Keresés

Részletes keresés

Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4655

Chopper, megnéztem a linket, örülök, hogy neked ez tud segiteni

 

én háritom ezeket a dolgokat és nem vonok párhuzamot magam és mások között

 

az sokkal nagyobb erőt ad, ha saját magadból tudsz erőt meriteni

 

persze ez még változhat, de ilyesmikre nem gondolok

 

nekem teljes élet kell és egy olyan embernek kell visszanéznie rám a tükörből, akivel

 

többé kevésbé elégedett vagyok és ebből nem vagyok hajlandó engedni

 

oroszlán vagyok, hiú és egoista, a teljes dolgokban hiszek, félmegoldások nem

 

felelnek igazán meg nekem, félrevezetni meg nem fogom saját magam az önbecsapás

 

lenne

 

Előzmény: Chopper63 (4653)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4654

köszi Nikke, nagyon kedves és figyelmes vagy, hogy írtál és amit irtál és nagyon jól is van megfogalmazva :)

sokkal összetettebb ez a dolog, hogy itt irjak róla.. a térd ügy az egyik olyan kulcsa az egésznek, ami szükséges hogy rendbe jöjjön ahhoz, hogy utána rendbe tudjam tenni a dolgaim

anélkül nem fog menni, ha hiszitek, ha nem

 

általában mindig magamból meritettem erőt ha kellett, nem máshonnan és eddig mindig megbirkóztam mindennel, úgy gondolom

nem szeretem az önámitásokat, itt most elég egyszerű a képlet, vagy meg tudják csinálni a lábam, vagy nem

ha igen, akkor szerintem egy év és helyére kerül, helyére teszek mindent, ha nem, akkor meg nincs megállás a lejtőn, de itt nem csak rólam van szó

 

az egy dolog, hogy várok a műtétre és bizonytalan mi fog történni, de közben kapom a pofonokat jobbról balról.. és emellett ha a saját közvetlen környezeted is folyamatosan beléd tipor, az nem csak felháboritó, hanem egyszerűen ebbe bele lehet őrülni, érthetetlen 

 

persze, hogy próbálok bizakodni, de közben rángatnak vissza a történések..

ha egyszer tényleg rendbe jövök és fel tudok majd lélegezni végre, akkor teljesen másképp fogok nézni emberekre, mint ahogy eddig

az ok, hogy az ember legfőbb képpen magára számithat, de hogy ilyen esetben kell, hogy kiderüljön.. vannak dolgok, amik felett egyszerűen nem tudok napi rendre térni

 

na ennyi, befejeztem, nem kell reagálás, csak leirtam :)

kérném a továbbiakban ezt a hozzászólásomat figyelmen kivül hagyni :)

köszönöm, hogy néha odafigyeltek rám és köszönöm NIKKE

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Nikke (4652)
Chopper63 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4653

Kedves Nikke!!

 

Tökéletesen egyet értek irásod minden szavával...

Hajrá mindenkinek..Aki épp nem áll talpon...talpra fel..(Én is azon vagyok..!)

 

Olvasd el ezt Arzeen03,és mindenki aki épp bármiért padlón vagytok..

 

http://dfmi.weebly.com/uploads/1/1/0/8/11083909/nick_vujcic_-_let_korltok_nlkl.pdf

 

Erőmeritésre fel,ezerrel!!

 

Meg ne szóljatok..miért ebből meritek erőt..Aki elolvassa..megérti!

Aki még úgy sem,azt csak sajnálni lehet!

Az Ő filmjei is motiválnak nagyban most engem...

 

Remélem másokat is.

 

Tanulság..Elolvasva az anyagot..másképp látja az ember a világot..(Nincs miért virnyogni!!)Nyirmogni..akármi!!Minden rendbe jön,és minden meg fog oldódni!!Én úgy érzem!

Előzmény: Nikke (4652)
Nikke Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4652

Tudod Arseen, teljesen megértelek. Lelkileg is padlóra viszi az embert, ha tőle szokatlan, eddig nem ismert élethelyzetbe kerül. Ha egészségileg megbicsaklik.

