Keresés

Részletes keresés

sonrig Creative Commons License 2007.05.17 0 0 449
Klermackó tök jó színész.
Miss Disszociatív identitásos picsa viszont nem, miért olyannak kell játszania ilyen nehéz szerepet, akit csak a feneke miatt vettek be a sorozatba (esetleg szerepet játszott még egy dívány is a dologban...). Illuzióromboló és nem tudom elhinni.
Lindermann dagadt embere viszont arc. Remélem lesz még benne.
Hiro Jar-Jar és a Walt Disney idegesítő mókás szereplőinek reinkarnációja, de TÉNYLEG szórakoztató, ebbena részben nagyokat alakított (zsiványos rész LOL). Meg végre összejöttek már a Hírók (meg Hiro) eszmét cserélni arról, hogy mi a fakk is van meg, hogy meg kéne menteni a világot, amíg lehet, mert utána elég nehéz. Vége a pöcsölésnek.
Következő rész a Ghost című nagysikerű amerikai film lesz Emoval (a'la Patric Swayze) és láthatatlan csövessel.
Cinnamon Creative Commons License 2007.05.17 0 0 448
kár h pont rossz helyre akar menni szegény, mert ott van Ted. viccesek ezek az írók. :))
Előzmény: Spinderella (446)
Cinnamon Creative Commons License 2007.05.17 0 0 447
végre itt van kedvenc szereplőm Claude, The Invisible Man :))) peter új barátokat szerez. :))
Spinderella Creative Commons License 2007.05.17 0 0 446
Mondok jobbat: "sivany" :DD Meg az a fej, amikor azt mondta, hogy "akkor visszaviszem" :DDD

Peter "jófiú" Petrelli meg ki akar menni a sivatagba, hogy egyedül robbanjon fel, szegény.
Előzmény: pancer1 (445)
pancer1 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 445

 "Rapuloamber!"  

 

Amikor ezt meghallotam azt hittem hogy lecserélték a szinkronját Gáspár Győzire..:-)

 

 

 

Előzmény: Mr_Fusion (444)
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.05.17 0 0 444

Ja, a rész poénja: "Rapuloamber!" Nagy jelenet volt. :)))

 

Bár Ando arcikfejezése se volt rossz, mikor egyszer csak ott találta magát a kinyitott vitrin mellett. Meg a fakardról Hirora vigyorgó "replica" meg "Linderman" feliratok. Na b+... :)

Mr_Fusion Creative Commons License 2007.05.17 0 0 443
Erre közben megkaptuk a választ, a telekinézisen kívül Sylar minden egyéb képességét sikerült blokkolniuk, és az incidens után zöldséggé szedálták (bár azt egy érdekes kérdés, hog hogy tudtak neki bármit is beadni, illetve hogy az üvegbetöréses móka után miért nem lépett meg, illetve hogy kapták el; bár a NemNéma valahogy mindig a megfelelő helyen ólálkodik, lehet, hogy ő működött közre), hogy azt se tudja használni.
Előzmény: Shadowrunner (440)
csuporka1 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 442
azért azt ne feledd hogy sylernek hatalmas ereje van
Előzmény: Shadowrunner (440)
Replay Creative Commons License 2007.05.17 0 0 441
Lehet, hogy rosszul láttam, de a kardos jelenetnél, mikor Hiro lelassitotta az időt, mintha az öreg Suresh tünt volna fel kb. 2 másodpercre.
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.13 0 0 440
Szerintem a haitinak nem elég a közelben lennie, aktívan kell "árnyékolnia".
Nathan is elröppent a haiti mellől minden gond nélkül.

