, nem orditok, nem zohora... nem vagyok SENKI ELLENSEGGE IGY NINCS RUMBA...sőtt...Nekem egy ollan nő kell, a aki reggel 7ko főkel...nem járja a rumbát...na van, mi ke mékkk...
A mi is ufok vagyunk! -pummm...na nem én találtam ki, de valaki...na ott irtam röviden...mert ollan meg annyi esemennyek ne menek...
Szóval...a JEWusa Dome-t...amit én láttam hogy valóban a föld felemelkedik vala...de itt is rögtön elcsiptek a VÉDŐ VÉNI VÉDI VICSI ANGYALOK...szószerint igaz, nos azokat onnan ismered mekkk...mert fazonra mekkkhöökkensz mert igazi sép emberek...s nem engedtek többet ..hanem a DOME kivül...mit loptam...s ki vagyok...mi vagyok...de megnugtattam őket nem vagyok Tolvaj... csak amit láttam láttam...aztán szószerint dematarizáltam magam...
Ime akik a KÖNYVEKBE MÁR 30 ÉVE LESIRTÁK...tudod Jer JEWusa... Jeremisa siralmait...na JEWusát EGY IRGALMATLAN NAGY FÖLDRENGÉS MEGÜTI...vida...én csak az mellett maradok...amit addig láttam...na most amit addig láttam hogy a DOMeNBA betört valami...ami a SASSZÉJUKAT...na még annyit hogy én a VÁLASZTÁS KÖRÜL...ha nem is az amit ezek...de lesz valami NAGY RAZIA!!!
Itt mindenki meg mekk be döglöttök...mint én előbb izráelt kell hogy éltessem, akkor is ha minden magyarjaimmal értelmetlenül beledöglök...na most AZ AZ ŐRÜLET...HOGY MOST IZRÁELLAL MI LETT...MERT A ANTI KRISTA KRIZANTI BANDA...ECSETLEG AZT A KICC KIESSÉST KI HASZNÁLHATJA JAJAJAJAJJJ...
Rohadás x rohasztás...okádnék de akkor minek...na vissza tartom...
Isten fekete raccka juha...brrrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.23 0 0 1128

Hello kis prófáta tanul a lo, tino...ökör lehecc deee...

  Kérdelek valakit, hogy most a forditóval raktam fff... hogy jön le be nektek...számok csak vagy angol, vagy magyar betükkel...

 ha vége harasó... van hátsó...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.23 0 0 1127

A magyar -ok, jövőjébe jártam... mikor ha minden bennünk van, mi van?
Azzal kezdem...hogy végül is, akik kerssük az Örök Igazságot vagy a te igazsáGOD...de hangod mindent elárult? - ami ha csak annyi amit ez a megrontott ösztön ü szörny sugal...
       Biztos tudjátok hogy mi az nálunk hogy Látó? -ami mindenki az aki azt mondja hogy ő előbb EGY SZELLEM -LÉNY? -LIDÉRC FÉNY? -aki oedig tagadja a szellemet az valóban EGY ROBOT, AMI DÉMONAYS CSAK MONYOS, DE MENNY? Móna Lis lisen? - tota az anyagba belerohadt amitől az anyag is igyekszik megtusztulni, tüzzel -vizzel bizzel bazzal...tehát a DÉMONOSOK AZOK GÉP - ÉP (APE) PRODAKTOK TOK...nos csak az kong, ha már a feje??? -sötét???
     Nadon szépen kérleg bennetek...akik mégis vagyunk egy páran...kik kersitek hogy mi ez??? - mi s ki vagyok...na most ha a Magyar Ok Istene neee...Isten -e...amit többet nem tudok a Magyar ok kontójára irni...mert Isten =Minden, de előbb VILÁG??? - AZTÁN MINDENSSS...ÉG!? -amit most leforditani a magyar agy =adj ész = érc? -azaz HIT SZEMEINK ELŐTT MEGHELLENIK...nos valóban ebbe az anyagi -világban meghellenteni...nem lehet azt...mert vagy AZ, vagy mi ez??? -ami nem bántottam az ÖNTUDATOS ÖNHELLöLT ROBOTAINKAT...de most vahallogy mégis valami ollan van, vagy becsukon lehunom a szememimet...nos mag az anyag nem csinál...csinált semmit hanem aki az anyagot is mozgatni tudja meg formálni...na most VANNAK ILLEN MAGATÓL LEHULLA TEREMTŐ GÉPEK...amibe nem akarokmost bele gépezlni GÉPZENI GÉPEZNI...mert csak KOMODOTTAN ÖLÉS S GYILKOLÁSA TEST -LÉLEKNEK...VAN RÁ ÁLLITVA IZ RE ELL...nincsak...monduk itt vagyok...na most     ÉN IGAZI TURUL MADÁR IS VAGYOK... ami ameddig ez a gunya...ami vagy Isten??? - ami vagy ELFOGADOM EGÉSZ MAGYARORSZÁG MENNYORZÁGOM ÖRKKÉ SZOLGÁLOM...ITT MINDEN LOM..NA MOST AKI BELŐLEM BESZÉL...AZ MEGMARADT ÖRÖKKÉ MERT AZ ÖRÖKKÉ ÉL ÉLES MINT...A BOROTVA ÉLLE ISTEN KARDJA...FOGASON FÜGG ROZSDA MARJA...na látod, élesitem de min...suhantás észak dél kelet nugat...itt van a Magyar Villágostok gacsa közepete...
Naccóval vagy lasszóval...amit mondok...hogy AKIK MEG AKARUNK MARADNI DE AZ CSAK ÖRÖK EGYÜTT...nos az nemcsak ennyi...hanem azonnal ÖRÖKKÉ VAGYOK...MINT A MAGYAR OK SZÜLEI AKIK JÉZUSUNKBAN ÖRÖK EGYEK VAGYUNK...NA IRTÓZATOS ÉSZBONTÓ A NYELVEZETÜNK MERT HAG ÁRADATOK VAGYUNK...szólj egy szót...na azt formálni kell...a hang az ENERGIA DE ELŐ ENERGIA... ami ez a te hangod hun -GOD vagy dög vagy, Dog Trina (Triánon non vagy on on on...ok) krinn a rpicha...
Amit kerülök mint maccka a forro kályhát...hogy ha ELJŐ...mikor eljő az a lány...( na az ifjabb fiam várja, de elibe kéne mennie...) akit ugy vártam gazán, igazán? --akkor én majd igy fogok szólni Helló Bébi bbb...
Isten raccka birkája...brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.23 0 0 1126

