Keresés

Részletes keresés

Szexofon Creative Commons License 2008.03.21 0 0 238

köszi :-)

 

nos az én párom nem az a subtípus, itt a különbség.

Sőt !

szereti keményen megragadni a nyerget lovaglás közben  ;-)

Előzmény: hegyilány (235)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.21 0 0 237
Ajajj... ezt már mindenki többször megkérdezte tőle :-))) és senki sem kapott választ. Te sem fogsz. Különben is, látod, elment... vagy legalábbis aszongya :-D
Előzmény: Dagiiron (234)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.21 0 0 236
TELJES menetnek nem. Sem elsőnek, sem középsőnek, sem utolsónak :-))).
Előzmény: varazsmogyoro (232)


hegyilány Creative Commons License 2008.03.21 0 0 235

Hát megpróbálhatom... engem is határozottan taszít két egymással szerelmeskedő férfi látványa, a nők nem izgatnak különösképpen, de nem is taszítanak. Nem tudom miért van ez így.

 

Én szeretem azt, ha megmondják szexben mikor mit csináljak. Ezt ne úgy értsd, hogy magamtól nem teszek semmit, sőt :-))), amikor olyanom van, akkor szegény párom csak remeg és sóhajtozik :-D... de a a subságom része az is, hogy megmondja, mikor mit akar ő. Ő amúgy ha elkezdi is, egy idő után úgyis a kezembe (számba) adja.

 

Nem tudom, lehet hogy a párodban is van picike sub hajlam, ami abban nyilvánul meg, hogy befejezi neked amit elkezdtél. Vagy egyszerűen kényeztet, mert szeret, mert megérdemled :-))) . Egyébként egy akármilyen férfi maszturbálása engem egyáltalán nem izgat fel, de ha a párom csinálja, akkor az nagyon izgi, és mint mondtam, kezembe veszem a dolgokat :-D, valahogy ösztönösen... ezt sem tudom megmagyarázni.

Előzmény: Szexofon (230)
Dagiiron Creative Commons License 2008.03.20 0 0 234
Ne haragudj, de furdalja az oldalam a kiváncsiság? Honnét tudod, hogy nincs igényed a szexre, ha nem is próbáltad még?
Előzmény: Törölt nick (233)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 233
Tzuio 2!
Nehogy már helyesírásból ítélj, nem fogok ezért direkt helytelenül írni, hanem úgy írok ahogy tudok és ahogy szeretnék. Már ezt is mondtam korábban, hogy semmiféle figyelemfelhívás nem célom, nem tehetek arról, hogy ezt egyesek annak veszik. Én csupán leírtam magmaról ezt-azt ami a témához tartozott, tartozik és kíváncsi voltam, hogy ki mit ír rá. De azért arról nem volt szó, hogy a végtelenségig kell reagálni, pláne macerálni és segítséged adni nem, mert nem kértem! (Uh, a nyalásoktól hányingerem lesz, már attól is ha olvasom.) Te, meg senki ne próbáljon itt engem nevelni, nem kértem segítséget és nem vagytok a családom! Köszi de jó úton vagyok, ez az én döntésem és ilyen vagyok, már mindent 100-szor elmondtam, nem fogom többször, vissza lehet olvasni! Ma már úgyis elmegyek innen, mert csak nem bírtok leszállni rólam mikor már mindent elmondtam, nem ezért írtam, jöttem ide! Aki meg nem eszik húst, vagy nem iszik alkholos, szénsavas italokat az sem különc, hanem más életmódú.