Minél erősebb, minél dominánsabb, minél határozottabb, felelősségteljesebb, minél figyelmesebb volt másokkal, annál inkább. Úgy érzi, nem ő diktál, szinte minden tekintetben kiszolgáltatott, akaratától független történnek a dolgok, és ráadásul minden területen (és ez így is van, mert a körülmények diktálnak). Semmit nem tud befolyásolni.

Ha egy egész csapat áll mellette és segíti, még akkor is csorbát szenved az önbizalma, hát még akkor, ha esetleg nincs is olyan szerencsés helyzetben, hogy támogató hátországgal rendelkezzen. Pláne, ha netán még vissza is húzzák! Nehéz az árral szemben úszni, de – valószínűleg te tudod a legjobban – azért nem lehetetlen. Mutasd meg a kislányodnak, kisfiadnak. Hiszem, hogy sikerülni fog. Hiszem, hogy visszanyered a régi erődet, még ha irgalmatlan nagy munkával is. Én a hozzászólásaidból ítélve, látom benned az erőt, és akaratot. A jó orvos is megvan hozzá. Egyszerűen nem lehet akadálya a gyógyulásodnak.

Persze az nagy teher, hogy szinte minden ettől függ. És nem is mondom, hogy próbáld magad ettől függetleníteni, mert azt úgysem lehet. De kitartást kívánok hozzá és siker fogja koronázni erőfeszítéseidet, akkor is, ha nehezített a pálya. Hidd el és bízz benne. Azt mondják, a pozitív gondolkodás segít, akkor nosza, nem kerül többe, mint a pesszimista. Add meg magadnak az esélyt, és adj ezzel egy virtuálist pofont a kihátrálóknak, a hitetleneknek.

Már megérte. :-)

 

 

Előzmény: Arzeen03 (4651)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4651

Chopper mit irjak. A térdem kisebb helyváltoztatásokra alkalmas. Recseg, ropog, beroppan, minden meglepetés szerűen, amit akarsz. pl tévé nézésre teljesen megfelelő.

Egyéb dolgokat mit mondanék.. Lelki vackok, amire pompom azt mondaná, csak nyafogás és menjünk vele versenyt futni.

Az elérhetőségem már régen publikusra van állitva, csak a beigért emailek maradtak el valahol :)

 

Előzmény: Chopper63 (4648)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4650

Én az utóbbi időben többször is mondtam, hogy a katasztrófa védelemhez kell menni dolgozni. Most oda megy a sok pénz és szakértelem sem szükséges és lehet parádézni, meg kivagyiskodni. 

Sok tűzoltó arcáról eltünt a mosoly az utóbbi pár évben.

Teljesen jók a tevékenység irányitási központok, mivel jóval megnőtt a reagálási idő és sokkal komplikáltabb minden.

Nagyon jó az új kommunikációs rendszer, sokszor bont és nem lehet forgalmazni normálisan, a jelentési kötelezettségek miatt teljes a csatornák leterheltsége, váratlan esemény során alig, vagy egyáltalán nem lehet forgalmazni.

625 szabályszegéssel tudja az ember csak elvégezni a munkáját, hogy nagyjából gördülékeny legyen, persze mindez a hatékonyság hátrányára.

A lényeg a kommunikációban rejlik, ahol úgy lehet ezeket a dolgokat tálalni, ahogy akarják. Hóhelyzet.. Meghalt valaki? Senki! Tudják micsoda munka volt ez mögött? A rendszer tökéletesen működött és működik! Természetesen a kiemelkedő tevékenységért kiosztottunk pár jutalmat magunk között, de ez kézenfekvő. 

Ha tudnátok, belső fórumokon milyen a vélemény és a hangulat dolgokról.. Nem beszélve egyes vezetőkről és irányitókról, akikről régebben még mertek negativ dolgokat leirni, mert most már az is luxus. :)

 

Végtére is megnyugtató, hogy minden ilyen jól működik. 

