Keresés

Részletes keresés

pézsé69 Creative Commons License 2014.05.26 0 0 959

  Üdvöletem! Használ itt valaki Polymobil GHK-E804 Retro benzinmotoros kerékpárt?    Ilyet:  

Előzmény: biohazardxx (958)
biohazardxx Creative Commons License 2014.05.25 0 0 958

nagyon állat ez már stabilnak tűnik :)

 

Előzmény: W. Tódor Emánuel (957)
W. Tódor Emánuel Creative Commons License 2014.05.25 0 0 957

Látta már valaki a Z-Tech ZT-35-öt?

 

Egyik webshopban biciklinek adják (0,3kW-tal), de láttam másikban biciklik között árulva "moped"-nek írva 1,1kW-tal. (szemre a bfb-01 4t blokkja lehet ebben is, mondjuk fordulatszám korlátozás nélkül az is lehet 1kW)

1bambi1 Creative Commons License 2014.05.23 0 0 956

Szép napot, sajnos nem találtam én sem üzletben, hibridet használtan sikerült vennem nekem is !  Üzletekben kellene érdeklődni, igaz én sem jártam sikerrel, Miskolcon nem rendelnek, de más városban hátha szerencsével jár!

Előzmény: Rezes L (955)
Rezes L Creative Commons License 2014.05.23 0 0 955

Jonapot!

Szeretnék érdeklödni,hol lehet venni hibrid motoros kerékpárt,szépen megkérném hogy megírná e nekem elöre is köszönöm.

Tisztelettel:László

Előzmény: 1bambi1 (926)
Rezes L Creative Commons License 2014.05.21 0 0 954

Tiszteltt Tamás.

Én foglalkozom 4T-motorokal és a leírásaid szerint javaslatom nézdmeg a lehuzo gyürüket még ha cserélted is mert csak akkor szok fűstőlni mikor a lehuzo gyürük hibásak vagy nem jo méretüek ugyanis mikor felfelé megy a dugatju akkor szivja felfelé az olajatt a blokkbol visszafelé pedig a lehuzo gyürük segitségével minimum kenést hagy a henger falán, valo szinü nálad nem megfelelö a gyürük tapadása a henger falán.

Aszelepszár be állitása pedig ugy müködik hogy vedki a gyergyát és vedle a henger fedelet hogy hozzá férjél a szelepszár beállito csavarokhoz az pedig 8-as anyavan rajtuk,tehát tekerd ovatosan kézel a pedált addig mig mind két szelepszár egyeletesen feljön teljesen, csavarokat állidsd lazán hozzájuk ne legyen feszesen mert akkor gyenge lessz a mocid és nemjo a robbantás.

ha ezeket a példákat követed helyesen kell müködnie,ha kell segitség akkor írj és segitek,van tapasztalatom sokat csináltam eddig még nem volt panasz rám.

Tisztelettel:László

feczkó tamás Creative Commons License 2014.05.17 0 0 953

Áhh ténlek köszi mindent majd még jelentkezem ha lesz valami :)

9

9

 

Előzmény: golyopapa (952)
golyopapa Creative Commons License 2014.05.17 0 0 952

Amennyiben nem rég cseréltetek gyűrűket, akkor nem szabadna neki füstölni. persze ha jol raktátok össze. Bár a szelepszár szimeringeknél is engedhet valamennyi olajat az égéstérbe, akkor is van egy kis füstje. A konpresszió elmehet a szelepeknél is, probáljátok meg kiszedni a szelepeket, lehet alattuk koromlerakodás, ami miatt nem tudnak lezárni.

A szelepeknél javaslom a benzin tesztet, a benzinnek nem szabad átfolyni a szelepek alatt.

A légszűrővel kapcsolatban, nem tudom mikor takarítottad ki, lehetséges, hogy el van koszosodva, vagy pedíg összerakásnál tul sol olajat öntöttél a szivacsra. 

Előzmény: feczkó tamás (951)
feczkó tamás Creative Commons License 2014.05.17 0 0 951

Még volna itt valami nemrég cseréltünk gyűrűt de a motor erőtlen füstöl ha a légszűrő rajta van akkor nem is tart nagyon alapjáratot nem tom de lehet hogy a szelepek koptak volna el és nem tartja a kompreszíót  vagy lehet hogy a szelep hézag nem megfelelő mien szelephézagnak kell lenie ?

Előzmény: feczkó tamás (949)
golyopapa Creative Commons License 2014.05.17 0 0 950
Előzmény: feczkó tamás (949)
feczkó tamás Creative Commons License 2014.05.17 0 0 949

Nagyon szépen köszönöm a segítséget :)

 

Előzmény: golyopapa (948)
golyopapa Creative Commons License 2014.05.17 0 0 948

Szia!

 

A hengerfejben lévő szelepszárra préselt alkatrész a szelepszár szimering. Feladata, hogy megakadályozza az olaj átjutását a szelepvezérléstől az égéstérbe.

Amennyiben a szelepszárak és a himbák nem kapnak olajat, megszorulnának a nagy igénybevétel miatt.

Előzmény: feczkó tamás (947)
feczkó tamás Creative Commons License 2014.05.17 0 0 947

Helló Tamás vagyok! Meg szeretném tudni hogy hol is található ez a szelepszár  szimering. Ami gépünk fröcsköli az olajat a szelephimbára meg a szelepszárra indokolt e és ez mitől? 

