Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2009.04.16 0 0 528

Boret, van jó borod?

 Ezt szépen elboronáltad. De ki ne félne a sötétben, a dzsungelek mélyeink örök éjszaka, ahova sose süthet be a nap?

 Nézzétek csak, a király, mondjuk a dzsungel királya az orozzlánok? Retteg minden vad tőllük? Egy pislantásra ha kinyitjuk a szemünket, rögtön kiszurják, ha másképpen nem, ugyse láthatunk semmit, mert mit láthatunk? Na, nem a mindengori ulagodók, ott is menn fefele a lépcsőzet, hol van vege, a kaja láncozolatnak?

 Szép lehetel, de ha kivánatos, megsznek az istenek?

 Hogy az istebe, most gyüttünk át, az ataista -bolsoly -birod alma, ahol csak nekik lehetet alam, s mertél szólni, hogy egy haparás?

 Elvtársak, nem a zsemle kicsi, hanem nagy a tofátok?

 Nézzétek csak, ma ténleg vannak super gazdagok, mikor ők is szellemek?

 De biza, csak szellemek vannak, a baj, hogy sötétek de sötétek de sötétek mekk mekk mekk... félelmetesek, avagy nem  érzitek, a véres lábnyomokat a levegőbe?

 Mellesleg, aki tudja hogy szellem, azaz minden szellemi eredetü, gondolatok de látók, terméke, annak is hiába beszélni, de aki féli az istent, annak is?

 Jabiza, a mindenkori gazdögökért van, (ha van isten azért, ha nincs?) volt lesz? -minden, többek közt, pont az ők szellemi terméke, (sartan azaz sar tan is meg sár, bélsár, de az övék az is?)  lehet csak, az egyetlen népeledel? Nép vagy jobbágyok? Dodozó népeké a jöbő? -stb...tbc...

 Amit megölsz, a tied, de hogy ölöd meg? -testét vagy szellemét?

 Sürü az erdő, nap sose járta, nem szól benne, csaaloogán?

 Hogy nem család? Bijja nyelvében = szellemében él a nemzet?

 

Előzmény: boret (526)
joy Creative Commons License 2009.04.16 0 0 527
A hülyeség nem buxafüggő.
Előzmény: repcsepista (525)
boret Creative Commons License 2009.04.15 0 0 526
Szerintem a szellemekben hivés nem feltétlen szegénység - gazdagság, család - nem család kérdése. Sokkal inkább környezeti és társadalmi hatás például. Ma a racionalitás korában élünk, ez az elvárás mindenki iránt, ennek is igyekszünk megfelelni. Nem minden időben és kultúrában volt ez persze így.
Az idő is biztosan változtat sokat az emberen, és úgy tűnik abba az irányba hogy idővel egyre kevesebb dologban hiszünk már. Hogy ez jó-e? Döntse el mindenki maga.
Előzmény: repcsepista (525)
repcsepista Creative Commons License 2009.04.15 0 0 525

joy, s kisderekek, ha vannak szellemek csahojjjjjjjjjjj....

 Aha, vannak felnőttek, meg hüle derekek?

 A kérdésem, hogy milyen arány lehet, a gazdagok meg szegének közt, a szellem hivésben? Mondjuk akiknek jól menn dolguk itten, tejba vajba fürödnek, felnyőttek, s minden szavukat lesnek a hüle giskerekek, mert vegyük, ha valaki nem hisz a szellemekben, annak van anucia meg apucia... s testvérkéi stb... mert ha tele pézzel, meg minden adomány az övé, akkor a felnőttek, de gigg azog? -azoknak még isten sincs, mert önmagukat felfujjájájájájjjjjjjj....

 Jértitek a krdst?

 u.i. ne teccenek félre jérteni, mert jitten, az erre a rövid arasznyi létre vonatozik, nem pedig... hitten? -aztán hóttan?

 Meg, jah, szellemeskedni lehet?

Előzmény: joy (524)
joy Creative Commons License 2009.04.15 0 0 524

50 évvel ezelőtt talán, ma már nem.

Azóta fölnőttem.

