Keresés

Részletes keresés

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.06 0 0 7862

LIPCSIK

 

A SAJÁT 8 MILLIÓS KÁROD,MEG MELLÉKESEN A 12000 BAUMAGOS KÁROSULT ÉRDEKÉBEN ÁLLJ BE VÉGRE A SORBA.

 

1.SERES UTÓÉLETE NEM ÉRDEKEL,NEKEM NE FORSZÍROZD TÖBBÉ.

 

 AZ Ő ELŐÉLETE,EREDMÉNYESSÉGE VISZONT PÉLDAMUTATÓ SZÁMUNKRA IS.

 

 NEKÜNK -SZERENCSÉNKRE- NEM KELL FELFEDEZNÜNK EGY ÚJ EREDMÉNYES MÓDSZERT.

 AZT SERES KITALÁLTA  , KIPRÓBÁLTA,ÉS EREDMÉNYT IS ÉRT EL A MÓDSZERÉVEL.

 

  Ő A MÓDSZERÉT A SZÁNKBA ADTA ,ÉS EZT TARTSUK ÓRIÁSI  SZERENCSÉNKNEK.

 

2.UGYAN IS SERES MÁRIA  -EGY VASALÓDESZKÁN EGYEDÜL-ÖSSZEGYŰJTÖTT 600.000 ALÁÍRÁST.

 

 Ő, A GYENGE NŐ , EGYEDÜL  KÉT VÁLLRA FEKTETTE AZ AKKORI 263 PARLAMENTI KÉPVISELŐT!!!!!!

 

 EGY MILLIÓ ALÁÍRÁSSAL  MI IS ÉRVÉNYESÍTHETNÉNK AZ AKARATUNKAT.

 

 NEM KELL  RIZSÁZNI EZT A TÉNYT,MERT AKI EZT TESZI, MÁRIS A BAUMAGOSOK LEGFŐBB  ELLENSÉGE  LESZ 1 PERC  ALATT.

 

3.SERES TETTE NEKÜNK IS AZ EGYETLEN MENCSVÁRUNK ,HA LENNE MAGUNKHOZ VALÓ  ESZÜNK.NEKED IS LEGYEN.

 

4.AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS FŐ PROBLÉMÁJA CÍMŰ VIZSGAKÉRDÉSBŐL KORÁBBAN NÁLAM MÁR    VIZSGÁZTÁL .

 

5.AZ ALÁBBI GONDOK VANNAK :

 

-A PESTIEK 3 MILLIÓS ÉVI TAGDÍJBEVÉTELE MELLETT MIRE KELLETT  A BUDAÖRSI +1 MILLIÓ?

 EZT SEMMI SEM INDOKOLTA.

 

 AMÚGY IS MINDEN KÖLTSÉGRE -DÁRIUS MÓDJÁRA- 10-SZER ANNYIT  FIZETTEK  KI,MINT  AMENNYIT KELLETT VOLNA.

 EZ A SZÁM  ÍGY - A + 1 MILLIÓVAL- A 12-SZERESÉRE NŐTT.

 EHHEZ SEM KÉREK MAGYARÁZATOT.

 

6. MINDENKI ELISMERI,ÉS JÓL TUDJA,HOGY AZ 1 MILLIÓ  ALÁÍRÁS ÖSSZEGYŰJTÉSE NEM  KÖLTSÉGMENTES.

 EZZEL KAPCSOLATBAN SEMMI KOMMENTÁR,AGGODALOM NEM ÉRDEKEL.

 MOST FONTOSABB DOLOG IS VAN ,MINT MÁS BUDAÖRSI TÉMA MANTRÁZÁSA.

 AKI EZT TESZI, AZ AZ 1 MILLÓ ALÁÍRÁS  ÖSSZEGYŰJTÉSÉT  VESZÉLYEZTETI.

 RENGETEGEN REMÉLJÜK,HOGY EZEK UTÁN LÉPÉST VÁLTASZ ,ÉS A KÁROSULTAK SZEKERÉT  TOLOD.

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.03.06 0 0 7861

Tisztelt nyakfogom!

 

Én azt írtam, hogy szivesen kiszállok a fórumról, ha nem rágalmaz. Ha viszont nem hagy fel a képtelen dolgok állításával, úgy védekezésre kényszerít, és azt csak itt tehetem meg.

 

Az aláírásgyűjtéssel kapcsolatban nagy fába vágta a fejszéjét, és ezért írtam azt is, hogy remélem, ez a többlet- elfoglaltság kimeríti minden idejét, és végre békén hagy engem.

 

De ön bátor, mint a cigány vak lova... Fejjel megy a falnak, és az sem érdekli, ha magára dől a fa.

 

Nem tudom, honnan veszi, hogy most is csak lopok, és hogy a lopáson kívüli másik legfontosabb célom az aláírásgyűjtés meghiúsítása. 

 

Az, hogy az aláírásgyűjtést nem támogatom, még nem tett az aláírásgyűjtés ellenségévé.

Sőt ismételten sok sikert kívánok hozzá.

 

A tegnapi esti RTL Híradóban  szó volt többek között az ön által példaként állított Seres Mária "pártjáról" is.  (SMS) Seres Máriát és a párt több tagját is rabosították, mert nem számoltak el a választások érdekében felvett állami támogatásokkal. (Erről is írtam korábban elég részletesen...)

 

Tudom, hogy ön nem kap állami támogatást, de azért ne állítson már példaként a baumag-károsultak elé egy rabosított politikai percemberkét.

 

Ezzel együtt ismételten ajánlom figyelmébe a személyes adatok védelmének szükségességét! 

 

Lipcsik Márton  és  nem  LOP-CSAK Márton

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.05 0 0 7860

ÖNÉRDEKBŐL ELRIASZTOTTAD INNEN IS A KÁROSULTAKAT .

 

A LOPÁSON KÍVÜL EZ A MÁSODIK LEGFONTOSABB CÉLOD.

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.05 0 0 7859

CSAK,CSAK LOP-CSAK,AKI MOST IS CSAK LOP!

 

LÁTOM IDEGEID FELMONDTÁK MÁR A SZOLGÁLATOT.

