Keresés

Részletes keresés

Panzerbear Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2184

Már annyiszor elhatároztam, hogy végleg hagyom ezt a szart itt...sokaknak már sikerült, egyszer majd én is csak elmaradozok innen....örömöm már nem sok van benn....

Előzmény: segélyvonókészülék (2183)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2183

Én értem, de már.milliószor elhangzott, hogy az tökmindegy, hogy mi mit gondolunk, mert nem mi vagyunk a csőszök.

Előzmény: Panzerbear (2181)
Panzerbear Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2182

Azt hittem ez elég világos...itt a kocsmában olyan arcok voltak, akiket ha személyesen nem is mindig, de a vasutas csoportokból hosszú évek óta ismerünk...Miért kell ezt megmagyarázni , mint egy óvodásnak, hogy "ismerősök" miért társalognak egy más közt szívesebben, mint idegenekkel?

Előzmény: Főjelző (2178)
Panzerbear Creative Commons License 2018.12.25 0 1 2181

Ha nem lenne politika minden más vasúti, autós, motoros, meg ki tudja milyen topikban nap, mint nap, akkor egy szavam sem lenne....vagyis de, mert ez akkor is egy kocsma, itt többnyire soha nem a vasút volt a téma....de sebaj...majd újra a semmi lesz a téma.

Na látod, ez az amiért a Facebooknak értelme van. Ez itt diktatúra, ott meg többnyire a közösségek döntenek egy csoporton belül, nem arctalan önjelölt félistenek...

Előzmény: segélyvonókészülék (2177)
Főjelző Creative Commons License 2018.12.25 -2 0 2180

Egyszerre írtuk a válaszainkat, nézz vissza!

Előzmény: segélyvonókészülék (2179)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2179

Jajjj, te is hagyjad már, minek ilyen végtelen és értelmetlen vitába belemenni?

Ha nem válaszolsz, hamarabb abbahagyja.

Ott az MM, végre aszerint csináltad, meg vagy dícsérve, örülünk neked, kellemes ünnepeket!

Előzmény: Főjelző (2178)
Főjelző Creative Commons License 2018.12.25 -2 0 2178

Mert ott van a politikai kocsma. Miért nem mész be oda hirdetni a politikai nézeteidet? Miért kell ezt sokadszor is magyarázni neked, mint valami óvodásnak?

Előzmény: Panzerbear (2176)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.12.25 0 1 2177

Hagyd már!

Igazuk van, le van írva. Kivételesen betartották a saját szabályaikat.

Megbeszéltük, emlékszünk, el is van mentve, tudtuk, hogy ki lesz radírozva, ennyi.

Szerencsére tegnap nem értek rá, mert épp Mennyből a zangyalt énekeltek, amíg mi dolgoztunk, meg pofáztunk, így legalább mindenki elmondhatta, amit akart, nem ugattak bele.

 

Kellemes este volt, elmúlt, vége, annyi.

Előzmény: Panzerbear (2174)
Panzerbear Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2176

Azt nem értem, hogy miért nem...Pont azért volt a kocsma, hogy ott bármiről beszélhessenek egymással a vasutasok...

Hol és ki döntött arról, hogy ott nem lehet politika? Egyetlen olyan topikot sem látogatok, ahol ne lenne rendszeresen politikai téma....csak ott nem egy kiskirály moderál a jelek szerint...

 

De nem baj, már majd mindenki elhúzott innen a facebookra, majd még a maradék is elmegy, csak így tovább...aztán egyedül lehetsz kakas a szemétdombon...

Előzmény: Főjelző (2175)
Főjelző Creative Commons License 2018.12.25 -3 0 2175

Egyáltalán nem zavar, hogy beindult, sőt! De a politikai nézetek (bármelyik oldali is) terjesztése a polba való. Mit nem lehet ezen az egyszerű feltételen nem érteni?

Előzmény: Panzerbear (2174)
Panzerbear Creative Commons License 2018.12.25 0 2 2174

Tisztába vagyunk vele.. Vasutasok is vagyunk, szinte kivétel nélkül. De pont azért született meg a topik, hogy a nem vasúti témákat is ki lehessen beszélni...

Egy kérdés, szerinted értünk van a fórum, vagy érted, hogy fitogtathasd a hatalmad?

Miért zavar téged, hogy végre beindult újra a csoport?

Előzmény: Főjelző (2173)
Főjelző Creative Commons License 2018.12.25 -3 0 2173

Akkor nézz egy kicsit feljebb is: Vasutas fórum.

Előzmény: Panzerbear (2171)
Főjelző Creative Commons License 2018.12.25 -3 0 2172

A politika nem a vasutasba való. Senki nem akadályoz meg, hogy átmenj a polba. Ott nyugodtan kifejezheted az ilyen irányú nézeteidet.

Előzmény: Panzerbear (2170)
Panzerbear Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2171

"Topikleírás: Megbeszélde, talponálló, csehó, vagy amit akartok!"

 

 

 

Előzmény: Panzerbear (2170)
Panzerbear Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2170

Miért nem zárjátok be ezt az egész kócerájt (Mozdonyvezetők sörözője, vagy akár az egész fórumot), ha ennyire zavarunk? Ez egy söröző, ahol már beszélgetni sem lehet? Diktatúra level végtelen? Gratulálok...

Nem, nem kívánok kellemes ünnepeket....

BaTTka 1 Creative Commons License 2018.12.22 0 0 2169

Sziasztok!

A terepasztal építése topikból a 22178 számú hozzászólásomat legyetek szívesek tötölni.

Erről lenne szó: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=149945321&t=9183208

Köszönöm!

gmarc Creative Commons License 2018.11.13 0 0 2168

Köszi! 

