Keresés

Részletes keresés

Jóvágású fiú Creative Commons License 2005.10.14 0 0 1158

Egy történet, ami a www.circlist.com lapon jelent meg. Az érdekes részek aláhúzva!

 

 

Muzulmán apa körülmetélteti a nevelt fiait

Amikor anyánk újra férjhez ment egy elragadó arab férfihez, mi mind vele együtt – nővéremmel és a bátyámmal – Dubaiba költöztük.  Mivel nagyon vallásos muzulmán, ezért mi mindannyian nagyon szívesen áttártünk az Iszlámra és vallásos iskolába mentünk.  Anyánk és a nővérünk fátylat és hosszú ruhát kezdtek hordani, és kezdtek úgy élni, mint a környékbeli arab nők és mi a bátyámmal a szomszéd arab fiúkkal játszottunk.

Nyáron érkeztünk Dubaiba, amikor iskolai szünet volt.  Új apánk magához hívott bennünket, fiúkat, és azt mondta, hogy elő fog készíteni arra, hogy mint muzulmánok kezdjünk új életet.  Elmagyarázta, hogy a vallásos szokások részeként, a muzulmán férfiak borotválják a szeméremszőrzetüket és a hónaljukat.  Megkért bennünket, vetkőzzünk le, hogy megmutathassa hogyan kell csinálni.  Mindketten nagyon olyanok akartunk lenni, mint a többi fiú. 

A bátyám 16 éves volt, és amikor levetközött, láttam, hogy fekete szőr borítja a pénisze környékét és már a hónalja is szőrös volt.  Új apánk akkor fogott egy borotvát és gondosan leborotvált minden szőrzetet, hogy közben ne ejtsen vágást.  A bátyám teljesen szőrtelen lett, és a farka és golyói szabadon voltak.  Azután én is levetkőztem, de mivel cask 13 éves voltam, nekem még nem nőtt a szőröm, így teljesen egyformák voltunk.   Apánk azt mondta, majd engem is megtanít, hogyan kell majd csinálni, ha elkezd nőni a szőröm.

 A másik fontos dolog, mondta, hogy körül kell metélni bennünket, ahogy minden muzulmán körül van metélve, de majd másnap kell a klinikára menni, ahol majd megcsinálják.  Apánk elmagyarázta, hogy én a tökéletes korban vagyok ehhez, s bár a bátyám már egy kicsit idős, nagyon fontos dolog ezt megcsináltatni, úgy hogy mindketten körül leszünk metélve és borotválva, mielőtt elkezdjük az új iskolát, ahol a többi fiú is ugyanilyen lesz.  Egy kicsit idegesek voltunk, de nagyon izgatottak is, és az, hogy ugyanolyanok leszünk mint a többi fiú, nagyon jó volt.

 Másnap az egész család együtt ment a klinikára.  Először apánk, a bátyám és én együtt bementünk a doktorhoz.  Mindketten levetkőztünk, és két szomszédos vizsgálóasztalra feküdtünk.  Apánk elmagyarázta, hogy előző nap megborotváltak bennünket ls most készen állunk a körülmetélésre.  A doktor megkérdezte, hogy készen állnuk-e és mi örömmel válaszoltunk: igen.  Aztán a doktor megkérdezte, milyen körülmetélést csináljon, és apánk azt mondta, hogy nagyon lent (a makknál) legyen és nagyon feszes.  Mindketten egyértettünk.  A műtétnek ez a módja azt jelentette, hogy a fityma belső részét mind eltávolítják és a külső részből is annyit, amennyit lehet, hogy a bőrnek semmi mozgása ne legyen a száron.  A kantárt is el fogják távolítani, és a bevágást a lehető legmélyebben fogják csinálni, hogy fej hátsó része (a makk alatti rész) nagyon síma legyen.  Aztán a doktor megcsinált az operációt.  Mindketten nagyon meg vagyunk elégedve az eredménnyel, és boldogok vagyunk, hogy tiszta, muzulmán férfiak vagyunk.  Mind a mai napig borotváljuk magunkat és a fiainkat is körülmetéltettük.

 (Fordítás a www.circlist.com -ról.)  

Előzmény: Jóvágású fiú (1157)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1157

A helyzet ennél bonyolultabb:

 

Az iszlám vallás tisztasági szokásai (s nem a Korán) írják elő a hónalj, a nemi részek, valamint a segg-szőrzet eltávolítását, alapvetően higiéniai okokból, s ugyanilyen előírás - "tiszteletreméltó szokás" - a körülmetélés is. A teljes testszőrzet eltávolítása nincs előírva, de figyelemmel arra, hogy az araboknak, törököknek, perzsáknak és a legtöbb más muzulmánnak nagyon erős testszőrzete van, a dolog lehetetlen is lenne. (A délkelet-ázsiai muzulmánoknak - malájon, indonézek - kevésbé erős szőrzetáek, kb annyira mint a kelet-ázsiaiak.) Tehát mondjuk egy török strandon azt lehet látni, hogy az egyébként erős arc-szőrzetű, erősen szőrös mellű és olykor hátú török pasasoknak borotvált a hónalja.

