Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 14637
azért megéri néha a kéket böngészni picit,feltett valaki egy részt az Atilla rockoperából,Feke ott még csak 21 éves,nagyon jól énekli.Köszi innen:)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 14636
Off lesz,de azért mégis csak van vmi összefüggés.ma olvastam Oláh Ibolya anyagilag,pszichésen totál padlóra került.mennyire nem készítik fel a fiatalokat a siker feldolgozására,megtartására,hogyan kezeljék a vagyonkájukat,a lelküket.Ibolya nekem annyira nem volt kedvencem,de az biztos,hogy nagyszerű hangú lány.Az vesse rá az első követ,aki kritizálja stílusa miatt-honnan jött_(!Ez igazolja ezt a mostani nagy,pénzközpontú világot.Jól lehúzni róla sok bőrt,aztán ha már nincs benne arrébb hajítani.vannak új sztárjelöltek,most ők következnek.Iszonyú.Persze,ő is tett érte elé g sokat,hogy ez legyen.Itt vannak a Társulatosok is,nem akarok vészmadár lenni,de talán itt Feke aki még fent fog maradni,a többiek meg majd eldalolásznak itt-ott.Ezért nem elég a tehetség csak.kell szerencse,jó külső,jó meneger,megtanulni kezelni a sikert,és folyamatosan tanulni,mert azért valami észnek is kell lennie ha már művészek vagyunk.Persze ne legyen igazam,de ők talán csak így együtt eladhatók,külön,külön nem igazán.Ja Tóth Attila nyomul a Griffel,de... na jó nem mondok véleményt.Vadkerti Imrén meg csak saját magán múlik tud e élni a lehetőségeivel,hiszen....és itt sem írok véleményt,gondolom a rajongói is tudják mire gondolok.

sommar Creative Commons License 2009.03.22 0 0 14635
sommar Creative Commons License 2009.03.22 0 0 14634

a linket ismétlem, az előbb valami nem volt jó....

 

Vadkerti Imi közelgő bemutatójáról

sommar Creative Commons License 2009.03.22 0 0 14633

Tényleg nem sok téma volt itt mostanában, ahogy visszaolvasok.

Abban teljesen igazad van, hogy egyáltalán nincs szó semmiféle szétverésről, kár az ilyen rosszindulatú megjegyzésért. Vita volt a kéken is bőven, és akkor még finoman fogalmazok, de nem is akarok erről mondani semmit, mindenki elolvashatja, ha akarja.

De hogy ki hova való??hát...mondjuk én se érzem magamat odavalónak, mégis sokszor megjelenek ott, de annak is megvan az oka.

Végülis mindegyik nyilvános fórum.

 

Azért érdekes pszichológiája van ezeknek a fórumoknak. Mint korunk "terméke", sok éves múltra nem tekinthet vissza. Megfigyeltem és mint résztvevője meg is tapasztaltam, hogy ezeken is "leképződnek" azok az emberi tulajdonságok, magatartások, egyéb jellemzők, amik "nagyban" is megvannak, pedig nem is látjuk egymást. Nem akarok hosszasan elmélkedni, csak most ez itt kikivánkozott belőlem. Furcsa jelenségnek tartom, amilyen irányba tartanak vagy vannak  bizonyos értékek, vagy normák...., ehhez kapcsolóan olvastam egy cikket a Veszprémi Naplóban, egy régi (több mint 160 éves) kinyilatkoztatás a demokráciáról.(majd belinkelem, ha nem baj)  

 

Na ennek sem volt sok köze a Társulathoz, ezért idehozok egy kis infot:

 

Vadkerti Imi közelgő bemutatójáról
Előzmény: TLies (14631)
Nizar Tayib Creative Commons License 2009.03.21 0 0 14632
Segg-ítcség!

Há má ne csesszé má ki velem!

