Keresés

Részletes keresés

nedüpal Creative Commons License 2019.09.21 0 0 12552

És hol lehetne , hogyan frissiteni a térképet? köszi

nedüpal Creative Commons License 2019.09.20 0 0 12551

Üdv.! Mediatek 7" szeretnék kérdezni, hogy ebook hogy kell használni? Ugyanis be másolok pdf, vagy akarmit nem látja...köszönöm

Schaf Creative Commons License 2019.09.04 -1 0 12550

Az ilyen mérési pontokat maximum te magad fel tudod venni a programodban risztási pontként. Jelenleg az NNG szoftverekhez már nincs olyan lehetőség ahol manuálisan hozzá tudod adni. Megszüntettem, mert tulajdonképpen használni mindenki akarta, de fizetni a munkért senki.  Ez van...  :)

Előzmény: kozso1 (12549)
kozso1 Creative Commons License 2019.09.03 0 0 12549

A háromlábúra, álló autóra gondolok. A program is mobilként említi ahol jelez...

Előzmény: Schaf (12544)
Schaf Creative Commons License 2019.09.03 -1 0 12548
Előzmény: Schaf (12547)
Schaf Creative Commons License 2019.09.03 0 0 12547

Ott nemigen, mert az említett navi lopott szoftverrel nehezen fog frissülni.  :)

Előzmény: arkilaszlo (12546)
arkilaszlo Creative Commons License 2019.09.03 0 0 12546
Előzmény: zolcseszka76 (12545)
zolcseszka76 Creative Commons License 2019.09.02 0 0 12545

Sziasztok!

Sürgősen segítségre lenne szükségem!Apuék holnapután mennének nyaralni és frissíteni kellene az igo-t!

Magyarország és Horvátország térkép érdekelne mert a régi már elavult!

Hogy tudom frissíteni?WAYTEQ X820BT Navija van!

Segítsetek légyszíves!

kapinzoltanka@gmail.com

Schaf Creative Commons License 2019.09.02 -1 0 12544

Ahogy a neve is mutatja "mobil" mérés... 


Na most.. ezt hogy gondoltad? Megbeszéled a yarddal, hogy bár ők kocsival autókáznak azért ezen a 200m-en mérjenek csak, vagy a teljes 8-as utat bejelented mérésre?

:))

Előzmény: kozso1 (12543)
kozso1 Creative Commons License 2019.09.01 0 0 12543

Sziasztok.
Olyan ügyben érdeklődnék, hogy amennyiben az ember találkozik mobil sebességmérő autóval és arra a navigáció nem figyelmeztet.
Hol tudom jelezni, hogy bekerüljön a rendszerbe és egy idő pl. egy frissítés után jelezzen?
Vagy mi alapján, hogyan vannak összeállítva ezek a dolgok?
Köszönöm.

Schaf Creative Commons License 2019.08.23 -1 0 12542

Péééécs? Hogy jön ide Pécs? :D :D

Egyébként én nem lepődtem meg. A legtöbb warezhuszárnak meg önelégült mekk eleknek csak a szája nagy...  Tudom, hogy te sem értesz hozzá, de te legalább elismered és kérdezel..  én meg (figyelem titkos információ) privátban évek óta válaszolok is. Szerintem az NNG-nél is csak elképzelés van, hogy hogyan kellene működjön a dolog, de mivel alapvető probléma van az NNG termékek motorjában (az általam kitalált újítás felét bevezették, de a másik fele nélkül működésképtelen és nem is értik miért..  :D  )


Igazából ezért se javasoltuk anno a speedcam funkció 6 jellegénél több bevezetését...   Az legyen más motoron alapuló riasztott pont...   Látható mi valósult meg ebből. :D :D


Megjegyzem a vasúti átjárók project-re az EU jó pénzt fizetett utána viszont pont leszarta mindenki a dolgot. :)


