Keresés

Részletes keresés

Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.04.06 0 0 740

Ha az egyik legnagyobb hazai kereskedelmi tévé az egyik legdrágább műsorban a Princess és az Edvin Marton féle ultrahipergagyi crossover vonulatot vállalhatónak találja, akkor azt a csatornát súlyosan meg kell büntetni a nézőknek: azonnal el kell kapcsolni!

pumpika666 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 739

ez komoly?

nehogy már ebből is levezessék azt, hogy hungarista, revizionista, fasiszta, ...ista eszméket terjesztenek ezek is

 

elment bódiszilvi, nem érdemes nézni , nekem ő volt a kedvencem

Előzmény: Or Kán (735)
Anorek szia! Creative Commons License 2007.04.06 0 0 738
Feró milyen volt ma? Sajnos(?) lemaradtam róla... Remélem alacsony pontszámokat kapott...
Előzmény: Pillepalack1 (737)
Pillepalack1 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 737
Hát ez már be van kalkulálva nála, mégsem lehet mindenkinek 6,5 fölött adni, úgy nem lehet rendesen érzékeltetni a különbségeket szvsz.
Előzmény: Anorek szia! (736)
Anorek szia! Creative Commons License 2007.04.06 0 0 736
Most jött haza a Vb-ről... Azért kapcsolhatna , hogy nem egy szinten van a 2 verseny:)
Előzmény: Pillepalack1 (734)
Or Kán Creative Commons License 2007.04.06 0 0 735
Tiila azt mondta a 3 a magyar igazságra, hogy "hagyjuk a politikai felhangokat"?!
Pillepalack1 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 734
Mivel nem értek hozzá, most tudtam csak megbizonyosodni, hogy tényleg nagyon elszállt a Regőczy a pontjaival. Az első adásban még érződött, hogy összhangban van a Sallayval, szakmai módon értékeltek mindketten, sokszor egyezett is a pont. Most viszont már 5 tized volt a különbség kettejük között.
Anorek szia! Creative Commons License 2007.04.06 0 0 733

Amit szeretnék:

1.Hujber Feri

2.Karsai Zita

3.Csollány Sziveszter

4.Nagy Feró

 

Ami sztem lesz:

1.Csollány Sz.

2.Hujber F.

3.Nagy Feró

4.Karsai Zita

Előzmény: mammamija (731)
Renáta_ Creative Commons License 2007.04.06 0 0 732

Hát, Feró nyer :) Ez elég egyértelmű :)) Sajnos :(

Jó lenne már, ha kiesne végre..

Előzmény: mammamija (731)
mammamija Creative Commons License 2007.04.06 0 0 731
Engem a végeredmény érdekelne. Mit tippeltek?
k.csilla77 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 730
Azért döbbenetes, hogy a németeknél pl. hiába ment egyszerre két korishow, nem volt ilyen probléma. Bevallom, hogy én szombat esténként a német Dancing on ice-t néztem, és drukkoltam a Brankonak :) A magyar kistesó szégyenszemre jóval gyengébb nála.  Pedig nem hinném, hogy Magyarországon ennyire népszerűtlen lenne a korcsolyázás, egyszerűen szvsz nagyon elszúrta ezt a TV2. A zsűri csapnivaló (tisztelet a kivételnek), a moderálás is hagy némi kivetnivalót maga után. A programok és a szereplők pedig olyanok, amilyenek. Az egyetlen, ami igazán tetszik, az a Jégszínházasok néhány produkciója...
Előzmény: PassionFruit-1 (729)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 729

De akkor meg  A fáraó bosszúja lessz a másik adón, tehát megint leesik a nézettsége a korinak.

:(  :))   :DD  Lehet szombat délután kéne adni, akkor ugyis uncsik a műsorok.

Pillepalack1 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 728
Jujj, most aztán nagy hír az Indexen, hogy nem lesz péntekenként adás. Döntő az amúgy is eléggé logikus, hogy szombaton lesz, és egy normál adás lesz azon kívül "összesűrítve"
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 727
Ja még annyit, Csollány, vagy Hujber párja se tekeri magát a partnerére, ezt is nézd már néha :) Vagy ők máshol táncolnak, és nem jégtáncot???
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 726

Egymással korizni, vagy csimpaszkodni, összebilincselve korizni, két külön dolog. Vagy mikor piruettezik a lány, a csávónak bele kell kapaszkodni??? De ez az egész szóra se érdemes, mikor a másik adón, megint vele egyidőben jó film lessz :DDDD

Előzmény: Eszke (723)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2007.04.03 0 0 725
Watching Creative Commons License 2007.04.02 0 0 724
úristen ezek nagyon profik:)
Előzmény: Eszke (723)
Eszke Creative Commons License 2007.04.02 0 0 723

hát, sztem azért nézz meg néhány jégtánc eb-t vagy vb-t, és utána mondj olyat, hogy csimpaszkodás :)) a jégtáncnak az a lényege, hogy bizonyos lépéssorok kivételével szinte mindig fogják egymást valahol a táncosok - kézen, derékon, lábon. Ez nem páros kori, és az eredeti "szárazföldi" táncban is (standard, latin táncok) ott is mindig fogják egymást a táncosok.