Előzmény: Tudorka-7 (523)
Tudorka-7 Creative Commons License 2009.04.15 0 0 523
Most elvicceled, aztán találkozol velük és be,,szarsz
Előzmény: joy (508)
joy Creative Commons License 2009.04.12 0 0 522

Szemorvos sztk (TB)  alpon tud segíteni!

:o)

Előzmény: Törölt nick (521)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 521
Nekem bepiálni sem kell ! :-)
Előzmény: joy (520)
joy Creative Commons License 2009.04.11 0 0 520

Van igazság abban, amit írsz.

Ritkán, velem is előferdül, hogy bepiálok, olykor-ókor nekem is van kettős látásom.

Csak nem tudatosult bennem, hogy szellemképes vagyok.

:o)

Előzmény: boret (518)
repcsepista Creative Commons License 2009.04.10 0 0 519

Szellemek szellemek, szépen zizzegjetek...

 Csak hozzáteszek, meg be, kedves borátunk iratára, hogy valóban mindenki aki lát, az szellem, de ki (mi) nem?

 Vegyük a látás mechanizmusát, mikor csak a fényt, vagy sötétseggeket látjuk, (érezzük a büzt) ugyanis mindennek a szellemét (fényét, vagy nincs benne) látjuk? Ezt rögtön lehet vonatozni hu hu huuuuuuuuuu... a hangra, is, mert mi van benne?

 Két hegy közzül mi mász ki.... hetyek vötyek között zakatyol a vonyat...

 u.i. ahogy mondom, hyogy borát barátom mellé álltam, a sötétbe, amit félre lehet érteni, mint a a feleségem tregnap is, jól elvert a faknyállal, mit beszélsz... mire nem te róllad, megőrültél? -jah, akkor is mergérdemlted!?

 Jelllemes hüsvető tavaszi vaszi nyuszi ünnepeket, minden szellemnek! -himes tollást...

Előzmény: boret (518)
boret Creative Commons License 2009.04.10 0 0 518
Szellemek nem léteznek!? Miért ne léteznének? Az árnyékok is szellemek tulajdonképp, és néha a tévémen is van szellemképe az alakoknak. Ha félálmosan nézek ki a fejemből akkor is tudok kettőt látni, és ott sem igazi mind a kettő, tehát az egyik: szellem!
Előzmény: joy (517)
joy Creative Commons License 2009.04.08 0 0 517

Marhaság.

Létrejön, ha /általában/ két szülő létrehozza, és halála után elporlad.

Tecc, nemtecc, ennyi egy élet.

 

Szellemek akkor sincsenek, aki velük beszélget, hazudik.

 

Egyébiránt megfogalmaznád az étertest-asztráltest mibenlétét?

Előzmény: Törölt nick (516)
joy Creative Commons License 2009.04.05 0 0 515

Ennél azért már picikét többet illenék tudni a tudományok tárházából, de természetesen ez kortól függ. Alsósként még én is hittem a Télapóban.

:o)

Előzmény: menroting (511)
joy Creative Commons License 2009.04.05 0 0 514

Aki ismeri önmagát, tudja, megismeri álmait is.

Előzmény: menroting (510)
menroting Creative Commons License 2009.04.04 0 0 513
De itt legalább az index fórum ajándékvírusa nem kerget..:-)))
Előzmény: menroting (512)
menroting Creative Commons License 2009.04.04 0 0 512
Számára=számukra.Elnézést a hibákért még nem szoktam meg az eeepc-s billentyűzetet.
Előzmény: menroting (511)
menroting Creative Commons License 2009.04.04 0 0 511
Amúgy én másképp képzelem el a szellemesdit.Nemcsak a magnószallag , a wichester vagy memokártya tárolhat.Lehetségesnek tartom hogy akik szellemeket látnak azok egy másfajta termmészetes tárolóeszközről (pl.kristályközet )tudják venni valamilyen általuk sem ismert módon az azon természetes úton tárolodott információkat amik akár egy álom vagy halucináció vagy egyébb úton számára meg is jelennek.