Ui.:
Érdekes, hogy vagy 10 éve írtam a pontos működésről, a megoldásokról és a buktatókról egy cikket, és mivel az Interneten soha semmi nem vész el, ez a mai napig fellelhető, ha az ember tudja hol és mit keressen...  Tehát okoskodás helyett okosodhatna is aki akar. :D :D

Előzmény: DM43 (12540)
hoohanyo Creative Commons License 2019.08.20 0 0 12541

Sziasztok

 

Primo Loading screen-nel szenvedek, kicseréltem a régit (800*480,1.09Mb,24 bit,bmp)egy újra,és a képernyő jobb oldalán kb:10-15 pixellel el van csúszva jobbra,amit áttesz a képernyő  bal oldalára,mintha ott folytatódna a kép.

Eddig ilyen problémával nem találkoztam.

Valakinek esetleg ötlete?

DM43 Creative Commons License 2019.08.17 0 1 12540

Azért azon tényleg meglepődtem, hogy az elmúlt bő 3 hétben nem született érdemben válasz a kérdésedre (a sivatagi hülyeségeket nem tekintem annak). Én két szám kiemelésével segítenék azoknak, akik még most is gondolkoznak: 11 és 246.
Ja, és az továbbra is találós kérdés, hogy a jelzett koordinátából hogyan lesz Pécs :-) :-) :-)

Előzmény: Schaf (12530)
Schaf Creative Commons License 2019.08.16 -1 0 12539

Itthon a rendőr csekket ad neked...  ott golyót 

..  

Előzmény: L4U58U8 (12538)
L4U58U8 Creative Commons License 2019.08.10 0 0 12538

mi a szösz van a sivatagban? tevekaraván jobbról, elsőbbséget kell adni?

Előzmény: Schaf (12530)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.10 0 0 12537

Nos ismerem a mondást, hogy "nem a méret a lényeg"

 

Hát akkor téged a csajod jól átvágott. 

Előzmény: nandras18 (12535)
Schaf Creative Commons License 2019.08.05 0 2 12536

Mármint megvetted mindegyik térképet???  Minek?

Egyébként milyen készülék, milyen szoftver... topic leírás, stb...  :D

Előzmény: nandras18 (12535)
nandras18 Creative Commons License 2019.08.03 0 0 12535

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni:

Görögországba melyik térképet ajánlott használni? HERE? TomTom? Vagy..?

Régebbi posztokban általában azt lehet olvasni, hogy a HERE nem túl részletes, a TomTom precízebb, részletesebb, naprakészebb. Letöltöttem mindegyik térképet és azt látom, hogy a HERE fájl jóval nagyobb méretű, mint a TomTom. Nos ismerem a mondást, hogy "nem a méret a lényeg" :-) Csak azt nem tudom, h a térkép fájlokra is érvényes-e.

A válaszokat előre is köszönöm!

Schaf Creative Commons License 2019.07.26 -1 0 12534

Mit fordítok meg?  :D

Egyébként akkor Szaud-Arábia kietlen sivatagában sem fog jelezni...  :))

Előzmény: arkilaszlo (12533)
arkilaszlo Creative Commons License 2019.07.26 0 0 12533

és ha megfodítod, akkor mi történik?

Előzmény: Schaf (12530)
Schaf Creative Commons License 2019.07.25 -1 0 12532

OFF

Elküldtem. :)

Egy fontos dolog kimaradt..

"...Fentieken túl ne feledkezz meg arról sem, hogy a honlapon használt mérőkódok, konverziókövetők vagy elemző szoftverek (Google Analytics valamint Remarketing kód, Facebook Pixel, Google Ads, stb.) szintén tárolnak személyes adatokat, így erről is tájékoztatnod kell a látogatókat, valamint ezen adatok felhasználásának módját is tartalmaznia kell a honlapra, webáruházadra szabott adatvédelmi szabályzatnak...."