KŐzelbb hozzád Mennyei -FényMamaAtyánkJézusunk, Jézusunk -Testvérei de LELKEM -JÉZUS - LELKEM NEMZETT? - VAGY ÖRÖK VAGYOK X VAGYUNK TESTVÉREIM A MI ÚRÚNKBAN JÓ NEKÜNK JÓ NEKÜNK JÓ NE KÜNK...ha nekimensz...
2o14 -1914? -John tesónk, 1oo év ismétlődne neee...
Minden esetre...én maradok annál a prófacia negra...valamit az éjjel...a sötétet lehet látni, meg a fényt is...s kérdelek bennetek...mi mellikbe vagyunk, ha egyik gyik? - bese messe messze...? - na oda se ráncc...
Tessetek figyelni mert miko reljő az a Nap...mikor minden Napfényre vettetik...na mégis szorosan a JÖVŐNK -BENI LÁTOM MÁSOM...nincsak bitta lehettek benne hogy a szellemem (ember? -de ha mer vissza emlékezni, ami aki vagyok az Örög Vagyok (öv alatt vagy felette) mert ugy szeretek mint az Ártatlan Birka, ha Jézus a Fő Pásztor ostorrr...keresi a juhát juhahahahaa...bre ee eee...)
Nézzük akik a NÉPEIKET S NÉPEKET MEGVÉDIK DE KITŐL S MITŐL FÉL A FARKAS... na vehetjük ugy a HAT NAGY ATOMHATALMAKAT mint 6 ÖSSZELÁNCOLT FARKAS KAS ÉHEZ DE MÉG MILLEN ÉHES SSSS...NA AKIK A FARKASOK KÖZT IS...ISIS A LEGFARKASABB FARKAL OK???
Hogy pontosan mi lett...ime amit állandónan csengetek, mert azóta hogy...még nagyon kisgyerek vagyok vagy ok? - s most ollan szemszögből lásd eztet a kis gyere...kénk, a M.T.K. -gyere kéje vagy? -amitől mig meg nem nem haltam...menekültem s hogy mikor haltam meg...ma 2 x 33 + szóval 28 éves koromba...mert SZERETET TETT NÉLKÜL..na az amibe bele csöppentem...azok nyomottak (szószerint lassan eltüntették őket) meg elme bajosok...amihez hozzá lökött hogy nagyon sok testvéri közösség tag jól járt, mert csak...meghalt...pl. az egyik legkedvesebb bratyóm a vonat elütötte...na ezek jól jártak, de akiknek a fejét meglékolták...hogy nemigaz??? - na volt illegállisan lisen a M.T.K. -elsődleges tisztese...az egyik legközelebbi bratyóm? -akit meg lékeltek...aki után már csak...na itt van...van???
Monduk ha tálkoztál egy igaz...na ezek csak szimpla...szingulari Hun Gari...amit ugy tudnék...hogy ha monduk és hatással vagyok rád ollan szempontból...na ténleg..az egyik mai magyar állam védelmis...a fejemnek szegezte a pisztolt hogy ki vagy, s kikkel vagy...na most csak egy... nem irom le... a lényeg hogy egy villanat meglátta...
Szóval...ahova ki akarnék lukadni...hogy van rajtunk 6 rétegződéses VÉDELMI BUROK X BURKOK (na ez lenne az a Menny amit a kabalások hoztak létre, minden ami hihető meg tudható az ez...s ezek, s ezek által, amit a B.L. általunk vannak a Cirályok ciróka baróka hánat tojtá az ólba...) AKIK MEG VÉDENEK BENNÜNKET...vedük hellen pinnyalatban...izráel megvédi a palesztinoktól kiket...hisz ollan hogy izráel egy Mü Tuca sss... vagy az araboktól...mi az??? - vagy vegyük...ha monduk egyiptomik? -sintén zenéss... mig izárel...(tota beazonosithatatlan ok, nert KIVLASZTOTT ÜBER FAJOK AKIK MINDENEK FELETTIEK DDEE...de akárki mert az igazság hogy már ollan nincs...hogy NÉP, AZAZ KIS PALEZTINIA (na még nép...ugy bepalizva meg ki ...ecsetle a magyarok meg uruqiak ki jak??? -NAPPAL ESZTÁN ISTEN ORSZÁGOK OK??? - NOS A NAGY CZÉL CION ON ON NNN...CZION IZMA...HOGY NEVÜK IS TÖR ÖLVE...azaz tregyük fö...monduk ha te csak czizimpla Plesztinia Isten országa vagyok...na az mindennél nagyobb bün...ha itt lennétek...bizon Szadam Huszárai sunyi fetá tá tá ttt...NÁCIK...s de igeni hallatható hogy atomozni kell őket...nincsak az ürt zürt be kell töltse...talán az izráelik vagy allattosooo...??? -na hellen pinnyalatban azért anni válalkozo nin...sőtt nő...nincsak talán az első allantos Hármahölgyük aki... megkaptatok mindent deee...
Fidelem...a SZELLEM AZ SZELLEM S AZOK VAGYUNK + TESTET ÖLTÖTTÜNK...DE AZ ANYAG AZ ANYAG (TEST) NA MOST  SEM SZABAD LENNE ÖLNI...SEHOGY, MEG OLLAN TALÁN HOGY ÁLLAT...NA CSODA OLLAN TUDOMÁNY MEG TECHNIKA VAN HA NEM ÖLSZ S MOST AZ A SZAPORODÁS FROMA...CSAK ÁLLATOK VAGYUNK HA AZ EMBER...AZAZ AZ EGY OLLAN SZERETET...AMI AZ ÁLLATBÓL EMBER KELL LEGYÉL ÉL... S ÉLNI KELL AZ ALKALOMMAL...MING... na arról akarok...s ma még irok hozzá hozzátok nem átok de vicca... ki a Tisza vizét itta...Pitta...
Isten birkája itt a kaja bre ee eee...
...nadon figyeljtek, mert EZEK A FARKASOK MEG FARKATLANOK MEGVÉDENEK E EEE...NEEE...s vedük figyelmbe...ha 1 embert...mind megölték??? - tehát TOTA NÉPEK ITT LÉTE ÉLETRE KELLÉSE S ITÉL RETE ...AMI JÖN JÖN JÖN...HETYEK PORULJATOK VÖGYEK ...NEM NYELI WŐGYIKÉKET...MONDOM SZELLENEK VAGYUNK, AKI TUDATOSAN ÖL -GYILKOL AZ MENN A BUTALLIÁS ÜVEGBE...ÖRÖKRE LE DUGGINTOLyVA...
méggezer ...a palesztonok jeképezik minden népet s népeket...na most maga a NÉVTŐL rettegnek..???-.ami MAGUNKKAL FELPUSSZANTUNK FFF ...ami igaz, s el isis készitették a DOOMSDAJAJAJAJJJJ...GÉPEKET (SAMSON ACTCZION ON ON NNN... MENNYBE FFF...HA ŐK MINDENKI AVAGGA BUGA... JUDA FIRST...VAGG ORDITVA FORDIVAAA...
Pl, kezet nem emelsz senkire, kár nem teszel senkibe...minden ember egyenlőnek született...ha nem?- mától kezdve...na most mindenki AKI UGY ÉRZI HOGY Ő EMBER...NA A KÖRPATKÜ MEDENCE CSAK AZ ENÉM, CSAK A TIED...CAK A MIÉNK DEEE...
...deee...mégis van 1 halvány rrrr...moccorog mormog a gyerek bennem...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.21 0 0 1125

Britha, wash a crazy nighte...
  Ismétlen magam...meg megtudtam valami ollan közelit lit? - amit röviden...
  Vegyük a V. -betüt ami vivát vivát vivát...nem az apád kaszát, de hogy kassza...az Britha, ugyanis kik vannak...kezdve ide pottyanásU.K. -to fogva...ha a célkitüzés egy segg allatt sütkérezik minden vallagU.K: KA IN KAJUN -JEW -UN. -allatt minden állatuk?
  Az american ujsgirót Britha U.K. -ések kések rabolták el, s tartották fogva...csekély 132 1/2 JEWsa millcsiért elengedték volna! -smirna!-smirgli a nyelved...
  Nona na nn nnn...hogy én az 1776 SpiritTiszta U.S.A. ellen lennék, s megint meg intek mindenkit...NE LEGYEN ELLENSEGGETEK SE ELLEN  S EGGÜNK...MELL AMELLIK ZEGG MEGHASONLIK...figyeljük mekk a BIGÁMISTA PATRINÓTÁSOKAT MEG A MULTI ZEGGZEXXX...SSSS...ESSEKET... srögtön mekk mer a kiccgyerek nyekkeni nyek nekk nnn...
   Had dobbjam be...amit ÉN MEGLÁTTAM MERT LÁTÓ VAGYOK...na előgyünnek hogy a dobozon is lehet beszélni...amit te Jézus tempTloma vagy Őrdögök zsidaDoga... az zerintetek nem egy doboz??? - szóval ÁLOMBA S LÁTOMÁSBAN TOTA KAPCSLATBA LEHET JÖNNÜNK AZ ÖRÖK LÉTÜ FÉNYTESÓINKKAL...s nincs semmi közvetitőkre szükseggünk, na timso...
   Ime a KÉT NAGYSÁGG...DE VICCA ELŐBB...hogy Britha...az egy amazon nő vala, akiket rohadt piszkos PASSINÁTHÁZZÁSSAL BEMEGTÖRTEK...na Loan Dome pepi ugganaz mint a Watikan...ami bOSZD MEG ŐKET...sss...
   1776 SpiritTiszta U.S.A. s mindenki tudja hogy Jézus!!! - azaz MINDEN EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETET SZÜLETHET CSAK...INNENTŐL = JÉZUS EGYENLŐSÉG -TESTVÉRISÉG... nos U.K.ééé... fidezuzda zzz...most kezdődik az a MESSIAH AHA AHHH...AN IZMOS AMI...HA ADDIG NEM VOLTAK ZSIDÓK...MOST IGEN...s ha vesszük...NA VICCA HOGY AZ CAJUN = KA IN??? - smime Theodor Herc hacc hacc hacca haccaca...HA AZ IFJU JÉZUSA -USA JÉZUSA...??? - RÖGTÖN KÉT TESTVÉRHÁBORUBA RUBA...amibe bele döglött a kicc Mary Marica...na a háborukba A FENEVADAK TRÖRVÉNYZERÜEN FELÜL KEREKEDNEK NEK NEK NNN...NESZTEK NEKTEK IZRÁEL BÖLÉNYE ZENTE ÁLDOZAT OK...19OO -ZÁZAD FORDÜLŐRE...TOTA IZSÁKSON S JACOBBSONITÁK (1913???)KEZÉBEN AZ EGÉSZ VOLT??? JOL NNEM VOLT...VOLT EGGZER EGY EMBERRR... OMBRE? -AMIT MEGÉRTENI...AZAZ MONDOM, A VOLT U.S.A. TOTA A VILÁG HÓDITÓ BANDA? - BANDÁK? IGEN, DE AKIK MEGETT A SZAKMA (saxxon) MEG GOLAN??? igen igen...az izsákson -jacobbsonok tota egy az egy kapcsolatban vannak azokkal a BUGA ANGYALOKKAL...akiknek ez az utossów buka...
  Röviden vicca a prófécicámho, RUSSA S JEWusa...NA KÉPZELD EL...MONDOM EGYENKÉNT IS...elméletileg 1oo zor monduk...feltudják pukkasztani eztet a gollobist... na monduk Russa meg JEWusa kiütik egymást...na a többeik...esetleg kina...akik besegitenek...monduk ha JEWusa TOTA LETAROLVA...mondjuk még mindig maradt itt ot atomtöltetü tengerallatjáróik...akik gondold tovább..vagy monduk KIK GERÜLTEK ABBA A POZZI CZIONBA...hogy mi vagyunk...ti csak köcsögök...hoorrcsögök ürgék...fogatok van? - vaccogjatata...beggütt Izráel überöl 1oo éves JEWbili...na kiborult deee... meglesz töltve ismét...
  Nemtrum...mit nem lehet látni...mig ha csak egy embert megütött valaki bántalmazólag...vagy egy embert akárki ...nincsak nincs adó, nincs zálog adós kamat kamatyós kölcsön pénz...csak KÉSZ PÉNZ, ami abca ultra közvetlen cserebere...senki nem avatkozhat bele...tehát ezeket ott rögtön azonnal...mig próbálad meg... NA AZ AKI CSAK MEGBÁNTOTTA...ELLENBEN ABCULLAULTRA TOTA SZABAD SZÓLLÁS MEG RÁGALMAZÁS MEG SÁRDOBÁLLÁS STBB SZÓVAL DE NEM SÓVAL...ugganis nem a test...hanem aki a lelKÜnket...vagyis ABCULLAULTRA MINDENKINEK IGAZA IGAZSÁGA e...HA NEM? -GAZSÁG??? -sohonai bitang ember...
 Fidezuzda...meg kell értenünk...HA VALAKIK CSAK AZ ÖSSZ KÖZJAHWAKNAK 1 % KAKA...nincsak Roma korba...betettél 1 JEWus mai cent...kamatos kamatra...de most ha CSAK A MAI ÖSZÉRTÉK ...ÉRTEM AZ IGAZ VALÓS ÉRTÉK 1 % KAKA...N AMIT KEZDEL VELE...MERT AZÉRT 1O OOO... MAGYARORSZÁGOT TUDNÁL... KIZSIGERZNI...(kreálni) AMI MI AZ EGY FŐRE MEG AZ EGÉSZ MAGYARSÁGRA ESŐ TARTOZÁS...AMIT SOHA TÖBBET HOGY TÖRLESZTENI SSS...
  Esik eső, karikára...Kossuth Lajcsi kapalára...de nem szabad lett volna...csak a Honi...nem Horni Proszlo taktika...
  Isten birkája hol a kaja...breeee...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.20 0 0 1124