Előzmény: zkovaxxx (4647)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4649

pompomnak is szüksége van egy olyan helyre, ahol két kardnyelés és levesestányér hajigálás közben valamilyen formában ki tud emelkedni a közegből

nem baj, pompomot igy kedveljük, legalábbis had higgye, hogy igy van 

 

Mr Fontinelli! Minden vágyam, hogy tanulhassak Öntől. Legalább egy két trükköt, hogy tudjak vele csajozni. Vagy ha időt szánna rám, hogy kisebb házibulikon vagy roma lagzikon fel tudjak lépni esetleg egy két komolyabb számmal..? Gondolok itt pl olyasmire, hogy bemegyek a szobába a pódium elé, nagy szikrák, füst, kigyulladok, ezt követően eloltom magam egy pohár vizzel, de úgy, hogy közben öt karikát dobálok a levegőben és egy száritókötélen egyensúlyozok..? Ilyenre meg tudna tanitani? 

 

És tudja, mint a filmekben, a tanitvány főz, mos a mesterére, kipucolja a cipőjét...stb.

 

Mit gondol erről?

 

 

Előzmény: zkovaxxx (4641)
Chopper63 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4648

Lábilag..ott tartok ahol a part szakad..csak irhatnál..ha már én nem tudok semmi elérhetőségedet.

Eszmecserélhetnénk..konkrétan LÁBILAG!!

Előzmény: Arzeen03 (4639)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4647

Éreztem, hogy jön az erő virtuálisan Arseen tábornoktól:) Az új barátom a stihl fűrész és úgy össze jöttünk, hogy rendszeresítve lett az autóban:)

Normál esetben beülök az autóba zene, telefon és észre se veszem, hogy megérkeztem a célba, most a kijutás is sporttal járt:) Gyönyörű volt az erdő ilyen arca, de mikor egy testes fenyő 20 méterrel előtted lepihent:) Ahol bejöttem, ott két óra múlva eltűnt az út:)

Természetesen a "már felállt az operatív törzs és nagyon felkészült Nemzeti Katasztrófavédelmi szervezetünk" megint a helyzet magaslatán volt. Információ és cselekvés zéró. Csak a szegény tűzoltókat sajnáltam mert ők akik igazán dolgoztak is és kénytelen voltak hallgatni az "okos" vezetők "okos" irányítását:)

Az emberek az ilyen helyzetben nem lennének egymással szolidálisak, ez az ország egy ilyen szituációban lehúzhatná a redőnyt egy hétre:) 

Előzmény: Arzeen03 (4645)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4646

Szerintem ez teljesen normális.  Valószínű igazi társak. Egy normális családban ez magától jön. Senki sem szeret kórházban lenni és az ellátást élvezni akár még pár napra sem.

 

A Pom pom köteles meglátogatni a jutalék miatt:)) A fórum is delegál valakit a látogatásodra, és a napi szórakoztatásodra a helyi nővérkék közül felkérünk valakit:)

 

 

Előzmény: Arzeen03 (4643)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4645

a hatalmas természet nekem is firtogtatta az erejét, mikor tegnap előtt kint voltam éjjel az erdőben a helyemen és körülöttem zuhantak le az ágak, meg dőltek ki a fák :)

közben meg egy lábon egyensúlyoztam mikor mentem ki fáért meg fát vágni, hogy el ne essek, de úgy, hogy azt még pompom is megirigyelte volna szerintem! :)

tévé sem volt, nem működött.. de sokan voltunk ettől függetlenül, a sötétség, a tűz melege, az autóm, a bódé és még sorolhatnám :) 

 

Előzmény: zkovaxxx (4644)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4644

A relax zene már a múlt és olyan jó volt:) Már olyan nyugodt voltam, de gyorsan elmúlt mert jött az "armagedon" a 30 órás áramszünettel és a  fákkal:))Mikor lemerül a telefon, tablet nincs net és az élet ismét egy régi dimenzióba kerül:)  Előkerül a társas meg a kártya és az emberek megint beszélgetnek egymással élőben:) A természet mindig megmutatja, hogy bár  a technikával a világot uraljuk, de a természet mindig hatalmasabb:))

 

 

Előzmény: Arzeen03 (4634)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4643

akkor én is irok egy történetet..

