Keresés

Részletes keresés

Nerdy Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1360
nekünk méág a kapun lévő aluminium lapot is lelopták, és a gombot is vinni akarták kívülről, de valaki megmentette
Előzmény: Törölt nick (1357)
Nerdy Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1359
rendben
Előzmény: kisérőlevél (1358)
kisérőlevél Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1358
Ajjjjjaj! Bocsi!!!!
Előzmény: Nerdy (1356)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1357
Koszi, a multamtol nem de a sok szemettol igen igen megszabadulnek (2 eve veletlenul kidobtam a szomszed cuccait aimt szemetnek neztem, volt is nagy sivalkodas:)

Egyebkent legjobbak a lepukkant kombi zsigas etnikumok, plane ha szethurcoljak a kupacokat...

Előzmény: csomó (1343)
Nerdy Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1356
figyelj!

nem azt mondtam, hogy a polgármester érdeme, hanem leírtam amit láttam,
már nagyon unom, hogy állandóan kritizáltok valakit, beleköttök az emberbe
jó lenne ezt most már abbahagyni, és más hangnemben hozzászólni a topikhoz, és a hozzászólókhoz

Előzmény: kisérőlevél (1355)
kisérőlevél Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1355
"...ma darusatóval járták a kerületet és a fák korhadt ágait levágták mielőtt valakine a fejére estek volna vagy egy atóra egy nagyobb szél vagy vihar után"
A gallyazás sem a polgármesteri hivatal "érdeme", mert azt a fővárosi kertészet végzi.
Viszont a héten az egyik épület egy darabja a Várban ráesett egy parkoló autóra! Ez a már a "mi" önkormányzatunk "érdeme".
Előzmény: Nerdy (1351)
Nerdy Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1354
amiket én láttam gallyazni illetve egyet kivágni, azok sajnos korhadtak voltak :-((
Előzmény: csomó (1352)
csomó Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1353
"ilyeneket?"
Még olyanokat is! :)))
Előzmény: kisérőlevél (1350)
csomó Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1352
"szerintem félreértetted amit mondott"
Ha annyira szívén viselné az ügyet, akkor talán visszajött volna a részletekkel. Mivel nem így történt, valószínűleg csak megszondázta, hogy milyen a fogadtatása egy félig eldöntött, nyilvánosságra még nem hozott hírnek (kiszivárogtatás). Ez a provokáció lényege, illetve, hogy elkezdjék azt az agymosási folyamatot, aminek a végén "csont nélkül" nyeli le publikum a legelszomorítóbb rossz hírt is, mert már hallott róla, és a végleges döntésig még fog egy párszor, így aztán a végére megbarátkozik a gondolattal, belenyugszik a megváltoztathatatlanba, esetleg közben még bejöhet egy-két vigasztaló, hangulatjavító ötlet, hír is. És ez tényleg elkeserítő, mert ez maga a manipuláció.

Más: fagallyazás.
Ez tényleg remek, de csak akkor, ha valóban az elszáradt ágakat vágják le, és nem az életképeseket is, mondván, így a tél végén még nem látszott a különbség... És ha egy fát túlzottan megkopasztanak, az már többet nem lesz életképes, viszont lehet a helyére pl. útszéli gk. parkolót kialakítani, amiért pénzt lehet szedni.

Előzmény: Nerdy (1351)
Nerdy Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1351
szerintem félreértetted amit mondott, mert éppen azt mondta el amit a polgármester csinálni akar, de azt nem mondta, hogy tetszik neki, szerintem senkinek nem tetszik, mert nem is tetszhet !

na, de hagyjuk már ezt a dolgot, inkább kérdezném, hogy láttátok hogy ma darusatóval járták a kerületet és a fák korhadt ágait levágták mielőtt valakine a fejére estek volna vagy egy atóra egy nagyobb szél vagy vihar után

Előzmény: csomó (1349)
kisérőlevél Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1350
"...nem hiszem, hogy ez volt az utolsó próbálkozása a polgármesterhez hű erőknek."
Te ismersz ilyeneket???? :-)))
Előzmény: csomó (1349)
csomó Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1349
szerintem is eléggé amatőr provokátor a "budavar" nick. Teljesen rosszul kezdett hozzá a >>küldetéséhez<<. Először is meg kellett volna vizsgálnia, hogy az itt hozzászólókat milyen témák érdekelnek még, illetve hol nem nyomulnak. Azután kiválasztani néhány semleges topicok, ott megejteni néhány közömbös hozzászólást (kb. 50-100 db), és utána nagy rácsodálkozással beköszönni hozzánk. De akkor sem ezzel a hülye nikkkel, és -ahogy az már nálunk illik- először néhány szóval bemutatja magát.
Ezt csak a jövőre nézve írtam ide a többi hasonló dilettáns okulására, mivel nem hiszem, hogy ez volt az utolsó próbálkozása a polgármesterhez hű erőknek.
Előzmény: kisérőlevél (1347)
Nerdy Creative Commons License 2003.03.01 0 0 1348
á, nem hiszem,
csak lehet hogy ő sem tud többet

Előzmény: kisérőlevél (1347)
kisérőlevél Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1347
Lehet, hogy egy agent provocateur-ral van dolgunk?
Előzmény: csomó (1346)
csomó Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1346
"megosztja velünk az információit"
Szerintem inkább tőlünk gyűjt információkat a reakcikról.

"biztos van benne sok igazság"
Biztos, de mire megyünk egy tényekkel alá nem támasztott gumicsonttal?

