Keresés

Részletes keresés

Island74 Creative Commons License 2004.05.14 0 0 507
Egy szőrös hónaljú nőt meg sem tudnál közelíteni?
Már bocsánat de Anyukád borotválja magát,vagy őt sem tudod megközelíteni?Mi lett volna ha Apukád is így gondolkodik?Ma meg sem lennél!
Előzmény: Törölt nick (502)
Lénike Creative Commons License 2004.05.14 0 0 506
Kurvára nem érdekel senki ízlése. Ha majd az lesz a divat, hogy mindenki megszabadul a szemöldökétől, én akkor is magamon fogom azt hagyni.
Mint már mondtam, a férjem szőre egyáltalán nem zavar, sőt! Egy pasi legyen szőrös.
De attól, mert nekem a szőrös fickók teccenek, kötelezően a saját szőröm alatt kellene élnem?

"én is szoktam néha" - és olyankor miért?

Előzmény: Island74 (503)
Island74 Creative Commons License 2004.05.14 0 0 503
Kötelező szőrzetek?!Kidönti el mi a kötelező szőrzet?És ha kitalálják hogy gusztustalan a szemöldök akkor levágod?Hogy megfelelj a mások izlésének.Mert a többit is igy találták ki.Egyébként nekem nincsen bajom azzal ha valaki levágja ott ahol neki tetszik.Én is szoktam néha,de nem rendszeresen!És nem tartom gusztustalanak ha veszi a bátorságot és visszanő!úgyanis ez a dolga.
Zavar a szőr tapintása,érzése,látványa magadon?És amikor a férjed rajtad van?
Előzmény: Lénike (497)
nagypatkany Creative Commons License 2004.05.14 0 0 500
"most meg egymást dugják a sivatagban a mocskos, büdös tevepásztorok"

Dugták akkor is...és ahogy most is, amúgy szőrösen....

Előzmény: tom sailor (495)
jacklou Creative Commons License 2004.05.14 0 0 499
"szánalmas, hogy itt éled ki zátonyra futott életed okán benned felgyülemlett összes feszültséget"

Ha már Dr. Freudot jáccunk, cihológusok megállapítása szerint az általad képviselt nézetek és attüdök regreszzív, infantilis és látens pedofil hajlamokról árulkodnak. Nemcsak párodtól várod el a testszőrzet borotválását, de mint férfi magad is gyakorlod a hónalj, a láb és szemérem területén. Érdekes látvány lehettek ilyen 10 éves "kuki-puni" szinten.

Szállj magadba és vizsgáld meg őszintén nárcisztikus tendenciáidat is, miért imádod magad így, miért nyomod el ennyire a "szőrös állatot", vagyis a benned lapuló sötétebb oldalakat, és miért nézed le a te értékrendedtől eltérő nézeteket, mint igénytelen proli, balkáni, kultúrálatlan, elavult, piszkos, elfajult stb. Ha erre képes vagy, árengedményt kapsz 1-2 terápiás foglalkozásra.

Előzmény: Törölt nick (490)
Lénike Creative Commons License 2004.05.14 0 0 498
Paranoia?:))) Van jópár fóbiám, lehet ezt is közéjük sorolni.:)
Előzmény: Island74 (496)
Lénike Creative Commons License 2004.05.14 0 0 497
Te, te valamit félreértettél.:)
Egyrészt, senkit nem ítéltem el.
Másrészt, mint már írtam, magamon nem viselem el, mert nem tartom sem ízlésesnek, sem gusztusosnak.
Harmadszor: a kötelező szőrzeteim megvannak: szemöldök, szempilla, haj, nem epillálom a karomat sem, sőt, még a nunámon is szoktam szőrt hagyni. De nem hagyom burjánzani, nem lóg ki a bugyiból, és nem fogok szőrös lábra rövidgatyát felvenni, de még csak halásznadrágot se, a hosszú nadrágról nem is szólva.
Hogy mi bajom a szőrrel? Azon kívül, hogy zavar a látványa, az érzése és a tapintása MAGAMON, semmi különös.
A világból meg kifutnék, ha a férjem borotválni kezdené a farkát vagy a lábát.
Van, akin helye van, magamon nincs.

