Keresés

Részletes keresés

Mad árka Creative Commons License 2004.12.15 0 0 322
Fokhagymabors előadásában? Akkor engem is érdekelne. Tátott szemekkel hallgatnánk, bizony isten! Mikor kezded? Kb. fél óra múlva nézek fel ide ismét. Remélem, addigra a pókszaporításról újabb - sőt: alap! - információkkal gazdagodhatunk.
Előzmény: fokhagymabors (321)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.15 0 0 321

"aztán van a pasim, aki meg szeretne szaporitani"

 

miva? erről kell infó? megkaphatod... :-)

Előzmény: muphrid (317)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.15 0 0 320
[Muphrid, küldtem levelet. Egyelőre most többre nem telik, mókus vagyok a kerékben...]
muphrid Creative Commons License 2004.12.15 0 0 319
Akkor esetleg csatlakozhatnal a beszelgeteshez. Ha jol gondolom, akkor himnemu vagy... Ez azert lenne jo, mert javitani kene a nemek aranyan... :D
Előzmény: beluking (318)
beluking Creative Commons License 2004.12.15 0 0 318

Teljesen 1et értek és örülök, hogy vagytok!

Előzmény: fokhagymabors (315)
muphrid Creative Commons License 2004.12.15 0 0 317

Ooooo... ize... En meg mindig valaszt illetve segitseget varok a pok-szaporitas kerdeseben... Van ugye Lujza, aki tenyleg leanyzo, aztan van a pasim, aki meg szeretne szaporitani, ugyhogy kene pasipok, meg nemi informacio.

 

Madarka: MILYEN HADITERV?! Azt hiszem valamirol lemaradtam... Most egyebkent is depis vagyok.

Előzmény: beluking (314)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.15 0 0 316
titokban ősatyánkként tisztelünk. és van egy Beluking-totemoszlopunk is, tudtad?
Előzmény: beluking (314)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.15 0 0 315
ööö... igen, a topik témáján kisebb változtatásokat eszközöltünk, ha nem haragszol:-)))) De az ősi rendezőelv, vagyis hogy tartsunk össze mi, pókosok és nem pókosok, ez megmaradt!
Előzmény: beluking (314)
beluking Creative Commons License 2004.12.15 0 0 314

Jesszum pepi, miről maradtam le :-)?

Néha be-be nézek ám, csak figyelek, mint a pókok...

 

Előzmény: fokhagymabors (310)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 313

No, és a délutáni nem volt az? Mennyiben különleges pókos fiú és egy elmebeteg lány? :D

 

[Bocs a szünetért, meghajtott az esti tej... nyögöm súlyát...]

Előzmény: fokhagymabors (312)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 312
de ez most egy különleges helyzet, különleges szereplőkkel...
Előzmény: Mad árka (311)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 311
Jó-jó, de Te azt mondtad, hogy hagyjunk békén mára :-)). Muphrid legalább zaklatható szabadon :D.
Előzmény: fokhagymabors (310)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 310
csak ketten vagyunk, Te meg én...
Előzmény: Mad árka (309)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 309

Muphrid, jársz erre mostanában? Egyeztetnünk kéne a haditervet.

Még pár percig vagyok. Az első keringőbe hívásról sajnos lemaradtam ma... :(

muphrid Creative Commons License 2004.12.14 0 0 308
Meg kell adni, van humora a csavonak... :D
Előzmény: fokhagymabors (307)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 307

jóvan, és még Ti firtatjátok a másik felnőttségét...

 

Akkor csak lazításképpen mégegy küldemény a levélládátokban, de mostmár hagyjatok békén mára, mindenemet megkaptátok, amit csak a technika engedélyez!

Előzmény: Mad árka (306)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 306

Az én szemem is kifolyt, basszus, legközelebb fogd vissza Magad, jó? :))

 

Ámde az a meglepetés, mikor bemászok a postafiókomba, s egy jóképű pasitól várok e-mailt, mire jön egy "üzi" Fokhagymától, - de Madárka kíváncsi, s rögvest rá is kattint...

 

És utána nem érti, miről van szó.

 

És utána eltelik egy perc döbbent csendben.

 

 

(És utána leesik.)

(Madárka letörli az izzadtságot a homlokáról.) :o)

Előzmény: muphrid (305)
muphrid Creative Commons License 2004.12.14 0 0 305

Bevallom, kicsit rovidebb e-mailre szamitottam... Vegulis nem gond, idobe telt, de atragtam magam rajta... :)))

Fotot miert nem kuldtel?

fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 304
hát jó is, szentigaz!
Előzmény: Mad árka (303)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 303

Én is körülnéztem a mappámban. És nagyon jól szórakoztam! :-)) Egy csomó olyan kép van, amit, ha feltennék ide, tán a barátaim se jönnének rá, hogy én vagyok :D. A többi meg elmebeteg, ahogy Ti fogalmaztatok.

 

Ámde nem azért írtam, hogy újabb szeletét mutassam be törékeny kis egómnak. FHB, abban a mappában néztél körül, amiben a mikuláslányok is vannak? Jó kis mappa lehet! ;-)

Előzmény: fokhagymabors (300)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 302

 

"Hiszen lelkem minden rezdülését megosztom veletek,..."

