Keresés

Részletes keresés

[fidelio] könyvjelző Creative Commons License 2013.04.09 0 0 75696

Végre találtam egy fórumot,ahol jól éreztem magam,sokat tanultam,erre elűzték azok többségét,akik miatt érdemes volt idejárni.

Nesze neked demokrácia és szólásszabadság!

 

Egy értelmes,felnőtt fórumon rá kell bízni a tagokra,hogy egymás közt elintézzék a nézetkülönbségeket.

Hogy lehet olyan hsz-okat és nickeket kimoderálni,amik és akik semmilyen fórumszabályzatba nem ütköztek???!!!

 

 

[fidelio] tricornis Creative Commons License 2013.04.09 0 0 75695

megnyugodtam Brava- egyben eszembe ötlött, hányszor csináltam magamból bohócot, mikor téged tiltottak ki innen. Nem EGY mondatot ért meg a számomra. Sírós De tudom, jedem das seine...

Előzmény: [fidelio] braveheart (75684)
[fidelio] könyvjelző Creative Commons License 2013.04.09 0 0 75694

Erősen valószínűsíthető,hogy a moderátort gyerekkorában magát is elhallgattatták...

Előzmény: [fidelio] parsifal hendrix (75693)
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2013.04.09 0 0 75693

 

 

Bozsik Yvette: "Meg kell szabadulni az elfojtásoktól"

Bozsik Yvette (fotó: Horváth Judit)

Egész életemben fogékony és nyitott voltam a különböző társadalmi problémák bemutatására a fórumjaimban.

A mostani fórumomnak  is sok  tabutéma a kiindulópontja, a családon, az országon, a művészeti életen  belüli erőszak, amely sokkal több embert érint, mint gondoljuk. Magyarországon minden ötödik órában történik egy olyan lopás, csalás, hazudozás ,bántalmazás, amely bíróság elé kerül, de ennél sokkal több a valós történés. Nemcsak a testi erőszakról van szó, hanem a lelki agresszió különböző formáiról, a gyerekek , a festők, a művésznők , a nyugdíjasok , az rovosok, a diákok bántalmazásáról, vagy arról, amikor az egyik politikus lopja az országot, éhezteti a gyerekeket, elűzi a fiatalokat , a másik pedig ezt tudja és elnézi.

- Mi a célja a Zene és közélet fórumnak?

- Különböző szemszögből járjuk körül a témát, szeretnénk megmutatni a bántalmazót, a bántalmazottat, a tolvajt és a meglopottat, a hazudozót és a becsapottat,  a csontsovány gyermekeket és az erőtől kicsattanó offshore-os politikusokat.  Valós történeteken alapul a fórum. Szalonképes mondatokkal  nagyon nehéz ezt bemutatni, és nem is biztos, hogy ez lenne a megfelelő mód. Nem csupán  a politikai-gazdasági ámokfutást , hanem a körülötte lévő légkört: a félelmet, undort, gyűlöletet, megvetést, kárömet ,lenézést, a fájdalmat, a gyanakvást, a szexualitást, a szeretet hiányát próbáljuk megmutatni.

Mennyire táplálkoztok személyes élményekből?

- Vannak sajnos személyes élményeink , amelyek előtörnek belőlelünk ami fontos, mert hogyha mi nem vagyunk őszinték, akkor nem tudunk  hiteles fórumot csinálni

 

 

 

                                                            Hol van az a moderátor?

 

 

Macskák 30 - Madách Színház (forrás: facebook/Madách Színház)

[fidelio] norsi6616 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 75692

Sziasztok! Április 11.-én, csütörtökön költészet napi verses hárfaestemre szeretettel várok mindenkit. Az esten XX. századi magyar költők versei, valamint XX. sz-i hárfadarabok, népdal és gyerekdal feldolgozások hangoznak el. Este 7, Bakelit Multi Arrt Center. Jó szórakozást mindenkinek!

www.orsiproduct.com

www.bakelitstudio.hu

[fidelio] Zsölény Creative Commons License 2013.04.09 0 0 75691

"eléége" - indulok is az ágyamba. :o

Előzmény: [fidelio] Zsölény (75690)
[fidelio] Zsölény Creative Commons License 2013.04.09 0 0 75690

Kedves Braveheart, ahhoz nem vagyok eléége devoted democrat, hogy felháborodjak egy moderáláscunamitól, de azt rossz előjelnek érzem a Fórum jövőjére, ha egyesek nyomtalanul eltűnhetnek a süppesztőbe - engedelmeddel Niemöllerre ezúttal nem hivatkoznék, unalmassá vált.