I M. a jewrnalist vagy jurno?
 Én csak egy ujságiró vagyok, s mi zujság?
  Tessetek jobban észhez kapni... na én sorba álltam, mig kérdem mindig a feleségem...ho ho téged nem láttalak sss...hját én voltam az oszto ooo...
  Tessetek komolyan venni, akkor is ha nem tudom mi az, mi jaz? -ya -zige? -ugganis ha most csak KIK A NAGYOBB GYILKOSOK... tehát nem beszélnék...hogy CSAK VAGY IZRÁEL ÜBERÖL -LEL...fidelem, amire menne a játék..hogy az egész föld lakosai jámbor ADÓFIZETŐK...volt alkalmatok ollan zsidóval beszélgetni...aki az mellett van...hogy NEMZETI BANK RENDSZER S TOTA CSAK OLLAN ÉRTÉKPAPIR AMIT NEM A PAP IR, MEG A PAPOK A... HUSÁNGJA... PAP ÖLLÖK?
   Had emlitsem meg... Szadam Husszein elkövette az őrült bakklövést...ami végerdményben NEMZETI OLAJ MEG PÉNZ...AVAGA BUGA MIBE SZÁMOLJÁK MA A PÉNZT, HA NEM FEKETE MANCZIZIKA? -ami ugy a kurdis s isis s meg JEWusa U.K. s jewJacobbita...na ezeket egynevem IÖ? -IZRÁLEÉRT S IZRÁEL VILÁGKINDOOMA MNDENKIT MEG LEHET ÖLNI...ami forditsuk meg ölni inlö? -na tota nemrég beszéltem magyar...fél magyar -zsidó szülők gyereke...abcullaultra TOTA...MONDUK MINDENKINEK KELL ADÓT FIZETNI...MELLESLEG MIA PICHA...HA MINDENKI EGY NAP 1 JEwusa dolcsi csak, (kinek???) akkor az semmi...nos maga hogy csak 1 dolcsi 1 főre...na mondjuk te nem rögtön...HOL VAN AZ A KRISZTUS... NA IZRÁEL AZ...amire csak egg pillanat...
    Ha ténleg minden ember csak 1 JEWusa dolcsi 1 nap? - az 366 JEWusa dolcsi egy fő 1 évben...de maga a hellzet hogy csak 1O % -a az ösztermelékünknek...mit csinál vele az...azok KIKGAZOK AZ OK??? -na cis adófizető pajti... kapnál a fejdhe he...mert ITT AZ A GIGZERRRR...
   Barack... mi bosszut állunk rajtatok...nos vegyük tupasz uruqi ki...kik azok ha nem ugganazok mint a magyar ok...vagy mindenütt a népek...ami vegyük a I. -vallagháborut s necsak akik a catatereken...monduk azok is áldozotok deee...vedük a következmennye...ami ollan HARÁCSOLÁSA A GIZS IZSÁKSON MEG JACOBBSONITÁKNAK...tehát az IZSÁKSON S JACOBBSONITÁK EGYKÉZ PÉNZ URALOM -VILÁGURALOM TÖREKVÉSE ÁLDIOZATA AKIKET KERESZTÉNYEK??? -MUZULMÁNOK??? - ARABOK??? AMI ABCULLAULTRA ÖRÖK RÖHELY HOGY NÁCIK??? -AMI SOSE VOLT MEG LESS...ÜRÜGY A GENODÓZEROZÁSOKKRA...NA JÓ HOGY NE ÖLJ!!! MEG LETT NEKTEK MONDVA...DEEE...HELLEN PILLANATBAN... KIK A LEGNAGYOBB GYILKOSOK AZ OK???
    Na vezessük csak le...JEWusa... nincs ollan, ha ezt valaki nem dugja...annak a feje ...na ezek a legnayakasabb gyilkosok...mint a keresztények azonosulnak...fidezuzda...JÉZUS MINDEHOVA BESZÜLETHETETT VOLNA KIZÁRVA AKIK JEWOODOO KERESZTÉNYEKNEK TUDJÁK??? ÉE TUDTÁK MAGUKAT ODA LE ALACSONYITANI...NA MOST KIK GYILKOLNAK MEG TÖBB ÁRTATLAN EMBEREKET S LAKOSOKAT IRTANAK KI...MERT NEM HAJLANDÓK A GAZDÁIGNAK ...NEM IS LEHET...
    Amit akarok...vahhallol ki kell hogy pukkadjon Cotton Otto egy nagy cottonba ma...szuku szuku szuku.., NA MAJDNEM AZ EGÉSZ FÖLD PORONYTYA... LÁTOD A REPTILLA SÉP E PÁS SÁPA...
   Hogy lerohadt züllöt Roma? - vagy Sodoma Gomora rég elsüppedt volna...csak egy plöda...tegnap... a főuton fiatal gyerekek a szó szoros értelmébe fajtalankodtak...értem dugtak...aztán ahol bejövünk a mi zsákuccánkba...aztán szembe velünk az uj gyepen...alsos iskola van a közelünkbe...tehát 13 - 14 éves gyerekek...ha rendőrt hivsz...tégedet vonnak felelőségre...sőttt... képzeld el...ők meg megbujnak a klotyikba...
   Isten birkája brrrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.20 0 0 1123


2014. év augusztusában 5 péntek, 5 szombat és 5 vasárnap lesz.


Ez csak 823 évente egyszer fordul elő. A kínaiak ezt "ezüsttel teli zseb"-nek nevezik.
   Érdek ke$$ég, ugyanis aki ezt továbbadja...vagy hireszteli, az 4 nap mulva nagy csomo pénzt...vágnak hozzá...de semmi sincs ingyen többet?
   Érdekesnek érdekes...de hogy védjük ki, amit hozzá ragasztottak...
Nos: Küldje el ezt az üzenetet barátainak és négy napon belül pénzes meglepetés fogja érni.


A kínai Feng Shui alapján, akik nem továbbítják ezt az üzenetet.......... azok lehet, hogy szegények maradnak.
   Ugye hogy ha a mi pénzünk? -az nekünk nem kell, ha meg meg nem...akkor meg plána, na én jó egészséget...a Jó Istenünktől...a mi Jézus családunktól...legyetek minden itti létünk pillanatában velünk...meg szeretteinkkel...s Jöjjön...amiképpen a Menyekben, ugy itt a földön is...
   Szóval érdekesnek érdekes...de ha ugy ér pénz...hogy nincs megette semmi...vagy hogy mások kára...ná nn nnn... de ugyse...hogy 1oo ezeresét kell vissza fizetni...igazi termékkekben értékben...mint mi adtunk nektek pénzt...na ki kérte?
   Ettem szőllőt most érik most érik most érik...Virág Erzsit most kérik most kérik most kérik?- kihez ment a levele...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.14 0 0 1122

Yazidik... deee...a Palesztiniaiak GENODOZEROZÁSA NEM VÉRLÁZITÓ???
 ...Ime a hangok (egyre nagyobb ricsaj) JEWusaba, azonnal JEWusa -Russa -Csina stbbb... tota brutalizálni az Iraqiakat kiirtani...mikor a Plesztiniákat már 1900... na Izráel földe = Palesztinia, mert nem a Palesztiniaiak Jézus Nemzetségei tini országa a legkisebb...HANEEE...na zsidók sose fogadták el a Jézus tanokat...s azért??? - s azért megettük mellettük hogy a Palesztiniaikat a térképről s emberiség emlékéből is töröljék...ami KIHAGNSULLOZOK...A PALESZTINOK S ÚRUQIAK S IRÁN... (PERZSA) MAGA A NÉPEK SOSE VOLTAK ARABOK SEM ZSIDÓK... AMI AZ ARABOK TOTA URALJÁK A MAGYAR FAJTÁJU TESTVÉR NÉPEINKET, MIG A ZSIDÓK AZ EGÉSZ FÖLD KEREKSÉG...MOST AZ ELSŐBBSÉGÉRT MENN A VÉRENGZÉS AMI MIÓTA VANNAK...AZ VAN!? -nincsak, az arabokkal vagy zsidókkal vagy??? Palesztinia???
 Na...csak akarom...s monduk IRAQKNAK MEG A PALESZTINIAIKNAK IS MEG KELLENE LEGYEN AZ A FEGYVER MEG FEGYVERES HÁTTÉR...AMI MEG LESZ...SSS...HA MEGLETTT...MI LETT???
 Na, Uj Hiressolymár város állam... amikor a Palasztiniaiankkal... azok a TESTVÉRORSZÁGOK MEGJENNEK S UJJÁ ÉLEDTEK -SZÜLETTEK JÉZUSUNK FÉNYÉBEN...JÖN EL A MENNYEK -ORSZÁGAINK U UUU UGY LEGYEN!!!
 Isten báránya breeee...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.10 0 0 1121