Zita pl az első kürjében szépen csinálta a kötelező elemet, azt, amikor keresztben mentek párhuzamosan és egyedül, és ugyanazt a lépéssort csinálták összhangban egymás mellett.

Jó nyilván kihasználják a női sztárok, hogy a fiúk emelik őket, de ott meg tartaniuk kell magukat az emelésben.

Ennyi jeges múlt után sztem a mostani bent maradt 4-ből 3-an egész jól megtanultak korizni :)

 

Nézd meg ezt a klippet pl, ők profik, de azért szinte végig egymásba "csimpaszkodnak" a produkció alatt :) jó ne azt nézd, hogy mennyivel több elemet tudnak, ezek világbajnokok, nem pár hónapja korizó még amatőrnek sem nevezhető emberek :)

 

 

http://www.mediafire.com/?ewdm0znx3wm
Előzmény: PassionFruit-1 (720)
Anorek szia! Creative Commons License 2007.04.02 0 0 722
John Legend: Save room
Előzmény: Shaana (710)
Watching Creative Commons License 2007.04.01 0 0 721
tetszik ez a műsor, csak a zsűritagok nem! jó, hogy olyan is ül ott, akinek még életben nem volt korcsolya a lábán...
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.01 0 0 720
Hi, csak annyit szeretnék elmondani, hogy a nem koris csajok, PL: Karsai, Bódi, anno : Rubint, Dobó, és főleg a trampli Bíró Ica, csak cipeltetik magukat a csóri manusokkal. Egyedül két lépést ha tesznek, alig engedik el a manust, már rögtön csimpaszkodnak vissza. Tegnap a végén, majdnem a béna Bódit elejtette a kimerült Bálint Gabi. Szánalmas :D
ezüstzöld Creative Commons License 2007.04.01 0 0 719

neked amúgy a másik minősítése nélkül komolyan nem megy??

 

Az ételt is fűszerezve szeretem. :-)

Előzmény: Evicke (717)
ezüstzöld Creative Commons License 2007.04.01 0 0 718

Képzeld, most is megvan a kétféle pontozás, csak a ponthatárok változtak.

Nyilván itt egy pontszámban egyesítik a kettőt, s kinek ez a fontosabb, kinek az.

A műsor legnagyobb gagyisága, hogy szellemzsűritagot választottak be, s nem cserélték le, mikor kiderült, hogy csak a nevét adta a műsorhoz. Így valóban csak egy ember képviseli ezt a két szempontot, a másik kettő a szimpátiát férfibájt részesíti előnyben.

Előzmény: Veszpremi (716)
Evicke Creative Commons License 2007.03.31 0 0 717

hát ez az adott versenyzőtől függ.:-P Nagy Ferónál pl. a 6,9 volt a "művészet" (--> ündibündi bájos Feróka!), a többi meg a technika. Csollánynál meg fordítva... ennyit a korrekt értékelésről. :-/

ha láttál már rendes műkorcsolyaversenyt, tudhatod, HA két szempontos pontozás van, a kettő legalább megközelítőleg egyforma arányban szokott számítani. itt max. a két szaktekintély figyelhet jobban a szakmára, akik közül az egyik máris elkurvult. a másik meg nincs is jelen. de senki nem is beszélt semmilyen megosztott pontozásról sem a műsor előtt, sem közben.

egyébként tökéletesen mindegy, ki milyen szempont szerint értékel, úgyis a közönség szimpátiája dönt.

 

de neked amúgy a másik minősítése nélkül komolyan nem megy??

ha már itt tartunk, te vagy röhejes az összes topikban, ahol a vadiúj nickeddel provokatíve újabban felbukkansz.

Előzmény: ezüstzöld (712)
Veszpremi Creative Commons License 2007.03.31 0 0 716
Te műkorcsolya és jégtánc pontozásról beszélsz (arról is a régi terminológia szerint). De annak mi köze szerinted az itteni pontozáshoz, ahol pl. a közenség pontoz!?
Előzmény: ezüstzöld (709)
Veszpremi Creative Commons License 2007.03.31 0 0 715
Sylvi esett ki.
Előzmény: Mgeva69 (713)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.03.31 0 0 714

De a rendes versenyeken a kétféle pontszámot két külön zsűri adja, vagyis egyértelmű, hogy kinek mit kell értékelnie.

 

Itt viszont a kettő nincs szétválasztva, nem egyértelmű a szempontrendszer.

 

Nem tudom, hogy műkorcsolyában van-e ilyen, de például szinkronúszásban van egy olyan szabály is, hogy a zsűritagok által adott pontszámok közül mindenkinek kiesik a legmagasabb és a legalacsonyabb, ezzel némileg kiküszöbölve az le- és felülpontozást. Persze nagyobb létszámú zsűri kell hozzá.

Előzmény: ezüstzöld (712)
Mgeva69 Creative Commons License 2007.03.31 0 0 713
Sziasztok!
Nem tudtam megnézni a ma esti párbajt, ki esett ki?
Köszi!
ezüstzöld Creative Commons License 2007.03.31 0 0 712
Akkor szerinted itt csak a technikát pontozzák? Ne legyél már ilyen röhejes.
Előzmény: Evicke (711)
Evicke Creative Commons License 2007.03.31 0 0 711
de nem ezen a versenyen. vagy te kétféle pontszámot látsz?
Előzmény: ezüstzöld (709)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!