Há má megfordút a zereimbe a véráram!
Előzmény: közt-es állapot (14628)
TLies Creative Commons License 2009.03.18 0 0 14631

Hát igen - Ancsa barátnőnk megint bemutatkozott - pedig nyugodtan maradhatott volna a vajazóson - az a neki való hely:o)

Nem tudom, hogy ki-hol-mit vert itt szét... mert szerintem korántsem volt itt erről szó.

Csupán itt nem használatosak, a jó reggelt, jó éjszakát és egyéb semmit mondó frázisok - s ez neki biztosan nagyon hiányzik... elfogadom, de azért bírálni nem kellene ezen a fórumon senkit sem kedves Ancsa/Renáta!!!!

 

Előzmény: Törölt nick (14629)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.17 0 0 14630
Ott a kék,még mindig nem értem miért játszod itt a nagy igazságkimondó szerepet,ha itt csak fikázás megy!Bezzeg nálatok aztán pörögnek a topikok!Micsoda témák!Nem veszed észre,hogy azért nem téma most a Társulat,mert nem történik semmi?A kéken sem!De ott is van min sz.rt fűrészelni,látom.Itt is megtehetjük,csak azért,hogy történjen valami.
Előzmény: Renáta_ (14627)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.17 0 0 14629
T-Lies igazad van,csak azért,hogy valamiről írjunk,nem kell itt ütögetni a billentyűket.Nincs téma,ezért nem írunk.Ne haragudj Renáta-Ancsa,de nekem speciál a te kioktató stílusod nem hiányzott ide. Rosszul is lennél ha valamit nem böffenthetnél mindig ide.
Előzmény: Renáta_ (14627)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.03.16 0 0 14628
azt hiszem, abban 1etérthetünk, hogy nem ő a mi Gizella-termetünk
Előzmény: Renáta_ (14627)
Renáta_ Creative Commons License 2009.03.16 0 0 14627
Nem a témahiány miatt nem jövünk sokan, hanem mert sikerült szétvernetek a topikot a folytonos fikázással. Hát ennyit erről.
TLies Creative Commons License 2009.03.16 0 0 14626

kedves Diara!

Sajnos igazad van, a mi fórumunk kissé leült - de szerintem nem azért, mert nem lenne miről témázgatni, mert azért az mindig akad, csupán az itt fórumozgató emberek számára van élet a társulaton kívül is! S hogy egészen őszinték legyünk, valahogy ők sem nagyon kényeztetnek bennünket. A lemezek váratnak magukra, a fellépések sem kavarnak már akkora nagy port. Szépen leül minden, de ennek ellenére a dolgok művészi értéke nem nagyon változik - mert az stabil alapokon áll - a társulatosok képzik magukat. Bár igaz, hogy ők is elmehetnének celebeskedni - mivel az manapság nagyon nagy divat - de szerencsére mindez nem fog bekövetkezni - azért kell a zenében az érték is :o) Szóval várunk és remélünk - egy-egy jókor megjelenő - jó lemez - sokat lendíthet majd a dolgokon.

Előzmény: Törölt nick (14624)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 14625
Még egy fura dolog:a moderátorról 49-en szavaztak,míg a kedvenc Táltosnő,Torda,illetve Asztrikról 33,25,26 fórumozó szavazott,úgy látszik ott is már inkább az egymás közötti vita ad okot a megmozdulásra,mint szegény társulatosok.Itt meg már téma sincs,annyira leült a dolog.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 14624
A mi kis index fórumunk semmi a kékhez képest.Hihetetlen,mint ha emberek apácazárdában élnének:)Jajj,egy középső ujj bemutatás "szmájli"hatalmas bűn!Jajj annak aki ilyet tesz.Vicces!
közt-es állapot Creative Commons License 2009.03.10 0 0 14623

ez meglep. :-/

de hagyjuk a múltat...

 

Sopronból jelentik rokonaim, h látták az IaK-t, és Flóra hatalmas tapsot kapott :-)

Előzmény: foranka (14622)
foranka Creative Commons License 2009.03.09 0 0 14622
Köszi a figyelmességet! Igazán rendes volt tőled, ami engem egyáltalán nem lepett meg;)
Előzmény: Törölt nick (14618)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.03.08 0 0 14621

hmmm :-)

kellemes meglepetés! köszönöm én is!