De ha pisztollyal így át lehet törni azt az üveget, akkor az nem volt valami staibl anyagból, nem is értem, hogy miért gondolták ez megállítja Sylart.
Előzmény: mondial (438)
marcilu Creative Commons License 2007.05.13 0 0 439
Szeretném tudni, hogy ti is úgy értettétek-e a jelenetet, ahogy én:
Mikor Sylar elkapta Edent, a lány önként lőtte fejbe magát azért, hogy Sylar ne szerezhesse meg a képességét, nem? Egy ekkora stukkerrel ilyen közelről... nem túlzottan vizsgálhatta meg Sylar, hogy mitől ketyegett...
mondial Creative Commons License 2007.05.13 0 0 438
ha a haiti fickó a megoldás, akkor miért vállalnának kockázatot azzal, h nem tartják a közelében? És Edenre mér nem volt hatással a blokkolás? vagy tudja irányítani?

mindenesetre bármi is a megoldás, az biztos, h Sylart alábecsülték
Előzmény: Ijász (436)
pancer1 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 437

" Nos, ha dönthetek, hogy kinyírom a nagyfőnököt, vagy a kis segédjét, akkor tuti, hogy a nagyfőnököt nyírom ki, mert ő a veszélyesebb rám nézve. "

 

Logikusan végiggondolva valóban, csakhogy Sylar tetteit nem a normális emberi gondolkodás vezérli. Beteg agyú fickó, elhangzott már, és nem véletlenül hogy a sok begyűjtött képesség miatt torzult a DNS-e, és hát az agya is ezek szerint.

 

Inkább a sorozatgyilkos trófeagyűjtő logikája vezérli őt, az ő trófeái pedig a képességek. Minek ölje meg Bennettet , ha esetleg elékerülhet valami olyasmi is amire mindennél jobban vágyik, egy új szuperképesség....

 

 

(meg aztán ki a veszélyesebb, egy normális képességű vagy egy szirénképességü? )

Előzmény: Spinderella (432)
Ijász Creative Commons License 2007.05.13 0 0 436

"...azt se feledjük, h Eden milyen könnyedén elbánt Sylarrel korábban"

 

Igen, de akkor Sylar elég kótyagosnak látszott a zuhanástól, és ne feledjük, vele volt a haiti is (a néma)!

Előzmény: mondial (434)
Spinderella Creative Commons License 2007.05.13 0 0 435
Na, ebben van valami.
Előzmény: Shadowrunner (433)
mondial Creative Commons License 2007.05.13 0 0 434
de Sylar és Bennett beszélgetését utóbbi vmi olyasmivel kezdte, h "most nemtod használni a képességeidet" vagy mi
ráadásul Sylar elég ideges is volt akkor, meg amúgy sem épeszű, nagyon el van telve magától

nem hiszem, h logikai bukfenc, maj biztos magyarázatot kapunk arra, h mi történt
azt se feledjük, h Eden milyen könnyedén elbánt Sylarrel korábban
Előzmény: Shadowrunner (433)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.12 0 0 433
Szerintem Sylar telekinézissel a pisztolyt rántotta magafelé, ezzel törte be az üveget. MÍg korábban nem biztos, hogy volt valami a szobában, amit nekivághaott volna az üvegnek.
Előzmény: Spinderella (430)
Spinderella Creative Commons License 2007.05.12 0 0 432
Nos, ha dönthetek, hogy kinyírom a nagyfőnököt, vagy a kis segédjét, akkor tuti, hogy a nagyfőnököt nyírom ki, mert ő a veszélyesebb rám nézve. Báááááár, a sorozat eddigi részeit elnézve, a fene tudja, mit tud Benett.
Előzmény: Mr_Fusion (431)
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.05.12 0 0 431
Sylar minek ugrált volna első körben? Mivel (mint kiderült) bármikor képes lett volna kitörni, semmibe se került neki kivárni egy kicsit, és kideríteni, mit is akarnak tőle tulajdonképpen. Vagy hátha hall valami érdekes infót, mielőtt lelép, vagy ilyesmi.

A NemNéma meg lehet, hogy nem dolgozik senki másnak, csak épp kezdett kicsit besokalni attól, hogy a főnöke szimpla agyradírnak használja, és még a saját (mostoha)lánya ellen is beveti.
Előzmény: Spinderella (430)
Spinderella Creative Commons License 2007.05.12 0 0 430
Nagyon jó volt a szerdai rész! Most néztem meg.
Kis logikai bukta, hogy Sylar, amikor Clairemackó apja ott volt, akkor nem törte át az üveget, de amikor Eden volt ott, akkor már rögtön ripityára.