My maja Bellámink mi??? - Chon corni Bellám -mik kiggazok az ok...
 Nadon szeretnék de bezsongva be zsongani nektek valamit... na pirulva ámbár bevallom...hogy micor kigyüttem 1969 -70 -ben Hirs Nagy de Örök Hazám... házam nem volt... semmim...mindehonnan kirugtak mert ABCULLAULTRA amit akarnék nektek meg mutyatyni matyarázzni...hogy amit gunyánknak hivunk...az csak rá -adás de minek...mellesleg ez a gunya...hját a gunyám jeee hova tegyem... na R.W.Reagan: már az utols bőr kecckemmennyezést lenyuztátok az amcsi népekről is, mostmár zörög a cont zzz...na tota ZiZiRÁEL GYÜLÖLŐ VALA...MING NIXHON ZZZ...ZONGORÁZZZZ...kicc Zinger zzz...zörgeti a varrógépet...
 Mennetek vicca...sose jutott eszembe otthon...hogy öngyilkos leszek...mellesleg.., na Istenek meg tehenek...Mehemed sose látott tehenet... a magnetikus mezőkből...szerettem volna hogy RÁMUTYATYOK HOGY ELŐBB A HIT - ÖD ÖDI, SZÖG ÖDI VAGYUNK, MINDENKI KIVÉTEL NÉLKÜ??? - NA ANNAK A KÜNEK MENJ NEKI...AMI TOTA ŐRÜLET MERT A HIT ELLEN NEM LEHET...AMI PONT A VALLÁS SOS BUGA ANGYALOK OK??? - NEM A TEST...AMI UGGIS LETESTEL TESZT, TESZTELED...UGGANÉS ÁLLANDÓAN KÖVETELŐDZIK...MING...GYERTEK HOZZÁM, S MEGETETLEK SOSE LESZEL ÉHES...MEGITATLAK SOSE LESZEL SZOMJAS...NA ITT MÁR AZ AZ A GYEREK...AMIT 2O14 8 HO HO HO HOOO...HŐK...MEG 8. NAPJÁRA LÁTTAM MEG...ami abcullaultra a Bib akármillen bubos isis meg bibizés...nincsak isis bibis...na most mennyi áldozat lesz...mikor bibit meg isist kéne egy baltával egymásnak állittatni, aki levágja a fát, azé a tüzelő??? -mint szó vót rólla...Bush meg Huszein...gyiha...lássuk melik tud jobban fát vágni...látom az embereket mint fákat, DEEE...A KERNEK A CZÖZEPIN... ÁZNAK S KI FÁZIK, RÁ??? -nana...ez az egész egy nagy rakás kása...GGu -gulya BBu, BBu buják bujjá buja PPu! - ki Puzza le a másikat, de az utolsó puig, ki puzik utoljára...nincsak JEWusa...igaz hogy lemosták JEWsát ZIZRÁELI VILÁG -KINDOM ZÁLOGÁBA...egy pinnyalatra...ha te emlékszel a SZOVJET MEGSZÁLLÁSRA...monduk egy 1o x 6 méter mühely kellett egésznap takaritom...tota beteg volt tengerésznagy vala a főnőke, s most az összes párttagok...néztek meg bzztattak...ami tota ugganaz mikor JEWsavba kigyüttem...mert nem akartam...belépni a Dolgozok Pártjába...ami ugganaz...a szallasztottak...monduk én meg vagyok pöcsételve...csak göriznek...na IT TSOKKAL DE ÖRÖK ZSIDÓ URALOM VAN A GÖBÖGÖN...MINT..MJOCST VICCA NIXHON HON HONA...KQWEKEREK KEREKE...
 Na innen...de vida! piha! smirgli...ha minden UT Budára vezetne neee...
 Nincsak Nixhon a szó caros értelmébe...na magyarok = GKHÜLL BABA...CHON BELLEMI BRANCSA...tehát ollan szemüveget adtak Nixhon hon hona...amiért megtagadta amit az 1956...na előbb a kiválasztoták ronanták le amcsit...de monduk akkor még Nixhon...körszt ugyan...figyeld meg amit KERSZTNEK RAJTA EGY Ő TERMÉKÜK MOJMOIDOM RONCS...AZ KÖRSZ...AHOL EZEK FELÜTIK FEJÜKET...OTT KÜ KÖVÜN NEM MARAD HA HA HAAA...ELÉLVEZ TÉL...MOST HO FAGY S HALÁL...
 Figyelem, abcullaultra igaz...hogy Chon GKHÜLL Bellemi mi...mik miatt darabolják..sőt NEM AKARNAK LÁTNI MAGYART...AMI EGG GICSIT CORITJA A GYATYÁM...FŐLEG OTT...NINSAKK NINCSA ELÉG MAGYAR PURGYÉ TÖBBET...
 ...NA MÉG KIGYÜVÜK A LÉGTÉRREL...MERT AZ VALÓBAN TI SELOHA NEM FOGTOK TÖBBET...NA AZONOSITOTTA CHON GHÜLLA BELLMIKKAL A MAGYAR OK...HOLOTTT... lásd kik a palesztinok...
 Isten kecskebirga brehehekrekeee...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.10 0 0 1120

Horrr...hirek, hiszel a szemednek, vagy szemetek tok tek tök toka jeee...
 Magyarország = Mennyország de militarizállása lássa láss sss...
 Na Nixon s Kisszinger Gen fi Világ Béka Conferrenc cia cia ccc... Magyarországnak soha nem lehet többet LÉGI TERE... ami akkor már Magyarország régen...vicca...már 1ooo -ben, megszünt vala...hiz beözönlenek a HIT TÉRITÓINK...A MIÉNK??? ---ami vicca az amcsi VIADALRA VIAGARA -NIAGARA ZZZZ... MNDEN EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETETT...N ACSAK ANNYIBA HOGY EZ NEM CSAK NEMZETI TOTÁL ÖNÁLLÓSÁG GOST PODI POMOLLO TOTÁL ÖN RENDELKEZÉS = SZABAD SZÓLLÁS MEGNYILVÁN NULLA...fideljétek mert ITT VAN RÖGTÖN AZ AZ ANGYALI ANGOL -GOLÁN FÖLDLALLATI BESTIA DÖG S ÁLLATOK...MÉRGES KIGYÓ FÁKZATOK - FAJTALANOK...nincsak a Bib Lia kimonda vala az Isten??? - na ha Je hova... nos a SEMMITBŐL = ??? - TEREMTŐK AMI RÖGTÖN HA MINDEN EMBER EGYENLŐNEK ZÜLLETETT...AKOR NEM SZABAD LENNE ELADÓSTIANI EGYELTEN EGY EMBER??? -$$$$...ami abcullaultra...na nézzük hogy hány BŐRT nyuznak le egy egy egy...igavonyitó -fogyasztó barmaikről buuuu...na ezért van szükség hogy a BIGÁMIA ÁLDOZATAIT A HÁMOR A KISLÁN WALLATÓK BIRTOKUKBAH TERELJÉK...ami hellen pillanatbam IRÁN CSAPATOK RENDET TERMTENEK S AZ IZSÁKSON - JACOBBSON AKOLBA TERELIK A KECSKÉET...MIG A ZAUDI DUDIK...NA AHOGY MONDOM...A SZŐNYEG BAMBÁZÁSA A SZERENCSÉTLEN KECSKÉKNEK...NINCSAK A JUHUK HOOKKK (HUKK MIT MAGYARUL MÁR AZ OROTOKBA PIPA NEM A SZAVATOK???- LETÖRVE...NINCS OLLAN...MTNT A (W) RÓZA BOKOROBA BKORBA...ADDIG VERIK A FEJETEK A SZECSKÁT MING LETTÖRT...NINCSA AZ EGÉSZ JUH KOSSOK SZRVA LE SZRVA SZAVA VAGY BBu BUJJA BUJJJÁ SAVAHUDA...
 Nona had emeljek ki...hogy TOTA DEMILLA TERRI TERRORIZZÁLLÁSA LÁSSA...VEGYÜK A MAGYAUROKAT AKIK DÓZSA...EGY  LÉPÉS DE KICC VAGG SNAGG...MEG JÉZHUSOS JUHUS FAZIKOKBA PUHINTÁSA...kjédem...rettegnek tőllük, mert ÉN BÜCCKE...I JAM JAMI AMUR CAN??? - AMERICAN...BÖLÉN BICA ÜTÜ ÜTÜ TÜTTT...
 Tehát palesztinia mint hajdan magyarországunk CHRISTIJANIZÁLLÁSA LÁSSA... ami nem feltétlen mert HA TE...NA ITTA BIBI...UGGANÉS ANGLÓK S FRANC OK TÖBB MINT 3O % aaa...ah... MÁR MUZULMÁN...igy ollan hogy KICC PALESZ TINA TINIA...na monduk a MAGYAR OK ROKONOK...azaz lehet hogy 1ooo Kmtr az iszapba...deee...
 Na...it tirtam le...abba a PINYALATBA HOGY AZ IZRÁLET ÜBERÁL RACCE MEG LÉTREHOZI ELISMERIK PALES TINA TINIÁT...DE ÉN KIMODOTTAN AZ EGÉSZ ARAB TENGER MUZULMÁN ...S FIDEZZUZZA... A NÉPEK ŐSI MAGYAR NÉPEK...amit te is tudsz de nem akarsz...AMIT NEM TUDOK LÁTOK LÁT TOK S LÁT TOK TEK TÖK
 A nad csere...amira vár az MINDEN EMBER EGYENELŐENEK SZÜLETETT amihez kellene EGGETLEN EGG SZABAD NEMZETNEK LENNI...na az első az lenne...ha PLESZTINIA S JÉZUSA HRRRESÓLYOM VÁRA VÁRUNK...nincsak kell legyen egy Plestinia ország de országok ami ha magyarország 6 magyaország de Tina...ökör lehet belőletek...ming rögtön minimum 3 mor Plestinia...sss...
 Isten juha s kecse meee ...breee mbrrrr...
 ...a mórok nem murok haneee...fidezzuzza ...ROM -MOR DE BRITTA...S A TRÖBBI...ANGOL -GOLÁN KECCKE JUHA DE KOSSS...uge rühely hogy az ISMAELLA ---AKI UGGANAZZA GOLÁN TERMÉK...FÉK...SSS...AZ ERŐSEBB UGGA BUGGA HRRR...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.10 0 0 1119