 

EGYÉBKÉNT AMINT ÉRZED,MÉG MOST IS NAGY ERŐVEL FOGOM A BAL, SÜKET FÜLEDET.

A MÁSIKAT REMÉLEM HAMAROSAN MEGRÁNCIGÁLJÁK AZOK ,AKIKET MEGRÁGALMAZTÁL.

 

ÖK AZ ALÁBBIAK:

 

risz

 

remény

 

szögesdeszka

 

Pali Manó

 

belzebub 2016

 

Papa 888

 

12 ezer ember pénze stb. stb.

 

ŐK KORÁBBAN RENGETEG MÁS KÁROSULTTAL EGYÜTT ITT GYAKRAN POZITÍV HOZZÁSZÓLÓK VOLTAK.

 

TE AZONBAN ADDIG LOTYOGTÁL ,HOGY VÉGÜL

MEGUNTÁK, ÉS MÁR NINCSENEK  JELEN.

 

EZ IS A TE LELKDEN SZÁRAD.

 

AZT HISZED,HOGY NINCS ELÉG PROBLÉMA AZ ALÁÍRÁS

GYŰJTÉSSEL,ÉS MÉG EGY CSALÓRA IS SZÜKSÉG VAN ITT !

 

CSAK AZ IDŐMET RABLOD.

EHELYETT AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉSSEL,ÉS EZZEL KAPCSOLATOS ELSŐ TAPASZTALATAIMMAL KELLETT VOLNA FOGLALKOZNOM.

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.03.05 0 0 7858

Pontosítás!

Elnézést kérek szürke egérkétől, amiért tévedésből az előző számon az általa jegyzett 7805 számú írást jelöltem meg a 7853 sorszám helyett.

 

A valóságban  Sényi Miklós nyakfogom, igazie, bubez, risz, B U M MMM, remény, budaörsi egyesület szögesdeszka, oroszlánbajusz, akaratosi, Pali Manó, belzebub2016, Papa888és 12ezeremberpénze nick nevek alatt szokta saját magát dícsérni és erősíteni, miközben engem és a budapesti egyesületet igyekszik a földbe döngölni.

 

Tehát a fenti nick nevek bármelyike által fogalmazott írásra szükségszerűen adandó választ minden alkalommal nyakfogomnak fogom címezni.

 

Lipcsik Márton 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.03.05 0 0 7857

Tisztelt nyakfogom!

 

Azt reméltem, hogy az aláírásgyűjtés okozta rengeteg tennivaló annyira le fogja terhelni, hogy az én rágalmazásomra már nem fog jutni ideje.

 

Tévedtem.

 

Mostantól a 7805 sorszámú írásomban felsorolt nick nevek alatt, plusz a 12ezeremberpénze nick név alatt megjelenő írásokra  -amennyiben azok a személyemet bármely sértő módon is érintenék-  a közérthetőség kedvéért minden alkalommal nyakfogomnak fogok válaszolni, hiszen ő a tényleges feladó.

 

Nyakfogom ötleteket és segítséget kért a károsultaktól úgy általában az aláírásgyűjtés elősegítése érdekében, és személy szerint engem is csatasorba hívott. Támogatásom jeléül felajánlottam, hogy egy aláírásgyűjtő ívet tíz aláírással ellátva visszapostázok. 

 

Ezt követően  80/20 nick név alatt szürke egérke hozzám intézett kérdésére fogadatlan prókátorként belépve nyakfogom rajtam keresztül ismét a budapesti egyesület vezetését sértő kijelentést, illetve utalást tett.

 

Miután nyakfogom bármilyen név alatt egyik kezével kér, a másikkal ökölbe szorítva fenyeget, az önkéntes felajánlásomat visszavontam, és ezért a legkisebb lelkiismeret-furdalást sem érzek. 

 

Ilyen szúrást a szíve táján, vagy görcsöt a gyomra környékén nyakfogomnak kellene éreznie, mert egy koldus soha ne vegye a bátorságot ahhoz, hogy az alamizsnát nyújtó kézbe belemar. 

 

Visszalépésemet oly mértékű galád tettnek minősíti, amellyel szerinte én már egyedül előre meghiúsítottam a 75.000. támogató aláírás létrejöttét.  (7856. sorszámú bejegyzése.) Tehát az aláírásgyűjtés bármely oknál fogva történő esetleges sikertelensége esetére nyakfogom már meg is nevezte személyemben a felelőst.

 

Nehogy már az általam nem teljesített tíz aláírás hiányozzon a több százezerből....

(Csak úgy mellesleg megjegyzem: a "budaörsi" Egyesület 2012. június 20-i elnökségi döntésének végrehajtását (7840. sorszámú bejegyzés.) éppen Demeter István elnök megalapozatlan szembeállása miatt egyedül is felvállaltam, és ez eddig nekem több mint 300.000. forintomba került, de senkinél nem perselyeztem és nem kértem adminisztrátori segítséget sem. Tudtam, hogy mit vállalok, és azt teljesítem is. nyakfogom és Demeter István nem tudták, hogy mire vállalkoznak?! Ki tehető majd felelőssé az ő felelőtlenségükért?)

 

Előtte pedig nyakfogom kijelentette, hogy egy belső körökből származó informátor kérésére átmenetileg eltekint a fizikai elégtétel vételétől, bár "AZ MINDENNEK A TETEJE, HOGY EGY LOPÓGÉP POFÁTLANUL PISZKÁLJA AZ IGAZAKAT."

 

Nyakfogom! Ha annyira biztos abban az állításában, hogy a Victor Hugo utca egyesületben az elnökség -és ezen belül is elsősorban Szabados András és én-  a tagdíjakat a saját hasznunkra fordítva kezeljük és használjuk, de ennek, tudatában nem teszi meg a tőle elvárható lépést, a feljelentést, úgy maga is bűnpártolóvá válhat. Ha viszont csak gyanúsítgat, akkor az rágalmazás. 

 

Nos én nem piszkálom az "IGAZAKAT", csupán visszautalok azokra kezdeti írásaimra, melyekben felhívtam a figyelmet az aláírásgyűjtés szervezését illető jogszabályi hiányosságokra, és a kellő körültekintés és más szervezési hiányosságokra.