Előzmény: Törölt nick (14618)
Aragóza Creative Commons License 2009.03.08 0 0 14620
Köszi a figyelmességed! :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.08 0 0 14619
Köszönöm szépen,figyelmes vagy:)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.08 0 0 14618
Minden hölgy fórumozónak boldog nőnapot kívánok!
Diababa91 Creative Commons License 2009.03.07 0 0 14617
Szívesen:) Van még egy amit találtam Pali kapcsán. Remélem nem baj hogy berakom:)

SingSingSing - válogatás a musical-ek világából
2009. március 23. 19:00 - Veszprémi Petőfi Színház
2009. április 6. 19:00 - Veszprémi Petőfi Színház
2009. április 30. 19:00 - Veszprémi Petőfi Színház
Fellépők:
Buch Tibor, Feke Pál, Fürdi Nikolett, Halas Adelaida, Keller János, Kőrösi Csaba.
Módri Györgyi, Szeles József, Vastag Csaba.

Jegyvásárlás:
http://musicalinfo.jegy.hu/search.php?s_name=Singsing
Előzmény: Törölt nick (14616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.06 0 0 14616

Köszönjük szépen az infokat!

 

Előzmény: Diababa91 (14615)
Diababa91 Creative Commons License 2009.03.06 0 0 14615
Sok izgalmas linkem van ide:)
1. A Szegedi Szabadtéri Játékok 2009-es szereposztása!
<a href="http://musicalinfo.hu/index.php?cikk=626" target="_blank">http://musicalinfo.hu/index.php?cikk=626</a>

2. Jegyek
2009. augusztus 1. Jegyek:
<a href="http://musicalinfo.jegy.hu/auditwiev.php?eid=108668&aid=231&vid=78" target="_blank">2009. augusztus 1-re</a>

2009. Július 31. Péntek, 21:00
<a href="http://musicalinfo.jegy.hu/auditwiev.php?eid=108670&aid=231&vid=78" target="_blank">jegyvásárlós link 2</a>

Társulat2
Mikor indul a Társulat2 az MTV-n?
<a href="http://musicalfan.hu/index.php?hir=203" target="_blank">http://musicalfan.hu/index.php?hir=203</a>
<a href="http://musicalinfo.hu/index.php?cikk=438" target="_blank">http://musicalinfo.hu/index.php?cikk=438</a>
közt-es állapot Creative Commons License 2009.03.05 0 0 14614

figyi, amúgy udvarhölgynek nagyon jó :-)

Előzmény: Törölt nick (14612)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 14613
Mea culpa!!!Nem Gizella,Sarolt:):)Bocsánat!
Előzmény: Törölt nick (14612)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 14612
Így van,azért írtam,hogy mellett.Hát nekem inkább  Éva Gizella,mint táltosasszony.Neki is lett volna baja a mozgással,szerintem,viszont az őrült,agresszív,maszkulin anyát jól meg tudta volna jeleníteni.
Előzmény: közt-es állapot (14611)
közt-es állapot Creative Commons License 2009.03.05 0 0 14611

Kelemen Évit én is sajnálom, szeretném hallani még a hangját. de az az igazság, hogy Éder mellett esélye sem volt. mert ha vki a klasszikus értelemben: "művésznő", akkor az Enikő. le a kalappal, bármit csinál!

Sámánasszonynak jó lett volna...

Előzmény: Törölt nick (14610)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 14610

Azért minden nézőpont kérdése."testvér"fórumonkon is megy ám egymás kioktatása,ha nem egyeznek az ízlések.És mennyire kijön,hogy csak az a szimpi,jófej,jó hangú előadó aki kedves a fórumozókkal,aki közvetlen.Ha nem ilyen,rörtön kiesik a körből.Néztem egy fotót középen van Simon Bogi oldalán Flóra Andi.Mind a két lány gyönyörű,de mégis Boglárnak van fenséges tartása,de valaki szerint Ő a mesterkélt.Nem.Ő a színésznő.Meg egy okos nő,nem utolsó sorban.