A keresztények védelme...avagy pont orditott -forditott jelentésben kiirtatásuk lássuk lássuk...lássátok lássátok látni átok át ok láttok...
 Az uruqi s sziria -palesztin - egyiptom...na az ITTENI IDEJÜK KEZDETE ÓTA...nézzük csak...kik a keresztények nyek nyek nnn...
 Nona...Roma - éri el a tetőfökát az ÉBREDŐ S JÉZUS VALÓDI LÁTÓI - KÖVETŐI -TANITVÁNYAI ÖSSZEPATÁZÁSA AZ BUGA ANGYALI -ERŐKKEL...
 Ssss...nem akarok tőmondatokkal irni ...mert akkor iá iá iá...hisz órihási időre meg területre hivtam rögtön fel a figyelmeteket...azaz a kezdetüktől fogva...János 8:44. akarata ratata tat ta ttt...minden ami Jézus hit -remény -szeretet... talán az ataista...hogy commun ok??? - na ma sem engednek meg két nemzeti kersztényt...hogy közelithetnének egymáshoz...SZÓSZERINT...ma kint voltam a Nagy Városban...na ahol vagyok ez a föld legnagyobb kiterjedésü városa..ha a külvárosaival akkor a legnépesebb is...AMI AZOK AZ ANGYALOK...JÁNOS 8.44. A LEVEGŐBE AZ EMBEREKBE S ZERINTEM AZ ANYAGOKBAN IS...SŐT A NAPON (ma) BESZÉLTEM BBu-BUJJÁVA B BB BUJJÁÁÁ...na lehet érezni a bensőnkbe...hogy LUKAT HASITUNK BENNE...ugganaz mint Jézus nem Jerusálom jer usa s drusza russa...addig jó pajtik valának ming Russa rázza a rongyot a a a...SUPER ULTRE KIVÁLASZTOTT RACCA...NA MI ZIZRÁEL HA NEM ODISZ??? na hallhattátok nemcsak IZRÁEL FŐVÁROSA HANEM A FÖLD MEG AZ EGÉSZ VILÁG TRONA...TROTTT...
 Ime amióta a GŐZTESEK...VIGYA, MINDEN AMI ITT VEZETŐSÉG AZ ANGYALOK...döbbentes...mert AZ ANGYALOK ÁTVESZIK A TESTET...sőttt...mindenőnk ugy bujtunk ki ui ui ui...hogy csak ANGYALI GÉPEK VALÁNK...na ott van a a a..hajlama...hogy EMBEREK LEHETÜNK...amit mikor kijöttem...4o + éve...Édesanyám: vagy ember lesz belőled, vagy megdöglesz...na nézzétek meg a HALÁL ELŐTTI ÉLMÉNYETEKET...amit a feleségem meg fiaim...végre megértettek...hogy MINDIG VAGYOK A SZERETTEIM SZÁMÁRA TUDATOSAN...TEHÁT MINDIG VAGYOK...NEM VOLTAM MEG LESZEK...VAGY...NA AZ A TUDAT TUDUT HIÁNYA...TEHÁT AZ ILLETŐ AKKOR IS CSAK EGY ANGYAL...HA HISZ MOST A HIERARCHICSÁSBA...vagyis az illető hisz AZ ANGYALI GÉPEZET DOBOZAI - GÉP - ÁMMOLÁSAIBA!!!---na ezekkel semmit kezdeni mint ahogy látjuk...egymást gyilkoltatják...vagy kérdem, miről beszélsz egy ataistával vagy judeó -jew-born -nal, mert ollan hogy JEWDO CHRISTILÁN SOSE VOLT SSS...NA MOST LESSS...
 Innennn...
 Isten birkája brrrr...
 ezt befejezem...mert vegyük az I.wallagháborut ahol 3o milcsi keresztényy...ma is amit nincak hivnak az nemzeti keresztény...mig a II. vallagháboruba közel 9o - 1oo milcsit...tiszta kereztények...aztén JEWusa... tota Izsáksonok s Jacobbsonaik kisajátiták...tehát az Ataista irgalmatlan kimondottan csak NEMZETI KERESZTÉNYEKET (családokat) GYILKOLNAK...SZINTÉN BÉKE IDŐBEN KÖZEL 1OO MILCSIT MIG KINA több1OOMILLIOKAT...AMI PONT A NEMZETI KERESZTÉNYEK...NA CSAK SEJTELME...SZAGOLJ BELE A LEVEGŐBE...(egymást szeressétek???)
 ...te kételkedel benne...hogy a magyarok tota...ténleg emléke is...tota kiirtásuk...emlékünk törlése ma rögtön azonnal...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.09 0 0 1118

http://www.ora.tv/offthegrid
 Jesse Ventura s a Magyar Ok Jézus U.S.A. -hol vagy az éj homájájájájjj...
 Jesse a felvidékról... (Nagy Magyaország) a szülei, akit nem tagadott meg, s van benne kétségtelen magyar löket...azonbb csak magyart (unger) mondani már nagyon ricckis!!! - na mi tótnak mondanuk...
 Korán felfigyeltem rá...főleg mikor ...mayornak indult mint independent...független..párton kivüli...
  Figyelem...had profázzak közbe...ha megindul a NAGY AREMEGGADDONNOZÁS...ugyanis az arab tenger teljes legyilkolása s behóditása...amit már régen leirtam...hogy az arabokat kiirtják...szóval azzal nincs vége...ha nem VALÓBAN KING OF IZÁEL --- NA MA MÁSR CSAK JEWusa VAN, MEG AZ EGÉSZ FÖLD...MONDUK...na nem kell begazolni...ugyanis egyedül JEWusa- nak annyi atomtöltetü interkontitnentális missilei meg gyolkos satelitei ...meg ez nem fog leállni...ha csak...ITT VAN EGY NAGY PROBLÉMA...nonduk én ugyanugy szeretem az egész Világmindenséget mint a saját...JÉZUS ISTENÜNK ADTA TESTVÉREIMET...de pösze hogy VÉDENÉM az igazi USA-t, s feltétlen az orszokhoz -kina meg a több ollan országokhoz...nincsak U.S.A. NEM IZRÁEL, HANEM PONT...HOGY ELLENTÉTE ...NEM LEHET CSAK HOGY IZRÁEL TOTA KISAJÁTITOTTA...ami a palesztiniaiknak ugynugy jog van...mint IZRÁEL-NAK NINCS!!! NEM MARAD MEG...ELLENBEN EGY HOSSZA ATOMHÁBORUK...HA NEM LEHET ŐKET KONTROLLÁNI UGY...HOGY CSAK UGYANOLLANOK VAGYTOK MINT MI...MERT EZ ŐRÜLET...S INNEN ÉDESAPÁMNAK HISZEK TÖBBET...HOGY A ZSIDÓBÓL CSAK ZSIDÓ LEHET!!!... de nekik ha bejünnek hozzánk, a mi TÖRVÉNYEINK AMI NINCS!!! ÉRVENYES RÁJUK IS...NINCS KIVÉTEL...NINCS ŐRÜLET ÜLDÖZÉS MÁNIA...NEM BÁNT SENKI, DE TE IS CSAK EGY SZÁJJAL EHETSZ MEG SZÁJJALHACC CCC...
 HA LEHET, SZERINTEM MEGTUDJUK CSINÁLNI HOGY SEMLEGESEK VAGYUNK...NEM DÖGLÜNK MEG SENKIÉRT FŐLEG SEMMIÉRT???
 4.roham lenne.amibe JEWusa tota lepusztult ugy...hogy U.K. na ott van a NAGY GOLÁN FŐHADI SZÁLLÁS...tehát ollan hogy az az U.S.A. -sehol hol?
 Na..ugyanaz az érzésem volt Jessenkkel mint Jézus történet : NEM IGAZ!!! Jesset ha megütik...abbul nagy balhé lett voolna...na végül is kitudott az IGAZSÁG...HÁLA ISTENNEK...s monduk én is...rohadás volt ha ténleg Jesse... s monduk...hogy az özvegy...hatalmas milliói vannak...meg ha fizetnek akkor a biztositó...s nagyon jó érzés...hogy Jesse ezt megette nekünk???
 Büdös égnek... az egész pervert gyalázat anyaszomoritó viagrágillat banda??? budi???
 Na, csak annyit...hogy szerintem az a Jézus történet...s bitta vagyok benne, a magyarjaink azért rugták fff...a bizánci barátságot...na miért???
 Isten birkája breeee...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.07 0 0 1117