 

Most pedig kihangsúlyozom: Demeter István elnök az általa vezetett egyesület nevében, -melynek elnökségi tagja nyakfogom is-  a budapesti egyesület elhatárolódását követően kijelentette, hogy ő az egyesület vagyonából és más tagi támogatásokból egyedül is megvalósítja az országos aláírásgyűjtést. 

 

Ezzel kapcsolatban ismételten kihangsúlyozom, hogy az aláírásgyűjtés anyagi finanszírozásához szükséges önkéntes feljánlásoknak egy elkülönített számlán kell lenniük, mely összeg felhasználásáról utólag tételesen el kell számolni. A számla vezetését én semmiképp sem bíznám Demeter Istvánra. Én már ismerem őt. És amig nem késő! Külön is felhvom a titokgazda figyelmét (a titokgazda csak természetes szermély lehet!) a személyes adatok védelmének fontosságára.

 

Nyakfogom! Egyszer már javasoltam, de most megismétlem: a számos agykontrollos elmélkedése közben szakítson végre egy kis időt egy önismereti tréningre is, és ne csak mindig másban keresse a hibát.  

 

Az aláírásgyűjtéshez ezzel együtt sok sikert kívánok.

 

Lipcsik Márton 

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.03 0 0 7856

LIP-BECSUK.

 

 

 

 

MÁR MOST KI KELLENE KÜLDENI A FELSZÁMOLÓ ÁLTAL KÖZZÉTETT 7500 KÁROSULT CÍMÉRE AZ ALÁÍRÁSGYŰJTŐ ÍVEKET.

 

ŐK 75.000 ALÁÍRÁST GYŰJTHETNÉNEK ÖSSZE MÁR IS.

 

EZT IS MEGHIUSÍTOTTAD!

 

VAN NEKED LELKIISMERETED ?

 

A PESTI EGYESÜLET MEG HALLGAT,MINT A SZ@R A FŰBEN.

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.03 0 0 7855

A NEVEDET NEM HAZUDTOLTAD MEG MARADSZ:

 

A LOP-CSAK, AKI  MOST MÁR TAGADHATATLANUL  AZONOS CSAK-LOP-PAL.

 

ÉRDEKES, A PÁR HÉTTEL EZELŐTT ITT OLDALAKAT ÍROGATÓ KÉT ÁRNYALAKOD FELSZÍVÓDOTT,ELTŰNT, KÁMFORRÁ VÁLTOZOTT.

 

 

ELLENBEN ,HA EGYSZERRE MEGCSAVARNÁ 80/20  A BAL FÜLEDET, NYAKFOGOM MEG A MÁSIKAT,

 

AZONNAL KÖNYÖRÖGŐRE FOGNÁD,HOGY NE CSAVARJÁTOK MÁR,MERT NAGYON FÁJ.

 

UGYAN ÍGY JÁRNÁL A TÖBBI NICK NÉVVEL IS,AMIT FELSOROLTÁL.

 

ÖRÜLJ,HOGY MINDEZT MEGÚSZTAD.

 

ÁTMENETILEG MEGKÖNYÖRÜLTEM RAJTAD,MERT VALAKI TELEFONON ERRE KÉRT,DE NEM

 

ÉRDEMELTED MEG AZT SEM.

 

TARTSD BE AZ ÍGÉRETEDET,ÉS ÖRÖKRE HALLGASS EL.

 

AZ MINDENNEK A TETEJE HOGY  EGY LOPÓGÉP POFÁTLANUL PISZKÁLJA AZ IGAZAKAT.

 

PESTEN CSAK EGYETLEN CÉLOTOK VAN, A TAGDÍJAK KÍMÉLETLEN,ERŐSZKOS BEHAJTÁSA.

 

EZT TELEFONON MONDTÁK EL A PESTI IDŐS TAGOKTÓL.

 

AZT IS ÍGÉRTÉTEK A LEENDŐ,ÚJ TAGOKNAK,HOGY 3 ÉV MÚLVA MEGKAPJÁK A PÉNZÜKET,

CSAK LÉPJENEK BE.

 

MICSODA ORDAS FALKA VAGYTOK.

 

CSAK EGY RENDES EMBER VAN KÖZTETEK,AKI BELSŐKÉNT MINDENT LÁT,DE EGYENLŐRE NEM TESZ SEMMIT A LELEPLEZÉSETEKRE.

 

 

 

80/20 Creative Commons License 2017.03.03 0 0 7854

Hagyd már az állandó rizsázást Lipcsik!

 

Ha téged ennyire egyszerű eltántorítani 10 aláírás összegyűjtésétől egy olyan ügyben, amiben te is vastagon érintett vagy, de még ráadásul FB tagként képviselsz 900 másik embert is, akik tőled is várják a segítséget, akkor te ezt az egészet nem is akartad igazán, még úgy sem, hogy neked ez az egész egy filléredbe sem kerül.

 

 

Szerinted ezzel kivel szúrsz ki?

Saját magaddal, vagy az általad (ezen a módon sem képviselt) egyesületi tagokkal?

 

Tényleg ennyire imbecillis vagy?

 

Tényleg.

 

 

Most aztán sírhatunk, 10 aláírással kevesebbünk lesz, de ha sikerül te is odaállsz a kasszához, ugye?

Előzmény: Márton Lipcsik (7853)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.03.03 0 0 7853

Tegnap reggel még támogatásomról biztosítottam az aláírásgyűjtést, és vállaltam is egy aláíró iv teljes kitöltését és visszapostázását 10-12 támogató aláírással.

 

Belerondított azonban eltökélt szándékomba 80/20, aki azonos többek között nyakfogommal, az aláírásgyűjtés fő szerveztőjével, aki búvó patakként igazie, bubez, risz, B U M MMM, remény, budaörsi egyesület, szögesdeszka, oroszlánbajusz, akaratosi, Pali Manó, belzebub2016, Papa888 és ki tuda még milyen nick neveken erősíti, támogatja saját nyilatkozatait, és becsmérli a budapesti egyesület vezetését, miközben elnökségi tagként semmit nem tesz a "budaörsi" egyesület pénzkezelésében általam felvetett és dokumentált jogsértések feltárása érdekében.