Ez is vonatkozik a portálra hiszen a Google Ads is ebbe a kategóriába esik.

Előzmény: DM43 (12531)
DM43 Creative Commons License 2019.07.25 0 0 12531

Kíváncsivá tettél (de tényleg). Írd meg nekem email-ben légy szíves!

Előzmény: Schaf (12529)
Schaf Creative Commons License 2019.07.25 0 0 12530

Az okos nagytudású BDW userek közül ha vakai értelmezné nekem ezt a pécsi adatot az iGO8.3 a Primo 1-2 és a NextGen termékek tekintetében...  Különös tekintettel arra, hogy miért nem fog ez a pont SOSEM riasztást küldeni?

18.2697021,46.0856393,11,50,1,246

Amíg ez nem megy addig szerintem hagyjuk azt, hogy ki mihez értet meg mihez nem.  ;)

Schaf Creative Commons License 2019.07.25 -1 0 12529

DM...  többet tudok, mint gondolnád...  ;)


Jótanács.. a GDPR megfelelőség (Mondjuk egy warez portálnál ez eleve vicc)  ebben a formában nem ér semmit.  Komoly fgást lehet találni rajta, szóval át kéne gondolni.  Az adminok közül több is tudja a számomat, ismét adok tanácsot, ha szükséges de szakjogászhoz is fordulhatsz.  ;)

Előzmény: DM43 (12525)
Schaf Creative Commons License 2019.07.25 -1 0 12528

Attól hog jópofizol egy XYZ warezportálon még ugyanaz a luzer maradsz aki maximum mások leírásából ért valamihez. Nyilván ha az értő olvasás menne meg nem csak a lopáshoz hanem pl az NNG programok motorjához is értenél akkor tudnád, hogy miért írtam az, hogy "nem csak az kell hozzá".

A Warezről annyit kisbarátom, hogy nem mindegy hogy a tudásodat hil mikor, milyen körülmények között és kinek adod át. A te félédnek nem szívesen adom át, mert legközelebb ahogy írtam már kijelented hogy az a "tied"...  Lásd az eredeti speedcams adatbázisból létrehozott tartalom, amit "magadénak" állítasz.

Természetesen szándékosan egy olyan werziót tettem ki ide amiben "valaki" átírt egy nagyon fontos attribútumot, ami miatt ahogy mondtam NEM FOG MŰKÖDNI minden verzióban. De lévén ezt sem fogod fel, meddő vita lenne szakmázni veled. Leszarom melyiktek mit lop mit nem.. de a szakmaiatlan baromságoknak, tudáshiányból származó ökörségeknek és a wareznak ezen a fórumon nincs helye.  :D


Maradjunk annyiban, hogy ha meg tudod cáfolni az általam leírt szakmai részleteket akkor nosza, a személyeskedést meg a tolvaj haveroknak hagyjuk meg...


Előzmény: juhlacii (12527)
juhlacii Creative Commons License 2019.07.23 0 1 12527

Nyugi tudom, hogy mi kell még a bemondáshoz. Jó hogy nem írok le itt mindent, vagy nem osztom meg a Googl Drive linkjét annak a bizonyos motornak, vagy TTS nek. Kiscsikó a legnagyobb Warezelő te vagy itt aki néha el el szól ezt azt de pénzért azért mindenre kapható vagy. A DM43 pontosan tudja, hogy kihez közhető a Speedcamera adatbázis jobbítása időnként megosztása egy másik oldalon, és az nem te vagy. A kollégának azért irtam mert pontosan megegyezik a Véda adatbázis amit helytelenül de megosztottál. Szégyelheted, hogy sipítozol és te vagy a Warezhuszár.

Előzmény: Schaf (12523)
sjohn Creative Commons License 2019.07.23 0 0 12526

...nem szűnt meg!...él és virul...

