Keresés

Részletes keresés

*Momo* Creative Commons License 2008.02.14 0 0 196

Opsz. Hát nem ezt jelentené...:( Bár a trágár szavak miatt kimoderálhatják a hsz-t. Viszont én sem tartom fairnek ha ennyire kiélezettek a törlések. Akkor mitől is hiteles a fórum????

Ezek után lehet én sem jövök szivesen ide. :(

 

Előzmény: eperke5 (192)
monkat Creative Commons License 2008.02.14 0 0 195

Na nehogymár megfutamodjunk:)

 

Szapuljuk csak tovább,ha jólesik,végül is erről szól a fórumozás,vagy mi:D

 

Szóval,akkor biztos Te is láttad a sztárok a jégent.Na előttem ott aztán teljesen leszerepelt,amilyen merev,falábú volt...,meg az az idétlen bárgyú vigyor az arcán.

 

Én azok táborába tartozom,akiknek tetszik a tornája,mert már sokfélét kipróbáltam, nekem nem unalmas, és igenis érzem a hatását.De mint nőt, egyáltalán nem bírom, a "gömbköldök Réka " gúnyneve is nagyon beletalált.

 

Az öltözködése az nekem nagyon nem jön be,ez a mindent kitevő stílus amúgy sem.Főleg mert a melle mű,meg még kitudja mit plasztikáztatott.Az arca csúnya, de az igaz,hogy abból ki van hozva a maximum.

 

Most nagyon gonosz leszek, de a mellhártya gyulladása körüli felhajtás,hogy hajszálon múlt az élete,stb,..szerintem az is csak felhajtás volt,hogy mindenki rájuk figyeljen.És akkor előadja Norbi,hogy mennyire hiányzik az otthoni főzés illata,hát ez a Réka kapásból nem úgy néz ki,mint aki otthon rendszeresen főzőcskézik.Az egyik DVD végén, van kaja tanácsadás, abban Réka kivajaz egy jénait,hát röhej,ebből vontam le a következtetést.

 

Nem bírom na, most majd engem is kimoderálnak.

 

 

 

 

Előzmény: eperke5 (194)
monkat Creative Commons License 2008.02.14 0 0 193

Te vagy az?,nem adod fel:-))))

 

Én egyetértek azzal amit írsz,pontosan azért mert szerintem is üresfejű,buta,nagyképű stb...már leírtam.

 

De szvsz azért töröltek ki,mert egy kicsit hogyismondjam "pórias"  a stílusod.(Gyökér,pofánváglak stb....)

Bár engem nem zavart,mivel olvastam már itt ettől különbet is, mégsem törölték ki ugyebár, de hát nem én vagyok a moderátor.:)

Mondjuk a nagyfogyásos hsz-oddal nem tudom mi volt a baj,de abban is igazad volt.

Lehet h RR a moderátor,aztán ha mindent kitörölne,túl feltűnő lenne.:-)

 

***

 

Korábban írta valaki, hogy úgy néz ki mint egy tranzvesztita,hát ez nagyon találó:D

 

  

 

 

Előzmény: eperke5 (192)
*Momo* Creative Commons License 2008.02.14 0 0 190
Igen, a nyújtás nagyon fontos!
Előzmény: monkat (182)
*Momo* Creative Commons License 2008.02.14 0 0 189

Bocs, nem tudom megállni. Te miről beszélsz? :))

Szerintem több itt a negatív vélemény mint a pozitív. Legalábbis mióta látogatom ezt az oldalt, ez a tapasztalatom. Én szeretem R.R. DVD-it, de nem veszem zokon ha ezzel nem mindenki ért egyet. Szerintem Neked sem kéne megbántódnod ha nem mindenki szapulja. ;)

 

A fórumozásban az a lényeg, hogy véleményeket cserélünk. Hogy tudnánk cserélni, ha mindenkinek egyezik?

 

Előzmény: eperke5 (188)
cantaloupe Creative Commons License 2008.02.08 0 0 184

Nekem a gyakorlatai sem tetszenek, mert nagyon egysikuak. Igaz, csak egy DVD-m van tole, az Add onmagad, amikor fuvon kezdi, medenceparton folytatja.

 

Szoval, engem nem kot le a 20 percig tarto guggolas, meg az ugyanennyi ideig tarto labemelgetes.

