Keresés

Részletes keresés

Habmalac Creative Commons License 2007.03.14 0 0 226
írtam mailt, remélem megkaptad!
Előzmény: Dorinesz (225)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.13 0 0 225

Ez megy a tévében? Melyiken? Nem ismerős a sorozat, de a leírásod alapján érdekelne. Remélem nem az AXN-en megy, mert az nekünk nincs. :)

Előzmény: Habmalac (224)
Habmalac Creative Commons License 2007.03.13 0 0 224

Jaj a Berger :)))  nem bírok rá haragudni, most néztem végig a Standoff című  sori eddigi részeit és állati aranyos benne (ő a főfőszereplő, persze totál jófiút játszik :) Ha bejött nektek a pasi ajánlom figyelmetekbe a sorozatot, sztem nagyon izgalmas (FBI-os túsztárgyalós lövöldözős szerelmes :)

Lehet róla olvasni itt  és persze itt.

Előzmény: Dorinesz (222)
Habmalac Creative Commons License 2007.03.13 0 0 223

Olvastátok?  Nem nagyon tudom elképzelni, milyen történetet tudnának kihozni másfél órában. Arról nem beszélve ha mozifilm akkor nyilván azért, hogy többen láthassák biztos eleve  ez is "light" verzió lenne , bármennyire szeretem a sorit nem fűzök nagy reményeket az egészhez.

Valahol máshol  olvastam (remélem jól emlékszem, most nincs kedvem angol nyelvű oldalakon bogarászni), hogy néha mennyire fasírtban voltak a főszereplők  a forgatás alatt. Elég érdekes lehetett... furcsa belegondolni, a "négy szuper jóbarátnő" a való életben veszekszik vagy szóba sem áll egymással. Ti tudtok erről valami konkrétumot?

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.13 0 0 222
Sztem is felháborító. De Carrey tök hülye volt. Én már rég kirúgtam volna azt a balf*sz oroszt. Kezdjük ott, hogy nem is kezdtem volna vele azok után, ahogy előadta magát a Sharlotte-nak a galériában, amikor először találkoztak. Abban tisztán benne volt a személyisége. Aztán amikor Carrey meglepte a barátnőivel, amikor dolgozott, és akkor is tök bunkó volt. Szóval én nem pazaroltam volna rá ennyi időt. Sőt, a másik hülye az az orosz előtti pasi volt, Berger. Na az is akkora hülye volt! A 6. részben kijutott Carrey-nek a jóból. :)
Előzmény: Miss.sorozat (221)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.13 0 0 221

A Biget hagyni kellet volna, hagy nyírja ki az oroszt!

FELHÁBORÍTÓ HOGY MEGÜTÖTTE A CARRYT!!!!!

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.12 0 0 220
Jó éjt mindenkinek! :))
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.12 0 0 219
Nézd meg a méled! ~:-DDD
Előzmény: Miss.sorozat (218)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.10 0 0 218

Na, amit most ideírtál, nagyon elszomorított...

brühühühü...   :'(

Előzmény: Dorinesz (217)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.10 0 0 217

Hát ha azt vesszük, hogy a helyszínelőket is még csak most kezdték el adni az RTL Klubon, a viasaton pedig már évek óta játszák... És úgy reklámozzák magukat, hogy itt a nagy szenzáció, vissza nem térő alkalom, ha látni akarjátok egyáltalán. Szóval szánalmas. Szerintem soha nem fognak észbe kapni, hogy itt van ez a jókis sorozat, amit lejátszhatnának. Ezt tudod honnan tudom? Mert ez a kedvencem, és a kedvenceimet soha nem kezdik el leadni. ~:)))) Egyéb iránt azt se tudom, hogy a Lost III. évadját mikor akarják leadni.

 

Ja, és állítólag megint megszűnt az oldal, de megint megkeressük! Nem tudom, hogy ki szállt rá a fickóra, de most már kezd unalmas lenni... ~:(

Előzmény: Miss.sorozat (216)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.09 0 0 216

 Big hazahozza. Bár szerintem még leadják ezt is még 3x 4x kezdik el játszani a TV2-n, meg az RTL Klubon.