Arra kíváncsi leszek, hogy a haiti pasi kinek dolgozik még Claire apján kívül...
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.12 0 0 429
Igaz, hogy a legutóbbi álma szimbólikus volt, de pl. a bátyja balesetét pontosan megálmodta. Bár lehet, hogy az is szimbólikus volt :)
Előzmény: marcilu (428)
marcilu Creative Commons License 2007.05.11 0 0 428
Igaz, pontosítom a Peter álmodja a jövőt gondolatomat. Ezzel csak az ő szavait idéztem, de valóban, nekem is sántított a megfogalmazás. Szerintem olyasfajta látomások lehetnek ezek, amik útmutatásul szolgálnak neki ahhoz, hogy merre kell továbbindulnia a "küldetésében".
Előzmény: Mr_Fusion (424)
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.05.10 0 0 424
Nekem valamiért az volt az érzésem, hogy Peter rosszullétéhez Bennettnek van valami köze. Lehet, hogy titokban neki is van valami képessége, csak éppen az nem igazán pozitív, így aztán mikor Peter elkezdte lemásolni, ő is megkapta a mellékhatást (is).

Amit meg a végén látott, az szerintem nem a jövő volt, csak valami szimbolikus jelentésű látomás. Legalábbis nagyon valószínűtlennek tartom, hogy percekkel a robbanás előtt ott lesz körülötte az összes többi hős egy egyébként teljesen üres városban. Plusz, ott volt ugye Hiro megjegyzése anno Peter sebhelyéről, ami ebben a robbanásos jelenetben még nem látszott, tehát csak később szerezte hogy aztán a jövőben Hiro majd lássa, akkor viszont nem robbanhatott fel most.
Meg aztán Iszák mellett egy második jövőbelátó szerepeltetése (akár maga Peter lett az, akár csak lemásolta valakiről) szerintem kicsit értelmetlen volna.
Előzmény: marcilu (413)
sélli Creative Commons License 2007.05.10 0 0 423

Sztem Ő biztos nem, mert akkor nem adta volna oda a festményt amin kinyírják a pompom lányt, nem?

Tudom kicsit furán hangzik, de sztem még akár Nathan is lehet... így tuti befutó lenne a választáson (és lehet h rosszul láttam, de meg is nyeri a választást) egy full hatalommal bíró politikus. Hmmm?

Előzmény: marcilu (421)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.05.10 0 0 422
Mohinder apja is lehet a főnöke, aki nem halt meg, csak el akart tűnni.
Előzmény: marcilu (421)
marcilu Creative Commons License 2007.05.10 0 0 421
Ez nem is hangzik rosszul. Bár épp most csukatta le magát...

Szerintem "vegasi-Nathantlepénzelő-akinekNikitartozik-nemjuteszembeaneve-mogul" lehet Mr. Bennet főnöke. Jobb híján. Vagy pedig valaki olyan, akivel még nem találkoztunk.
Előzmény: Shadowrunner (419)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 420
Abban a részben volt, amikor Hiro eldönti, h visszamegy Charliért, Mattet felfüggesztik, mert megütötte a pasit, akivel a felesége csalta. A detektívcsaj felhívta telefonon, h elmondja neki, h Ted kiszabadult, még helyes kis lángok is voltak mögötte.
Előzmény: Shadowrunner (418)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.10 0 0 419
A Niki vonalról még nagyon nem látom, hogy hogyan fog kapcsolódni a fősodorhoz. Talán Sylar kiszemeli Michat magának és ettől NikiJessica bekattan?
Előzmény: marcilu (416)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.10 0 0 418
Igen?? Ez nekem kimaradt :)
Legutolsó emlékem annyi, hogy az FBI (?) elviszi a kihallgatásról.
Előzmény: Törölt nick (417)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 417
A rádióaktív pasas elmenekült, megszökött az őrizetből, felgyújtva néhány kocsit közben.
Előzmény: marcilu (416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!