 

A soknevű Sényi Miklós színeváltozásai miatt az aláírásgyűjtésben vállalt szerepemet visszavonom.

 

Az igaz, hogy eddig senki nem kért pénz a "budaörsi" egyesület számlájára utalni, csupán az hangzott el, hogy az aláírásgyűjtéshez Budaörsön egyedül a pénz és egy adminisztrátor hiányzik. Ez már előre vetíti a pénzadomáényok szuükségességét.

 

Visszalépésem ellenére is sikert kívánok az aláírásgyűjtőknek, de a reménykedők ne bízzák kecskére a káposztát (a pénzt).

 

Lipcsik Márton

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.03.03 0 0 7852

Tisztelt szürke egérke!

7805 sorszámon olyan kérdést intézett hozzám, amelynek megválaszolásása nem rám tartozott, és válaszomban utaltam arra, hogy az Állam ellen tervezett perben az ilyen tipusú pénzügyi-szakmai szakkifejezéseknek nem is igen lesz ügydöntő szerepe.

Az Állam elleni perben arra kell koncentrálni, hogy az ügyészség felelősségét kellően alátámasszuk és szoros okozati összefüggésbe hozzuk a kárunkkal.

 

Most érdekes módon az alábbi kérdéssel próbál megint megmérni: "Az egyes bíróságok, hatósági szervek a mi eseteinkben, miért nem állapíthatták volna meg egyszer sem, a szövetkezeti üzletrészszerződés, célrészjegy megállapodás színlelt voltát valamint azt, hogy a jogügyletek u.n. betétszerződést lepleznek."

 

A szinte követelőző kérdésre olyan kontextusban reméli elsőként tőlem a választ, amelynek esetleges elmaradása előre vetíti, hogy rám sütheti majd a megfutamodás, vagy a felkészületlenség bélyegét.

 

Ismételten csalódást kell azonban okozzak: Én személy szerint nem voltam sem felperes, sem vádló eddig a baumag-ügyben, így nem is kerülhettem olyan helyzetbe, hogy kifürkészhettem volna a bíróságok és hatósági szervek tudatos, vagy leplezett szándékait.

 

Nincs tudomásom arról sem, hogy a bíróságok, felügyeleti szervek előszeretettel harsogták volna hibbant, kóros, galád teóriáikat...az érdekképviseletek felelős vezetői, jogászai... rafkó módon  azonosultak azokkal, megfutamodtak az igazság és a valós tények elől, melyekkel szemben ha időben megteszik a szükséges jogi lépéseket, már rég pernyertesek lennénk....

 

Ha Önnek áramszedője lenne, Ön lehetne a villamos"

 

Mindenki tudja, de én le is írtam, hogy a perek a károsultaktól szinte teljesen függetlenül, és a károsulti érdekek ellen ható módon zajlottak és fejeződtek be.

 

Így alakult ki egy olyan állapot, helyzet, amelyből kiindulva a károsultak kereshetik azokat az utakat, megoldási módozatokat, amelyek mentén a káruk megtérülését remélik.

 

Fogalmam sincs, hogy Ön milyen -időben megtehető- jogi lépésekre gondol, amelyek meglépésre Önön kívül nem szánta el magát sem orrlövész01, sem tüskéskaktusz, sem Talár és logarléc, sem Dr. Jogász, sem 12ezeremberpénze, sem pedig mama 35. A többiek most hirtelen nem  jutnak eszembe...

 

Miután kérdése ismét rossz címre érkezett, javasolom, hogy a választ egy ötórai tea keretében süteményezve és kvaterkázás közben beszélje meg a fentebb felsorolt személyekkel, akik ezen a  fórumon valóban sokszor adtak hangot felkészültségüknek és bölcsességüknek.  

 

Miután nem vagyok gondolatolvasó, nem tudhatom, hogy a bíróságok, hatósági szervek miért nem állapíthatták volna  meg azt, amit Ön kézenfekvővek, józan paraszti ésszel értelmezhetőnek tart.

 

(Illetve sejtem: Az volt a hivatalos elvárás a bíróságoktól és a hatósági szervektől, hogy ne állapítsák meg a kézenfekvő tényeket.)  

 

Ha újabb és ehhez hasonló kérdés, vagy felvetés érkezik a felsorolt nick nevek bármelyike részéről, úgy azt teljes egészében figyelmen kívül hagyom.

 

Lipcsik Márton

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.02 0 0 7851

LIPCSIK

 

ITT MÉG SENKI NEM KÉRT PÉNZT.

 

EGYENLŐRE ANNAK IS ÖRÜLJ,HA KAPSZ EGY ÍVET.

 

MODERÁLD MAGADAT,A SAJÁT ÉRDEKEDBEN.

 

 

 

 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.02 0 0 7850

Az aláírásgyűjtés gondolatát korábban az alábbi ,itt az indexen írogató/olvasó 

károsultak támogatták.

 

Most gyakorlatban lehet aláírni,és aláíratni az íveket.

 

Az  aláírásgyűjtő íven található adatok adatkezelője Szövetkezeti Befektetők Érdekvédelmi Egyesülete,elérhetősége:

 

demeter.istvan98@upcmail.hu,  +36309912559.

 


 1.Toprongy 1

 2.mama 35

 3.Fehér Andrea

 4.Baruka

 5.10 R

 6.BAUmagnélküli

 7.Kres 58

 8.tegzi 235

 9.okoskodó

10.jjulika

11.mező

12.mindmegette

13.fószer 57

14.baumagkirálylány

16.baumagkár

17.juhlaci

18.F.zoltán

19.Nanderzon                                    

20.Baumagoss

21.Kempf Gyula

22.FA 18

23.bassus

24.micimackó

25.GabiZepter

26.Az elnök

27.Anna Sashegyi

28.Alfina 63

29.Aron Nagy 007

30.cp75pp

30.kalandor 123

31.tüskéskaktusz

32.magg 73

33.pumukli 1948

34.Reinkarnált

35.jósvafő

36.Törpefenyő

37.egyesületek

38."666"

39.micimackó 513

40.bassus

41.Balambér 02

42.tegzi 235

43.Bawa Hé

44.208 D

45.károsult 2015

46.Whale

47.Sopronmag 

49.nyakfogom

 

Az korábban telefonon jelentkezettek (a többség) itt nem szerepel,őket hívni fogom,hogy

kérjék az aláírásgyűjtő ívet. 