szemben lakik egy idős néni, a férje meghalt. néha beszélgetünk.

mesélte, mikor a férje kórházban volt, amellett, hogy itthon mindent egyedül elvégzett, minden egyes nap pontosan reggel 6 órakor ott volt a kórházban a férjénél ennivalóval, tiszta ruhával és ezt mindaddig, amig a férjét haza nem engedték a kórházból, nem egynapos sebészet volt :)

és nincs autó, meg ilyenek és Pest nem a szomszédban van, ezt már csak én irom

a kórházban nem akartak hinni a szemüknek

 

na hát hozzám a kórházba nem fog bejönni senki. és meg sem fogom senkinek mondani, ha bemegyek. összecsomagolok magamnak és kész. ami kaja lesz azt a büféből valahogy majd kiegészitem.

itt a fórumon ti ugyis tudni fogjátok mi történik. 

 

 

 

Előzmény: Chopper63 (4638)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4642

Ez egy kisugárzó fájdalom a műtét utózöngéje.Pár hét és elmúlik. Általában erre minden porc műtött panaszkodik a műtét után.

Előzmény: _chillout_ (4631)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4641

Arseen

 

"De ez most itt olyan, mintha a bmw-del bemennél a trabantosok közé vagánykodni, nem gondolod? :)"

 

Ez volt a legjobb mondat amit ezen a fórumon olvastam:))))))

 

 

Pom-pom

 

"Hipochonderek vagytok. Nyirmanci is. Azért  is nyavalyogtok,hogy ne kelljen velem versenyt futni.Tök ciki,hogy egy öregember leverne benneteket."

 

Ezt te tényleg komolyan gondolod vagy ez a virtus a humorod része.:)

Jelöld meg a távot ( minimum 20km) és az időpontot, de áprilisnál ne korábban mert télen futkosson akinek nincs jobb dolga, de ígérd meg a lelked mindenre fel van készítve, mert baromi drága a kezelés :))

Egyetlen akadályt kell csak leküzdenünk még, hogy a "senior" kategóriában méltó ellenfelet állítsunk ki neked, mert ha bárkit indítunk akkor utána csak azt hallgatnánk, hogy egy 20-30 éves tiszteletlen volt veled:)

 

 

Előzmény: Arzeen03 (4636)
Chopper63 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4640

Pedig jó lenne ha irnál...

Előzmény: Arzeen03 (4639)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4639

na irtam kb 200 sort és kitöröltem

örülök hogy jól vagy

:)

Előzmény: Chopper63 (4637)
Chopper63 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4638

Arzeen03!

 

Megosztok veletek egy igaz történetet..

Annó,jó pár évtizede,élt mellettünk egy szomszéd család..Kisebbséghez tartoztak,de szépen éltek,sok gyerekkel..

Szüleim úgy mesélték,jóképű,dolgos volt az ember..mi még gyerekek voltunk.

Minden nap ment a munkába,rendre időbe járt haza,tényleg szépen éltek.

 

De egyszer baleset érte az embert..Hát gyerekek,ezt nem hiszitek el..A lába sérült az embernek..Műtötték,akármi,hosszan volt a korházba.Az asszony minden nap ment látogatni a sok gyerek mellett is..

 

Eljött a haza menetel ideje..De az áldott jó ember,hogy hogy nem,bele szerelmesedett egy oda adó nővérkébe..Kölcsönös lehetett a dolog..mert az ember a nővérkéhez ment a korházból haza..

 

Hát igy működik az élet.

 

Miért osztottam meg veletek?

 

Mert úgy tünik..mindenből van kiút..Valamilyen biztosan..

 

Ja egy dolog biztos az életben,hogy születtünk,meghalunk!

 

De az életben semmi,de semmi más,SOHA NEM BIZTOS!!

 

Érdekes volt a környezet számára nagyon az eset.Ritka,de bizony ez igy megesett!!

 

Chopper63 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4637

Szia!

 

Mindenkinek szia.

 

Magamról nem irok..nincs értelme...

Amit irsz,az az én gondom is maximálisan!!