Előzmény: [fidelio] braveheart (75684)
[fidelio] braveheart Creative Commons License 2013.04.08 0 0 75689

Igen, igazad van, Zsölény!  Igazságtalan voltam, mert akár bicajozhatott is volna gyerekkorában a sunyi szemű, kitömött döglött hörcsög helyett. Mentségemre szóljon, hogy sportosnak képzeltem, mivel azt írta magáról korábban. Na de mindegy, az hogy valaki magas, sportos és jó a fociban is és még a döglött állat is 'bejön' nála, úgy látszik ez csak Roald Dahlnál működött így együtt! Király

Előzmény: [fidelio] Zsölény (75686)
[fidelio] Zsölény Creative Commons License 2013.04.08 0 0 75688

Ez nagyon szép volt!

Előzmény: [fidelio] braveheart (75685)
[fidelio] Zsölény Creative Commons License 2013.04.08 0 0 75687

igazságtalan :o

Előzmény: [fidelio] Zsölény (75686)
[fidelio] Zsölény Creative Commons License 2013.04.08 0 0 75686

Ne légy gazságtalan, nem mindenkinek lételeme a foci, nekem se'. Én pl. leginkább bicajoztam kiskoromban a budai dombságban. Meg úsztam. Megúsztam.

Előzmény: [fidelio] braveheart (75682)
[fidelio] braveheart Creative Commons License 2013.04.08 0 0 75685

Valóban nagy harcos volt és most azt is megtudtuk - aki nem tudta -, hogy 'joga' volt itt lenni ezen a 'zenei' fórumon, még akkor is, ha egyik fórumtársunk állandó tőle való elhatárolódásra szólított is fel mindenkit, mert nem bírta a szókimondó stílusát.

 

Kántorért szóljon most ez a dal és a filmrészlet, ami nem véletlenül jutott eszembe vele kapcsolatban:

https://www.youtube.com/watch?v=0-_ia-ib7KU

Előzmény: [fidelio] Zsölény (75647)
[fidelio] braveheart Creative Commons License 2013.04.08 0 0 75684

Bizony igazad van, van élet a Fidelio után is Carlo!  Viszont (félig) megnyugtatásodra jelentkeztem be, hogy nem törölték a nickem, hanem én húztam el innen önként, mert bizony van élet a Fidelio után is és már én is máshol fórumozgatok. Azt utcsó csepp az volt, hogy mindegy hozzám szóló beírását is törölték, amit szerencsére még időben olvastam. Így bizton állíthatom, hogy semmi törlésre való nem volt benne, aki meg nem olvasta, az is tudhatja már, hogy mindegy soha semmi olyanat nem írt senkinek, amit moderálni kellett volna! Persze nemcsak őt, Zsölényt, téged, Steffet, kisapit, stb. mind 'moderálták', gondolom tesómat csak azért nem, mert ő már laza rendszerességgel sem látogat ide, így nekem se maradt sok okom, hogy itt töltsem az időm, ide irogassak, amiket törölnek, illetve azokat is törlik, akiket még egyáltalán elolvastam. No meg őszintén bevallom, hogy a szexi fehérneműimet sem a Fidelióról kívánom beszerezni, de azokat amúgy sem a kínai árusnál veszem. Kacsintás

Előzmény: [fidelio] tricornis (75677)
[fidelio] braveheart Creative Commons License 2013.04.08 0 0 75683

'Egyáltalán nem hiányzik a mentális nyomoruk politikai kivetülése, mint ahogy mást sem érdekel az, hogy én a régizenei témákban mit írogatok. Lehet, hogy önző, de ez nekem szuper jó' - Cleo, remélem te viszont szuper toleránsnak képzeled magad amúgy különben. Amúgy meg ez egy nyílt fórum és ha megnézed a hozzászólások számát, akkor itt több van, mint az összes többiben együttvéve.

Amúgy nem csak téged szórakoztat az amit írsz, hanem másokat is hidd el. Nem hiábavaló betűleves, amiket irogatsz, néha beleolvastam. Engem például nagyon szórakoztatottt, ahogy vörösbegy próbálta életben tartani a topikjaid, de rajta kívül a kutyát sem érdekelte a problémád. Pedig roppant szórakoztató, ahogy  olyan témában okoskodik, amihez valójában nem is ért, viszont egyfolytában téged fényez, de a hab a tortán mégis az, ahogy te ezt lefitymállod és csak magad öntömjénezed! Király Viszont jó tudni, hogy legalább ez neked szuper jó! Nevetés

Előzmény: [fidelio] cleofide (75678)
[fidelio] braveheart Creative Commons License 2013.04.08 0 0 75682

'Sunyi üvegszemei és vésőfogai voltak, sokat játszottam vele.' - Valahogy nem lep meg, de sok mindent megmagyaráz, hogy gyerekkorodban kitömött sunyi üvegszemű hörcsöggel játszadoztál inkább 'sokat' és nem a bőrlasztit rúgdostad a poros grundon a többi sráccal együtt.

