Keresés

Részletes keresés

BondiB Creative Commons License 2016.06.28 0 1 18238

A gyógyszereknek több oka is van: tünetek kezelése, függőség kialakítása és hatalmas üzlet. A legnagyobb üzletek a koleszterincsökkentők és a kemo gyógyszerek.. Hiába tudják, hogy egyik sem ér semmit, mégis adják mindkettőt..

Előzmény: B.GY (18236)
B.GY Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18237

Hát itt:)

Előzmény: BondiB (18235)
B.GY Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18236

És miért vannak akkor gyógyszerek?Elég lenne csak megmondani,hogy mondjuk bennem kevés az x vitamin és akkor kapok egy adagot,és lám meggyógyítja magát a szervezetem.

BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18235

Hol tudok egy videót megosztani veled?

Előzmény: B.GY (18234)
B.GY Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18234

És ki mondja meg hogy mire van szükségünk?

Előzmény: BondiB (18233)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18233

"Hogyan hatna valami olyan betegségre,amiről azt sem tudják mitől van?"  

Erre egyszerű a válasz: ha beviszel olyan anyagokat a szervezetedbe, amire szüksége van, akkor a szervezet meggyógyítja saját magát, nekünk nem kell tudnunk, hogy mi is volt a gond..

 

Előzmény: B.GY (18231)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18232

Akkor a betegséget miért jellemzik így? Bizonyos anyagok nincsenek a szervezetünkben, amiknek bent kellene lennie, bizonyos anyagok meg bent vannak, amiknek nem kellene bent lenni. (ezt ugye mégis a táplálkozáshoz lehet kötni) Mik lennének a kérdéseid, amikre nem tudtak válaszolni?

Előzmény: B.GY (18231)
B.GY Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18231

Pedig ezt egy orvos írta,nem én találtam ki.Annyi csodaszer van,hogy már csak azt nem értem miért vannak beteg emberek?Hogyan hatna valami olyan betegségre,amiről azt sem tudják mitől van? A nuskin is egy MLM cég.Ott sem tudtak válaszolni a kérdéseimre.Mióta nem eszem a termékeit,legalább a vérnyomásom helyreállt:)

Előzmény: BondiB (18229)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 0 1 18230

2,3,5,7-re gondoltam leginkább! A többiben lehet igazság....

Előzmény: B.GY (18228)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18229

Nagyon bízom benne, hogy ezt a felsorolást azért írtad ide, hogy pont az ellenkezőjét értsük! Ez egy szkepta blognak megfelelne, de semmi másnak nem!!

Előzmény: B.GY (18228)
B.GY Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18228

1. Tudományos szóhasználatával és (hamis) tényekre való utalásaival a kuruzslás általában hihetően hangzik.

2. Ne higgyünk azoknak, akik a legtöbb betegség okát a hibás táplálkozással magyarázzák, amit étrend-kiegészítőkkel gyógyítani lehet. A betegségek zömét nem a helytelen táplálkozás okozza, amelyeket pedig igen, azok ellenszere az étrend megváltoztatása.

3. Ne üljünk fel a gyógyulástörténeteknek és tanúvallomásoknak. A betegségek egy része magától elmúlik, a krónikus bajoknak is vannak tünetmentes időszakaik, a csodás gyógyulásról szóló mesék egy része kitaláció.

4. A hamis orvosi zsargon felismerhető. A méregtelenítés, a vegyi egyensúly helyreállítása, az idegi energia, a természettel való harmónia mind-mind mértékegység nélküli, számon kérhetetlen ígéret.

5. Nincs titkos gyógymód, se összeesküvések. A tudomány világában a felfedezés közzététele jelenti a hírnevet, sikert és gazdagságot, nem pedig az eltitkolása.

6. Legyünk óvatosak a növényi hatóanyagokkal. A legtöbb növény több száz vegyületet tartalmaz, amelyek egy része hasznos, de lehet köztük mérgező vagy egyáltalán nem ismert hatású is.

7. Olyan szer nincs, amely egymással össze nem függő betegségek végtelen sorát gyógyítja.

Előzmény: BondiB (18227)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18227

Gondolom ezt több évtizedes kutatásokra alapozva mondod!!

Előzmény: B.GY (18226)
B.GY Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18226

Hogyne lennék,csak még várok az orvosi megoldásra.Táplálék kiegészítőkkel nem gyógyíthatóak betegségek.

Előzmény: BondiB (18216)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18225

Elhiszem, de nem érdekem senkit becsapni és már majdnem 5 éve elérhető a termék...azóta már megbukott volna, ha valami csalás lenne.