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.02 0 0 7849

 

AZ INDEXET NEM BIZTOS HOGY FOLYAMAROSAN OLVASSÁK BUDAÖRSÖN (NINCS ERRE  ADMINISZTRÁTOR).

 

AZ EGYESÜLET ELÉRHETŐSÉGE A 7842 ALÁÍRÁSGYŰJTŐ ÍVEN 

 

( A 7838  ÉS A 7842 TOPIKOKBAN ) IS  ELÉRHETŐ :

 

Az ezen az aláírásgyűjtő íven található adatok adatkezelője Szövetkezeti Befektetők Érdekvédelmi Egyesülete,elérhetősége

demeter.istvan98@upcmail.hu,  +36309912559.

 

A 25 MAGYAR KÁROSULT CSOPORTBÓL A BAUMAG AZ ELSŐ,

 

AMELY AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST ELKEZDTE.

 

MINDEN ESZKÖZZEL ÉRDEMES HIRDETNI,TERJESZTENI , A MÉDIÁBAN,ÉS MINDENÜTT.

 

MA SAJNOS NEM KERÜLTEM BE A LÁNCHÍD RÁDIÓBA,DE NEM ADJUK FEL MI SEM.

 

Előzmény: Márton Lipcsik (7846)
80/20 Creative Commons License 2017.03.02 0 0 7848

szürke egérke!

 

Nagy élvezettel olvastam írását, de van megállapítása szerintem téves, hagy javítsam ki, és van , amivel egyetértek.

 

"...az érdekképviseletek felelős vezetői,...

 

Nincsenek az érdek képviseleteknek felelős vezetői, eddig sem voltak.

 

Ezt abból láthatjuk, hogy már most spriccelnek szét a vezetőség tagjai, menekülnek mint a patkányok a süllyedő hajóról.

A várva várt állami elleni perben ilyen-olyan ürüggyel, de eszük ágában sincs részt venni.

 

"Sajnos megfutamodtak az igazság, a valós tények elől...."

Igen, pontosan ez zajlik napjainkban is.

Olvasta az ide vonatkozó eddigi bejegyzéseimet?

 

Valóban úgy gondolja, hogy értelmes válasz érkezik majd a kérdésére, pont most, pont ebben a helyzetben?

Előzmény: szürke egérke (7847)
szürke egérke Creative Commons License 2017.03.02 0 0 7847

Tisztelt Lipcsik Úr!

Köszönöm gyors reagálását, őszintén megmondom nagy csalódást okozott, hiszen elsősorban kitől várhattam volna el az érdemi válaszadást, ha nem Öntől. Pedig a jó okfejtése mindenre magyarázatot adott volna, mivel ebben van a kutya elásva. De ha erre nem tudott, akkor a következőre vajon fog tudni ???

Az egyes bíróságok, hatósági szervek a mi eseteinkben, miért nem állapíthatták volna meg egyszer sem, a szövetkezeti üzletrészszerződés, célrészjegy megállapodás színlelt voltát valamint azt, hogy a jogügyletek u.n. betétszerződést lepleznek.

A bíróságok, felügyeleti szervek által előszeretettel harsogott hibbant, kóros, galád teóriáit az érdekképviseletek felelős vezetői, jogászai, vagy nem tudták, vagy egyáltalán nem is akarták, józan paraszti ésszel értelmezni, inkább rafkó módon azonosultak vele. Sajnos megfutamodtak az igazság, a valós tények elől, de ha időben megtették volna a szükséges jogi lépéseket, akkor már régen pernyertesek lennénk.

T. Lipcsik Úr: Lehet, hogy Ön lesz az első helyesen válaszoló?

Tisztelt károsultak, hozzászólók: aki tudja a vastagon kiemelt kérdésre a helyes választ, kérem, ossza meg a többiekkel.        

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.03.02 0 0 7846

Végre egy bejegyzés, amelyben csak egy helyen található egy pikírt célzás. Így is lehet kommunikálni.

Amit az aláírásgyűjtéssel kapcsolatban vállaltam, teljesítem. 

 

Várom, hogy postafordultával kapjak egy aláíró ívet, azon valamennyi kitölthető rublikába prezentálok egy-egy támogató aláírást,  és a kitöltött nyomtatványt a megadott címre ajánlott köldeményként visszapostázom.

 

A mostani kétségbeesett segélykiáltásra utalva szajkóztam korábban: az aláírásgyűjtés gondolata nem volt elvetendő, csupán nem volt kellően előkészítve, átgondolva.

 

Pénzadományt a költségek fedezetére csak egy erre a célra nyitott bankszámlára lehet kérni, és elfogadni, majd az aláírás-gyűjtrés befejezése után azokkal az összegekkel tételesen el kell számolni.

 

Javasolom, hogy a "budaörsi" egyesület bankszámlájára pénzt senki ne utaljon, mert annak egyszemélyi kezelője a bankszámla feletti rendelkezési jogát eléggé szabadon értelmezte már eddig is.

 

Lipcsik Márton 

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.01 0 0 7845

AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS MEGVALÓSÍTÁSÁHOZ KÉRJÜK AZ ÖTLETEKET.

 

ITT AZ IDŐ,MOST,VAGY SOHA.

 

AKINEK RÁKOSAN FÁJ A BAUMAGOS KÁRA,MOST  TEHET VALAMI HATÉKONY DOLGOT, A FÁJDALMA ENYHÍTÉSÉRE,ÉS A MEGSZÜNTETÉSÉRE.

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.01 0 0 7844

 

 

LIPCSÍK.

 

 

 

LÁTVA AZ ELŐTTÜNK ÁLLÓ HATALMAS MUNKÁT,MOST KÉT JAVASLATOM VAN:

 

1.NEM BESZÉLSZ ZÖLDEKET.