Meg elgondolkodtató a testalkatról menő vita,amelyben igazat adok annak aki azt mondja,aki ilyen jellegű produkcióban érvényesülni akar,igen is nem lehet duci.A hang nem elég.Ide.Sajnos így járt egyik kedvencem Kelemen Éva is,bár Éder Enikő mellett Ő is kaphatott volna szerepet.Említette valaki Maria Callast.Viszont a mostani operaénekesnők  csodásan karcsúak.Erről is beszélt egyik nap Alföldi is,aki most Amerikában operát fog rendezni.

 

Előzmény: TLies (14604)
TLies Creative Commons License 2009.03.03 0 0 14609

Kedves Vorticella!

 

1. Köszönöm megtisztelő válaszod! Sohasem akartam tárgyilagos lenni - mindig azt írom, ami nekem tetszik, s úgy, ahogyan az nekem tetszik - így került sor a pontozásra is .o) s még mindig tartom az ott leírtakat - s ezzel nem hiszem, hogy bárkit is sértenék! Csak valahogy a múltkori válaszod nem csupán a múltkorra szólt, hanem volt ott magyarázat egy már korábban említett dologra is - itt a fórumon - tehát az megmaradt benned, s megválaszoltad - hogy mi volt ez, úgyis tudod, ha meg nem, akkor fátylat rá, nincs értelme még egyszer megvitatni!

 

2. a. - ez igaz

    b. - mint véleményt elfogadom, de az én véleményem szerint a döntő kezdetétől egyértelműen Imre volt a befutó Koppány szerepére - s ehez sok köze nem volt a rendező úrnak! Attila sajnos szóba sem jött, mint Koppány jelölt - s ehez Vikidál művész úrnak sok köze nem volt - azaz az általa megformált Koppány karakternek!

    c. nem írtam vitáról - azt írtam hogy valakit a helyére kellett tenni - ami nagyon is egyoldalú dolog volt :o) - de azért szép kifejezés ez a munkahelyi vita! :o)

 

Szóval nagyjából ennyi - s ezzel én is befejezettnek tekintem a vitát - bár hozzáteszem, hogy én csak a véleményem írtam le, ahogyan azt eddig is tettem ezen a fórumon.

Előzmény: Vorticella (14608)
Vorticella Creative Commons License 2009.03.03 0 0 14608
Szia TLies!

Mindketten szeretjük a pontokat, ezért pontokban folytatom.

1. A véleményeddel kapcsolatban csak azt kifogásoltam, hogy tárgyilagos hozzáértőnek tünteted fel magad a pontozás révén, holott nem vagy Te sem az. Ezt azért be is vallod. Azért Attilát emeltem ki, mert ott éreztem leginkább érezhetőnek ezt.
Ha csak azt írtad volna le amit a pontok után magyarázatként írtál simán elmegyek mellette, tudomásul veszem, hogy ez a véleményed.

2.a. Bármelyik fórumon nagyjából azt tesz az ember amit akar max. letiltják.
b. Koppány szerepénél szerintem nem a színészi képesség döntött, hanem Szikora az új koncepciójához Vikidáltól teljesen eltérő karaktert keresett, és ezt Imrében találta meg.
c. Azt, hogy milyen vita volt a döntő után nem tudom, nem voltam ott, de ha volt ez az ő munkahelyi problémájuk, amihez vajmi kevés közünk van.

3.-4. Lásd 1. pont.

5. Ilyen "rosszat" nem kívánok Imrének, de erről sajnos egyelőre kár vitatkoznunk.

Szerintem lezárhatnánk ezt a vitát, ennél közelebb az álláspontjaink úgy sem fognak kerülni, de ha ragaszkodsz hozzá folytathatjuk.
További jó rajongást, egyébként Imit is kedvelem.
Előzmény: TLies (14599)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!