 

"Köszi, hogy megkérdezted, mi a baj. Nagyon sok minden. Minden azon múlik, rendbe tudják e tenni a térdem, mert ha nem, akkor minden oda van. Csak akkor tudom ujrakezdeni, ha sikerül meggyógyulnom"

 

Én is igy vagyok mindennel.Gyógyulás...hm.

Meg kell hogy gyógyulj,mindenképpen,ha a hited töretlen,akkor menni fog.

 

Lelkileg teljesen toppon vagyok..egy film,és könyv által..

Meg fogom oldani,és meggyógyulok!!!

Működött a dolog sokszor..most is sikerülni fog..és KÉSZ!!

 

Neked is!Mert nagyon akarod,mert van CÉLOD!!Ez nagyobb húzó erő a teljes gyógyuláshoz mint bármi a világon!!

 

Meggyógyulunk!!Nyomorult rögös úton,de már én is elhiszem,kimászok ebből a nagy rakás szerencsétlenségből..MERT ÚGY AKAROM!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Arzeen03 (4633)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4636

Nem vagy öregember. Ez az egyik. 

Nem szeretek futni, szerintem már nem is fogok. 

Egyáltalán nem vagyok, nem vagyunk hipochonderek szerintem. Ha én az lennék ezt azonnal meg tudnám magamról itélni. 

Ha tudnék futni, akkor is biztos vagyok benne, hogy levernél. Ez el van ismerve. 

De ez most itt olyan, mintha a bmw-del bemennél a trabantosok közé vagánykodni, nem gondolod? :)

Előzmény: pom-pom57 (4635)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4635

Hipochonderek vagytok. Nyirmanci is. Azért  is nyavalyogtok,hogy ne kelljen velem versenyt futni.Tök ciki,hogy egy öregember leverne benneteket. 

Előzmény: Arzeen03 (4634)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4634

Chilli!

A térd.. A sipcsont tetején a patella alatt van egy puha rész, amit ha megfeszitesz, megkeményedik /ezt hivom én membránnak, ettől az orvosok és a gyógytornász is kész vannak legtöbbször :) /

És a membrán alatt van egy két három centis csontrész elöl.. Na ott fáj neked? Oda inak meg az elölső keresztszalag vége tapad, nem?

Sajnos zkovaxxx nem segit, biztos nagyon belemerült a Tibeti relax zenébe, pedig biztosan tudna benne segiteni mi micsoda és miért fáj. 

Sajnos igy úgy néz ki, maradtak a svájci kuruzslók neked. :)

Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4633

Chilli, szerintem ezek terhelési problémák, illetve terhelésre vagy az miatt jelentkező fájdalmak és el fog múlni rövidesen.

Mondjuk ha amit irtál, folyamatosan érzed, akkor nem tudom, nekem csak alkalmanként jelentkezik terhelésnél.

Pl sipcsont teteje akkor fájt legutóbb, mikor múltkor rengeteget gyalogoltam, tehát nagy terhelést kapott. Előtte meg mikor emelni kellett a lábam.

 

Köszi, hogy megkérdezted, mi a baj. Nagyon sok minden. Minden azon múlik, rendbe tudják e tenni a térdem, mert ha nem, akkor minden oda van. Csak akkor tudom ujrakezdeni, ha sikerül meggyógyulnom. 

 

Chopper, látom nálad sem fényes a helyzet. Most várom a januárt, a műtétet. 

Akkor csak annyit irj, van azért bizonyos javulás nálad a gondolom azóta fellépő sok rossz hir és esemény mellett? 

Nem lennék most jó beszélgetőpartner. :) 

 

Gurabli is bejelentkezhetne, hogy van, remélhetőleg a csavar ügyből nem lett azóta hirtelen nagy probléma..

Előzmény: _chillout_ (4631)
Chopper63 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4632

Szia!

 

"Chopperrel vajon mi lehet.."

 

Irj a magánomra!Ott beszélgetek tovább Veled.

lordinnyo2011  kukac  freemail pont hu

 

Amik velem történnek..hagyjuk.Irj.Várom.