 

2.KÖZTUDOTTAN AZ EDDIGI  ELŐKÉSZÍTÉS AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS  KÖNNYEBBIK RÉSZE VOLT.

 

 AZONBAN MOST JÖN A NEHEZE.

 

 A TOVÁBBIAKBAN -A SAJÁT 8 MILLIÓS KÁROD ÉRDEKÉBEN IS-ÁLLJ  CSATASORBA.

 

ELSŐ LÉPÉSKÉNT KI KELL KÜLDENI A FELSZÁMOLÓ ÁLTAL KÖZZÉTETT 7451 KÁROSULT CÍMÉRE AZ ALÁÍRANDÓ ÍVEKET.

 

EZEKEN 75.000 KÁROSULT ALÁÍRÁSA FÉR EL.

 

PLUSZ KÜLÖN MÉG TÁMOGATÓKAT KELL KERESNÜNK.

 

EZ ÚTON MINTEGY 200 000 ALÁÍRÁST LEHET ÖSSZEGYŰJTENI.

 

EHHEZ BUDAÖRSÖN  MOST CSAK  A PÉNZ,ÉS EGY ADMINISZTRÁTOR HIÁNYZIK.

 

ÉRTED?

 

TÖBB HELYEN VANNAK MÉG ELÉRHETŐ, LEHETSÉGES ALÁÍRÓK IS.

 

EHHEZ VÁRJUK MINDENKI,ÉS A TE  TOVÁBBI ÖTLETEIDET.

PL A MÁSIK 30 KÁROSULT CSOPORT MEGCÉLZÁSA,STB. EZZEL AKÁR MILLIOMOSOK IS LEHETÜNK.

 

KORBBAN ,ÉS MOST IS CSAK AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS VOLT A CÉLOM.

 

EBBEN EDDIG SEM VOLT,ÉS NEM IS LESZ PARDON.

 

EZT A NYAKADON IS ÉREZHETTED.

 

 AZ EGÉSZ IGAZ EMBEREK IGAZI HARCA LESZ.

 

KORÁBBAN  BUDAÖRSTŐL ORBÁN CSAK EGY ELŐZETES TÁJÉKOZTATÁST KAPOTT,HOGY TUDJON RÓLUNK.

 

ORBÁN,ÉS A 100 FULLAJTÁRJA  MAJD AZ 1 MILLIÓ ALÁÍRÁSHOZ IS KAP EGY  KÍSÉRŐ LEVELET.

 

REMÉLEM ÍGY MÁR VILÁGOS ÉS LÁTOD A LÉNYEGET.

 

EGY 12 MILLIÓ FT-OS KÁROSULT EDDIGI,ÉS A JÖVŐBENI SEGÍTSÉGÉT IS ELŐRE KÖSZÖNÖM SZÉPEN.

NEKI IGAZAT ADOK ABBAN,HOGY ITT CSAK A KORMÁNYAKARAT HIÁNYZIK.

 

CSAK AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS  TUDJA  A KORMÁNY  AKARATOT KIKÉNYSZERÍTENI,SEMMI MÁS.

 

 

   

 

80/20 Creative Commons License 2017.03.01 0 0 7843

Jól van Lipcsik, tényleg hallgass is el, ne csak ígérgesd, senki nem kíváncsi itt reád, ahogyan tégedet sem érdekel már a Baumag követelésed, ezt írtad.

 

Amit eddig itt összehordtál, senki épülésére nem szolgált, még a sajátodra sem, sőt.

 

Megismertünk, de minek, nem fogsz senkinek hiányozni, ahogy eddig sem hagytál mély nyomokat a Baumag történetében, és nem voltál a károsultak semmilyen hasznára sem. Az öncélú okoskodásodon kívül, és azon kívül, hogy folyamatosan másokat próbáltál meg lejáratni, semmi értelmeset nem produkáltál.

Most, hogy állításod szerint megkaptad a Baumag károdnál jóval nagyobb pénzedet máshonnan, és ezért letiplizel még az egyesületből is, hát nosza, ne is húzd az időt tovább, lépj a távozás hímes mezejére, de izibe, mert a bili borulni látszik, még a végén a nyakadba kerül a tartalma, ha nem igyekszel, bár ezt érdemelnéd meg csak igazán.

De előtte kérj bocsánatot az egyesület tagjaitól, akiknek elfelejtetted elmondani, hogy milyen kettős játék keretében képviseled őket. (Vagy inkább nem képviseled.)

És ne hidd, hogy ettől kisebb lesz a felelősséged.

Előzmény: Márton Lipcsik (7840)
E gy e s ü l e t Creative Commons License 2017.03.01 0 0 7842

Kedves Fórumozók !

 

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy az aláírásgyűjtésünk első fázisa végett ért, hiszen megkaptuk az engedélyt az aláírásgyűjtő ív megszerkesztésére, illetve annak lebonyolítására.

 

Az engedéllyel élve elkészítettük már az aláírásgyűjtő íveket, melyet sajnos a törvény értelmében folyamatos sorszámozással kell ellátni, ezért sokszorosítani sem lehet.

 

Az aláírásgyűjtő íveket csak a Rendszergazda adhatja ki és őneki is kell visszaadni a kitöltött íveket.

 

A budaörsi egyesület tagjainak már kiküldtük első körben ezeket az aláírásgyűjtő íveket, és március 01-vel elkezdtük az aláírások gyűjtését.

 

A későbbiek folyamán, a vezetőséggel egyeztetve megbeszéljük az aláírásgyűjtés kiszélesítését a további károsultak részére is.

 

Befejezésül kérjük a Tisztelt Károsult társainkat, akik nem egyesületi tagok, hogy ha szeretnének részt venni ebben az akcióban, akkor az alábbi email címen igényelhetnek sorszámozott aláírásgyűjtő ívet. A Rendszergazda ezt az ívet, az Ön címére kipostázza, melyet Önnek kell majd kitöltve visszaküldenie.

 

 

                                                                         szbeegy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.01 0 0 7841

A JAVASLATOKAT AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS KIVITELEZÉSÉNEK ELŐSEGÍTÉSÉRE KÉRJÜK.

