Keresés

Részletes keresés

kiccsy Creative Commons License 2018.03.28 0 0 2928

Üdv Mindenkinek!

 

Az alábbiban szeretném a segítségeteket kérni:

A lakásomban IPTV van a nappaliban egy helyen: itt van a set-top-box, a tv és a modem (Cisco EPC3925). Szeretnék egy másik set-top-boxot is az emeletre, ahol van egy másik TV, viszont itt csak antennakábel van, és nem tudom összekötni a lenti modemmel, hogy kapjon hálózatot (legalábbis falba behúzás nélkül).

Ha az emeletre is tennék egy modemet, egy hasonló Cisco EPC3925-öt, az megoldás lehet, vagy összezavarna valamit, esetleg nem működne?

 

Előre is köszönöm a váalszokat!

 

Üdv,

GTI100 Creative Commons License 2018.03.28 0 0 2927

IPTV távirányítót szeretném összehangolni a tévével hogy csak azt az egyet kelljen használni. Samsung tévével gond nélkül sikerült. A hálóban a tévém típusa Selecline. Ez az Auchan áruház úgynevezett saját márkás tévéje. A távirányítóhoz tartozó tv gyártó listában ahol megadják hogy melyik gyártóhoz milyen kód tartozik a Selecline nincs benne. AZ Auchantől annyit sikerült megtudni, hogy a Selecline tévét állítólag az Orion gyártja. Próbálkoztam tehát az Orion 2111-es kódjával de azzal sem sikerült az összehangolás. Van valakinek valamilyen ötlete. Vagy esetleg tudja valaki a Seleclnie tévé kódját? Köszi

Lacivill Creative Commons License 2018.03.24 0 0 2926

Persze helyben rátesz egy újat.

Előzmény: 1.4TSI (2925)
1.4TSI Creative Commons License 2018.03.24 0 0 2925

Üdv Mindenkinek!

 

Azt szeretném megtudakolni, hogy sajnos lakás felújítás, átalakitás közben a  behúzott optikai kábel végéről leszakadt a kis zöldszínű csatlakozó.

Ebben az esetben a T-Home szakembere tud-e a helyszínen új csatlakozót felszerelni a kábel végére, vagy új kábelt kell behúzni, az oszlopon lévő elosztótól?

Proart Creative Commons License 2018.03.23 0 1 2924
Májustól AMC HD a kínálatban.

https://dtvnews.hu/hirek/harom-vilagpremier-egy-honapon-belul-az-amc-n
temppp Creative Commons License 2018.03.23 0 0 2923

Eddig folyatom át egy Linksys E2000-en, mert a Cisco EPC3925 wifi-je nagyon gyenge. Megnézem, hogy olyat tud-e. Köszönöm!

Előzmény: blg (2921)
temppp Creative Commons License 2018.03.23 0 0 2922

Köszönöm szépen! :)

Előzmény: blg (2921)
blg Creative Commons License 2018.03.23 0 0 2921

egy alhálózaton van minden

maradhat az EPC3925 (ha nem váltasz nagyobb net csomagra)

jobban jársz, ha saját routeren nem folyatod át az IPTV-t, ha mégis, akkor IPTV-t/IGMP snoopingot tudó router kell. Ha nem router, csak switch, akkor annak kell tudnia az IGMP snoopingot. (nekem switcheim vannak, a router témáról nem tudok többet)

megmarad a kódolatlan kábelTV (de áprilistól csökkennek benne a csatornák)

Előzmény: temppp (2920)
temppp Creative Commons License 2018.03.23 0 0 2920

A T-Home Digitális kábel tv topikban kérdeztem, azonban lehet, hogy itt kellett volna :)

 

Sziasztok!

Én is szembesültem ezzel az IPTV-re való váltással. Szeretném kérdezni, hogy a digitális elosztó (modem) után, a set-top-boxok ugyan arra az alhálózatra csatlakoznak, mint a számítógépek, vagy szét kell választani 2 külön alhálozattá (internetes ill. IPTV-s)? Ugyanis nem szeretnék tele kábelezni a lakásban, így a powerlines megoldást választanám. Azonban most is van már egy ilyen hálózatom a lákásban, azon vannak számítógépek, NAS, android TV, stb... és egy másik ilyen hálozatot már nem tudok létesíteni. Vagy 2 külön powerlines hálozatot is lehet üzemelni ugyanazon az elektromos vezetékes hálózaton?

 

Nos, közben ezt találtam: https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/problemam-van/tobbedik-set-top-box Ha jól sejtetem, akkor ugyanazon az alhálózaton megy a lakásban az internet és az IPTV, és nem is cserélik ki az eddigi digitális elosztót/modemet (ami egy Cisco EPC3925), csak set-top-boxokat adnak. Ha úgy, akkor a következő kérdésem az, hogy az egészet át folyathatom egy saját routeren ugye? Eddig is saját routert használom a modem router funkciója helyett.

