Keresés

Részletes keresés

disp Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60230

Két Client kép kedvcsinálónak ... több is lesz majd...

 

Copyright www.szorfdeszka.hu

 

Eredeti méretben

Copyright www.szorfdeszka.hu

Eredeti méretben

 

 

patrona Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60229

Röviden, mert most nincs kedvem fogalmazni:


Elő DJ: Nem volt rossz szerintem. Igaz viszonylag későn érkeztünk, így nem kellett sokáig hallgani.


Neo: Hát, a szokásos. Nekem nem jön be, talán azért, mert ismerem az összes zenét, amikből öszelopkodják a sajátjukat.


Client: Pocsék


Andy: Nagyon arc volt, de tényleg fakezű DJ. Jó kis egyszemélyes showt nyomott, és aranyos volt a felfedezettek társaságában is:-) Meglepő mennyi DM-ot nyomot, azt hittem egyet se fog.

Szigi101 Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60228

Recoil Warm Up: köszi mindenkinek, aki eljött!

 

Topiclista: BBEA, CICAGATYA, Flamenquita, loveCats, MARiO, pROF, SEVERINA, Useless

 

1 órás warm upom setlistje:

 

Delerium - Enchanted

RMB - Madman's Legend

Propellerheads - Take California

Underworld - Pearl's Girl

Hip Young Thingz - 1 1/2

Martin Gore - Das Lied Vom Einsamen Mädchen (lawrence remix)

Everything But The Girl - Wrong

Moby - First Cool Hive

Air - Surfin' On A Rocket

NEO - Wanderson

Dust Brothers - This Is Your Life

pink_panther Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60227

Az előDJ-hez tényleg kellett türelem, főleg, hogy csak éjfél után hagyta abba... a Neo kb. negyed egykor kezdett és azért annyira nem volt rossz!

A Client-től csak két számot ismertem korábban, azok nem győztek meg... A koncertanyagban volt néhány darab, ami sokkal jobban bejött.

 

Hogy a fény és hangtechnika profi lett volna?! Nem mondanám. Meg volt világítva a DJpult és a színpad két szélén dolgozó fellépők, de pl. a Client énekesnőjének arca 90-95-ban árnyékban volt.

Hallani meg még most sem hallok rendesen (és ezt sem sorolnám a pozitívumok közé), de időnként annyira erősen nyomták a basszust, hogy ugyan megremegtette az összes belsőszervet, de olyan áron, hogy időnként rendkívül torzan szólt...

 

A fő attrakció természetesen az utolsó blokk volt. Andy aranyos volt, emberi. Az én fülem nem igazán 'vájt', de a komolyabb keverési hibák nekem is feltűntek. Ennek ellenére jó volt látni és az is jólesett, hogy a New Order-Blue Monday a leadott hossz alapján ott van a kedvencei között.

Vicces volt, mikor eljátszotta, mintha kiválaszthatnánk, melyik lemezt rakja fel következőnek. Jó volt látni, akárhogyis.

Én is lőttem pár képet, a napokban fel is rakom valahová. Disp sokat fotózott, tőlem jobb pozícióból - szerintem Tőle várhatunk pár tuti fotót!

 

A fotókról jut eszembe - innen mindenki VIP vendégként volt ott?! Mert az eddig berakott képek fentről készültek, márpedig engem nem engedtek fel még percekre sem...

Előzmény: KIRCSI-SA (60218)
disp Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60226
Powerplant (bt) Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60225

 

http://klingklang.atw.hu/041120.html

néhány kép.

a ne0-ról, a hölgyekről és a """""felfedezőjükről""""".

 

lehet később majd az eredeti képeket is feltolom ha van rá igény. némelyikük nem rossz.

 

persze jóvolt. jó volt látni ahogy emberi módon tudott örülni hogy ott van.

 

bosszantott az a tény hogy nem lehetett sört kapni, ami lötty meg volt az méregdrágán.

 

 

Skarecrow Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60224

jah, fletcher tenyleg mokasan mixelgetett, de lehet hogy ez neki mar az imago-jahoz tartozik :-)

kozvetlenul neo elott a DJ srac elegge meglepett minket egy -A Split Second- szam mixevel. csak lestunk! bar gondolom nemsok ember ismerte.

Előzmény: Nephilim (60223)
Nephilim Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60223

Client nagyon jó volt, valóban!