Lehet tisztán tartani a szőrt bármilyen helyen, ez nem kétséges. De én akkor se szeretem.:)

Előzmény: Island74 (496)
Island74 Creative Commons License 2004.05.14 0 0 496
Ez nem vita volt a részemről,én csak elmondtam a véleményem.Te kötöttél belé és füztél hozzá megjegyzést.Arra reagáltam.A ne itélj másokat azért írtam,mert te is a másik tábor mellett voltál.
De most komolyan,mibajod neked a szőrrel?Magadon nem viseled el?Ez nem valami paranoia?Lehet azt normálisan tisztán tartani,legalábis a férfiak többségének sikerül.És mivan a szemöldökkel,meg a szempilla,a haj?Ezek mind az ember részei,mint az egyéb helyeken a szőr.Ami ugyanúgy lehet tiszta mintha csupasz lenne.
Előzmény: Lénike (494)
tom sailor Creative Commons License 2004.05.14 0 0 495
az országban már akkor pazar palotákat építettek, amikor Frnciaosrszágban majdhogynem még kőbaltáva ügyködtek.

Ez érvnek nagyon szánalmas. Az ősi kultúrákról: X ezer éve palotákat emeltek, meg a világ csodájának számító építményeket, most meg egymást dugják a sivatagban a mocskos, büdös tevepásztorok. De van ez így más ősi kultúrákkal is, csak ott nincs teve...

Előzmény: nagypatkany (483)
Lénike Creative Commons License 2004.05.14 0 0 494
Nemtom, mit olvastál, de éppen én voltam az, aki azt mondta, ha valakinek szőrösen tetszik, élvezze, akár magán, akár máson, engem nem zavar. Csak nekem ne legyen szőrös.:)
De azért jó, hogy ne akarsz tovább vitatkozni, fentiek fényében sok értelme nem lenne.:)
Előzmény: Island74 (488)
follefille Creative Commons License 2004.05.13 0 0 493
Én is remélem, hogy nem ez a döntő... :-)

Szerintem ezt rá lehet bízni a párokra, alakítsák ki maguknak, mit is szeretnek...

És az jó, hogy mindkét tábor megtalálja az ízlése szerinti ontopic képeket.

Előzmény: Róka69 (492)
Róka69 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 492
Ha jól látom ez a vita nem laposodik, inkább növekszik!
Szeretném megkérdezni mindazokat akik nem tolerálják mások szokásait, neadj isten véleményét, mit tesznek akkor ha váratlanul rájuk tőr a szerelem? Mindjárt azzal kezdik, -te figyelj? milyen vagy alul? - nem hiszem igy kezdenék.Most lehet momdani, azt meglehet látni ápolt e, vagy sem a hőlgy - igen azt meg abból, ami látszik, és ami nem?! Lehet a hónalj renben, láb szintúgy, és mi van ha össze jönnek és ott abban a tökéletesnek hitt boldog órában látja, érzi a szőrt, mit tesz? elküldi? nemhiszem, arra gondolok amit itt írt valaki, egyszer megprobálja rávenni kedveskedjen neki és szedje le a bundát, megteszi, mint szó is volt róla, aztán már Ő nem akarja vissza nőveszteni. Akkor már nem az van elkülte mert nem szedte le a szőrét hanem a saját akaratából tette meg, kicsit más! nem?
Ezzel az egész "offal" arra akartam kilyukadni, egy kis toleranciával, ne adj isten szerelemmel, türelemmel, sok mindent ellehet érni.
Mindenki lehet szerelmes és nem hiszem az a döntő, szőrös a lányzó puncia, avagy sima!
Gravestone Creative Commons License 2004.05.13 0 0 491
Ime néhány kép régebbi playmate-ekről, amik bizonyítják, hogy a szőrös punci nem csak az elmaradott kelet európai nők igénytelen szokása, hanem 1-2 évtizeddel ezelőtt még a mindenkori szépségideált megjeleníteni igyekvő Playboy-ban is csupa ilyen lány szerepelt.

Jill De Vries


Karen Hafter


Anulka Dziubinska

nagypatkany Creative Commons License 2004.05.13 0 0 489
OFF
Okosabbtól tanulni nem szégyen, főleg egy olyan buta prolinak, mint én.
Szóval ha keletre megyek, akkor előbb vannak a balkániak a maguk igénytelenségével, aztán ha még keletebbre megyek, akkor vannak a bajszos arab nők, de ők kulturáltak. Kezdem érteni, jujdejó!

Vagy csak a Balkánnal foglalkozunk?

Legyen!

Akkor mi van a gusztustalan bajszos görög nőkkel vagy ha Európa egyáltalán az is, akkor mi van a törökökkel, akik inkább építgettek fürdőket minden bajuszos némberük ellenére, mint mi magyarok?