Meg kéne vizsgálni milyen közetekből álló természetes vagy mesterséges építmények vannak annak közelében ahol sürün fordulnak elő ilyen jelenségek.
Előzmény: menroting (510)
menroting Creative Commons License 2009.04.04 0 0 510
Vagy el nem alszik ....
Előzmény: joy (506)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.04 0 0 509
Nemtom.. én már berúgtam párszor, de még akkor sem lépett velem kapcsolatba semmilyen transzcendens lény...
Előzmény: joy (506)
joy Creative Commons License 2009.04.04 0 0 508
Kötve hiszem, nem szoktam részegre inni magam.
Előzmény: Tudorka-7 (507)
Tudorka-7 Creative Commons License 2009.04.03 0 0 507
majd ha találkozol velük, más leszel.
Előzmény: joy (491)
joy Creative Commons License 2009.03.29 0 0 506
Senkinek sincs összeköttetése a szellemvilággal aki tisztán gondolkodni képes, míg meg nem zakkan, vagy nagyon be nem rúg.
Előzmény: rabida (502)
joy Creative Commons License 2009.03.29 0 0 505
Nomen est Omen?
Előzmény: boszi1968 (501)
joy Creative Commons License 2009.03.29 0 0 504

Ahan.

Szegeden van egy lakótelep, amely jórésze egykor volt temetőre épült.

Az ott lakók sosem találkoztak a voltakkal akkor sem amikor még egy része /a jog szerint fölszámolhatatlanul friss sírok/ még temetőként működött.

Pedig nem 1-2 ember, hanem többezren éltek-nek ott.

 

Az emberi elme rémlátásait képes tökéletesen valós jelenségként előhívni, csupán a személytől függ, hiszi, vagy sem.

 

A sírrablók, rongálók, virágtolvajok nem szellemek!

És a hóttakat meglátogatók sem!

Előzmény: Orion2 (499)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.28 0 0 503
Néha azért nem árt elmenni egy alapos orvosi kivizsgálásra sem...
Hátha kikezelhetőek ezek a ... khm... tapasztalatok...

8)
rabida Creative Commons License 2009.03.28 0 0 502
szvsz ez felesleges szócséplés, akinek van összeköttetése a szellemvilággal, az tudja, amit tud, akinek nincs, annak meg felesleges magyarázni a dolgot...
Előzmény: repcsepista (492)
boszi1968 Creative Commons License 2009.03.26 0 0 501
sajnos van benne igazság amit irtál,de 41 éves létemre vállalom hogy hiszek bennük.
de én néha komunikálok velük.ez együtt jár azzal amivel foglalkozom.
Előzmény: joy (498)
Orion2 Creative Commons License 2009.03.24 0 0 499
Nekem 200% látásom van, kitűnő helyzetfelismerő képességem, reflexem stb...
van(ezt nem én akarom állítani magamról, de tegyük fel:)).
Általában a szkeptikusok oldalán állok, de én folyamatosan látok, találkozom úgymond "szellemekkel", természetesen ezt nem kell elhinni senkinek, én sem hinném el.
Én egy temető mellet lakom, de komolyan itt olyan nagy a forgalom , h már tényleg unom de már term. megszoktam.
Ezzel csak azt szeretném mondani, h én tudom, h létezik a jelenség, de soha nem jutott eszembe, h filmre vegyem vagy ilyesmi, és bizonygatni probáljam.
Tök jól megvagyunk, néha igaz összeszarom magam, de jó poénnak tartom , ennyi.
Sziasztok.
Előzmény: joy (498)
joy Creative Commons License 2009.03.24 0 0 498

Nem csupán én nem látok, hitelt érdemlően bizonyítani senki nem tudja, hogy valaki. valaha látott szellemet.

Az nem bizonyíték, hogy sokmillióan, sokhelyen, sokféleképp mondogatják, léteznexellemek, ők már találkoztak velük, megtapasztalták jelenlétüket.

 

Sok csaló jól él szellemidézésből kihasználva az emberi hiszékenységet, butaságot.

Előzmény: boszi1968 (497)
boszi1968 Creative Commons License 2009.03.24 0 0 497
honnét tudod olyan biztosan hogy nem léteznek szellemek.nem biztos hogy amit nem látol az nem is létezik.
Előzmény: joy (491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!