Minimál-mozgással is jól nyomta az énekes csajszi, a másik meg tényleg nagyon jókat prüntyögött. És Benny Hill se volt rossz. :-)

Jó volt a hangulata, ahogy néztem sokan beindultak rá. Még tán többen, mint a Neo-ra, pedig azt gondolom, többen ismerik. Mondjuk a Neo nekem nem jött be. Profin csinálják, amit csinálnak, csak sajnos az meg elég jellegtelen zene. Egyforma számok, eredetiség 0 körüli.

Fletcher vicces volt, dolgozott a pénzéért rendesen, bár akkora keverési bakikat, amiket nyomott... Ajajj. De legalább nagyságrandekkel verte az elő-DJ-t, aki baromi sokáig, baromi unalmasan nyomta (igaz, ő nem hibázott).

Skarecrow Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60222

a sotet haju csajszi egesz jokat potyogott a kis szintijen.

viszont az a figura akirol te beszelsz az jo vicces volt... direkt odementunk kozvetlen "fole" a karzaton hogy megnezzuk. hat a pali elott egy mezei kevero volt. hangsavokat neha par milivel arrebpockolte, plusz volt egy sav -ami nem volt bekotve- azt tologatta neha eroteljesen le-fel :-) plusz tapicskolta az egeszt... persze egy ilyen keveron nincs mit :-) szall annyi volt, hogy mellette volt egy kisebb doboz amibol jott a komplett zene (a szintiscsaj savjait kiveve) aztan annyi. gondolom o inditotta el meg kapcsolta le :-) de igazabol komoly effektive munkat nem vegzett.

Előzmény: Camouflage (60220)
Giorgio Volli Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60221

Ja, a Benny Hill? :-)

 

Client
Előzmény: Camouflage (60220)
Camouflage Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60220

...jó kis bulit nyomott a két hölgyike...

 

... meg a kövér bácsika a színpad bal szélén, aki ráadásul többet vokálozott és technikázott, mint a barna hölgyike.

 

Amúgy tényleg jó volt.

 

Bár azt nem értettem, hogy csomóan ugráltak és örömködtek a Neo-ra, de amikor a dalok véget értek, elfelejtettek tapsolni. Így az egész egy kicist égőre sikerült a Neo számára.

 

 

Előzmény: Giorgio Volli (60219)
Giorgio Volli Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60219

Jó sokáig elhúzódott a felvezető DJ programja, így már elég türelmetlen hangulatban vártam a Neo-t. Jó programot nyomtak, bár én talán egy kicsit másként állítottam volna össze a setlist-et. Hiányoltam pl. a Floating Forever-t. Az egyik következő sikerszámuk lehet(ne).

 

A Client-et - gondolom, sokakkal ellentétben - ismertem, és örültem, hogy élőben is megnézhetem őket. Némely szám ugyan nem szólt olyan jól, mint az album-verzió, de mindent összevetve, jó kis bulit nyomott a két hölgyike. Szívesen megnézném őket legközelebb is - mondjuk, a Depeche Mode előzenekaraként. :-)

 

Andy Fletcher tök úgy viselkedett, mint a koncerteken is szokott. Hülyegyerek-vigyor, tapsikolás, térd-dörzsölgetés, lábemelgetés. Néha a leg-oda-nem illőbb pillanatokban vágta a legfurább grimaszokat. A DJ setje egész pofás volt, főleg a Some Velvet Morning-nak örültem! Ja, és a World In My Eyes Cicada Remix-e volt talán a legjobb a "saját" anyagok közül.

 

Az Andy Fletcher utáni történésekről már nem tudok nyilatkozni... Ja, hazafelé a sztrádán kurvára hordta a havat az a dilis szél...

 

Neo

 

 

Client

 

 

Andy Fletcher

 

 

Client A & Client B
Előzmény: KIRCSI-SA (60218)
KIRCSI-SA Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60218

Andy összeállítása elment, rengeteg mode-val állt ki. Bár szerintem érzéke semmi a lemezlovassághoz, ennyi hibát még életemben nem láttam. A keverések eléggé gagyik voltak. A hangulat nem volt rossz. Client: sokan élvezték, nekem személy szerint nem igazán jött be. Neo: egy fillért nem ért.