ON

Előzmény: Törölt nick (487)
Island74 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 488
Talán ha levenéd a hátlapot.... Na csak vicc volt!Ügye nincs harag?Persze borotváld,vagy gyantázd magad nyugotan,nincs vele gond.Biztos csinos nő vagy!Nekem így is tetszenél,meg úgy is.Csak ne itélj másokat mert nekik úgy tetszik!Szia!
Előzmény: Lénike (481)
El_Camino Creative Commons License 2004.05.13 0 0 486
Mondom döntetlen legyetek szívesek.
lécci-lécci-lécci:-)
Előzmény: El_Camino (485)
El_Camino Creative Commons License 2004.05.13 0 0 485
Nem lehetne végre kieegyezni egy döntetlenben és folytatni az IDEKAPCSOLÓDÓ képek rakosgatását és "elemzését"?
Kanis Creative Commons License 2004.05.13 0 0 484
Pontosan ez az: azért, mert a szőröset kedvelem, ne nevezzenek igénytelennek, és kultúrálatlannak.
Előzmény: nagypatkany (467)
nagypatkany Creative Commons License 2004.05.13 0 0 483
Itt nem az a baj, hogy valaki akármelyik verzió mellett voksol, többen többször leírtuk, mindenkinek a szíve-joga, hogy azt beretváljon, amit csak akar és úggy érezze magát, ahogy jólesik neki.

Itt a vita - el lehet olvasni, maga a vitaindító újra bemásolta ide - azzal az igazságtalan kitétellell indult, hogy a borotvált darab az igényességet jelent és magasabb fokú kultúrát, mintha valaki akármilyen októl vezérelve is, de nem gyalulja el magát.

Így aztán semmi kifogás az ellen, hogy valaki így jobban érzi magát - itt a hangnem és a mások degradálása volt az, ami felhergelt minket.

(Na meg az olyan ostobaságok, miszerint kulturált városna tekinteni mondjuk Párizst és a keletebbre lévőket kulturálatlannak tekinteni; csak hogy mást ne mondjak, alig hinném, hogy irakban tönegestül borotválják magukat a nők, miközben az országban már akkor pazar palotákat építettek, amikor Frnciaosrszágban majdhogynem még kőbaltáva ügyködtek.
Hát például ezért nem kellett volna (nekem sem) a felhevült és indulatos vitageneráló érveire akár egyetlen szót is vesztegetni)

Előzmény: Törölt nick (480)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 482
Nna, bakker, elárultad, hogy életedben nem éltél külföldön. Ny-Eu-ban meg még csak meg sem fordultál.

Előzmény: ROBIN (472)
Lénike Creative Commons License 2004.05.13 0 0 481
Tudod, helyesen megállapítottad, nő vagyok, úgyhogy kizárásos alapon csak ennyi tellik csepp agyamtól.:)
Egyébként meg a borotva nem tud kiesni a kezemből, nem azt használok, de köszönöm az aggódást.:)
Megfordítottam a monitort, de csak zsinórokat láttam...nem adnál egy kis segítséget?
Előzmény: Island74 (479)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 480
Érdekes eszmefuttaások vannak pro és kontra.
Én csak a saját tapasztalataimat írnám le: amikor a kedvesemmel összekerültünk (én voltam neki az első), még "bokros" volt eléggé. Én szerettem volna, ha borotválja, de nem igazán díjazta az ötletet (gyk. hallani sem akart róla), úgyhogy maradt, ahogy volt. Meg is szoktam, sőt megszerettem a szőrös p*ncit is.
Aztán jóval később egyszer csak gondolt egyet és leborotválta. Nem is hagytam békén aznap, elhihetitek. Mivel látta, hogy nagyon tetszik, ezért elkezdte rendszeresen borotválni. Tudjátok mi van most? Én kérlelem, hogy ugyan, hagyja egy kicsit nőni, mert én úgy is nagyon szeretem, de erre azt mondja, hogy sokkal tisztábbnak és szexisebbnek érzni magát borotválva. :)
Island74 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 479
Te ügye nő vagy,Lénike?Mert akkor mindent értek!Ellentétben veled.Próbálj a szöveg mögé látni,ne csak a felszint nézd.Most nehogy megfordítsd a monitort!Még kiesik a kezedből a borotva,a honodalól meg a deo!
Egyáltalán te miért nem egy szépségápolási topicba írsz?Talán azt értenéd!
Előzmény: Lénike (477)
Róka69 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 478
A példáidra nem nagyon akarunk válaszolni, mert meggyözni nem lehet (nem is ez a cél)akkor meg minek csak azért, hogy tovább gerjesszük a kedéjeket? felesleges magam részéről azt hittem már rég vége ennek az ostoba vitának!
Neked kéne megértened azt amit itt nem egy nem két emberke írt, van akinek ez tetszik van akinek nem és? hol a probléma nemtudod megváltoztatni az embereket, sértegetni azt igen azt tudsz, a te köreidben kiváncsi lennék mekkora a szád, igaz, most legalább van témád , micsoda prolikkal vitatkozom egy fórúmon....lehet ez neked jó csak azzal a nagy tudásoddal felnem foghatod ez bánt másokat, és még te tartassz itt kiselöadást a dolgokról.
egyszer gondolgodnál el magadon milyen ember vagy te ? ki vagy te? neked mindent szabad másnak semmit mert te vagy a mama kedvence, biztos büszke vagy arra amit itt müveltél? legyél is az!
Mi meg prolik gratulálunk neked, kitettél magadért taps....függöny és a vitának részemről vége.
Lénike Creative Commons License 2004.05.13 0 0 477
Ezek szerint én vagyok az evolúció csúcsa a majmok után. Nemcsak szőrtelenítek és stiftezek, de még fürdök is. Fene gondolta volna.

