Keresés

Részletes keresés

Jakabzsuzska Creative Commons License 2010.09.23 0 0 1057

szia,

nappal a munkahelyemen vagyok, (nem otthonról dolgozom) így a zaj inkább éjfél és hajnal 4 között zavar...

tréfát félretéve (bár szeretem a humort) majd ha a C lépcsőház is tele lesz lakóval, akkor lesz érdemes ezzel komolyabban foglalkoznom, úgy látom....

azért köszi a kommentet:)

 

Előzmény: ZRobi (1053)
fenfen Creative Commons License 2010.09.23 0 0 1056
Sziasztok,

Mi is nemrég költöztünk be a City Garden D lépcsőházba.

Eredetileg arról volt szó, hogy a lépcsőházban a T-home lesz a tv+internet szolgáltató, ez megváltozott volna? Mert a hirdetőtábla szerint a Bird Telekom van jelen szolgáltatóként, az ő honlapjukon pedig semmi konkrétumot nem találok a csomagjaikról. Szóval tud róluk valaki valamit?

Köszi :)
Liquidz Creative Commons License 2010.09.22 0 0 1055
Jó a hiány :))
Előzmény: klarknova (1054)
klarknova Creative Commons License 2010.09.22 0 0 1054

Üdv Mindenkinek !

 

A mi lakásunk a City Gardenben elkészült, én be is költöztem . A garázsunk kiadó, az ár megegyezés kérdése. Elvileg hiány van belőle ugyhogy nemsokára nem lesz.

 

Irjon emailt akit esetleg érdekel, a B lépcsőházhoz van közel (tehát a sétányhoz).

 

Szép napot:

 

P

ZRobi Creative Commons License 2010.09.18 0 0 1053

Milyen jellegű zaj?Buli vagy más?

Éccaka vagy nappal?

 

Ne aggódj, majd elnyomja a Sun Resort építési zaja :)

Bocs:)

Előzmény: Jakabzsuzska (1052)
Jakabzsuzska Creative Commons License 2010.09.17 0 0 1052

Sziasztok, én nemrég költöztem a férjemmel a C lépcsőházba, Nagytemplom utcai rész....és szembesültünk a zajjal, ami a Grundról jön...állítólag indult már ellenük eljárás, nem tudom birtokvédelmi vagy környezetvédelmi? Valaki tud erről valamit?

Köszönet

 

miciprr Creative Commons License 2010.09.07 0 0 1051
lépcsőházanként kell 50%, mivel mindegyik lépcsőháznak más a címe is
Előzmény: pszab2 (1050)
pszab2 Creative Commons License 2010.09.06 0 0 1050
Lépcsőházanként, vagy az 5re együttesen?
Előzmény: miciprr (1049)
miciprr Creative Commons License 2010.09.06 0 0 1049
Szia,
ugyanez volt a probléma nálunk is a B lépcsőházban, és tényleg nem volt semmi remény. De van egy üzlekötő aki el tudta intézni, és kikérte a T-től a kábelt.
Őt keresd:
Mészárosné Dávid Katalin
+36707031476
+36203668303
meszarosne.katalin@upcmail.hu

Társasházi kedvezmény:
Kitettem lent az aulában a hirdetőre egy lapot, akit érdekel a kedvezmény az irja be az adatait, ez nem jelenti azt, hogy kötsz is szerződést, ez csak az, hogy érdekel, és majd felkeres egy üzletkötő egy megbeszélt időpontban (nekem legalábbis ezt mondták az ügyfélszolgálaton, de szerintem nem rossz) Azt mondták, hogy az aktuális akciós ajánlatokon felül 25%-ot lehet megspórolni. A házban lévő lakók 50%-a kell elméletileg, de olyan 20-25 lakás kéne.
Előzmény: BlazeDew (1048)
BlazeDew Creative Commons License 2010.09.06 0 0 1048

Sziasztok!

 

Lenne egy problémám!

 

Fontana ház D lépcsőházában lévő lakásomba szeretnék egy UPC megrendelést, de állítólag nem tudták bekötni, mert nem fértek az elosztódobozhoz. (T-Home építette ki.)

Közös képviselőnek nincs kulcsa hozzá, a t-home azt a választ adta, hogy a upc-nek kell megkeresnie, nekem megrendelőnek nincs dolgom vele.