 

Jelenleg hi-lo aerobikra jarok, aminek az a lenyege, hogy a szivet nem terheli meg. kezdunk menetelessel, majd fokozatosan, a szivritmus novelesevel bonyolodik a gyakorlatsor, ami mindent megmozgat. Ez 40 perc, amit kovet 10 perc sulyzozas, 10 perc lazitas. Ez egeszseges, es testreszabott-aki jobban birja szivvel, az ugralhat, mas ugyanezeket a reszeket lepegetve teheti meg.

 

Reka nem a nagy atlagot celozta meg, hanem a hasonszoru fitnesszmacakat. De meg ebben a formaban, nekik SEM egeszseges, nyujtas nelkul.

 

szoval ennek nyoman ketelkedek benne, hogy olyan jo abban, amit csinal.

Előzmény: monkat (182)
monkat Creative Commons License 2008.02.06 0 0 183

Remélem néha beleolvas  Rubint Réka:D

 

Konkrétan én sem olvastam ezt még,de simán el tudom képelni,hogy ilyeneket mond.

Mondjuk olyat is mondott már,hogy ha a kis Lara hisztizik simán képen önti hideg vizzel.Na,én meg ezt itélem el,2 gyerekem van,még soha nem alkalmaztam ilyen nevelési módszert,pedig az enyémek sem  földre szállt angyalok:-)(vagy legalábbis nem mindig:)))

 

Ezekkel a kijelentésekkel saját magát minősíti,valszeg ő is ilyen ételeken nőtt fel,tehát a saját anyját is minősíti.

Gondolkodhatna mielőtt ilyeneket nyilatkozik,azért,az hogy egy család normális mértékben fogyaszt lisztes,cukros ételeket,megtalálja  az egészséges egyensúlyt a táplálkozásban, és az,ahol nyakrafőre isszák a kólát,cukros szörpöket,zabálják a csipszet,és még sorolhatnám, az nem egészen ugyanaz.

 

Különben meg szerintem tuti hasplasztikája volt,egyszerűen nem tudom elhinni,hogy 2 terhesség után,két császár után valakinek ilyan lapos hasa legyen,bármennyit edz is,eleve természetellenes,bármit tesz,akkor is ha más nem a két műtét hege az ott van,és ott bizony vastagabb.

 

NA még mielőtt rám lenne kiabálva,hogy irígy vagyok,ezennel kijelentem,hogy nem vagyok az!

Előzmény: Törölt nick (179)
monkat Creative Commons License 2008.02.06 0 0 182

Csak annyi baj van DVD-ivel,hogy nem nyújt le a végén,közben sem nagyon.Ez nagyon jó lenne,lévén az egész így lenne befejezve.Valamelyik programja előtt beszél is erről,hgy már többen írtak ezügyben emailt.

(Alexandra nyújtása a végén még kb.10 perc.)

 

 

Előzmény: *Momo* (180)
*Momo* Creative Commons License 2008.02.06 0 0 181

Azta! :D

 

Ha valóban ez volt a megnyilvánulása, -én nem hallottam-  akkor ez azért tényleg durva. :S

Valóban szinte lehetetlen elkerülni azokat az ételeket, italokat, amik szerinte "károsak".

Előzmény: Törölt nick (179)
*Momo* Creative Commons License 2008.02.06 0 0 180
Én is inkább formálódás céljából kezdtem el tornázni. Fogyni semmiképp nem akarok. Ahogy neked, nekem is szerencsés alkatom van. ;) 32 éves leszek lassan és szeretnék még egy ideig formában maradni. :)
Előzmény: monkat (178)
monkat Creative Commons License 2008.01.31 0 0 178

Igyekszem,már amennyire pici gyerek mellett van erre idő.:)Szerencsés alkat vagyok, hamar visszafogytam,de fontosnak tartom a mozgást,különösen mert engem ez a fajta ki is kapcsol, áll a korábbi véleményem Rubint Rékáról,de az amit csinál azt jól csinálja,szeretem a gyakorlatait,úgyhogy amint korábban is írtam,közben meg jót röhögök magamban az idétlen körítésen.