Magyar ok? - ki s mi mi? - vagyunk? - a magyar ok? -oka akola, scholla iskola nem kula, azaz sártan, egyetek sárt...pösze drága pénzen...
 Nona, akiket eddig próféta -botosokat okosok mnt bertva...zsillett penge éle éle elén...puccos üleppel sinkongózok... pösze eleresztett kormny kormány okkal nyal...na mindenki NYALJA A TALLPÁT A HÓHÉRAINAK...VAGY MI ADUNK NEKTEK ENNI...NOS HA NEM...PRÓBLD MEG... tregyü fff...én Hontly Anna-val beszéltem...aki ha zsidók közt vagyok, zsidó vagyok, jha TÜNDÉREK KÖZT...na itt már monduk ha magyar ok???
 Felteszem eszem a kérdsét ugy magyar ok okosoknak mint akik nem vagyok magyar ok...na előbb ki lehet magyar??? - sazonnak zazlonnal sazlon nélkükl aki tudja hogy Ó ÖRÖK LÉTÜ NEM TETÜ??? TE TÜ TÜTTT... na most az aki tütütt...az nem lehetséges...mert ollant nem lehet... nem lehet??? -gombolni sem, aztán RÖGTÖN AKI LEHET??? LEHELL HOL VAGY HOL LEHELL sss...
 Nona, vegyük szeretet tanitványa Johnunkat... de előbb Nosradamust must...piffta iffo mufff...én is hellezkedtem még itt sss...hogy...na mint Nostredamus hogy én bijja zsidó vagyok...na az én pecchem zzz...dács...nem kellek senkinek...na a felségem meg gyerekeim először akik ha lehetne...lakatott tennének a számra annyira félnek ugy a zsidóktól...talán jobban félenk a muzulmánoktól...jobban...mert azok is...nyiltan Ahhah akarataba partiba vágnak gyerek -anya -nő öregmama s minden ami mozzog meg luka luk luk luk...
 Mjocst düttem haza...tömegnyomor szardinia annaj ellenere hogy ujjabb nagy főutakat (Frwajok) hoztak létre, még nagyobb nyomor SZADINIA DINA NÉLKÜL...
 Na mjocst...talán jobb ha kis adagok...na hogy NEM SZAPOROTHDTOK MAGYAR OK... ABCULLAULTRA NINCS JOGA SENKINEK HOGY SZAPORITSANAK BENNÜNKET, VAGY MAGYAR LÉT -TÉR -FENSÉG JELL... HELL...NA AZ HOGY MAGYAR AZ EMLÉKÉT IS TÖRÖLNI...AMI MONDOM, NEM A TESTED Ő DÖGE EART??? -ÖRDÖGE VAGY...HANEM A HANGOD AMI HA CSAK HALLOD LODINGOLOD 1 NULLL...PUSKÁS LŐ GO GO GOOO...
 Meddig jutottunk el...talán az ökröm szarva... látod...talán...gg ahogg mondom kicc adag ok...
 Amit mekk céloztam...U.S.A. A ZSIDÓ VILÁGUNALMAS OK a Numeró Uno ELLENSEGGE...ami esetleg...mér pedzettem...hogy JEWusa lenne a VILLÁM HÁRITÓ...MIKOR NEMRÉG A SÓ (SOW) SÉKEKRÓL: USA IS IZRÁEL ELLEN MENN..tehát itt lett a IZRÁELITÁK - ZSIDÓK FINÁLÉ...AMI MIND A KÉT OLDALRA DÜLHET...
 ...azaz...MÉG ADJUBNK EGY HALOVÁN PHINGOT...HOGY RUSSA - USSA - KINA - INDIA IZ RÁ EL - TTT...IZEKRE SZEDI, MIG A MUZULMÁN OK...MINCSAK TUL SZAPODTAK, AFRICA 1O SIT...megint ninchenek számok...1o milcsivel hetente...zaporozsje de igenis VAN MINDENRE MEGOLDÁS...ami PONT OTT A PONT, AHOL NIN PONT PONT POTTT...
 Isten birkája brrr...
 ...értitek... magyar ok vagy nem magyarok...mellik lukba tegyek...de engemet mind azonnal... talán a fiaim neee...de a feleségem is...tota PÁNIKBA VAGYUNK...JÖNNEK A ZSIDÓK --CZIGÁNOK - MUZULMÁNOK A MULTI SEGGXXX SZUKU SZUKU...STBBB... DE MI VAN HA MAGUNKTÓL IS F FF FFF...
 FIDELEM, MINDEN BENNÜNK, S MINDENRE BENNÜN A MEG OLD DER DIE DAS LÁSSS...
 schprechen di döcs...neee..azoktól is félünk...s farkasto??? ..jönnek az oroszok jönnek az oroszok... nincsak a kutyát macka 1oo éves öregmama...
 parti...
 ---fidelem, pontosan kihozom belőletek is...a magyart? -zsidót, muzulmánt... romát stbbb...a dögöt?-dög 5? - vagy dög őt?- dög s lőttt... dög lödő... lót lottt... dörgő drrr... hörgő hrrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.06 0 0 1116

Bitta de repcspitta mond valami jót, mondj valami jót? - Szebb Magyar Jövendőt bövebb s nagyobb gatyát... s mi van az ingével -gébe...bolha...
http://www.coasttocoastam.com/show/2014/08/04
http://www.hogueprophecy.com/
 Nem először propogálom John Hogue a szeretet tanitványunkat...de monduk...előbb mindenkinek meg kellene tanulnia... LÁTNI MI NI NI...na ne mond senkinek...látok látok lá tok nem átok...
 Ime ami mégis egy gizs gülümbü lenne...én magyar ok vagyok, s abcullaultra...na ha azt irom pártatlan...talán mégis hazudnék, mert a szentnek is maga fele hajlik a keze...na én IGYEKSZEM CSAK A NAP (JÉZUS, AKI A MAGYAR OK??? - MAGYAROK ISTENE S CSALÁDUNK...) de nézzük meg mi van benned is...benned van...ami bennem, hogy se a kint, tehát NEM SZERETEK LÁTNI ÁLDOZATOT...s minden ami kint okoz...azt aumatikusan meg szeretném szüntetni...DE AZ OKOT, ugyanis NEM tudják mit csinálnak... amit hogy valamit konyithassunk...át kell látogatnotok a Mi is ufok vagyunk! -amihez én hozzá teszem, ha vagyunk??? -Na most nem állok le...pedig akik NAKIK NEM VAGYTOK BENNE A KIUT KERESÉSBE...amit ahogy igértem, PONTOSAN TÜRÜL HEGYIRE LEVEZETEM...
 Na, szinte mindenki AKI BELE TUDOTT EGG GICSIT LÁTNI A JÖVŐBE... vegyük Nostre Damust aki zsidó is meg nem is...de  a zsidó (judo de jew??? -stbb...ahány zsidó annyi zsidoizmos) Johnunk...na meg a többiek...monduk mi Magyar Ok, mi a Kinti Univerzekkel...na azok Napja bennünk..hogy ez...ez azokhoz képest fekete... tehát az ultra ortodox egyik zsidó irányzatának igaza van... s itt ahogy mondom... ÉN ELŐSZÖR KI AKAROK INNEN MÁSZNI...DE VISSZA FOGOK JÖNNI MINDEN TESÓMÉRT, AKIT A MI ATYÁNK AZ Ő S LETT MI FIUNK JÉZUSUNK ÁLTAL NEKEM ADOTT...AKKOR IS, HA EGYEN EGYENKÉNT KELL HOGY... KIMÁSZUNK, KI SSS...KIINNEN...AMI KÉTSÉGEM TÖBBET HOZZÁ NEM FÉR, HOGY EZ EGY NAGY NAGY NAGY...mit gondltok van nagyobb ür is, na NAGY HATALMAS DARÁLLÓ...AMI RÉSZECSKÉKRE BONTJA AZ ANYAGOT...S AKIK ...NA AKIK A KINÁZST S BETEGSÉGET S HALÁL KIVÁNALMAT KITALÁLTÁK...AZOKTÓL TISZTUL MEG AZ ANYAG IS!!! - S MINDEN PORCIKÁJA KAJA, NEEE... DARA S TÖBBET NINC HARRA HORRRORRR...MIA MAMAA MAMA MMM...
 Az előbbi iratomban emlitettem...hogy u.s.a. NA JEWusa? - amit röviden...az a BUGA ANGYALI KÉT BUGACCA ...azaz előbb GÉPEKET KELLE HOGY CSINÁLNA...ami pontosan az, hogy... szószerint nekik az ODAÁTI ENERGIA KELL...AMI SZINTÉN OTTANI TUDÁS...amit mára...ha átjöttök a Mi is ufok vagyunk!- topikba...hihetetlen mert azok a lelkek, akik elkárhóttak...azok látszóllag s ideiglenesen ÖSSZE OLVADVA EZEKKEL A SZÖRNY -ANGYALI GÉPEZETTEL...LÉTRE TUDJA HOZNI...mondom minden ami itt...az UTÁNZAT...emlékezzetek...de előbb NYISD KI A SZEMED: ÉN (MI) JOBBAT CSINÁLUNK...DE MIBŐL, S KI??? -AZAZ IDE AZOK...ZUTTT...NA HELLBE VO VOO VOGOBOGOOOO...
 Isten birkája brrr...
 ...fidelem, AKIK LÁTJÁK A NAPOMAT...azok a lelkek HAZA = ÉGI HAZA...NA ITT IS BENNÜNK VAN, AZ AZ A NAP...ami itti...mondja...maga pösti... pöst, mindent feketéjre fösss...