Tehát én hozzáférést nem tudok biztosítani. Viszont akkor nem tudja bekötni....

Van-e köztetek olyan, aki interneten rendelte meg, és sikerült beköttetni ill. ezt hogyan oldottátok meg?

 

Köszönöm a segítséget!

 

 

pascas Creative Commons License 2010.09.02 0 0 1047
Kedves Dodo44

Menyit kérsz a kocsibeállóért?
Dodó44 Creative Commons License 2010.09.01 0 0 1046
GARÁZS ELADÓ!
Fontána házban eladó a 84-es számú garázshely.
telefonszám: 30/643-7425
e-mail: yes4@citromail.hu
zero 4 hero Creative Commons License 2010.08.27 0 0 1045
Most kertem le egy tulajdoni lapot, van valakinek fogalma arrol, hogy az erste mikor veszi le a jelzalogot a mar kifizetett lakasokrol?
Liquidz Creative Commons License 2010.08.24 0 0 1044
Aha, see #1004.
Előzmény: Halitu (1043)
Halitu Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1043
Sziasztok!
Tud valaki eladó lakást a Corvin sétány bármely házába?
Egy barátomat érdekelné 45- 55m2 körüli lakás, azonnal tudna fizetni, tulajdonképpen ennyi, ha tud valaki légyszi jelentkezzen: pzs1@citromail.hu


Valamint engem továbbra is érdekelne ez a UPC társasházi csomag, a Fontana B lépcsőházban. Nagyon elcsendesült a fórum átmentetek valami levlistára?
Üdv: Dzsoz!
eva1955 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 1042

Sziasztok!
Én is új lakó leszek a sétányon, szeptember 1.-én lesz a műszaki átadásom a B lépcsöházban a City Gardenben.Milyen gyorsan lehet be költözni?Engem is érdekel az UPC társasházi ajánlat!Van aki már tul van a müszaki átadáson?Vélemények?

Hozzá szolások, hibák?Köszi

tramona Creative Commons License 2010.08.16 0 0 1041
Üdv Mindenkinek!

Október végén költözünk a city gardenbe C épület.

Tudja már valaki, hogy az uszoda illetve a sportrészleg mikor nyit, illetve, hogy a társasházból át lehet -e menni oda, vagy csak az utcáról, kívülről lehet-e majd bemenni?

Köszi előre is.
pityu911 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 1040
Sziasztok,

Kiado lesz egy garazs a City Gardenben, ha jol emlekszem a B lepcsohazhoz kozel, szeptember 10-tol.

Udv
Pityu

Halitu Creative Commons License 2010.08.12 0 0 1039
Szia Miciprr!

Engem érdekelne, ez a UPC csomag, a B lépcsőházban, csak sajna még nem lakom ott, így félek, hogy lemaradnék a lépcsőházi listádról...
Kinek hova szóljak? felírnál majd, ha megcsinálod ezt a listát?
Köszi, Dzsoz!
Ha esetleg már tudsz valamit ezzel kapcsolatban légyszi jelezd e-mailben.
( rocky00 KUKAC citromail.hu)
Előzmény: miciprr (1037)
Ixion77 Creative Commons License 2010.08.10 0 0 1038
miciprr Creative Commons License 2010.08.09 0 0 1037
UPC bekötés
nagyon nem drótoztak, a falban lévőt használták egy kis átalakitással, mert a fali csatlakozónál belül van egy ellenállás, azt kivette, és kb ennyi amit ott módosítani kellett.
Egy kábel modem, egy upc vevőkészülék és kész is.
http://www.upc.hu/csomagajanlatok/tarsashazi-ajanlatok/
itt vannak az árak, hogy mi mennyi lenne társasházi kedvezménnyel.
Amúgy én meg vagyok elégedve a szolgáltatás minőségével, sokkal jobb mint a T-home, ami barátnőmnél van, az állandóan akad, és kockázik, itt a UPC-nél semmi ilyet nem tapasztaltam.

Az üzletkötö nekem azt mondta, hogy lépcsőházanként lehet szerződni a társasházi kedvezményre (A,B,C,D), és lépcsőházanként 25 aláírás szükséges hozzá.
Szerintem az lenne a legyegyszerűbb, hogy kiteszek majd lent a hirdetőtáblára egy papirt, ahova fel lehet iratkozni, akit érdekel.
Liquidz Creative Commons License 2010.08.09 0 0 1036
Ez a szinteltolásos terasz történet miért nem lep meg...
Ha nem szuterénhatású, még szép is lehet, de az ilyenek eléggé döntőek tudnak lenni asszem. Neadjisten ha valaki kerekesszékkel közlekedik.