 

ÍGY LEGYEN!!!!;)

Előzmény: Dorinesz (215)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.07 0 0 215
Igen, amit én is láttam, az már eléggé az utolsó részek egyike volt. Mert amikor Carrey Párizsba megy azzal a balfék orosszal, akkor az már az utolsó 2-3 rész. Szóval most már csak annyi, hogy Big hazahozza. Minnyá vége a sorozatnak sajna. Bár szerintem még leadják ezt is még 3x 4x, és akkor lehet, hogy tényleg abba is hagyják. Csak azt várom már, hogy mikor kezdik el játszani a TV2-n, meg az RTL Klubon. Most elkezdték játszani a helyszínelőket, reménykedem, hogy a szex és new york is eszükbe jut hamarosan. ~:)))))
Előzmény: Miss.sorozat (213)
Habmalac Creative Commons License 2007.03.07 0 0 214
az utolsó, a 6., sőt ha jól láttam hétfőn az utolsó előtti rész (93.) volt már, itt megtalálod az összes leírását
Előzmény: Miss.sorozat (213)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.07 0 0 213
ez (viasat) hányadik évad?
Előzmény: Dorinesz (212)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.07 0 0 212

Persze, hogy van itt valaki. ~:))

 

És nyugodtan írjál, akkor lesz új hsz is. ~:)) Pontosan mire is vagy kíváncsi?

Előzmény: Miss.sorozat (211)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.06 0 0 211

HAHÓ van itt valaki? Minen nap többször is feljövök, de nijncs új üzi!!!

 

 

 

Mivel nincs öletem,megkérdem, ez hányadik évad???

Dorinesz Creative Commons License 2007.02.27 0 0 210
Hát nem tudom. Lehet, hogy tényleg nevet, de nem hiszem hogy tényleg érti is. Persze én még mindig abból indulok ki, hogy én milyen voltam gyereknek. Mi még azt se tudtuk akkor mi az a csók, nehogy a szex! Na mindegy. ~:)
Előzmény: Miss.sorozat (209)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.02.27 0 0 209

ok, mindjárt írok!

 

Így értem: Ami hétfőn este benne van, hiányzik a szombatiból!!!

 

(Ismerek olyat, aki 10, nézi, és TÉNYLEG nevet a poénokon:))

Előzmény: Dorinesz (208)
Dorinesz Creative Commons License 2007.02.27 0 0 208

~:))

Biztos az úgynevezett ligh-tot láttad! Abból vágnak minden poénos részt, szexxel kapcsolatos beszólást, minden olyan dolgot, ami a sorozat lényegét adná. De ezen már többször felháborodtunk, és jogosan. Honnan veszi a viasat a bátorságot, hogy megnyirbáljon egy ilyen nagyszerű sorozatot? Hogy 12 évtől kezdve nézhessék a gyerekek. De könyörgöm! Egy 12 éves gyerek mit fog fel ebből????? Még a 16 is alig-alig valamit, szal ez egy akkora baromság, hogy még!!

 

Ha írsz egy levelet a mélcímemre (publikus) megadom a címet. Szinkronizált is, igaz, hogy ott a 16-os karika, de ki nam sz*rja le? ~:)) Ja, és az utolsó két évadon nincs karika se, meg HBO jel se, szal az nem tudom honnan van.

Előzmény: Miss.sorozat (207)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.02.27 0 0 207

HY PEOPPPPPLE!!!!

 

 

 

Te honnan töltöd le?

 

Valameik hétvégén láttam ahétfői ismétlését a viasaton (délelőt) és SEMMI szexel kapcsolatos jelenetet/mondatot nem hagytak benne!!!  Nagyon zavaróak voltak, a válaszok (amik ugyanazok maradtak...PL.: Samanta:-én bejutottam hozzá. Nemtudom illendő e ilyet kérdeznem... Apáca:-Azt hiszem az illendőség határát már túlléptük... MIVEL KÖNYÖRGÖM??????)