Előzmény: Nerdy (1345)
Nerdy Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1345
sziasztok!

köszi az infót a lomtalanításról, nekünk is mindig van mit kitenni

én úgy gondolom, hogy nem az a lényeges, hogy ki írta, hanem, hogy megosztja velünk az információit
biztos van benne sok igazság

nem tudjátok, hogy a Batthyány sulival szemben, ahol az a jó kis látszerész volt, most mi fog nyílni?????
ma arra volt dolgom és láttam, hogy festik

tudja valaki, hogy a Batyi mikor nyit meg?? mert nagyon vacak igy, hogy be van zárva

kisérőlevél Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1344
No, azér' ez csak furcsa.
"budavár adatai
Felhasználónév: budavár
Email-cím: buda_var@freemail.hu
Homepage: http://
Üzenetek száma: 1
Státusz: Új vendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása
Bemutatkozás"
Még a mai napon is!!!
Előzmény: budavár (1331)
csomó Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1343
ha meg akrsz szabadulni a múltadtól...;)
ezen ne múljon
Van egy remek "Budapesti Nap" névre hallgató végtelenül primitív szerkesztőség által naponta összetákolt újságnak csúfolt gánya, ebben felsorolták, hogy melyik kerületben mikor lesz a lomtalanítás, de sajna néhány kerület véletlenül kimaradt (hiába no, ennyi fizetésért még precízen is dolgozznak az elvtársak?)
De sebaj, ma budapest.hu-n felfedeztem a teljes menetrendet, így "tiszta forrás"-ra hivatkozva közölhetem az érdeklődőkkel, hogy
BP. I. ker-ben a lomtalanítás időpontja
2003. március 29.
A fölöslegek és a terhelő bizonyítékok eltüntetésére kiválóan alkalmas időpont ezúttal is szombatra esik - a korábbi évek gyakorlatához hasonlóan -, tehát előző péntek este lehet kipakolni a cuccost.
Egy ilyen alkalom legszebb a Várban: iskolás korú turista-gyerekek ugrálnak a kiálló rugójú díványon. Felejthetetlen.
Előzmény: Törölt nick (1342)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1342
Most mondjak a radijoban hogy indul a fovarosi lomtalanitas. Nem tudjatok a keruletben mikor (engem a logodi korzet erint)? Aszongya a foember hogy minden lakosnak bedobnak majd egy tajekoztatot ami az adott korzetrol ertesit. Tavaly lemaradtam rola (pont akkor voltam kulfoldon) pedig lenne mit kihajigalni. Van soron kivuli lomtalanitas is 3000ft+afa/m3...
csomó Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1341
Hallottál már az Ún. "normatív támogtási rendszer"-ről?
Előzmény: skorpio-m (1339)
kisérőlevél Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1340
Ezt honnan tudod?
Előzmény: skorpio-m (1339)
skorpio-m Creative Commons License 2003.02.27 0 0 1339
Az általános iskolákat a kerületi önkormányzat tartja fenn, a gimnáziumokat pedig a főváros. A Petőfit átpasszolják a fővárosnak, így a költségvetést nem terheli tovább.
Előzmény: csomó (1338)
csomó Creative Commons License 2003.02.27 0 0 1338
Én is, de azt hiszem, ez az ügy szempontjából mellékes. És valószínűleg ugyanúgy mellékes az ügy szempontjából, hogy nagyrabecsült fizikatanárom az I. ker-i önkormányzat képviselőtestületének tagja (akit emiatt már nem is becsülök olyan nagyra, ugynis fizikatanár léttére azért illene emlékeznie a humán területről még annyira, hogy "vétkesek közt cinkos, aki néma" ...)
Engem inkább az indokok érdekelnének, vagyis az, ami a háttérben húzódik meg.
Miért kell átadni?
Mi lesz az ingatlan sorsa?
Mert üzlet mögött a pénz áll.
Ki kapja?
Ki adja?
Mennyit?
Előzmény: Törölt nick (1336)
kisérőlevél Creative Commons License 2003.02.27 0 0 1337
Engem még mindig érdekel budavar "kollega" bemutatkozása. Ahogy az lenni szokott: kötődés a kerülethez (a nicken kívül) :-)
Előzmény: budavár (1331)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1336
>hallottátok, hogy a Petőfi Gimnáziumot átadja a kerület a
Ne man, ott birtam megerni...
Előzmény: budavár (1331)
csomó Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1335
" -> tegnap ezt hallottam"
Hol böffentenek el ilyen "remek" híreket?
Előzmény: skorpio-m (1332)
kisérőlevél Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1334
Te ki vagy ?????
Előzmény: budavár (1331)
csomó Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1333
Forrás...?
Magyarázat?
Ez így elsőre túl sok.

budavár adatai
Felhasználónév: budavár
Email-cím: buda_var@freemail.hu
Homepage: http://
Üzenetek száma: 1
Státusz: Új vendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása
Bemutatkozás:


Előzmény: budavár (1331)
skorpio-m Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1332
Március középig "átvilágítják" az óvodákat, iskolákat. A Nyárs u. vagy a Dísz téri óvoda, az Attila úton levő iskola alsó tagozata, és a Petőfi van veszélyben. Iskolánként 6-8 pedagógust küldenek el. -> tegnap ezt hallottam
Előzmény: budavár (1331)
budavár Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1331
Sziasztok!

hallottátok, hogy a Petőfi Gimnáziumot átadja a kerület a
fővárosnak???????????

hallottátok, hogy 2 óvodát be akarnak zárni?

tudja valaki, hogy melyikek lesznek azok?

és, hogy mi lesz az odajáró lurkókkal?

hallottátok, a bölcsiket meg akarják szüntetni?

tud ezekről valaki valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!