 

És még egy kérdés: az új IPTV előfizetés mellett megmarad a kódolatlan kábel TV? (mert ezt is lehet választani előfizetésként a tájékoztató levél szerint). Nekem elég ha egy helyen van IPTV, a többi helyen a kódolatlan kábel TV mint eddig...

Jajopapo Creative Commons License 2018.03.21 -1 0 2919

Legyen szives megtekinteni eszt a web oldalt

 

http://www.gateiptv.com

Előzmény: Törölt nick (2899)
zmagix Creative Commons License 2018.03.06 0 0 2918

Somogy megyében Sagemcom F@st 3686AC GW és Tatung STB-3112 CDA IPTV a trendi kábelnetes kapcsolat esetében. Be lehet szerezni, de nem garantált a működése. Éredmes visszaolvasni, hogy miért.

Előzmény: psg73 (2917)
psg73 Creative Commons License 2018.03.06 0 0 2917

Azt esetleg lehet tudni, hogy a T az IPTV -hez milyen boxokat szerel most? cisco cis2001?

 

A második box bérleti díja ha jól emlékszem 870Ft/hó. Beszerezhető e ez valamilyen forrásból? És ha igen működni fog ha nem a T-től bérelem és ha megvan a második előfizetéshez tartozó kód?

 

kösz

 

 

Proart Creative Commons License 2018.03.04 0 0 2916
A legtöbb előfizetővel rendelkező platform, több mint hatszázezer előfizetővel, ehhez képest elenyésző panasszal.
Előzmény: psg73 (2914)
vfp Creative Commons License 2018.03.04 0 0 2915

Nálam az üvegszállal semmi gond nincs. TV kép és hang tökéletes, internet tökéletes.

Egyedüli gondom a beltérivel van, egyszer elkezdtem átrendezni a csatornákat és valamiért megrekedt a folyamat. Most a két beltérin más a csatorna sorrend, de már megszoktam.

Előzmény: psg73 (2914)
psg73 Creative Commons License 2018.03.04 0 0 2914

elég rosszakat olvasok itt a fórumon a T-Home IPTV-ről. Valóban ilyen kritikus a szolgáltatás minősége? Függetlenül attól ilyen rossz, hogy réz vagy optika? 

Előzmény: psg73 (2913)
psg73 Creative Commons License 2018.03.04 0 0 2913

Köszönöm. Sajnos nálam nem szolgáltat a Digi. A T ára pedig pár száz forinttal több mint a helyi kábelszolgáltató de a csatornák száma a háromszorosa...

Előzmény: sztanyik20 (2912)
sztanyik20 Creative Commons License 2018.03.03 0 0 2912

Sajnos nem járhato út mindegy hogy hol veszed a boxot a 20 számjegyü kod nélkül nem fog menni azt csak akkor kapsz ha elöfizetsz még egy boxra még egy elöfizetést  a második boxra is elöfizetni kell mert másképp nemfogod tudni használni ha sajátot veszel akkor se mert a kod nélkül nem megy ! egy elöfizetés egy boksz két elöfizetés két boksz egy elöfizetéssel csak egy boxot tudsz használni akárhogy akarod az nem fog menni itt semmi sincs ingyen én15 évig volt ip tévém de ahogy megjött a digi válltottam nem kell hozzá boksz bedugom a tévébe a koaxot és nézem akár öt tévén vagy többen is és oszthato jobb és olcsobb jobb mé egyszer nem kéne a t-home egy lehuzos banda mindenkiröl lehuzzák az utolso bört itt semmit nem kapsz ingyen akármit csinálsz ha fizetsz kapsz ha nem akkor semmit ne várj tölük sok jot 

Előzmény: psg73 (2911)
psg73 Creative Commons License 2018.03.03 0 0 2911

köszönöm a gyors választ. A Telekomos IPTV csak a THome boxxal működik? Ha csak azzal, akkor - mivel az első ingyenes, de a második fizetős - járható e az az út, hogy a második boxot nem a Telekomtól bérelem, hanem megveszem máshol?

Előzmény: sztanyik20 (2910)
sztanyik20 Creative Commons License 2018.03.03 0 0 2910

Sajnos csak egy  boxot tudsz használni ha nem fizetsz elö mert egy boxhoz adnak egy 20szájegyü kodot  avval müködik az elsö boksz ha még eggyet akarsz elökell fizetni és kapsz még egy 20 számjegyü kodot és ugy tudsz használi még egy boxot igyen nem adnak semmit ök se minden boksz 20szájegyü koddal müködik anélkül nem kodot csak elöfizetéssel kapsz hiába veszel akárhol boxot kod nélkül nefog müködni de ezt má itt többen leirták kérdezték  sajnálom másképp nem müködik 

 

Előzmény: psg73 (2909)
psg73 Creative Commons License 2018.03.03 0 0 2909

Sziasztok!