"És van annyi esze hogy nem pusztitja a saját testét olyan"természetes"emberi szokásokkal mint a cigi."
Vagy mégse én lennék a csúcs? Elvégre a csimpánzok meg nem szőrtelenítenek, de fürödni se szoktak az emberi evolúció csodavívmányaival, mint a szappan, meg tusfürdő.
Na, most akkor igazodjon el az ember...

Előzmény: Island74 (475)
Island74 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 476
Tessék válasz a példáidra!
Előzmény: Törölt nick (474)
Island74 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 475
elreymalo!
"Apukám"elárulok neked valamit,a dezodort azok az emberek találták ki akik nem fürödtek.Pl.Franciák a középkorban,az úgynevezett nemesek.Hogy elnyomják a szagukat,akkor ez volt a divat.De nem mindenki követe,mint ahogy ma sem a csupasz mániát.Ügye nem baj?!Egyébként pedig a szappan,meg a többi nemigen lehetne az evolúció nélkül!Mivel az emberi agy találta ki őket,ami meg az evolúció csúcsa,még a tied is.Nem is beszélve a bennük lévő alkotó elemekről.Kicsit tanulni kell még az embernek hogy ezt túl szárnyalja!De talán a borotválás megközelíti,micsoda találmány!Tovább folytatva a Biológiát a csimpánz is társas lény,nem csak az ember.És van annyi esze hogy nem pusztitja a saját testét olyan"természetes"emberi szokásokkal mint a cigi.Ezzel csak arra utalok hogy nem minden olyan nagyszerű amit ember talált fel.Például a csodálatos borotválásod helyet lehet fürdeni is,ez nem csak a csupaszok sajátja!Mit szólsz majd ha 20év múlva divatba jön a szőr,és lecikizik a te elavult elveidet?Egyébként most megint divatba jött a 80-as évek,nem hallotál róla?Hajrá Duran-Duran!!!
Előzmény: Törölt nick (458)
fan_fan Creative Commons License 2004.05.13 0 0 473
... csakazértis:


ROBIN Creative Commons License 2004.05.13 0 0 472
azért ítélik el sokan, mert ami nem felel meg a perpillanat divatjának, a társadalmi elvárásoknak, az deviánsnak minősül, visszatetszést kelt, és elutasítják. külföldön, ahol valóban létezik társadalmi viselkedés kultúra, ott van aki csinálja, van aki nem, de senki sem ítél el vagy néz le mást azért, ha nem olyan, mint ő - az előítélet akadályoz, korlátoz, rács az emberek közt. viszont legtöbben csak a rácsot látják, s az előítéletes (míg persze mást hisz) azt gondolja, hogy ő van a rácson kívül. és bizony téved. pontosan ő az, aki be van zárva az előítéletei, ítéletei, rosszallása, rosszindulata, intoleranciája mögé- csupa negatív érzésbe.
fan_fan Creative Commons License 2004.05.13 0 0 471
Még mindig itt tartasz ?
Vagy tudatosan szét akarod verni ezt a topicot ?
Előzmény: Törölt nick (470)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!