Előzmény: zoliee81 (18224)
zoliee81 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18224

Ha visszaolvasol pár évet, làthatod mennyi csodaszernek kikiáltott motyó van az évek alatt, a nagy részéről hamar kiderûlt,mhogy egy sapka sz@rt nem ért... Persze addigra màr az emberek megvették, oszt' csodálkoztak, hogy ez bizony mégsem jó. Ez egy elég gané betegség, kb. 70 fajtával. Azt azért kétlem, hogy mindegyikre jó...

Előzmény: BondiB (18223)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18223

Jogos a kérdés, saját példát csak migrént, allergiát, hasnyálmirigy gyulladást hozhatnék! Természetesen én ajánlottam már sok embernek és köztük volt ps beteg is.

Előzmény: zoliee81 (18222)
zoliee81 Creative Commons License 2016.06.28 0 1 18222

 nem szenvedek ps-től, de elhiheted, hogy ha 80-20%-ban iszod és kened a Soult, akkor teljesen tünetmentes lehetsz

 

 

Tisztelettel kérdezném, ha nem szenvedsz PS-től, akkor ezt honnan tudod?

Előzmény: BondiB (18220)
hul Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18221

Minden rendben. Ha jó mesélni valód van, rajta! :-) 

Előzmény: BondiB (18220)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18220

Még mindig nem értem a felháborodásod okát!!! Mivel te jókat mondtál a Soulról, ezért nem mondhatod, hogy én a semmit szeretném árulni! Ugyanazok a személyek? Én pár napja regisztráltam, még soha nem voltam itt, azt sem tudom hogyan kell privátban üzenni valakinek és még sok mindent nem.. Nem akarok semmit eladni és tisztában vagyok vele, hogy vélemények és tapasztalatok megosztása a cél... Amikor nekem esett az a valaki a másik fórumban, akkor is én csak egy saját tapasztalatra utaltam, de semmilyen terméket nem mondtam... De úgy látom itt csak azt szabad, hogy mérgező krémeket, gyógyszereket tanácsolni és akkor semmi gond nincs... Akkor én is tudatosítanám, hogy kezdő fórumozó vagyok, nem szenvedek ps-től, de elhiheted, hogy ha 80-20%-ban iszod és kened a Soult, akkor teljesen tünetmentes lehetsz.. Az nem érdekel, ha ezt nekem nem hiszed el, akkor kérdezd meg az ismerőseidet, akiknek jó véleménye van róla!

Előzmény: hul (18219)
hul Creative Commons License 2016.06.28 0 0 18219

Megszólítottál... tisztázzuk, nyerészkedés az, ha a semmit áruljuk, ha a marketing a bevétel oka, nem pedig a termék. Ha a termékról olyasmit állítanak, ami nem igaz, ha csodát kiáltanak, hogy elkeljen. A MLM-mel semmi baj, a mosószerek is tök jók, az egy más kérdés, hogy kinek mi éri meg. Amikor egészségről van szó, akkor keveredik a hatásos szer, kenőcs, tabletta, meg a hirdetés, marketing, ami akkor ganéság, ha nem több, mint a semmi, általános lózungok és nulla igazolt hatás.

Konkrétan a ps tekintetében is időről időre felbukkannak gyakorlatilag ugyanazok a személyek -más neveken- akik csodatévő szerként árulnak, javasolnak, áradoznak cuccokról, amelyek korábban sem és azóta sem használnak, sőt esetleg nem is arra valók. 

 

Figyelj: a Rain Soul mint magokból készült antioxidáns hatásu termék ismert a világon és sokan használják az általános állapotuk javítására. Senki nem mondta csodaszer és nem a ps-re a tuti megoldás. Ismerem, ismerek embereket, sportolókat, doppingmentes, bevált. 

Lehet javítja a ps-t is, mint a napsütés. Nem nézem le az MLM-et, de jelzem nem árulok semmit.

Ez egy fórum, vélemények, tapasztalatok. Nem bolt, ahol árulunk. 

Tehát tudatosítanám, mint fórumozó vagyok jelen, ps-től szenvedő és érdeklődő, ki hogyan éli meg, milyen megoldásokat keres vagy próbált ki. 