Előzmény: Törölt nick (1150)
shadows Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1156

Nagyon jó a hasonlat, a fű meg a szőr (:

 

Előzmény: warme (1155)


warme Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1155
A borostát nem tart semeddig lekapni az esti fürdéskor. Pár perc alatt megvan ha rendszeresen nyírod. Olyan mint a fű. Ha rendszeresen vágot, kevés időt kell ráfordítani, gyorsan megy a nyírás. De ha hetekig elhanyagolod, akkor a nagyranőtt, meg elborult fűszálakat nehéz nyírni. :)
shadows Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1154
Na ez az, de az lenne a jó, ha legalább egy hétig kitartana.
Előzmény: warme (1153)
warme Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1153
Rendszeresen borotválni kell, akkor nem bök. Az már alkatilag változik hogy milyen gyakran. Amúgy akkor sem olyan elviselhetetlen. Van amikor borotválom, van amikor nem. Mikor milyen kedvem van.
don pepe Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1152
és ha nő a borosta? nem bök?
Előzmény: tothpety (1151)
tothpety Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1151

Vannak hát. És nem csak "kétes" fiúk. Akinek sose volt még csupasz, el se tudja képzelni, mennyivel jobban érzi magát az ember a bőrében.

 

Előzmény: don pepe (1147)
don pepe Creative Commons License 2005.09.29 0 0 1149
max majd összevonják... :-)))))))
Előzmény: Donkey Hote (1148)
Donkey Hote Creative Commons License 2005.09.29 0 0 1148
Előzmény: don pepe (1144)
don pepe Creative Commons License 2005.09.29 0 0 1147

:-)))))))))))))

én körülötte gondoltam, illetve állItólag vannak srácok, akik a fenekükről/ből is borotválják a szőrt...

Előzmény: belagyi (1146)
belagyi Creative Commons License 2005.09.29 0 0 1146
van akinek szőrös? az akkor nem használja? :D
Előzmény: don pepe (1145)
don pepe Creative Commons License 2005.09.29 0 0 1145
Elvégre párban szép az élet... :-)))))
don pepe Creative Commons License 2005.09.29 0 0 1144
Elvégre párosan szép az élet... :-)))))
ducilady Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1143
Tetszik bizony:))))
Meg az a kis ördög is tetszik:))))))))
Előzmény: laca76 (1142)
laca76 Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1142
Sziasztok csajok egy pár új szerzemény a kopasz fütykösről, remélem tetszik majd !!! Puszi nektek :O))))
Rough23 Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1141

Először csak egy barátnőmmel próbáltuk ki, erotikus játékként egymásnak leborotváltuk.

 

A látvány és az orális szex együtt nagyon szép.

Nagyon jó volt, tehát folytattuk, mármint mindig segítettünk egymásnak a kényes és alig látható helyeken megigazítani.

 

Újabb barátnőmet ez először nagyon meglepte, azt mondta, hogy óriás csecsemő vagyok. Most már ő is csupaszabbnál csupaszabb.

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1139
Xtc194 Creative Commons License 2005.08.31 0 0 1138
De biztosan még mindig így gondolja...bár lehet, h azóta nagymama lett:-DDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (1137)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.31 0 0 1137
És ezt hat éve írta! :)
Előzmény: Xtc194 (1136)
Xtc194 Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1136
Na, az ilyen véleményekért érdemes borotválni:-P
Előzmény: ShaKyra (19)
Csupiki Creative Commons License 2005.08.29 0 0 1135
Én 13 éves korom óta borotválom a fütyim, és azonkívül, hogy izgató sokkal jobban érzem magam (pl. könnyebb a testem tisztán tartani).

 

Most meg szeretném valósítani egy régi álmom: egy fotósorozatot szeretnék arról ahogy borotválom, illetve más meztelen sorozatokat is szívesen csinálnék.

 

Nem anyagi alapon gondoltam, csupán az erotika kedvéért, ezért olyan srácot / lányt keresek, akinek ez így megfelelne.

 

Kérlek írjatok: csupiki@freemail.hu

 

Üdv:

 

Cs.

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.24 0 0 1134
hunguy Creative Commons License 2005.08.23 0 0 1133
Sziasztok! Nagyon klasz ez az oldal. Én egy biszex srác vagyok és már nagyon régóta borotválom a fütyimet és igazából a teljesen borotvált farkak és puncik tetszenek. Mellékelve a péniszem.
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.22 0 0 1132
Xtc194 Creative Commons License 2005.08.03 0 0 1131
én borotválom, sztem a lányok nagy részének is az jön be...persze van akinek nem:-)

sheved

Xtc194
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.03 0 0 1130
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.03 0 0 1129
Előzmény: shalamon (1126)
warme Creative Commons License 2005.07.26 0 0 1128
Bocs hogy megkérdem, de nincs lágyéksérved jobb oldalon? Képen úgy néz ki.
Előzmény: laca76 (1125)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.07.26 0 0 1127
asszony nem csinálja meg?
Előzmény: shalamon (1126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!