A társasházi UPC-ben benne vagyok:) Miciprr, Nektek a UPC új kábelt kötött be, összevissza fúrva a falat, vagy a már meglévőre csatlakozott rá?

Aki levlistázni szeretne, fafa82-nek (#1004-es hozzászólás) küldhet mailt - citygarden meg fontana is. A premierből egy főn kívül mást nem láttam itt, de gondolom azért ők is welcome :)

Egyelőre levlista, aztán majd csinálunk vmi fórumot..

lordASLAN Creative Commons License 2010.08.08 0 0 1035
Sziasztok!

Én is új lakó leszek a sétányon, 18-án lesz a műszaki átadásom a City Garden-ben!
Kíváncsi lennék mennyien voltak már ott és, hogy mikor lehet költözni, valaki tud segíteni? :)
Köszönöm!
amy_gardner Creative Commons License 2010.08.08 0 0 1034
Sziasztok!
Fontana C lépcsőház lakója vagyok március óta, de csak most találtalak meg titeket.
Igyekeztem visszaolvasni, és kérdezni szeretném, hogy készült-e végül levlista a belső ügyek megbeszélésére?
Engem érdekelne a UPC társasházi ajánlat, kivártam a nettel, mivel a T-vel csak rossz tapasztalatom volt...
ui. a mai napig folynak a garanciális hibajavítások, mivel egy hiba kijavításakor átlag kettőt okoztak eddig... de lassan elkészül :)
miciprr Creative Commons License 2010.08.07 0 0 1033
Sziasztok,
nálunk végre bevezették a UPC-t a Fontana B lépcsőházban, már lassan 1 hónapja nyúzzuk (Tv+net), teljesen jól működik minden. Azon az üzletkötön keresztül intéztük aki ki van plakátolva az aulaban a hirdetőtáblára.
Ha ügyesek vagyunk, és nem csak engem érdekel a dolog, el tudja intézni, hogy társasházi csomagban kapjuk a netet, tv-t, így elég sokat meg lehetne spórolni.
ZRobi Creative Commons License 2010.08.07 0 0 1032

Istenem, mé nem lehetett ezt nálunk is így...??!

Az én műszakimon nem volt bejárati ajtó és nem volt teraszburkolat...szóval másképp zajlott icipicit...na mindegy, régi "szép" emlékek, felejtsük el.

Mi is sokan 30 centit lépünk ki a teraszra...az se volt a tervekben.

Előzmény: kingu84 (1031)
kingu84 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 1031
örülök, h nektek minden rendben volt :) a segítőkészséggel nálunk sem volt baj, és magában a lakásban tényleg nem voltak eget rengető hibák
Előzmény: tusrita (1029)
kingu84 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 1030
Köszi :) bár hétfőn még lesz egy menet ezzel a kert-terasz dologgal, mert erről a szinteltolásról nem volt szó az alaprajzon :( Így egy kissé "érdekes", hogy a teraszomról 50 centit fel kell lépni, hogy a kertembe érjek, ahonnan így gyakorlatilag be lehet lépni a két hálószobába. Nem tűnik túl ésszerűnek a dolog. Így nem lehet normálisan kihasználni a kinti területet :(
Előzmény: ZRobi (1028)
tusrita Creative Commons License 2010.08.06 0 0 1029

Én is túl vagyok rajta, és nagyon kellemesen csalódtam. Néhány (3-4) kisebb baki volt (pl. szellőző nem működött, kicsit laza volt az erkélyajtó előtti kilépő, nem volt elfedve a klíma egyik kimenetele), de én ennél sokkal rosszabbra számítottam, ráadásul minden gyönyörű minőségben és pontosan volt kivitelezve, és egyébként is rendkívül segítőkész volt mindenki.

Úgyhogy amint lehet költözünk és már nagyon-nagyon várom!

Előzmény: ZRobi (1028)
ZRobi Creative Commons License 2010.08.06 0 0 1028

Akkor üdvözlünk a sétányon :)

Várjuk tusrita élményeit is!

Előzmény: kingu84 (1027)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!