Előzmény: Csincka (2167)
Csincka Creative Commons License 2018.11.13 0 0 2167

Kiszedtem.

Előzmény: gmarc (2166)
gmarc Creative Commons License 2018.11.13 0 0 2166

Sziasztok, légyszi nézzetek be a 100-120-140 topikba, 432 501 nick személyeskedik és vádaskodik alaptalanul. Köszi. 

segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.11.08 0 0 2165

Vétel, köszi!

Előzmény: Color Star (2164)
Color Star Creative Commons License 2018.11.08 0 0 2164

Szofthiba. Dolgozunk az elharitasan. Mar tobben is jeleztek hasonlot. Kis turelmedet kerjuk.

Előzmény: segélyvonókészülék (2163)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.11.08 0 0 2163

Mi történt a flörtösben?

 

Nézek, mint tegnap Pjatov, és az egész Ethiad-stadion...

1047 005-2 Creative Commons License 2018.10.18 -2 1 2162

"A balesetesben ugyan mit kellett megint törölni?"

 

 

Jó kérdés.Felemelték a piros.... mailt.Vajon az érintett nick és társai hasonló és sólyosabb tettei miért nincsenek szankcionálva?

 

Az már csak hab a tortán,hogy az eredeti felületen is és máshol is fogalmaztak meg ugyanilyen véleményt az íróról.

 

 

 

"A moderátor azt jegyezte meg ímélileg"

 

 

Te legalább kaptál.Pedig nem lánctörlés volt.

Előzmény: segélyvonókészülék (2157)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.10.17 -2 3 2161

Van mostanában pár önfényező kolléga, akiknek a magatartása (mindenféle internetes lehetőségeken keresztül a csatornákat teleszórva tolják a "nagy sztorikat") az átlag, a munkáját végző, és a civilek imádatára nem pályázó mozdonyvezetők megítélését is erősen befolyásolja.

 

Emiatt érzékenyebb a téma mostanában, másként valóban nem szokatlan/ritka egy hantázó, meg civileket semmiségekkel hasbaakasztó vasutas.

 

Most csak azt képzeld el, hogy szezonban a balcsiparti masiniszták miket, és milyen mennyiségben írhatnának ki mindenféle portálra, és akkor be is fejeztem.

Előzmény: Csincka (2160)
Csincka Creative Commons License 2018.10.17 -1 1 2160

Akkor ne vedd komolyan, engedd el.

(valamiért mégis pörögsz rajta)

Előzmény: segélyvonókészülék (2159)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.10.17 -2 3 2159

Feldolgozni a mit is? Ne szórakozzunk már hölgyeim/uraim, aki nem a vidámparkban a szellemvasúton volt mv., az nem fogja ezt a dolgot komolyan venni. A cinkes az, amikor már a homlokod van a szélvédőn, hogy akkor most kopp, vagy nem kopp, meg ugye aztán épp elégszer van kopp is, hát azt kell tényleg feldolgozni, nem meg ilyen négyszáz méterre volt, fél óra múlva odaértem volna hülyeségeket.

 

Személyeskedés, hát nem én posztoltam ide egy bizonyos személy fészbúk oldalát, aki ugye azzal, hogy azt ott névvel publikálta, nyilvánvalóan vállalta ennek következményeit is.

 

Én a Ricsi helyében örülnék, hogy mindössze ennyi történik vele.

 

Bolhából csináljuk itt az elefántot...

 

Na mindegy, nem én vagyok a moderátor.

Előzmény: Csincka (2158)
Csincka Creative Commons License 2018.10.17 -1 1 2158

Hála égnek, nem vagyunk egyformák, ki így reagál bizonyos szituációkra, ki úgy.

Ha egyetlen meggondolatlan embert is sikerül észre térítenie, már megérte a keményebb hangvételű írása.

És jól írta a kollégám, nem szerencsés a fórumon a személyeskedés (és többnyire töröljük is, ha felfedezzük).

Ha az olvtársnak segít feldolgozni a történteket, hogy kiírja magából a mérgét, engedtessék meg neki.

Előzmény: segélyvonókészülék (2157)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.10.17 -2 2 2157

Drága Hölgyek, kedves Urak!

 

A balesetesben ugyan mit kellett megint törölni?

 

Belinkelnek egy fészbúk posztot, amiben a kolléga nevével, mindenével, plusz ott figyel egy kilométeres tiráda egy olyan jelenetről, amilyet a szélvédő mögül naponta látni.

Erre jegyeztem meg halkan, hogy az illető szeret a bolhából is elefántot gyártani (lásd a szélvédőrepedős ügyét), csak hogy téma lehessen, meg ugye amolyan önjelölt celebként többször fordul elő az e-médiában, mint a sokéves átlag.

 

A moderátor azt jegyezte meg ímélileg, hogy nem téma a topikban kollégák jellemzése. Namost meglátásom szerint ennek a linknek a laikusok irányába történő megfelelő értelmezése nem képzelhető el anélkül, hogy az érintett hajlamát dolgok túlspilázására ne említenénk meg.

Szóval én nem jellemeztem a kollégát, hanem egy, és csak egy tulajdonságára mutattam rá, mely elválaszthatatlan az általa közösségi portálon publikált, és e fórumon belinkelt, úgy tartalmát, mint stílusát tekintve elég vitatható posztját tekintve bármely szakmabeli számára amúgy is nyilvánvaló, pláne az illető eddigi írott munkásságát is figyelembe véve.

kopaszsop Creative Commons License 2018.07.09 0 0 2155

ez nem az a topic

Előzmény: k.novotny (2153)
k.novotny Creative Commons License 2018.07.06 0 0 2154

helyesen: élni magukat

Előzmény: k.novotny (2153)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!