Extra: Andy blokkja alatt visszajött a két cicababa smacizgattak Andyvel tapperolták stb... Gondolom már sok mindent megtettek a turné alatt, van akik mindent megtesznek a siker érdekében.....

A fény és hangtechnika nagyon rendben volt, sajnos még most sem hallok semmit.

Három kivetítő üzemelt, nagyon jó bejátszásokkal.

Röviden ennyi.

Szívesen olvasnám más véleményét is!

Fabe Creative Commons License 2004.11.21 0 0 60217

na emberek, milyen volt a client & dj fletcher?

recoil bash 5: ok volt, elvárhatóan családias körűlmények között zajlott...zeneileg nekem ez jött eddíg a legjobban...köszönet annak a 40 valahány embernek aki lejött a "hóviharban"...:)

 

thx to: andone & józan-géza!

patrona Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60216

Csak 9 hónapig(asszem, de van egy maximális idő), utána akár éhen is dögölhet(bár ahogy legutóbb elnéztem, a felhalmozott "tartalékokból" még eléldegenélne a következő választásokig) :-)

Könnyű mindent arra a rohadék pénzre fogni. Igen, hát sajnos az ősközösségen már túllépett az emberiség. De nehogy azt hidd, hogy akkoriban nem az volt a menő Homo sapiens, akinek a legtöbb szines kavicsa, meg pattintot dárdahegye volt...

Előzmény: Useless (60215)
Useless Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60215

És ha Skywalker például munkanélküli lesz? Akkor Te fizeted a munkanélküli segélyét. Elképesztő ez a mindent pénzzel mérni szemlélet.

Előzmény: patrona (60214)
patrona Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60214
Ha valaki megszületik szvsz a szüleinek kerül kurva sok pénzébe... Ezt is nyugodtan kiszámíthatja valaki.
Előzmény: Useless (60212)
SEDI Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60213

Hány dioptriás a szemüveged?

hehe

 

bocs :(

Előzmény: Gruppo Atletico (60208)
Useless Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60212

Ez a riogatás iskolapéldája.

 

Az mennybie kerül az államnak, hogy Te megszülettél? Ezt is is kéne számolni...

Előzmény: Skywalker. (60194)
theborg Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60211
Nov. 27. Airwairbunker: STORNO ....
Giorgio Volli Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60210

* OFF! *

 

Meg tudsz majd csörrenteni egy fél minutára?

Előzmény: MarK (60209)
MarK Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60209

PeCsa éjszaka alatt bátorság volt reggel 8-ig kérdéseket várni... :)

 

Egyébként mondjuk vmi ilyesmit: "Tényleg a Devotional Tour-on volt az utolsó, ahol be volt kapcsolava a szintid?" :)))

Előzmény: Gruppo Atletico (60208)
Gruppo Atletico Creative Commons License 2004.11.20 0 0 60208

Hi!

Ti mit kerdeznetek Mr. Andrew Fletchertol, ha lehetne? Plz, akinek fontos van, irja meg reggel 8-ig!

Kofi!

Basildon Creative Commons License 2004.11.19 0 0 60207
Előzmény: Basildon (60206)
Basildon Creative Commons License 2004.11.19 0 0 60206

 

Bocsi az offért,egy kis reklám,nézzétek,kell a látogatottság:))) igaz nem Depeche Mode.

De a nicknevem és a honlapom címe ismerős lehet ugyebár mindenkinek:)

 

Kizárólag foci rajongóknak,azon belül is "CSAK A KISPEST" drukkereknek!:)))))

 

Üdv:Basildon--- www.basildon.hu

 

 

 

 

glasswalkR Creative Commons License 2004.11.19 0 0 60205
Köszi :)
Előzmény: liquid (60204)
liquid Creative Commons License 2004.11.19 0 0 60204
Igen.
Előzmény: glasswalkR (60203)
glasswalkR Creative Commons License 2004.11.19 0 0 60203
Sziasztok ! Ugye ma este lesz a PeCsában a Mode Klub ?
Előzmény: MarK (60202)
MarK Creative Commons License 2004.11.19 0 0 60202
OK :)
Előzmény: LZed (60201)
LZed Creative Commons License 2004.11.19 0 0 60201

Sky: Küldtem!

 

MarK: ???

 

Majd a setlist-ből kiderül...  :)

 

Előzmény: Skywalker. (60195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!