Don Quijote!
Mindent el szoktam olvasni figyelmesen. Hiába írtad hegyilánynak, ez publikus fórum, tehát szinte mindenkinek szól és jogomban áll hozzászólni. Ha ez neked fáj, sajnálom. Nem vagyok különc, hanem más és sajátos! Egyáltalán nem vagyok csitri, mert egyesek szerint úgy írok, nem írok úgy, így tudok. És tudod azonos, hasonló koroszályokon belül is lehetnek eltérések. Hát ja, reagálnak. De szinte állandóan, meg tovább nyaggatnak amikor már minden ki lett tárgyalva. Jó, ők érezzék magukat úgy jól, örülök neki, én meg úgy érzem jól magam ahogy én. Tudom, hogy az önismerés, meg a magamba nézés 2 külön dolog, de mindegyiket alaposan végigjártam, köszi. Nem vagyok különc, hanem más! Nem mindig az egyforma tömeget kell követni. Hát ja, tudom jól, hogy nincs 100%-os védelem, erről beszéltem már mióta, plusz ott van a többi leírt okom. És mint mondtam én is az utcás, autós példával, hogy kimenni, közlekedni, élni muszáj a túlélésért, míg a szexet, családot nem és itt van a fő különbség!

Hegyilány!
De figyelmesen olvasok. Hiába telik jól ettől függetlenül az életed miközben azon töröd magad hiába, hogy változzak meg. Akkor már rég nem törődnél velem. Nehogy azt hidd, hogyha hormon, vagy védelmező tablettákat szednék, akkor máris szexelnék. A nagy fenéket. Azért mert azt mondom, hogyha valaki jóban akar lenni velem és fogadja azt el, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy én vagyok a tökéletes, a legjobb. De ezzel mindenki így van, hogy őt fogadják el! A te párod is úgy fogad el téged ahogy vagy és fordítva, plusz másoknál is. Nálam ez így a barátságnál van, lesz így. Az ismerőseim nem kénytelenek elfogadni, hanem tényleg elfogadnak és attól, hogy családjuk van, még élek és nem szarnak le. Ez viszont valóban piszkálás, mert más vagyok, hogy gondoljam át újra, változzak meg, mert így senki nem fog szeretni és törődni velem. Erre nincs garancia, nagyon sokfélék vagyunk, még akkor is, ha bizonyos dolgokban a többség hasonlóan cselekszik. Már rengetegszer mondtam, hogy nem kell se több, se jobb, mert nekem így pont jó, nincs a többire igényem stb.! És köszömöm jól vagyok. Ha így jó nekem (nem hiszem, hanem tudom), akkor nem vagyok mazoista, hisz nem kínzom magam, nem szenvedek és nincs mit elfojtanom. A szűz vagyok eszmecserét meg felejtsd el, mert baromira nem érdekel és nincs rá szükségem. Ennyi. Én leléptem innen, mert már elmondtam mindent, sok vélemény, meg egyebek érkeztek (nem gyávaság, meg menekülés, különben már sokkal hamarabb elmentem volna), sziasztok és további jó dumcsizást!

Varazsmogyoro!
Utálom ha nézik ahogy amit csinálok, tehát nem élvezném egyáltalán. Én örülök, ha más szexel, elélvez a másikkal bárhogy is van, de nekem egyszerűen nincs rá igényem (és még ott van a többi, vissza lehet olvasni).
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 232

na és középső menetnek?

 

:-)

Előzmény: hegyilány (220)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.20 0 0 231
na látod, én tényleg nem ő vagyok :-)
Előzmény: hegyilány (229)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.20 0 0 230

egyébként lehet, hogy te vagy az én emberem, mivel eddig eléggé hasonlítasz a páromra, hátha tudsz magyarázatot adni:

 

Azt láttad, hogy vonakodva, meg beavatkozást elvérva hajlandó előttem masztizni.

Viszont magától nem igazán kiváncsi a fordított helyzetre, amikor én csinálom.

 

Azt mondta számára ez nem izgató ha nem kapcsolódhat be. A férfi akkor tegyen ilyet, ha nincs a közelében lány, ő biza nem nézi tétlenül :-)

 

és adott egy párhuzamot is:

 

számára izgató, esztétikus ha két nő egymással szerelmeskedik, de ugyanez két pasival nem érdekes.

 

nos ?

Előzmény: hegyilány (227)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 229
Neki nem :-))) nem vagyunk egyformák. Ez is varietas, ami delectat. Magyarán: biológiai sokféleség :-D
Előzmény: Szexofon (228)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.20 0 0 228

mert - nekem legalábbis - izgató, ha csak néz.