 

Második TV-n igénybe tudom venni a T-Home IPTV előfizetést, ha a második IPTVbox-ot nem a Telekomtól bérlem, hanem én megveszem magamnak más forrásból? Gondolom a routeren kellen egy második portot erre konfigurálni a kérdés, hogy nekem ahhoz van e hozzáférésem és a központban nincs e esetleg egy párja ?

 

Előre is kösz

 

Üdv

 

Cs.

pajaci Creative Commons License 2018.02.26 0 0 2908

Köszönöm! Én csak a tavalyit találtam meg.

Előzmény: blg (2907)
blg Creative Commons License 2018.02.26 0 0 2907
Előzmény: pajaci (2906)
pajaci Creative Commons License 2018.02.26 0 0 2906

Családi HD csomag csatornakiosztására tud valaki aktuális kinyomtatható listát valahol?

bendeguz90 Creative Commons License 2018.02.08 0 0 2905
blg Creative Commons License 2018.02.08 0 0 2904

az IPTV-nél LAN kábelt kell vezetned a Sagemcomból az IPTV boxba

Előzmény: zsoli02 (2903)
zsoli02 Creative Commons License 2018.02.08 0 0 2903

Sziasztok!

Jelenleg digitális HD kábel TV előfizetésem van 2 db HD set top boxxal, de tegnap kaptam az ajánlott levélben az értesítést, hogy a Telekom felmondja erre a szolgáltatásra a szerződést, mivel megszűnik ez a szolgáltatás.Helyette az IPTV-t fogom kapni...

Van egy vázlatom a jelenlegi rendszerről, és a hozzá értőket kérdezem, hogy a földszinten lévő 2 db HD set top box IPTV-re cseréléséhez kell-e valamilyen kábelezési változtatást végrehajtani? Egyáltalán van lehetőség a bekötésükre?

 

Előre is köszönöm a segítséget.

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.21 0 0 2902

Szia, a következőt kell tenned a másik set top box-al.Ahol üzemeltetni akarod, ANNAK a szerződését veszed elő, és a TV fejezetben található  IPTV Hozzáférés :99-----------------3-  husz számból álló számsort be kell írni a távirányítóval, és a többi ponton is végig menni. Ha ilyet csinálunk, akkor az előtte levő erre a számra beállított set top box ÜRES lesz. Tehát csakis EGY  boxon tudom nézni az adást. Neked meg ki kellene üresíteni, mert csak akkor lehet beírni a számsort.  Nálam az eredeti box megnyiffant, és a  bolha piacon  még régebben vettem egy használtat, ezt bedugtam, összekapcsoltam a HDMI-ethernet kábel -táp, és ezután jelentkezik ez a szöveg, hogy írd be az IPTV Hozzáférés  számot. Amikor végigcsinálod, akkor JÓ TÉVÉZÉST kívánnak. Fontos, hogy az eredeti boxot meg kell őrizni, mert ha valamikor lemondod, vagy tényleg csere, AZT viszik el, ami a NEVEDEN van.

Előzmény: Coxee (2901)
Coxee Creative Commons License 2017.12.29 0 0 2901

Kicsit nem hivatalos dolog amivel kapcsolatban kérdezni szeretnék, de hátha valaki tudja a választ.

 

A t-nél 2 szolgáltatási címre van előfizetésem (IPTV+NET+Telefon), gyakorlatilag 2 előfizetés, két címen, egy számlán fizetem.

 

Az 1-es szolgáltatási címen elég full-os IPTV csomagom van 2 set-top-box. 2-es szolgáltatási címen alap csomag van IPTV-re 1 set-top-box. Kicseréltem a 2-es hely set-top-box-át az 1-es hely egyik set-top-box-val. Szóval az 1-es hely set-top-box-a ezek után működik a 2-es helyen az eredeti csatornakiosztással, így mindkét helyen van fullos a csomagom, de a 2-es hely set-top-box-a nem megy az 1-es helyen. A kérdéseim a következők lennének:

 

1) Mi az oka, hogy az 1-es helyen nem megy a 2-es hely set-top-box-a ha fordítva pedig igen?

2) Ha a 2-es helyen lemondom az IPTV-t, akkor ott fog működni az 1-es hely set-top-box-a?

 

Köszi előre is a segítséget!

FBenyó Creative Commons License 2017.12.17 0 0 2900

Hátha a videóból nem derül ki akkor valamit nagyon elrontottam :)

Otthoni file és filmmegosztás bekapcsolt számítógép nélkül...

 

Előzmény: pajaci (2898)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.14 0 0 2899

jó napot.Hol lehet fogni a Fine Living TV-t?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!