 

 

Előzmény: BondiB (18217)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 1 18218

Ja és még valami, ebben a topicban sem én írtam, hogy ez a termék milyen jó, hanem "Hul" fórumozó írt minden szépet és jót! Tehát senki nem esett áldozatul és abban sem én erőszakoskodtam, hogy elmondhassam, hogy általam ajánlva milyen gyógyulások történtek. Mindenkinek megértem a szkepticizmusát, mert szüleim már majdnem másfél éve itták, amikor én végre hajlandó voltam meghallgatni, hogy ez mi is.... Feleségem radiológus, tehát vele 2 évig harcolnom kellett, mert ő sem a terméket nem hitte el, sem azt, hogy valaha ebből pénz is lesz.

Előzmény: ötfelezős (18212)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 0 18217

Nyerészkedés? Azért az MLM-ről akkor sajnos téves információid vannak. Én sem vagyok nagy MLM mágus, de amikor melanomám volt és az 5-ös skálán 4-es, akkor azért elgondolkodik az ember, hogy valamiben mégis kellene hinni... Eszembe nem jutott, hogy azért ajánlottak nekem valamit, mert nyerészkedni akarnak rajtam...az ajánlónak én egy fillért sem fizettem, csak elkezdtem fogyasztani a terméket... Aztán, amikor nekem is működött, akkor ajánlottam másoknak is. Szüleim nem foglalkoznak az üzlettel és már majdnem 5 éve fogyasztják, én összekapcsolom a kellemest a hasznossal és nem élek rosszul belőle...

Előzmény: hul (18213)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 0 18216

Ugye abban egyetértünk, hogy ha csalódsz sok nőben, attól még nem leszel meleg?? Akkor bízom benne, hogy azért, mert nem jön be a Nuskin, attól még nyitott vagy más valódi megoldásra!

Előzmény: B.GY (18214)
BondiB Creative Commons License 2016.06.28 -1 0 18215

Akkor arra már nem emlékszel, hogy mit is írtam és kinek is??? Esetleg rájössz, hogy nem beszéltem semmi termékről, de megtalált az általad említett "ember"szabású! Egy nő azt írta, hogy szeretné a leukémiások életkörülményeit nyomon követni... Én meg azt írtam rá, hogy én meg jobbá tenni, mert a főnököm apósa is leukémiás volt stb..... Szó nem esett semmilyen termékről.. Egyszerűen arra szerettem volna utalni, hogy mennyivel jobb valakin segíteni, mint felírni, hogy mikor mennyire volt rosszul és mennyit szenved... Na hol itt a hiba???

Előzmény: ötfelezős (18212)
B.GY Creative Commons License 2016.06.27 0 0 18214

Na akkor ez olyan mint a Nuskin.Én is veszem a termékeit,de hatástalan egyenlőre.A kartinoid szintem már az egekben van a sömörömmel együtt:)Engem is mindig megtalálnak valami csodaszerrel.Jó lenne ha már használna is valamelyik.

Előzmény: hul (18213)
hul Creative Commons License 2016.06.27 0 0 18213

Köszi, értem. Az üzletben nem veszek részt, ha átjön valami "boltolás" , menekülök. 

Mivel k.vára ps-es voltam, vagyok? csak épp szünetelnek a tünetek a terxannak köszönhetőn, a dolog túl mélyen személyes ahhoz, hogy az üzletet tartsam szem előtt és -ami a lényeg! nem támogatok semmiféle nyerészkedést a mások szószerint: BŐRÉRE.

Előzmény: ötfelezős (18212)
ötfelezős Creative Commons License 2016.06.27 0 0 18212

Ő ugyan azt írja, hogy

ott kitörölték a kommentemet, mert valami nagytudású cinikuskodott és szerintük nem megfelelő stílusban válaszoltam..

meg

nem magyarázták, hogy miért, csak törölték

ezzel szemben pusztán arról volt szó, hogy a saját maguk forgalmazta terméket engedély nélkül reklámozókat nem szeretik sem a fórumozók, sem a moderátorok. :) Azért ez világos lehetett neki is, mert olvashatta, hogy: 

írj privátban annak, akit hülyíteni akarsz, vagy nyissál egy csoportot a fészbukon, vagy itt egy zárt topikot azoknak, akik vevők a termékedre!

Előzmény: hul (18211)
hul Creative Commons License 2016.06.27 0 0 18211

Amennyiben? Nem vérzem sehol, vagy nem tudok róla?!

Előzmény: ötfelezős (18210)
ötfelezős Creative Commons License 2016.06.27 0 0 18210

Szerintem áldozatul estél. :D

Előzmény: hul (18209)
hul Creative Commons License 2016.06.27 0 0 18209

Az emailem is nyilvános.

Előzmény: BondiB (18208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!