Keresés

Részletes keresés

Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 297

"Madarkaval komoly eszmecseret folytattunk..."

:-))))

Muphrid, most nyomok egy csókot az orcádra! :-DD

(De lehetőleg ne nagyon idézz a tegnapi bájcsevelyünkből :-)).

 

"...es arra jutottunk, hogy addig nem vagyunk hajlandoak veled megtargyalni a pókok szaporitasat es irtasat..."

Irtáról is szó volt? Jól van, inkább nem szólok, álmos voltam már. Mindenesetre amit muphrid leír, az szentírás és egyetértek az utolsó vesszőig!

(Jaj, hallottam egy fárasztó viccet, bocs, ha már ismeritek. Meddig bírja a ló víz nélkül? - Élete végéig.) :D

 

"Ez borzaszto fontos lenne a pókanatómia megertese erdekeben."

 

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Jaj, valaki hozza vissza a kiszakadt repeszizmomaaaat! :-DDD

fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 296

az életkoromat szívesen elküldöm, ez asszem meg is felelne pókélettani szempontból, de mit csináljak, nincs olyan fotóm, ami méltó lenne az általatok beküldötthöz...

 

Inkább írjátok le, milyen az általatok ideálisnak tartott pókvadász, és megírom, megfelelek -e. Jó?

Előzmény: muphrid (295)
muphrid Creative Commons License 2004.12.13 0 0 295

Kedves FHB!!!

 

Madarkaval komoly eszmecseret folytattunk, es arra jutottunk, hogy addig nem vagyunk hajlandoak veled megtargyalni a pokok szaporitasat es irtasat, amig nem arulod el az eletkorodat es nem kuldesz magadrol fenykepet. Ez borzaszto fontos lenne a pokanatomia megertese erdekeben.

Mad árka Creative Commons License 2004.12.13 0 0 294

A chat.hu-n fenn vagyok. A koliban most senkinek se megy az MSN. Jellemző, egyszer nyúlok hozzá... ;-)))

 

Mondjál akármilyen chatprogramot, amit az összes pocsék közül szeretsz, s ott termek. De a chat.hu-n még tartom a frontot.

 

Hogy mi köze ennek a tudományhoz? Nos, muphriddel épp a pókrendszertanon agyalunk. Pókfiúk, póklányok, pároztatás, tudjátok Ti azt. Fokhagymának pedig drukkolunk, hogy neki is.

Mi már egymásra találtunk :D.

Előzmény: muphrid (292)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.13 0 0 293

[emzéperiksz jelentkezz... technikai gondok adódtak, emzéperiksz! Pókadás, pók, pók, pók FM 55.8, emzéperiksz...!]

 

[Madárka /pókos/ várja muphrid csevegőpartnerét a www.chat.hu-n az előző néven.]

 

[emzéperiksz jelentkezz...]

Előzmény: Mad árka (291)
muphrid Creative Commons License 2004.12.13 0 0 292
En se latlak, pedig szorgalmasan varlak... Maradok sokaig, ha tudsz, gyere...
Előzmény: Mad árka (291)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.13 0 0 291

Ma én is láttam pókot.

 

Viszont nem látom muphridot az msn-en... Kidobott a rendszer és nem tudok visszamenni! Azt mondja a nagyokos, hogy ellenőrizzem az internetkapcsolatomat, ellenőriztem, él és virul (kivételesen), mégse működik az MSN... jaj-jaj! :-/

fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.13 0 0 290

(kezdeti stádiumban. volt 1 randi, 1-2 hazakísérés. Ez még akkor kezdődött, amikor a fenekeléses dolgot akartuk nyélbeütni.)

 

Ma láttam egy pókot!!!!!

(ez a Nagy Fórumtestvérnek szól, aki azon gondolkodik, mi köze ennek a topiknak a tudormányhoz.)

Előzmény: Mad árka (289)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.13 0 0 289
Ti akkor most végülis milyen állapotban vagytok? Én azt hittem, hogy éppen most dúl a love mindkét oldalról és teljes a boldogság. Vagy le vagyok maradva?
Előzmény: fokhagymabors (288)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.13 0 0 288
(éppen a van és nincs, lét-nemlét határán való lebegés, ami kikészít...)
Előzmény: Mad árka (287)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.13 0 0 287

Milyen nehéz idők?