Előzmény: [fidelio] cleofide (75656)
[fidelio] cleofide Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75681
Előzmény: [fidelio] kisapi (75680)
[fidelio] kisapi Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75680

Dejszen nem akartam bántó lenni!Zavarban van

Mea culpa, ha félreértettél. /"kegyem" sz-i száma egyessel kezdődik, s úgy gondolom, már nem élek a változtatás lehetőségével/

Előzmény: [fidelio] cleofide (75674)
[fidelio] kisapi Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75679

Hmm! Pincepörkölt egyszarvú lapockából, belefőtt krumplival, ubisali, soproni kékfrankos...

Sopron, Gyógygödör a Tűztorony tövében!

Isten hozott reinkarnációdban.

Ne aggódj, ha mindenkit elhallgattatnak, a kövek fognak megszólalni.

Előzmény: [fidelio] tricornis (75677)
[fidelio] cleofide Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75678

Nyilván az probléma ha valaki politizálni jár ide. Bevallom nekem is eldurrant néha az agyam összeszámolva 5 szélsőjobboldali és 5 szélsőbaloldali nick iszapbirkózásától. 

Egyáltalán nem hiányzik a mentális nyomoruk politikai kivetülése, mint ahogy mást sem érdekel az, hogy én a régizenei témákban mit írogatok. Lehet, hogy önző, de ez nekem szuper jó. Ha nem lenne kínai fehérnemű és néhány irracionális kitiltás (unicornis) nem következett volna be, akkor semmi gondom nem lenne. Engem egyes egyedül az előadás, felvétel és lemez halászat érdekel külföldi fórumokon is, itt a felszedett infót hintem, mivel 20 éve én is erre szomjúhoztam.

[fidelio] tricornis Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75677

lassan meg lehet szokni, van élet a fidelio után is-bár a barátaimat velem együtt szó nélkül kiradírozzák. Azért néha hiányoztok....Sírós Mire a karcer lejár egyszer, már valószínűleg nem fog érdekelni a dolog. Addig is viruljon száz gatyatopic...!

Előzmény: [fidelio] parsifal hendrix (75676)
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75676

valóban Te valál, aki valál?

VigyorZavarban van -örömkönnyek)

Előzmény: [fidelio] tricornis (75663)
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75675

Emerzolit elnyelte a Rammstein örvény

"Hogy mit hallgatok?

2012.10.30 emerzoli

-
-
-
 

Reggel rockot: Rammstein (Volkerball Live)."

-amire varázstechnikával most +++ adtam.)

 

http://www.youtube.com/watch?v=WNcQ5VE1vWI

mindenkigyűjjenekelőőőőőőőőőőőőőőő!!!!!!!)j

 

 

de uni, braevi és a többiek eltünése több mint aggasztó. HIBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: [fidelio] Judit (75671)
[fidelio] cleofide Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75674

Jaj kedves kisapi, mikor voltam én kegyedhez undok? 

Negáljon, ne bosszankodjék!

[fidelio] Zsölény Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75673

Zsoldos Péter csodálatos ember volt, nagyon jóban voltunk.

Előzmény: [fidelio] tricornis (75664)
[fidelio] Zsölény Creative Commons License 2013.04.06 0 0 75672

MICSODA? Unicornis törölve?

[fidelio] Judit Creative Commons License 2013.04.05 0 0 75671

Emerzoli szerintem nem azért tűnt el, legalábbis nem közvetlenül.

Előzmény: [fidelio] tricornis (75663)
[fidelio] kisapi Creative Commons License 2013.04.05 0 0 75670

Így van! Én például a 75733-ban is zenei kapcsolódást vélek fölfedezni. Amennyiben az ominózus lapátfej fémtiszta, a billentés - na jó, csapás - presto ma non pesante, átlagos lapátméretet feltételezve, egyvonalas bé körül szólal meg. Kis vibratot is el tudok képzelni a nyél ügyes mozgatásával.

Előzmény: [fidelio] cleofide (75669)
[fidelio] cleofide Creative Commons License 2013.04.05 0 0 75669

Most mi a gond? Ezzel a szisztémával csak az nem tud mit kezdeni, aki nem elég higgadt. A Fidelio mint rendszer elképesztően sok sebből vérzik. Formai, technikai problémák, a tárgyi tudás és képességek hiányosságai olyan mérvűek, hogy ha valaki frusztrált, akkor mutasson rá erre és hagyjon fel a zenével semmilyen kapcsolatban nem lévő hozzászólásokkal. 

[fidelio] könyvjelző Creative Commons License 2013.04.05 0 0 75668

Braveheart mellett Téged hiányoltalak még.

Kisapi még elő-előfordul,legutóbb 14:22-kor itt,alant.

 

A többihez nem is tudom,mit mondjak?...

 

FELHÁBORÍTÓ!

 

Ez egy (ritka) normális fórum,ahol csupa normális tag van,azt is szét kell barmolnia a moderációnak! 

Grat!

Előzmény: [fidelio] tricornis (75663)
[fidelio] tricornis Creative Commons License 2013.04.05 0 0 75667

nb- ahogyan a székely mondja: A MEDVE IGYON RÁTOK VIZET!    Üvöltés

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!