Szerintem szereld fel a másik öt húrt is, akkor konszonánsabb lesz a dallam. :)

 

"Ti meg csak kacérkodtok velem, aztán meg rohantok csetelni egymással..."

Kacérkodás? Ha mi kacérkodnánk, az nagyon fájna :-)). Egyébként egészen komoly témákról beszélgettem tegnap muphriddel. Aztán persze hangszínt váltottunk, - igen, onnantól kezdve már joggal gyötörhetett csuklás.

 

"...velem meg ne is törődjetek, majd elleszek én itt egyedül különben is, meg úgy általában!!!!"

:-)))

Jól van, ha már a fejedet eltekerték, legalább a humorod a régi. :o))

 

 

Előzmény: fokhagymabors (300)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 301
ja, és írok mailt mindkettőtöknek, de abban nem lesz köszönet!
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 300

na várjatok, mindjárt szétnézek a képek mappában, és kiválasztok néhány kedvencet.

 

"Csak szeretnenk elkerulni, hogy egy jo verbalis kepesseggel megaldott 13 eves kis pisis szorakozzon itt a nagylanyok erzelmi vilagaval..."

 

hogy a TI érzelmi világotok? Hiszen lelkem minden rezdülését megosztom veletek, Ti meg csak kacérkodtok velem, aztán meg rohantok csetelni egymással..

 

És látom, hogy nagyon dúl a szerelem köztetek, gratulálok, csak cuppogtassátok egymás orcáját, velem meg ne is törődjetek, majd elleszek én itt egyedül különben is, meg úgy általában!!!!

Előzmény: muphrid (298)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 299
(Lányok offenzívában :-)).
muphrid Creative Commons License 2004.12.14 0 0 298

Senki nem mondta, hogy elmebeteg kep kell es azt se, hogy le akarjuk csekkolni, hogy mennyire is illesz bele a nagy O kepebe...

Csak szeretnenk elkerulni, hogy egy jo verbalis kepesseggel megaldott 13 eves kis pisis szorakozzon itt a nagylanyok erzelmi vilagaval...

Szoval mennyi is az a buvos szam?! /ÉV!!!, nem cm/

Előzmény: fokhagymabors (296)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.14 0 0 297

"Madarkaval komoly eszmecseret folytattunk..."

:-))))

Muphrid, most nyomok egy csókot az orcádra! :-DD

(De lehetőleg ne nagyon idézz a tegnapi bájcsevelyünkből :-)).

 

"...es arra jutottunk, hogy addig nem vagyunk hajlandoak veled megtargyalni a pókok szaporitasat es irtasat..."

Irtáról is szó volt? Jól van, inkább nem szólok, álmos voltam már. Mindenesetre amit muphrid leír, az szentírás és egyetértek az utolsó vesszőig!

(Jaj, hallottam egy fárasztó viccet, bocs, ha már ismeritek. Meddig bírja a ló víz nélkül? - Élete végéig.) :D

 

"Ez borzaszto fontos lenne a pókanatómia megertese erdekeben."

 

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Jaj, valaki hozza vissza a kiszakadt repeszizmomaaaat! :-DDD

fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 296

az életkoromat szívesen elküldöm, ez asszem meg is felelne pókélettani szempontból, de mit csináljak, nincs olyan fotóm, ami méltó lenne az általatok beküldötthöz...

 

Inkább írjátok le, milyen az általatok ideálisnak tartott pókvadász, és megírom, megfelelek -e. Jó?

Előzmény: muphrid (295)
muphrid Creative Commons License 2004.12.13 0 0 295

Kedves FHB!!!

 

Madarkaval komoly eszmecseret folytattunk, es arra jutottunk, hogy addig nem vagyunk hajlandoak veled megtargyalni a pokok szaporitasat es irtasat, amig nem arulod el az eletkorodat es nem kuldesz magadrol fenykepet. Ez borzaszto fontos lenne a pokanatomia megertese erdekeben.

Mad árka Creative Commons License 2004.12.13 0 0 294

A chat.hu-n fenn vagyok. A koliban most senkinek se megy az MSN. Jellemző, egyszer nyúlok hozzá... ;-)))

 

Mondjál akármilyen chatprogramot, amit az összes pocsék közül szeretsz, s ott termek. De a chat.hu-n még tartom a frontot.

 

Hogy mi köze ennek a tudományhoz? Nos, muphriddel épp a pókrendszertanon agyalunk. Pókfiúk, póklányok, pároztatás, tudjátok Ti azt. Fokhagymának pedig drukkolunk, hogy neki is.

Mi már egymásra találtunk :D.

Előzmény: muphrid (292)
Mad árka Creative Commons License 2004.12.13 0 0 293

[emzéperiksz jelentkezz... technikai gondok adódtak, emzéperiksz! Pókadás, pók, pók, pók FM 55.8, emzéperiksz...!]

 

[Madárka /pókos/ várja muphrid csevegőpartnerét a www.chat.hu-n az előző néven.]

 

[emzéperiksz jelentkezz...]

Előzmény: Mad árka (291)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!