 

 

 

 

Előzmény: *Momo* (175)
monkat Creative Commons License 2008.01.31 0 0 177

Örülök,hogy teljesen felépültél.Nekem közel távol nincs ilyen problémám,sőt semmilyen sincs,unatkozó háziasszony vagyok,lában lóbálom egésznap,annyi gondom van,hogy milyen RR hangja,viselkedése:)))

 

Viccen kívül,valóban nagyon sok dolog irritál,főleg a butaság,ettől nem érzem hogy gond lenne a "gondolkodásmódommal",szerintem ez hozzátartozik a normális élethez,max.annyit tehetek,hogy nem állok le ismeretlenül vitázni a továbbiakban erről egy tök idegennel.

Úgyhogy további jó tornázást,kőkemény edzést!

 

Mégegy utsó ,olvasd vissza a hozzászólásaidat.

 

 

Előzmény: sziporka66 (176)
sziporka66 Creative Commons License 2008.01.31 0 0 176

Kedves monkat, nekem a gerincemmel volt baj, de teljesen felépültem

belőle. Neked viszont a goldolkodásmododdal van baj (minden irritál az életben).

Ebből sokkal nehezebb kigyogyulni.

Én sikertörténetemet írtam le remélem neked is az életedbe van valami hasonló.

ui. Ez egy olyan topik, hogy nem csak a negatív hanem a pozitív hozzászolásoknak is helye van.

Amúgy nem vagyok Réka rajongó, de ellene se vagyok.

Előzmény: monkat (171)
*Momo* Creative Commons License 2008.01.31 0 0 175
Akkor biztos Te is szépen formálódsz!
Előzmény: monkat (174)
monkat Creative Commons License 2008.01.30 0 0 174

Merthogy ő maga is szokta tanácsolni,hogy váltogassuk a DVD-ket.

Mondom mégegyszer nem a gyakorlataival van a baj.Én is rendszeresen csinálom, Béres Alexandrával váltogatom.

Előzmény: *Momo* (172)
*Momo* Creative Commons License 2008.01.30 0 0 173
Valóban nem egy észlény a csajszi. Talán nem is túl szimpatikus. De kit érdekel, ha a dvd-je által érzem jobban magam? :))
Előzmény: monkat (169)
*Momo* Creative Commons License 2008.01.30 0 0 172

Igaz, hogy R.R.-ra többet tornázom, de Alexandrát időnként én is előveszem. :) A változatosság kedvéért is. Hetente 3 alkalmat biztos szánok az edzésre. Örülök, hogy nemcsak mások, hanem én is látom magamon a változást.:)

 

 

 

Előzmény: sziporka66 (168)
monkat Creative Commons License 2008.01.30 0 0 171

Hát,ha csak ennyi problémám lenne...... ne irigyellj!

De ez itt off.

 

Az viszont nem off,hogy ezt itt egy fórum, méghozzá celebfórum,jelen esetben Rubint Rékáról szól, úgyhogy hagy mondhassam már el a véleményem róla,akkor is ha az negatív,anélkül hogy le lennék szólva,mert ti.nem muszáj ám idejönni olvasgatni,  válaszolgatni, vérig sértődni, ha ennyire a lelkedre veszed,aztán jössz itt Tatarek Rezsővel,meg a gerincsérveddel,ne haragudj,de kit érdekel.Tornázz ahogy jólesik, aztán ha ennyire zavar,hogy miket írkászolunk itt, ne_gyere_ide.

 

 

Előzmény: sziporka66 (170)
sziporka66 Creative Commons License 2008.01.29 0 0 170

Irigyelek,a problémád nagysága miatt. Szegény ÉN.

 

sziporka

Előzmény: monkat (169)
monkat Creative Commons License 2008.01.29 0 0 169

Nemcsak a hangja:)

Előzmény: *Momo* (167)
sziporka66 Creative Commons License 2008.01.29 0 0 168
Egyetértek veled. Én minden tornát kedvelek.

Nekem azért jön be TATAREK REZSŐ (1-óras Vitál- tv) mert, 3-kiszakat gerinc sérv műtétem volt. Nekem jobban fekszik az erősítés,mind az aerobik.

A Rékával is tornázom, de lassabban, de én nem versenyzek egyikkel sem

Nekem kőkemény izomzat, kell, a többi nem érdekel.

Norbival is és az Alekszandrával kőkeményen nyomom.