 

MAGA AZ ALÁÍRÁSGYŰJTŐ ÍV SZÖVEGÉT  TÖRVÉNYESEN JÓVÁHAGYTÁK,AZON MÁR NEM LEHET VÁLTOZTATNI.

Előzmény: nyakfogom (7838)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.03.01 0 0 7840

nyakfogom! Örökre elhallgatnék ezen a fórumon, ha ön nem provokálna folyamatosan a hazug vádjaival.

 

A 7835 sorszámon megjelent írását megcáfoltam, azonban nyakfogom úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Hazugsága elismerése helyett továbbra is vádaskodik. 

 

Önálló megalapozatlan vádnak tekintem, hogy a "budaörsi" egyesület tagjainak "átcsábítását" a Victor Hugo utcai egyesületbe kizárólag nekem tulajdonítja.

 

Korábban már hivatkoztam rá, de most megismétlem: 

 

A "budaörsi" egyesület elnöksége a 2012. június 20-án tartott elnökségi ülésén a 4./ napirendi pontban az alábbiakként határozott:

 

"Juhász Gábor javaslatára: Az elnökség a mai ülésen úgy foglalt állást, hogy a soron következő őszi közgyűlés elé olyan elnökségi javaslatot terjeszt elő, hogy az egyesület jogutód nélkül szűnjön meg.

 

A javaslatot 4 igen szavazattal (Demeter István külön véleményével) elfogadta az elnökség.

 

Az más dolog, hogy Demeter István elnök mindent elkövetett a megszűnés ellen kizárólag azért, hogy az addig is kisajátított pénzkezelés révén egyéni hasznát gyarapítsa. 

Ezek egy részéről nyakfogommal ellentétben tételesen beszámoltam, állításaimat számadatokkal alátámasztottam.

 

nyakfogom a "budaörs" egyesület elnökségi tagjaként személyesen is meggyőződhet állításom valóságtartalmáról. Ha ezt nem teszi meg, és az "átcsábításról" továbbra is mint kizárólag személyemhez köthető és szándékos hátrányokozási szándékról fog említést tenni, úgy azt rágalmazásnak tekintem.

 

Mindaddig, amig nyakfogom nem hagy fel az velem szembeni alaptalan hadjáratával, tisztességem védelme érdekében ugyanott vagyok kénytelen védekezni, ahol alaptalanul megvádolnak, és ezért a jobb érzésű fórumozóktól előre is elnézést kérek.

 

Lipcsik Márton

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.03.01 0 0 7839

Embereld már meg magadat,és tartsd be az ígéreteidet.Hallgass,amíg módodban áll 

LOP CSIK-CSAK-LOP.

Előzmény: Márton Lipcsik (7836)
nyakfogom Creative Commons License 2017.03.01 0 0 7838

     Most kaptam az elnöktől,egy jogász készítette.Mivel a szkennelőm elromlott,ezért átmásoltam.

 

Javító szándékú észrevételek jöhetnek,nekem is lesz majd néhány javaslatom.                       

 

                                      ALÁÍRÁSGYŰJTŐ ÍV

 

Alulírottak kinylvánítjuk,hogy az alábbi tárgyu petíció tartalmát megismertük,azzal

egyetértünk,és támogatjuk.

 

      TÁMOGATJA-E ÖN,HOGY A MAGYAR ÁLLAM KÁRTALANÍTSA A

                                     BAUMAG KÁROSULTAKAT?

 

    OLVASHATÓ CSALÁDI,ÉS UTÓNÉV    LAKCÍM        TÁMOGATÓ SAJÁT KEZŰ ALÁÍRASA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Minden cselekvőképes,18. életévét betöltött magyar állampolgár aláírhatja!

Egy személy a kezdeményezést csak egy aláírással támogatja.

 

A jelen aláírásgyűjtő íven található személyes adataim kezeléséhez önkéntes,tájékozott,és határozott

hozzájárulásomat adom az alábbiakban részletezettek szerint.

Az ezen az aláírásgyűjtő íven található adatok adatkezelője Szövetkezeti Befektetők Érdekvédelmi

Egyesülete,elérhetősége demeter.istvan98@upcmail.hu,  +36309912559.

Az adatkezelés célja petíció benyújtása a Miniszterelnökségre,a BAUMAG-károsultak Magyar Állam 

általi kártalanítása ügyében.

Az adatkezelés időtartama:2017.március 1. napjától a cél megvalósulásáig.At adatikat az adatkezelőn 

kívül hozzáférhet még:Miniszterelnökség,Budapest,Kossuth Lajos tér 1-3.

Az adatkezelés az étintettek jelen aláírásgyűjtő íven szereplő aláírásával kfejezetten önkéntes

hozzájárulásán alapul. Az adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH 112908/2017.Az adatkezelő elérhetőségén bármikor kérheti személyes adatai törlését,helyesbítését,az adatkezeleésről tájékoztatást kérhet.Amennyiben az adatkezelő az ilyen kéréseket nem teljesíti,vagy egyéb,az Ön

jelen aláírásgyűjtő íven tárolt személyes adataival kapcsolatos jogsérelme esetén jogait az 

információszabadságról szóló 2011.év CXII. törvény 21. § szerint bíróságon érvényesítheti,

vagy a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatósághoz fordulhat.

nyakfogom Creative Commons License 2017.02.28 0 0 7837

 LOPCSAK  

 

-FÉNYESEBB A LÁNCNÁL A KARD.

 

-TE KORÁBBAN A TÜNTETÉSRE LŐTTED KI A TORPEDÓIDAT, MIT  HALANDZSÁLSZ ITT UTÓLAG

 ÖSSZE-VISSZA .

-A  PESTRE  ÁTCSÁBÍTOTT TAGOK TAGDÍJA:

                                                                   ÉRTELMES

                                                                   REMÉNYTELI

                                                                   EDDIG MÉG KI NEM PRÓBÁLT

                                                                   A KÖZELMÚLTBAN 3-SZOR IS GYŐZTES

 MEGOLDÁSRA,AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉSRE KELLETT VOLNA AZ EMÚLT ÉVBEN BUDAÖRSÖN,NEM PEDIG A

 TE ZSEBEIDBE.

-EZZEL MAJDNEM SIKERÜLT IS A GONOSZ TERVED.