 

varietas delectat

Előzmény: hegyilány (227)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 227

:-D

 

olyan finom... és olyan forró... és ott lüktet a kezemben számban - hogy engedném elveszni csak úgy?!

Előzmény: Szexofon (226)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.20 0 0 226

te dög ! :-)

 

hát sosem engedted meg neki, hogy legalább egyszer végigcsinálja ?!

 

:-)

Előzmény: hegyilány (225)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 225

Igen, de én sem bírom sokáig nézni (ide egy pirulós kép kéne) és beavatkozom 

:-))) ...

Előzmény: Szexofon (224)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.20 0 0 224

na és viceversa ?

te kérted őt, hogy csinálja előtted ?

Előzmény: hegyilány (222)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.20 0 0 223

jó hát egyéb fixe mindenkinek akad egy pár db :-)

 

de az én életemben a mostani csajom volt az első akit meg(mertem)kérni.

Utólagos bevallása szerint  - pedig igen bevállalós csaj - nagyon zavarban volt, de megcsinálta előttem.

 

Én viszont a mai napig vetítem azokat a képeket.

Előzmény: hegyilány (222)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 222

OFF

Még kiderül, hogy Ő vagy :-)))))) amit mondjuk, kétlek.

ON

 

Nálunk Ő sem igényli, egyébként nézhetné, de sosem bírja sokáig :-)) . Tehát ha akarnánk sem jutnánk el végig, első menetnek sem. De nem is akarjuk. Nekünk egyéb fixünk van :-))) ...

Előzmény: Szexofon (221)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.20 0 0 221

na pont ugyanez van nálunk is !!!

 

hiába kérem, kérlelem, könyörgök, hogy időnként, legalább egyszer, csak most... stb masztizzon már előttem, ez a legritkább esteben sikerül végig. Pedig mondtam már ezerszer, hogy nekem nézni őt nagy gyönyörűséget okoz, de alig jön össze :-(

Ennek két oka van:

 

1. Ő is azt mondja amit te, hogy csinálja ha közbeavatkozom

2. Nem bírom ki hogy közbe ne avatkozzak

:-)

Előzmény: hegyilány (216)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 220
Egyszer már mondtam, hogy technikailag része most is a szeretkezéseknek :-))) Amúgy teljes első menetnek sem szeretem. Ő sem... :-)
Előzmény: varazsmogyoro (219)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 219

az örömszerzést azért én ennél komplexebbnek gondolom

 

a vizuális öröm is öröm

 

főleg ha utána más is jön :-)

Előzmény: hegyilány (218)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 218

Annyira akkor sem... jobban szeretem, ha más okoz nekem örömöt, és én másnak. Közben.

Előzmény: varazsmogyoro (217)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 217
de ha csak az első menet pl akkor oké? :-)
Előzmény: hegyilány (216)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 216
Hát ha beleavatkozik, akkor igen. De ha csak nézeget (erre is volt példa, amikor eccer nagyonrég nemtúlpotens partnerem volt rövid időre), akkor nem...
Előzmény: varazsmogyoro (215)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 215

ha más előtt simogatod magad az már együtt van

 

vagy nem? :-)

Előzmény: hegyilány (214)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 214

Mondtam, hogy ebben a témában nem vagyok megfelelő alany :-))) ... én mással szeretek szexelni/szeretkezni.

 

Nekem nem jobb attól se :-)

Előzmény: varazsmogyoro (213)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 213
és attól jobb ha néznek közben?
Előzmény: hegyilány (212)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 212
Igen, de nem lett jobb. Csak neki :-))) ... és ez régebb volt
Előzmény: varazsmogyoro (211)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 211

ne gonoszkodj :-)

 

maradjunk a témánál: fotóztak már maszturbálás közben? és attól jobb volt ha igen?

Előzmény: hegyilány (210)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.20 0 0 210

Pedig mehetnél fotózni :-))))

Előzmény: varazsmogyoro (209)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 209

most éppen nincs :-)

 

de nem akarom ám egyiküket se cikizni még ha nem is értem teljesen mit miért csinálnak

 

vagy inkább nem csinálnak

Előzmény: hegyilány (208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!