Előzmény: Dorinesz (206)
Dorinesz Creative Commons License 2007.02.27 0 0 206

Ez akkor ugye nem DIVIX (jól látom?)? 4.000,- 6 DVD-ért már kezd barátibb lenni, mint az előző hsz-ben, bár én még mindig sokallom. Le kéne vinni úgy 1.500-ra, és akkor venne is valaki. Az a baj, hogy fent van neten is, így a kutya se fogja elvinni. De nem akarlak kiábrándítani...

Előzmény: geruskabp (205)
geruskabp Creative Commons License 2007.02.27 0 0 205

Sziasztok!

Szex és New York mind a 6 évad, DivX, DVD-RIP,  (tehát nem a sex.zorro.hu-s tv felvétel), 6 DVD-n, DVD tokokban, Pesten személyes találkozó, vidékre utánvét, Tatabányán személyes találkozó!

Az ár: 4.000 Ft!  (a 6 évad együtt 4.000 Ft 6 DVD-n!!)

Ha érdekel, írj vagy hívj

geruska@gmail.com

06205551594

Dorinesz Creative Commons License 2007.02.03 0 0 204
Ma néztem egy kis Sz és NY-ot a viasaton. Egy kissé kiábrándító volt. El is határoztam, hogy megírom a maradék részeket DVD-re, és tartok egy agyzsibbasztó Sz és NY maratont. Persze ez DVD-k híján még várat magára, és a szgép mellett ülve eléggé kényelmetlen nézni.
Dorinesz Creative Commons License 2007.02.03 0 0 203
Igen, ezt én is megfigyeltem. Elég jóízűeket tudnak kajálni, és ehhez képest mindegyik nádszál vékony. Na nem irigykedem! ~:))) Sokszor én is úgy megkívánom, amit esznek, de sajna itthon nem nagyon szokott lenni nasi. Na majd teszek róla minnyá! ~:)
Előzmény: Habmalac (202)
Habmalac Creative Commons License 2007.02.02 0 0 202
Rápihentem kicsit a héten, nem hanyagolhatom el a másik 15 éppen nézett sorozatot se. Különben tudod mit figyeltem meg? Hogy ha nem szexelnek akkor esznek folyton :)))) Amikor heti egy rész láttam nem volt ilyen feltűnő, de múlt szombat este a 10. rész tájékán az n+1 reggeli vagy vacsora jelenetnél már kénytelen voltam valami rágcsálnivaló után nézni :)) Annyira gáz :)
Előzmény: Dorinesz (201)
Dorinesz Creative Commons License 2007.02.02 0 0 201
Kellőképpen zsibbad már az agyad? ~:))))))  (Mármint a Sz és NY-tól)
Előzmény: Habmalac (200)
Habmalac Creative Commons License 2007.02.02 0 0 200
:-DDDDD
Előzmény: Dorinesz (199)
Dorinesz Creative Commons License 2007.02.02 0 0 199

Ja, basszus! Leesett! ~:))))))))) Ó de hülye vagyok! Mármint Sharlotte Harry-je. Igen, azt én is kiszúrtam. Igen hülye szerepe volt, de tényleg ő volt!

(Ú banyek, ez most fájt. Mármint a hülyeségem... ~:-DD)

Előzmény: Habmalac (197)
Dorinesz Creative Commons License 2007.02.02 0 0 198
Mi? Mármint Potter? Vagy melyikre gondolsz? Érdekes, hogy a Lost 2-t nagyon lelkesen végignéztem minden idegszálammal ráfeszülve, és nem szúrtam ki. Vagy valamit félreértettem. A 4400 az nagyon horrorrnak tűnik. Persze lehet, hogy nem az lesz. De nagyon pszicho izének tűnik, és azt nem nagyon csípem. De Miranda Steve-jéért lehet, hogy mégis megnézem. ~:))
Előzmény: Habmalac (197)
Habmalac Creative Commons License 2007.02.01 0 0 197
Jah és a Lost 2. évadjából láttam összesen 5 percet, de abban meg épp Harry szerepelt :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!