-EMLÉKEZZ CSAK AZ ÁTCSÁBÍTÓ SZLOGENEDRE IS: A "PESTI ÉRTELMES CÉLOKRA".

 MÁRA MÁR KIDERÜLT MI VOLT AZ IGAZI CÉLOTOK.

 

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.02.28 0 0 7836

Az örökös rágalmazó nyakfogom szokásához híven mások szavát-írását kiforgatva most azt állította rólam, hogy én 2016. február 11-én arra kértem, hogy akadályozza meg a Kopp Gabriella által szervezendő Baumag tüntetést, mert az veszélyes.

 

Akit érdekel, az elolvashatja ismét a Sényi Miklós által előzetes engedélyem nélkül a közösségi hálón közzétett, és hozzá e-mailben elküldött nem a nyilvánosságnak szánt írásomat.

 

Ennek lényege, hogy Kopp Gabika a pedagógusok tüntetéséhez kívánt egy baumag csoporttal csatlakozni, és mivel Kopp Gabriella elérhetőségét nem ismertem, Sényiét viszont igen, őt kértem meg, hogy figyelmeztesse Kopp Gabriellát, hogy a baumagosok csak támogathatják a pedagógosokat, de nem téríthetik el a pedagógus tüntetés célját, irányát. Ott nem lehetnek hangadók, cvsak támogatók.

 

Félelmem azért látszott megalapozottnak, mert Kopp Gabriella egy előző írásában a pedagógus tüntetést banzájnak nevezte a saját zárt csoportja tagjai előtt.

 

He elolvasták az nyakfogom által hivatkozott írásomat, úgy rájönnek:

     1./ Nem volt baumagosok által szervezett tüntetés 2016. februárjában.

     2./ A nem létetező tüntetést nem is lehet veszélyesnek minősíteni.

     3./ Óvatosságom nem RÉMTETT, hanem féltő előrelátás volt csupán.

 

Ezek után a nyakfogom által rám akasztott "firnyákos" jelzőt is más címére lehet átirányítani.

 

Ha pedig az aláírásgyűjtést egyedül képes lettem volna megakadályozni, az azt jelentené, hogy az nem lehetett kellően megalapozva, megszervezve, átgondolva, és a támogatottsága is inkább csak látszólagos volt.

 

Ezt a megállapításomat támasztja alá az, hogy az azóta eltelt több mint egy év is kevés volt az "EGY IGAZ EMBER" számára ahhoz, hogy az időközben az aláírás hivatalosan engedélyezett megszervezésének bonyolítását és költségfinanszírozását felvállaló "budaörsi" egyesület elnökével együtt sem jutottak egyről a kettőre. 

 

Vagy talán már nyakfogom maga is rájött arra, hogy amit annak idején üdvözítőnek tartott, az céltalan vállalkozás lenne, melybe nem akar belebukni, de jó ürügy ahhoz, hogy az aláírás elmaradása miatt engem tegyen örökös felelőssé.

Mert ha nem így lenne, akkor kezét-lábát törve kellene valamit tennie a megvalósítás érdekében.

 

Lipcsik Márton

 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.02.27 0 0 7835

-NEM MONDOM,MINDEN TÉREN TE EGY FIRNYÁKOS PALI VAGY.

 

-BIZTOSAN JÓL EMLÉKSZEL  AZ  INDEXRE TÖRTÉNT ELSŐ BELÉPŐDRE IS:

 

 

 

 

 FŐ FIRNYÁKOS!

 

 

BIZTOSAN JÓL EMLÉKSZEL MÉG A RÉMTETTEIDRE: 

 

 1.AZ ELSŐ GAZEMBERSÉGEDDEL ENGEM ARRA KAPACITÁLTÁL ÍRÁSBAN,HOGY AZ AKKOR ÉPPEN  KÜSZÖBÖN  ÁLLÓ BAUMAG TÜNTETÉST  AKADÁLYOZZAM MEG .

 

 AZT AKARTAD,HOGY SZÓLJAK A  FŐSZERVEZŐNEK (K.G.),HOGY A BAUMAGOSOK  TÜNTETÉSE  VESZÉLYES.

 

2.AZTÁN EGYMAGAD MEGHIUSÍTOTTAD AZ EGYETLEN REMÉNYÜNKET:AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

 

MINDENKI LÁTJA,HOGY TE FOLYAMATOSAN ,MINDEN CSELEKEDETEDDEL HÜLYÉRE  VESZED A KÁROSULTAKAT,ÉS A 12000 KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE VAGY.

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.02.27 0 0 7834

 

 

LOP-CSAK,AKI VALÓJÁBAN CSAK-LOP!

 

-PRÓBÁLD MEG,HÁTHA MÉGIS SIKERÜL EZUTÁN IS 3 EMBER NEVÉBEN ÍROGATNI,ÉS

 

 E G Y M A G A D B A N TÁRSALOGNI .

 

-NORMÁLIS ESETBEN HA VALAKI  TÁVOZIK A "TRIÓBÓL",AZT A TÁVOZÓ JELENTI BE,

 ÉS NEM BÍZZA ARRA, AKI AMÚGY MEG FŐÁLLÁSBAN CSAK-LOP.

 

-TE JELENTETTED BE  ITT  A MÁSODIK SZÁMÚ FANTOM-BÁBOD TÁVOZÁSÁT. 

 EBBŐL IS JÓL LÁTHATÓ,HOGY MIND A 3 SZEREPET TE  JÁTSZOTTAD EL .

 

-KÖZBEN ANNYIRA TÚLTERHELTED MAGADAT,HOGY A NAGY ERŐLKÖDÉSTŐL AZ AKUMLÁTOROD  (MEG  AZ ARANYERED IS) TÖNKREMENT.

 

-EKKOR LOPCSAK MEGHAJOL,ÉS BEJELENTI:  URAIM ENDE, ENNYI  VOLT A MUTATVÁNY.

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.02.26 0 0 7833

LOPCSIK

 

PRÓBÁLD MEG,HÁTHA MÉGIS SIKERÜL 3 EMBER NEVÉBEN EGYMAGADABN TÁRSALOGNI.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!