Van nő, lesz tisztaság, istenem, hát most már nyugdíj klubot fogunk tán nyitni?!

;)

 

Mindenki ki van készülve, pedig a karácsony még csak most jön... :-Z

Előzmény: fokhagymabors (286)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.13 0 0 286
(nehéz időket élek, de azért köszi a tanácsokat)
muphrid Creative Commons License 2004.12.12 0 0 285

A magnezium sz*rt se er a kalcium nelkul. Meg egyebkent is, ilyenkor kalciumre van szukseguk az izmoknak, a magnezium azt segit beepiteni.

Humoristanak kene menned! :)))))

Mar en is irom a valaszt! :))) Most nem leszek olyan hosszu, nemi "fizikai akadalyba utkozve", de megprobalok mindenre valaszolni, cseten meg majd reszletesen.

Holnap raerek csetelni!!! /hetfo/ De a messenger se rossz, ha megteheted.

Előzmény: Mad árka (284)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.12 0 0 284
Ez az Angyalok városa tényleg nem rossz ötlet! Sőt! Aaaoh, ha én pasi lehetnék...!

Ha entellektüelebb a lány, akár a Napfivér, holdnővért is megnézhetnétek. (Az mégse annyira direkt.) Ha azt akarod, hogy lágyan az öledbe omoljon, már elalvós fázisban, akkor az Apokalipszis most rendezői változatát ajánlom :DD.

Én nemrég láttam a Tavasz, nyár, ősz és tél és újra tavasz c. koreai (?) filmet és lepetéztem, annyira jó volt. Nem egy pergős film, tehát nem pörgésre való, de belül kirobbant és felemészt. Nekem hihetetlenül tetszett, de nagyon művészfilm, tehát ez nem olyan, hogy utána kedve támadna az embernek az egész éjjelt kufircolással tölteni.

 

Egyébként, ha már így ajánlgatunk, nem tudnátok valamit izomlázra mondani? Tegnap hosszú kihagyás után elruccantam lovagolni a régi kis megszokott helyemre és ma nem bírok megmozdulni. A lábfejeim, mikor lépek, kb. egy méterre vannak egymástól, pedig éppenhogy verem a 160 centit (hosszban). A seggem kiszakad. Ha befeszítem, most olyan kemények rajta az izmok, hogy hároméves húst lehetne péppé klopfolni rajta. A ráadás, hogy még a vállam is kiszakad, ám hogy mitől, azt nem vágom. Szóval totál selejt vagyok, a wc-re is úgy ülök le, mintha csúz, lumbágó és sérv gyötörne egyszerre. Aztán mikor égő valagam rácuppan az ülőkére, na, akkor jönnek az igazi nyögések és még nem is beszéltem a felállásról. A combjaimhoz nem merek hozzáérni.

Azt mondják, ilyenkor kell magnéziumot meg cinket zabálni és jó lesz, bennem lassan fémbánya nyílik, de úgy járok továbbra is, mint aki hordót hord a lábait között. Ja, meg a rádolgozás. Örülök, ha a konyháig ki tudok menni, tehát ez ki van zárva. Bár lehet, ropok egy kacsapolkát pár óra múlva, de egyelőre az ülés esik csak jól. :)

 

Majd a pókokról is írok, hogy ne legyünk túl offtopik. Tudtok pókos-tankos filmet ajánlani? :D
Mad árka Creative Commons License 2004.12.12 0 0 283
Épp Neked írok, muphrid. Készítsd a meleg kaját, oké? :)
Előzmény: muphrid (282)
muphrid Creative Commons License 2004.12.12 0 0 282
Tok egyszeru... Letoltod az Angyalok varosat, meghivod, hogy nezzetek meg egyutt, a csaj a valladon fog zokogni...
Előzmény: fokhagymabors (280)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.11 0 0 281
Ajánljunk filmeket?
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.11 0 0 280

rohadék mozi, most kell szar filmeket elővenni??

csajok, segítenetek kell!