 

Gyógyuljatok meg mind!!Drukkolok mindenkinek!!

 

 

Előzmény: Arzeen03 (4626)
_chillout_ Creative Commons License 2014.12.03 0 0 4631

A sípcsont tetején én egyértelműen csontfájdalmat érzek, szerintem tuti, h a porc érez valamit, amit eddig nem :-(

A bütyök a csont végén levő kiszélesedés, szóval végülis igen, az, amit te is írtál. Na, ott viszont egy nagyon erős izomlázhoz vagy inkább egy tisztességes izomhúzódáshoz hasonlít, amit érzek.

 

Mi a baj?

Előzmény: Arzeen03 (4630)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.02 0 0 4630

amit mondtál, sipcsont teteje, az tuti letapadásra tippelek

de jó lenne ha ebben valaki megerősitene

 

a combcsont bütyök az mi? :) a térd belső oldalán lévő bigyóra gondolsz?

nekem nem nyúlt ki a lábam teljesen, maradt benne vagy 8 fok kb /tipp/ és mikor úgy terhelek rá lépés közben, akkor sokszor nekem is fáj ott

oda is kapcsolódhat valami izom

mondtam volna valamit, hogy próbáld ki olyankor érzel e ott fájdalmat, de inkább  ne próbálgassunk semmit, hanem majd ird meg, mit mondtak, mitől fájt ott neked és mi van ott :)

 

a zuhanyzásos dolgokra már nem emlékszem, de legalább már nem néz ki rémisztően a térdem, bár nagyon vacakul vagyok, igy is, úgy is..

 

Előzmény: _chillout_ (4629)
_chillout_ Creative Commons License 2014.12.02 0 0 4629

Pont ma mondtam a férjemnek, hogy most érzem, hog javult, csak olyan lassan csinálja, hogy egyik napról a másikra nem tűnik fel. Az mitől lehet, hogy zuhanyozás után lángoló vörös a térdkalácsom, körülötte pedig lila márványos? Van még benne egy kis gyulladás? Nem fáj, csak a látvány...

 

Ez a sípcsont teteje érdekes tényleg. Nekem kimondottan csontfájdalomnak tűnik. Tudod, hol fáj még? A combcsontom bütykénél a belső oldalon, ahol az egyik izomköteg ered. Nyomkodom, hátha még mindig a letapadás, meg majd megszakértem a fizikón.

Előzmény: Arzeen03 (4627)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.02 0 0 4628

ne irj ilyen butaságot, pompomon és magamon kivül mindenkit kedvelek

Előzmény: _chillout_ (4625)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.02 0 0 4627

semmi gond

miután irtad, nekem is ugyanott elkezdett fájni egy két napig, sipcsont tetején, érdekes

meg fontos nekem minden ami veled is történik, mert hátha én is találkozom majd hasonló dolgokkal és a gyógyulásod üteme is érdekel

de ha úgy érzed, mindig javul egy kicsit a térded, az a fontos..

na meg ha terhelni is tudod, gond nem lehet már szerintem, most már egyre gyorsabban helyrejössz és kész, mehetsz a futóversenyre :)

Előzmény: _chillout_ (4624)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.12.02 0 0 4626

köszönöm pompom, hogy udvariasságból annak ellenére megkérdezed látszat céljából szempont ügyileg, hogy egyáltalán nem érdekel téged, de ennek ellenére ez igazán kedves

 

ilyen egy igazi világi ember, egy igazi térd fórumtárs, ezt hogy magyarázod el másoknak, hogy megértsék? sehogy! 

 

műtétemet követően a "Lendületes Térd" fedőnevű térd hadművelet fog érvénybe lépni és megkezdődni, ami egy nagyon komoly és fontos művelet.

Gyengébbek kedvéért angolul, hogy mások is értsék, "Dynamic Knee".

 

Chopperrel vajon mi lehet.. na meg gurabli sincs már egy ideje.

 

/ Továbbá használt női kerékpár nyereg és antik fa gyalupad olcsón eladó! Érdeklődni itt! /

 

Előzmény: pom-pom57 (4618)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!