Előzmény: Schaf (12524)
DM43 Creative Commons License 2019.07.23 0 0 12525

"azért mert a tagok basztak fizetni a fenntartásért"

 

Kivételesen ezt rosszul tudod ...

Előzmény: Schaf (12524)
Schaf Creative Commons License 2019.07.23 0 1 12524

Az iGO8-hoz és a Primohoz is használható egy egyszerű változtatással az adatsor. A Juhlaci féle warezhuszárok miatt azonban nem akarom részletekbe menően elmagyarázni, hogy mit és hogyan mert legközelebb már előadja, hogy "ő ezt tudta és ő találta ki"...

Imádom, hogy most hogy megszűnt az egyik utolsó magyar warezportál is a témában (Röhej nem, hogy azért mert a tagok basztak fizetni a fenntartásért is? Mondjuk ha a szoftverért nem fizet mért fizetne a a warez oldala létezésért? :D :D :D ) előkerülnek egyes "ismerős" nevek akik abból éltek évekig, hogy az általam meg más hozzáértők által elmondottak alapján játszották a janit navigáció témában. A gond ott kezdődött, hogy hogy nem bírják felfogni.. "ha lemásolod, még nem fogod érteni"...

Amikor kitaláltuk a speedcams-t az iGohoz, alapvetően egy olyan konstrukciót követtünk, ami már egy meglévő rendszerre épült kis változtatással. Ez okozza, hogy egyesek a másik rendszerből jövő adatsort látva azt hiszik az egy iGO verzióhoz készült. Mivel pályázati lóvé volt rá ezért később az alap 5 kameratípus (amiből itthon igazából 2-nek volt létjogosultsága akkor) mellé a vasúti átjárókat is felvettük. Ezt már a 8.3-as verziók le is kezelték, amennyiben az azt megrendelő gyártó kérte a fícsört. A kezdeti Primo-k pl. csak az alap 6 kameratípust tudják. Az iGO8 alapverziói sose értették és nem is fogják érteni az "iskolaövezet" vagy a "határátkelő" esetleg "fizetőkapu" RPOI-kat. Akármit írogat a sys-txt-be vagy bárhova Juhlaci barátunk.

Juhlaci..   ha akarod jó pénzért elmagyarázom neked a speedcams működést és, hogy honnan tudom amikor egy hozzád hasonló MekkMester hozzászól a ténához...  leülsz mellém két órára, kicsengetsz 50e-t és éveket okosodsz...   Mondjuk nyilván téged nem érdekel, hogy ne beszélj baromságokat. Letöltöd oszt vagy megy vagy nem.. ha nem akkor qrva anyja az NNG-nek...   :D :D


Jahh és egy szolgálati közlemény: 
Pont a Juhlaci félék miatt szüntettem meg a speedcams.hu ingyenességét, majd pár évvel később az egész portált.


Szivats:
Sajnos a lenti adatsor szándékosan úgy lett anno a warezhuszárok kezébe juttatva, hogy csak olyan verzókkal működjön jól ahol a speecams jelzések nem veszik figyelembe az irányultságot. Ilyen csak egyes spec. verziószámokkal megjelent iGO8-ak illetve a skinezett primo verziók esetében van. De dobj eg privátot és elárulom a megoldást az alap iGO8-hoz. ;)



Előzmény: szivats (12520)
Schaf Creative Commons License 2019.07.23 0 1 12523

Nem tudom te mit néztél meg, de fingod nincs a témáról.

 

1. Az adatbázis eredetije az enyém

2. Aki ért hozzá azt tudja, hogy miért mondtam, hogy csak NextGen verzióval működik majd (ezek szerint te nem értesz hozzá csak egy warezhuszár vagy régi sérelmekkel?)
3. A sys.txt-be a működéshez semmi nem kell. A hangbemondáshoz pedig nem elég a sys.txt. (Ezt is tudnád ha értenél is hozzá)

Na hirtelen ennyi "kollega"....

Előzmény: juhlacii (12521)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!