 

(arachnofóbiát nem láttam, és nem is akarom.)

muphrid Creative Commons License 2004.12.10 0 0 279
Azert, mert eletem parja olyat mondott, amit nem kellett volna... Szoval nagyon csunya dolgot. Most ugy nez ki, nagyjabol o.k. minden. Foleg, hogy tegnap ejjel voltunk buliban egyutt. Persze. Es nagyon jo volt. Foleg mert nagyon kedves emberek vettek korul, akiket nagyon szeretek. Es annyi olelest es puszit kaptam toluk, hogy most csak ulok es mosolygok bele a vilagba... :))) Nagy g*ci az elet de neha karpotol erte... :)
Előzmény: fokhagymabors (277)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.10 0 0 278

Jól teszitek. Én ma voltam pasinézőben, istenem, milyen szép a világ, hogy ennyire változatos. Néha sajnálom, hogy nem tudok jobban rajzolni vagy festeni. Ahogy nézem a környezetemet, a számomra szép, kevésbé szép és hajmeresztő embereket, előjön belőlem a vágy, hogy papírra vessem őket. Nem tenni mást, csak megkérni, hogy üljön nyugodtan, amíg rajzolok. Szép álmok. Báááá, de hát pókos fórumon vagyunk, mit enyelgek?!

 

 

Publikus, hogy mit néztek meg? (Az arachnofóbiát már láttátok? :D)

Előzmény: fokhagymabors (276)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.09 0 0 277
ja nem, nem is te sírtál... Muphrid, mér sírtál a múltkor?
Előzmény: fokhagymabors (276)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.09 0 0 276

nem, mert előbb moziba megyünk.

 

Mér sírtál a múltkor?

Előzmény: Mad árka (275)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.09 0 0 275

Ma nagyon morbid a hangulatom, Fhb lelkiállapotát megkímélendő inkább én nem válaszolok... :D

 

Na, de menjünk át kínvallatós-szappanoperába. Hogy állsz most, Fhb, ragyog már a kacsaláb?

Előzmény: fokhagymabors (274)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.08 0 0 274
hátha... mi?
Előzmény: muphrid (273)
muphrid Creative Commons License 2004.12.07 0 0 273

Madarka, Te vagy a feny az ejszakaban! :) Nalunk ma este igencsak fagyos a hangulat, sirtam is, meg szomorkodtam, es mar gondoltam is, hogy esetleg en is beprobalkozom egy takaritasra az Fhb-nal... Hogy hatha, hogy hatha, hogy hatha....

Szoval ezek utan megint kiestem a szamon a rohogestol... :D

Előzmény: Mad árka (272)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.07 0 0 272

Na banyeg, de tegnap mi történt!

 

Madárka elfáradt és mivel sokat fáj a szeme az utóbbi időben, úgy döntött, leheveredik a puha szőnyegére, Bryan Adamset hallgat és arra gondol, milyen szép az élet. Sajnos Madárka a neve ellenére elég rosszul lát, s miután levette a szemkicsinyítőjét, bambán meredt a sötétbe, a plafonra, a világra.

 

S lőn: csodálkozás, milyen érdekesen játszanak a fények a sötétben, miközben az indiai mélyerdő füstölő illata lengi be szobáját.

 

A Please forgive me melódia után Madárka egészen andalító hangulatba került, szerette a világot, a kedvesét, a barátait, az ismerőseit. A fények még mindig érdekesen játszottak a szeme előtt, s Madárka arra gondolt - mivel gyengén lát -, hogy mennyi autó jár mostanában kinn, miknek fényszórója apró nyalábokban járja be a kis fészkét.

 

Madárka már majdnem elaludt (mert nemcsak szarul lát, de még döglusta is), mikor barátnője meglepte egy sms-sel. A lábával elfocizta a telefont a fejéig, ekkor az indiai füstölő porló-izzó teteje mellett a telefon kijelzőjének fénye is a szobában homálylott. És lőn: a fények még mindig érdekesen játszanak a szobában. A fények még mindig... bizsereg.