Előzmény: biohazardxx (389)
dodoka35 Creative Commons License 2014.05.16 0 0 946

vki segitsen !!!!  már 2 szerelönél voltam vel de nem tudják e kotni nem tudják a sorendet az egész dugot le vágták és nem birunkvele hogy a blokvol ki jövö kábelek hova kell kötni és a cdi röl hova menek a kábele mert minden le van szedve aksira hogy csatlakozik az önindito meg a kábel szineket is ha lehet vagy rajza ha lene valakinek meg kösszöném segitsetek akki tudja a trafora miröl kell kötni meg mindet mogyatok már el kösszy sziasztok

dodoka35 Creative Commons License 2014.05.16 0 0 945

szia sikerült a bekötés tudnál segiteni??? mert nekem semijen csatlakozo nics rajta azt sem tudom mi mihez megy :( meg kösszöném hello

Előzmény: Törölt nick (115)
dodoka35 Creative Commons License 2014.05.16 0 0 944

szia tudnál nekem segiteni?? kábelek bekötésébben??? sajna nics semijen kábel szin rajta csak össze vissza kábelek meg mi a sorend???? a blokbol kijövöleg cdi meg a tirisztort hova kell kötni nem tuom sehogy rá jöni meg kösszönöm kösszy hello

Előzmény: api29 (617)
biohazardxx Creative Commons License 2014.05.15 0 0 943

A kerék az kilett centirozva az jó, a láncon van rugós láncfeszitő az is jó, a blokktartó is fasza....

Előzmény: infernus24 (942)
infernus24 Creative Commons License 2014.05.15 0 0 942
Nem lehet hogy nyolcas van a kerékben vagy laza a lác vagy a blokknak nincs eltörve felül a tartója?
Előzmény: biohazardxx (941)
biohazardxx Creative Commons License 2014.05.14 0 0 941

Szerintem nem is nagyon lesz hozzá ez az átka a kinai vackoknak.... igy marad maszek személyek akik fabrikálnak majd meg ha dugó kell majd bele akkor vadászhatsz hozzá orrba szájba :S

 

Egyszer beszéltük már  a témát hogy a ezeknek a robbanómotoros kerékpároknak sok esetben rángat a hátulja...

 

Ez mi miatt is lehet? Lehet a röpsúly, a lengővilla gagyi egypontos hegesztése, illetve lánckerek ügye?

 

Mióta megcsináltam az enyémet 2 rugósra egy darabig jó volt de most megint előjött :S csavarok feszessége jó mindenhól szal az nem lehet, lánckereket leszedtem potoltam bele a csapágygolyókat igy csak egy minimális kottya van. Nem lehet esetleg hogy a röpsúllyal van a gond? nem tapad meg abba a tányérban  vagy nemtom mi a neve és csúszkálna benne. ahogy gyorsulok ugy rángatni kezd de ha kicsit játszok a gázzal nagyobb sebességnél akkor már nem csinálja. szóval fura nagyon. Ötlet valakinek vagy esetleg valami kép a röpsúlyról hogy mégis milyen lehet e bele más tipusú motorét belerakni vagy ilyesmi....

Előzmény: infernus24 (940)
infernus24 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 940

Megnéztem de úgy sincs hozzá alkatrész.

Előzmény: biohazardxx (939)
biohazardxx Creative Commons License 2014.05.13 0 0 939

én ezt jackson moped néven imserem keress rá. Még a blokkján is  J betű van szal tuti az a neve :D

Előzmény: infernus24 (938)
infernus24 Creative Commons License 2014.05.13 0 0 938

    Ilyenre gondoltam. És ez egyébként szerintem sokkal jobb mint a bfb-01 2t-k. Sokkal stabilabb és gyorsabb is. Nem azért kérdezem az alkatrészt mert kell hozzá csak érdekelne hogyha netán kell majd hozzá akkor tudok e kapni valahol?

Előzmény: biohazardxx (937)
biohazardxx Creative Commons License 2014.05.12 0 0 937
Előzmény: infernus24 (936)
infernus24 Creative Commons License 2014.05.11 0 0 936

Valakinek van köztetek polymobil sportja? Alkatrészt lehet hozzá kapni valahol?

sanya k Creative Commons License 2014.05.07 0 0 935
Sziasztok! Nekem egy bfb 01 4t-m van.
Az lenne a kérdésem, hogy digitális műszerfalat milyen
módon kell bekötni? Leírás nuku egyik csatit rá dugtam
minden faszán működik jelez, csak sebességet, ill km-t nem mutat.
A válaszokat előre is köszönöm.
artur_60 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 934

Köszi :)

Előzmény: infernus24 (933)
infernus24 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 933

Ami az alján van csavar az a leeresztő csavar és a csonkra pedig a túlfolyó cső menne ami kivezeti a túlfolyt benzint a motor alá. A tetején nem tudom mi van én még nem is nagyon figyeltem.

Előzmény: artur_60 (932)
artur_60 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 932

Sziasztok!

BFB 01- 2T karburátorról lenne kérdésem:

 

A karbi alján van egy csonk és mellette egy  csavar oda minek kell csatlakoztatva lennie, és a csavar mire jó, és milyen állásban kell lennie?

A karbi tetején van 2-3 mm átmérőjű pici csonk. ha befogom lefullad  ott is szív levegőt ez normális dolog?

 

infernus24 Creative Commons License 2014.05.03 0 0 931

Engem érdekelne a videó ha tudsz csinálni :)

Előzmény: biohazardxx (929)
Rezes L Creative Commons License 2014.05.02 0 0 930

Sziasztok!Olyan kérdésel-tanácsal fordulok hozzátoh, vettem a Tescoba egy BFB-01 4T robbanomotoros kerékpárt minden papirja megvan az lenne a kérdésem amit a tesco kiadott bélyegzövel elátva az elég e a rendöröknek vagy külön kell még üzembe helyezési is a mocihoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!