repcsepista Creative Commons License 2014.08.05 0 0 1115

Az I. Wallagháboru bruhi Brusselba baba... maga ez a szadica vérengzés...
 Nagyon sokkal tartozok... mert pontosan ki vagy le akarom szögezni...hogy s ez és ez és sss... ami ha minden bennünk van, mi az a minden...
 Mindennap, mikor eljött az este...állok az ablak előtt...várom hogy ki kopog...meg mi, ha más nem a szemed... Jeee...hova kóválygott el szép záp szemed világa aha...
 Bitta hallottátok...hogy a Wallagháboru I. Izráel s eliták, mit ittak el...ecsetleg előre a medve bőrire...na Izráel földje megszerzése...14 millcsi hulla... tehát...na de eégsznap  ugy a T.V. mint szól a rádióba... mit finnyogtok...a nyemeceket (Drezda) szőnyegbombázza a GŐZTES SEREGEK...
meg jappán pibi jubi jammambo yahama... apropogtató...most 2ooo -ben... a Bushék...meg most valóban a DAVID TRON VILÁG TRON trottt... szóval huklla vagy halál bitta...na látod, ollan hogy bitta... nitta? Nitta? -szóval abca ultra EGY TOTAL THERMO DE GEHERMO ATOMHÁBORUT RUT RUT RUT...szebb a páva mint a Pullka...na egy TOTA...nézzük ca...
 Shon Hannády kérdi az izráeli hős ...egyik katonát...na és hogy menn a habiruzás... na ezt már jóvel előtte...erre már régen felkészültünk...mig Bill Muhar: mi hasznunk van...izráelből??? ...a G.D.N.-e 2o13.- 42 trillcsi dolcsi... ming amcsi 3o??? . s mi adunk nekik ingyen puska...na a rakéta védelem...minden missila 1o -5o ezer (peidzsbe trillió de billiók) amcsi fizet érte dolcsi...s hivatalosan minden évben 4 billcsi, 865 amcsi dolcsi minden (1o milcsi) izráelinek...adók levonhatók...vissza kapsz ha 1 millcsi 3 millcsi láttomot...mocsmá több mint 6o éve...ki érti ezt...na Bill félzsidó, vaggis a zsebe...
 Az összefüggés...ha a W.H. I. izráel földe??? de Palesztinia??? II. Izráel CIRÁLYSÁGA...na az hogy P.M. most csak pms??? -deee...
 Nincsak ...az bitta hogy a hÜBER ELITEK...na a fiaim, hogy tudsz...mit tudsz kezdeni a zsidó ÜBER s háttérrel...ha ők NEM EGYENLŐK veled, talán a palestinókkal??? -szóvak, ha monduk...na ez nagyon szadista kielégités x kielégülés szagu...ugyanis ÉN MONDTAM AZOKNAK AZ ANGYALOKNAK...AKIK A MOSTANI...itt nadon figyeljetek, mert én nem vagyok az arabok mellett...mint a fiaim s feleségem...TE NEM VAGY VELÜNK??? - na ha JÉZUS AZ IGAZSÁG...nincsak...mondom ha mondom mmm...ne ölj, na a mostani...de együtt érzek a kinzottakkal...AKIK TOTA BÉNA ÁLDOZATOK...na nekem is mondták: EREDJ HAZA...DE TOTA A ZSIDÓ S ALLATTA AKI NEM JÉZUS, DOMINÁCIOJA MAGYARORSZÁGUNK... amit levezetek nektek...
 Szóvak...a zsidók mostmár + az izráelitek... s rakjuk össze az I.WALLAGHÁBORUT ÜNNEPLŐ HÁTTÉR ELITEIKET... meg ha most EZ LENNE... DAVID TRONON ON ON NNN... DAVID UTÓDA... VILÁG DAMINONCION ON ON NNN... -VILÁGURALOM KÖZKÉZEN...NA KÉPEZLJÉTEK EL...MI VÁR RRRR...ÁTOK...
  Addig jár a szád...mint a korsó a kutra...
 Isten birkája brrr....

repcsepista Creative Commons License 2014.07.31 0 0 1114

AzUr de azurkék? - kék vérü, SifHonba tronöl trottt...
 Egg gizs pro félsz, cicázás sose árt, árt?
 Tröhját... foltatnom kéne...na eddig semmit nem felleztem bbb... mjert NEKÜNK ÖRÖK IDŐ = NINC IDŐ? -ÁLL... na naa nnn... rendelkezésönkre...mint REND = EL KÉZ??? - KÉZ DE MENNYEZÉS ÉS ÉS SSS...
 Feltétlen a legujabb valami a Nap appalla... hogy VAN AZ ÖRÖK EGÉSZ MINDEN X MINDEN S ÉG... tehát minden ég, vagyis rezzeg...mint a rezzgő nyárfa...nyár van nyár, röpke lepke száll virágra zzz...zümmög 100 bogár... s EGY GÉP KÉP...
 Bennetek is bennetek kell legyen... TEHÁT CSAK ÖRÖK EGY EGÉSZ X EGÉZSÉGET AKAROK NEKTEK IS, MINT MI ATYÁNK A MENNYEKBEN...AMI MINDENNAP ELEDELÜNKET ADD MEG KÉRÜNK SZÉPEN...DE EZ SÓSZERINT IGY VAN!!! --UGGANIS AD E NEKTEK A TImi SZERET Ő JÓ ATYÁNK, MÉRGES KIGYÓT FRÜSTÖKRE A SÜLT TÜKRE??? -OSZTÁN...fidelem, mert az összes bestia dögje már parancsolna...olvasd végig...én még a Nadcegges Rtoti ür ram imáján is...megütköztem...de hogy ISTVÁN A CIRÁLL ciróka baróka hánat totá az ólba jázsólba...NA ISTENT JELELNT, mint most Cotton Otto is az... nincsak AKI A MAGYAR OK ISTENE, AZ GOLAN -NAK EGYIK CISS ANGÁLA GÉSA??? - uge kisértitis GejIcca stbbb...
 Nincsak, az AngliKan Egyház feje GOD = KING!!! KING = GOD!!! . na ugganaz az...ISTVAN = ISTEN!!! . ISTEN = ISTVAN!!! NA MOST A KRUCZIFIXXX...
 Az ÖRÖK EGYBE VAN ÜR, VAGYIS EGY IRTÓZATOS VAGY TÖBB SZECSKAVÁGÓ RÉSZECSKE BONTÓ ANGYALI GÉPEZET X GÉPEZETEK...de a bl. is emliti...HOGY AZON ANNAZON ANGYALOK KEZÉBE ADATTOK...TE MAGAD MAG GOD...HA ÖLSZ, VAGY PARÁZNÁL KOD -DOG OLL... SSS (MÉRGES KIGYÓSSS...)  GONDOLATBAN IS...tehát ahol vagyunk, EZ MINDEN BORZALMAT HA MEG LÁTHADNÁD FELÜL MUL NEM MULT...
 Ime im ma a hellzet... MINDEN NEM EZZEL A NAPPAL S NAPOKKAL VAN KAPCSOLATBAN...HANEM AZ IGAZI NAPOKKAL...amira célzás van...a bl.-ba is isis... nos ez a Nap meg itti Csillagok azok emésztést x égetést elősegitó FEKETE FÉNYEK...amira zintén van cékzás elég, de célzó viz???
 Na, a TOTA KARNIVÁL OK... magyarul szarni... tehát nin semmi kapcsolat többet a NAPPAL DE EZZEL SEM...hanem akik KETTŐSEK...monduk minden ami minden evő, azaz még van bennük cikra... tehát ezek után csak KIMONDOTTAN HUSEVŐK VANNAK...mint nekik is csak gyepet kellene adni, amit most rögtön azonnal azt tenném... de ehez a JUH OK OKOSOK KOSOKNAK ÖSSZE KELL KOCCANTANI UK DE ÜK, NEM U.K. S KÉJA GÉSA... A KOBAKUKAT...AKKOR IS  HA A SZARWUNK... WO WOO HOOO...
  Ninca...egy koromfekete...na valakik TOTA CONTROLLA LA LALALALALLL... MONDUK 1. minden husevő rögtön azonnal csak gyeper ehet... na ITT MEGINT LEVÁGOTT A CONPUCÁM...s mondom mert mi 9O %lék +... több többségben vagyyunk... aztán NINCS SÖTÉTSÉG HA VAN ELLEM LÁMPÁNK...TEHÁT 2. NINCS OLLAN TITOK, AMI NE KERÜLNE A MI ELLEM ...NINCS ELLENSEGGESKEDÉS...ELEM ELLEM LÁMPÁNK FŐ KUSZA KUCCU KUCCU TELJES MEGVILÁGOSITSA HA MÁSKÉPPEN NEM...4o EZER WATT S 4OO ZER CLZIUSSAL... DE LÁTNI AKARLAK ... LAK LAK LAKKOD VAN CA CCC... A CÖVETKEZŐ LENNE...NINCS OLLAN MOJ?MONIDA DAHHH... AKI LE LENNE TREHELVE AMIT TI SEM??? GIGGAZOK AZ OK, TUDNÁTO NATO?- EL CIPPELNI NI NI NNN...
 Isten birkája minden kibirna ne nnn...brrrr...
 ...FIDELEM, VAN MIT ...FORRR ZÉRÓZKODNI... ZÉRÓ A GÖGÖ GÖBÖKÖ KKK...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.31 0 0 1113