 

Madárka (mivel nemcsak vak, de telefonbuzi is), bősz válaszadásba fogott. Bassza meg - gondolja Madárka, mivel amellett, hogy farkasvak, szépirodalmi a lelkülete - mi a f...m csikizi a szemhéjamat? A fények barnásan és még mindig érdekesen játszanak. [Bejátszás: Cápa zenéje]

 

Ezután Madárka, aki ekkor már mereven feküdt a szőnyegen az indiai (kínai) füstölőtől és az egy liter tej elfogyasztása után maximálisan bebódulva, lehunyta szemét, mert zavarta a bizsergés a fején. Fáradt vagyok beztos - gondolta, és az oldalára fordult, mikor a simogatás még intenzívebb lett és az autók fényszórója is egyre pofátlanabbul türemkedett be az ablakon.

 

Madárka visszafordult a hátára. Hatalmas vibrátó és fényorgona jelzi a barátnői sms második felvonását! Most olvassa? Hogyne! És a második betű percepciójánál egy kiiibaszott NAAAAAAAAGY PÓKLÁB tűnt fel az LCD-kijelző tompán fénylő zöldszín játékában.

Mire Madárka egy kiiibaszott NAAAAAAAAGY ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÍÍÍÍÍ!!!! üvöltéssel köszöntötte a kora estét.

 

Madárka azóta paranoiás. Madárka azóta mint a kisangyal tanul az asztalánál és ha valami hozzáér a fejéhez, menekül.

 

 

Adományokat a megrendült család az alábbi bankszámla számra várja:

00005-941000-48776604-13330007-48792220

Segítségüket előre is köszöni a gyermekükért aggódó szülők.

Előzmény: muphrid (271)
muphrid Creative Commons License 2004.12.07 0 0 271

Cs*sszetek meg! Majdnem lefordultam a szekrol a rohogestol! :))))))))))))) A pasim mar itt nyavogott mellettem, hogy hagyjam mar abba, fogjam mar be a pofamat... Meg ez a kedves mondat sem lohasztotta le a vigyort a kepemrol...

 

Azert az a potroha igy latatlanban is durvan beleegett remalmaim melegagyaba... Hogy a retekbe tudtal Te ezek utan az agyadban aludni?! Sot, egyaltalan hogy tudtal aludni?!

Mad árka Creative Commons License 2004.12.06 0 0 270

Ööö, nem is tudom, ki kért időpontot. Míg mi itt muphriddal jól elröhögtünk a markunkba, Te már a lapokat tépdested a naptárból :).

 

(Egyébként a "hsz"-ről nekem mindig a házszám ugrik be. Így olvasva Fhb hozzászólását, sokkal viccesebbé válik a világ :).

 

Na, de hogy ne telj el magaddal, bogárka, hogy is állsz a takarítással? Ha nem akarod, hogy beköpjünk az antsz-nek, csinálsz is valamit, nemcsak a monitort bámulod :o)).

Előzmény: fokhagymabors (269)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.06 0 0 269
  • Muphrid meg én ennél azért jóval komolyabbak vagyunk.

BRUHHAHHAHHA, lásd a mellékelt fényképeket:-))

  • Te, Fhb, azt hiszed, hogy mi csak úgy bevállalnánk egy fenekelést?

Há' nem is t'om, azért nem kellett vóna könyörögni sokat, lásd hsz-ok lejjebb:-))

  • ebből a kettes vagyok én!

Na ezért viszont büszke vagyok reád!!

Előzmény: Mad árka (268)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.06 0 0 268

"...zárt dalos madár, minden udvari énekmester az Ő szépségét zengi, minden rózsakert az ő pilláinak nyílására bimbózik, minden harmatcsepp az Ő szemeinek ragyogását...

 

... arra eszmélek, hogy valami nagy tempóval robog felfelé a karomon..."

 

Megjött a Kedves, mi? :D

 

Te, Fhb, azt hiszed, hogy mi csak úgy bevállalnánk egy fenekelést? Muphrid meg én ennél azért jóval komolyabbak vagyunk. Esetleg péppé verést, az oké, arra bármikor kapható vagyok, de ennyi :).

 

Egyébként, képzeljétek, megvan az anatómia zh-m, a kilenc karó mellett van egy négyes meg egy kettes emberke, ebből a kettes vagyok én! :D És megvan és halleluja, isten ujja, többet nem mondhatják rám, hogy hüje bőcsész ;)).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!