Repecsepitta a lovát ugratja... ez ám a legén, a legén, ez ám a legén...
 Tessete visszmenni...egy minden vér, tehát benne reprezenta minden fajta, magasan felmen a levegőbe aztán zuttt.. le bőge bőg -e, tami naszádé é ééé...
 Ime vannak ollan dolgok...sose szabad lett volna Usama Bin Ludent meggyilkoltatnia, ha ő tette...akkor te mit tettél volna az ő hellibe...
 Abszolutultra nem szabad lett volna Libiát lebombáztatni gyilkolni Gadyafit... ami mostmár az ő haburuha maradt...
 Tota a heterogén család...az Isten egyetlen Örök Intézmennye...
 Ime Ron Wilshon Reagan... szőnyegbombáztatta a szerecsétlen plasztinőket s gyerekeket...amihez had lökjek ho hoo horrrr...
 Ima a UNIVERZÁL TÖRVÉNY? KEZET BÁNTÓLAG NEM EMELSZ SENKIRE, S KÁRT NEM TESZEL SENKIBE DE SEMMIBE, HA MÉGIS...AKARATTAL LÁSD MINDEN HÁBORU OKOZO E GOLLÓBISON ÖRÖKKÉ A MAGMA GYEHENNA TÜZÉBEN ÉGJEN...AMIG ÉG...mint most veszel a csinai vackot, life time garanti, s mikor kihoztad a Wall Martból már szétmállott...na az volt a lét tartalma...
 Osztán...hogy NE ÖLJ GONDOLATBAN SEM...SAXXON OK S JAKABB SONOK... TOTA GÉPIES PARANCSOLÓI WALLAGURALOMRA TÖREKEDNEK, TEHÁT ABCULLAULTRA A GOLÁN =ANGOL BUGGA DE BUGUBBB...GGu BBugábubbb...DÖGÖK MEGSZÁLLOTTAI...NINCSAK NEM OKÁDHADNÁL AMIT TETTEK EDDIG...NA MOST AMI JÖNNE... SOSE VOLT S LESSS...HA MONDUK...ezt gülün akarom netek, hogy legalább 4 roham jönne...AMIBA MI MAGYAR JÉZUS TESTVÉREK, ABCULLAULTRA MI SEMLEGESEK VAGYUNK...NA MOST AKKOR IS...HA OLLAN NEM LEHET...MERT MI VAGYUNK AZOK...AKIK MEGMARADTAK...AKIK MÉGIS ELTÖRTEK...MERT FIATAL FENYŐK...BAZZUGAAA...CSAK LELKÜK KIALSZIK, ÖRÖKRE ELALSZIK, NEM TÖRTÉNT SEMMI...MIT LEHET PINÁLNI...ŐK IS JÓL JÁRTAK, MEG MI...MI MI MMM...NEM MERÜNK MEKK MUKKANI NI NE NNN...
 Nagyon nagy baj, hogy a MULTI SZEXXESEK MELLÉ ÁLLT, AKI HALLGAT IS, AZ BION MULTI SEGXXX... SE TÖBB SSS...
 Hogy impicsolják vagyis kipicsázzák...??? -Nixont nem tudták megölni...mert SZIGORRU KWQEKKER VALA, -mig amiért kirughatták, hogy a MAGYAROKNAK SOSE LEHET...LÉGVÉDELEME...AZAZ SAJÁT REPÜLLŐJE, S AMI VAN, MINDEN AMI LEVEGŐBE MOZOK, MEG AMI VASUTON AZ HOGY A JÁRMÜVEK...HIZZ A GÁZ AZ BP. VAGYIS ABGOL SAXXO -JAKABSONOK KEZÉBE...SŐT MINDEN, NINCSAK AZ EGÉSZ F ÖLD LAKOSAI...fideled azokat a szerencsétleneket...ha a szerencsétlen plasztinoknak...na ha azt mondom, minden nép = palesztinia... talá a magyarok után a palesztinok meg az JEWusa...tota ZSIDÓ -GOLAN RABSZOLGA TARTOMÁN...hogy erekölcstelenebb mint...nem egészen, ami ha igen...mondjuk magyarországomból...talán az első ollan izrálositott -palesztinázott...nincsak HA IZRÁEL SODOMA, PALESZTINIA GO NORA...akkor a palesztinoknak nincs más váalsztása...ha atomot vág magára...mert a VILLOGÓ WALLAG HÓDITÓK...na ez levezetem nektek...mert ollan AN = ÖN -GÓL ANGYALAI KÉP -GÉPEZETEKKEL...VIDA AZ ÖSSZES THERMÓ DE GHERMÓ ATOMARSZENA BANDÁK...BIZON GOLAN ALLATTA KIS FIGURÁK... RÁK, AZ BITTA EGENEST...A SZAKADÁKO DÁKOOO...
 Isten barma brrr...
 ...FIDELEM, MENJETEK VICCA...HOGY ANTIKRISZTUSNAK IS HIVJÁK...REMÉLEM BEINT AZ ANGLÓ - ZSIDÓ UBER -GOLÁN OKNAK...S MAGA AZ HOGY IRÁEL...AZOK NEM ZSIDÓK DE NINCSAK... A VILÁGOS BÜRÜEK ÜBERKEDNEK... GIGG MIGGEZEK...
 ...ba mondtam hogy a FÖLDRE ESIK, miután fel a magasba emelkedik...remélem nem... na nem lehet sss... van dübblőz zzz...
 ha te most a zsidókat ki akarod...nem hanem ezt fegyverrel s pénz GÖDRÖK MÉLYITÉSE...HANEM TOTA SZABAD SZÓLLÁS MEG AKI CSAK AKÁRKIT ADÓSSÁ LEHET TENNI...RÖGTÖN A GYEHENA MAGMÁBA AZT IS, AKIT NEM ÉRDEKEL... NE ÉRDEKEL???
 Süss fe Nap...

repcsepista Creative Commons License 2014.07.25 0 0 1112

Menjetek! -Mennyekországai a keztekbe adva...VONYÁL ujjal a homokba baba... aaa...leee...luhaaa...
 Először... Töltsd be szivünk Óh FényJézusunk! -Szentlelkeddel -Fényeddel egészen...s legyen kizárva, a legkisebb gyülÖlet -harag stbbb... de nagyon nagyon zépen -zápon kérlek bennetek...a kétséggbe essés is, meg feladás - lemondás hogy ÉN JÉZUSUNKÉ - AZ IGAZ MAGYAR OK = JÉZUSUNKÉ S JÉZUS CSALÁDOMÉRT ÉL -LÉTET TÉTE TETTETT... VALASZTOTTAM TAM TAM MMM...Óh be hó, a habos sütemén, Mogyoró van az ő tetején...tehát mink mint JÉZUSUNK, NAPFÉNYE SZELLLEM -GYEREKEK VAGYUNK, PUNKTUM...uddhod, mindenkinek legyen e HITE HIT E...na aki azt mondja nem hisz, az egy angyal!!!
 Az ösz -hitiratokat tanulmányozni kell...ma most akkor is ha NINCS AZ IGAZ VILÁGOOStSÁGA LÁSSA...akkor tota az ERŐSEBBHE HUZOK, ami ki az aki ne riadnak vissza... nincsak a pelesztinokat...megette...monduk az uruquiak kia??? - is csak szájaltak..meg azok is...mi van az ARAB KINDOMBOKKAL??? - nincsak a LEGBÁTRABBAK IS...ugganis az hogy izráel??? - az már egy SUPER ULTRA RACCA...NOS AKIK ZSIDÓKNAK HIVJÁK MAGUKAT, NEM ZSIDÓK, HANEM IZRÁELI, AZ EGY KIVÁLASZTOTTAK UTOPIÁJA...amit ha nem mersz kinyitni a csipást...mellesleg, ha a legkisebb ollan vanna bennem, hogy HÁTHA...na csak ÖRÖK BOLDOG MENNYEI LÉTEZÉSEK VANNAK...AHOL SENKIT SE LEHET MEGÖLNI SE, MEG MEGBÁNTANI...tehát it tha pont...a megtévesztŐ s ők, HOGY A MENNYEK ORSZÁGAINAK NEM LEHET ELLENSEGGE SSS...S ELLENE SSSS...SE FORDITOTTA, MERT DÖG??? NA MOST A DÖGÖT LÉTRE KELLETT HOZZA VALAKI VAGY VALAMI??? - NOS AZ LENNE A BETEGSÉG S HA KIN -KNYSZAR HALÁL =MEGDÖGLÉS MINT EGY VESZETT KUTYA (DÖG -DOG GOD -DOG UGATTAGA KUTYA X ATYUK)
 Na, IZRÁELLAL AZONNAL BELÉPTÜNK AZ AR MEG ADÓZÁS...aminek nincs vége mig ami valóban a BIB LIÁBAN BENNE...MEG PONTOSAN LE VAN IRVA...HOGY VÉGÜL AZ EGÉSZ MEGMARADT FÖLD NÉPEI ÖKÖLLEL S FURKÓS BOTTAK MENNEK...nincsak helLen pinnyalatban...izráel képes mindenkit...közte az JEWeusát...nincsak EGY PÁR JEWELRYHA KEZÉN VAN...AZ EGÉSZ VAGYONA S MINDENEK AMI VAN, AZ EGÉSZ FÖLD LAKÓSAINAK...NOS AZOK AZ OK...ÁR MEG ADÓZÁS...amit nagyon de nagyon kevesen vagyunk akik merünk...na merünk... mennyi kin van még a kénköves tavakba merni... mert magunkra vettük...érjük már...hogy te izráel te csak háboruzz...na helen pillanatban..AZ ÖSZADÓSÁGA A VILÁGNAK 65O - 75O TRILLCCI AMCSIBA DOLLCSI.. amibe döglenek bel emint a legyek... a gyerekek, ahol se apa se anya többet...nincsak az egész Züzd Amcsi, egy pár Jewelriha kezében... de mondom, ollan hogy APA MEG ANYA...???
 Na...ebbe csak hogy IZRÁEL = ARMYGODDONOK AMI DONNA MEGA DONNAtomma HÁBORUK...DE EZ ADDIG...MIG MONDOM, AKIK MEGMARADTAK FURKÓS BOTTAK NEKI...S HA HISZITEK HA NEM...EZ VALÓSÁG...MERT HELEN PINNYALÁTBAN...ABCULLAULTRA A HÁTTÉRBEN..ahogy leirtam, ami történik...mosmár ÖRÖK HABIRUZZGATÁS CRUZZÁSOK...ami tota levette a figyelmünket...te nem huzod a segged...pl. mi értelme vala a koreai hábruknak -wietnam -cambodza  stbbb...
 Na, ezekt LÁTNI MERNI KELL!!! INREM -INRI??? IRNI???
 Mécca anni...az hogy zsidók??? - az minden ollan Kuromány (törvény?) többet mell népe el van adósitva...az a pás -sáp arab -zsidó smta szisztema... uggan más az URALKODÓ RÉTEGEK, AKIK ECSETLEG LÁSD ÖSSZE JÁCCANAK A SZINFALL (KÁRPIT) MEGETT...na monduk, nem az a zsidó mint az arab zsidók, de kazárok??? - mig szászok stbbb...monduk a Watikán szájjal, nagy szájjájáájjj...mint orditó oroszlán, de ugganaz mint AZ ANGLIKÁN PALIKÁM??? ---na csak egy roppopooo...adjunk cssak a plasztin még keleti keresztényeknek közel azon hatásfoku fegyevereket...de akkor se lenne sok eredmennye...mert ITT VILÁG ÉGÉSRŐL AZ UTOLSÓ...ELLENKECKE..monduk annak higy Wallaghábru I. s II. s monduk keccke láthatólag III. aztán IV. ami az ITTI MEGHELLENÉSÜK ŐTA...CSAK HÁBORUK S AZOKRA FEL KÉSZÜLNEK...teját ami (közbe) tüz zünet???
 Na, jövök azzal, hogy MIÉRT a Magyar Testvéri Közözség, a legvbeszedelmesebb ellensegg ugy a Horthy horrr...kurománynak mint az összes...adófizetó vakbarom rom romm brommm...
 Isten birkája kajolja brrrr...

Előzmény: repcsepista (1111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!