Ilyen betegsszégnél nem a hangja, látványa személysége a legfontosabb.

Fontossági sorrendet kell tartani.

 

sziporka

*Momo* Creative Commons License 2008.01.29 0 0 167

Sokaknak hátborzonató R.R. hangja. Nekem az a fontos, hogy hatásos legyen az edzés. Innentől kezdve egyáltalán nem érdekel, hogy mit mond, milyen a hangja...Jobban leköt a mozgás és az, hogy túléljem a torna végét, mint az, hogy mit hallok közben. :))

sziporka66 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 166

Sziasztok

 

Itt a megoldás! A vitál tv-ben minden szombaton 1-órás tornája van a TATAREK REZSŐNEK.  VEGYÉTEK FEL  és tornázzatok minden második napon.

 Jó a hangja,vicces,kedves és közben úgy tornázol hogy jól érzed magad.   Én garantálom nektek.  Ha én valakit nem kedvelek  a tornája sem kell,nem hogy ő maga. Én mindenkit kedvelek,de legjobban a TATEREK TEZSŐT.  Egy próbát megér. Igazán jó tornát és múlatást  ( nekem már meg van).

 

sziporka

Crossroads Creative Commons License 2008.01.20 0 0 165

Valóban elviselhetetlen RR hangja és amiket mond a torna közben. A gyakorlatsor viszont jó, tényleg jól megizzaszt és formál. Másodszorra már levettem a hangot és beraktam valami jó pörgős zenét, csak úgy tudtam végigcsinálni. Amúgy elég ciki szerintem, hogy bennehagyják a felvételben, amikor hibázik (kiesik a ritmusból, rosszul számol, eltéveszti a sorrendet stb.) nem értem, ilyenkor miért nem  lehet újra felvenni a jelenetet.   

Nekem legjobban Cindy Crawford két kazettája jött be, látványra szép, a gyakorlatok jók és nem ömlik a szájából a hülyeség...:))

szesztre Creative Commons License 2008.01.20 0 0 164

Magába az edzésporgaram nem rossz, egyáltalán, számomra azonban a dvd hang nélkül is elviselhetetlen volt. Egyetértek veled!!!

 

Eegyébként én Sinkó Andrea dvd-re tornáztam, s fogytam le.

 

Szerintem amúgy minden "tornás dvd"-t kidobó személynek ugyanarra épül a programja, max más a sorrend, másfajta gyakorlatokat alkalmaz.

 

És forradalmat egyik 'híres' edző sem csinált, semmi újat nem mondank azzal az emberek nagyrészének, hogy kevés kaja, sok mozgás. :)

Előzmény: monkat (163)
monkat Creative Commons License 2008.01.17 0 0 163

Hát azért nincsenek álmatlan éjszakáim Rubint Réka miatt:o)))

 

Az biztos,h jók a gyakorlatai,hatásosak.Viszont a műsor,körítés számomra az is tiszta ciki,mikor kiabálja a kamerába h :"Jó,vagy!",Továááább"meg stb,aki egyszer is végigcsinálta az tudja, miről beszélek.Én már csak nevetek ilyenkor magamban, miközben kőkemény az edzése.De Béres Alexandra legalább nem ilyen idétlen.

 

M.

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: sziporka66 (162)
sziporka66 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 162

Én ugy vagyok vele azt kell kivenni belöle ami nekem kell (erös izomzat). A magatartása legyen az ö gondja.Nekem le kellet fogynom(3-gerinc mütét) és igénybe vettem az ö segitségét.Nem csak vele tornázzom

hétfö:TATAREK REZSŐ

kedd:NORBI(duci tréning)

szerda:ALEKSZANDRA

csötörtök:pihi(nagyon fontos)

péntek:RÉKA(30-perc popsi)

És kezdek mindent elöröl. Nagy rész betartom a NORBI diétát. Az életben sem mindenki szeret minket,hanem kihasznál. Te is tedd ugyan ezt! Jot akarnak, viszont lehet hogy rosszul adják elö magukat,de ki kell venni belöle ami kell nekem. Ez a legfontosabb.

 

sziporka

monkat Creative Commons License 2008.01.17 0 0 161

Nem a módszerével van baj,bár azért Béres Alexandra tornája sem rosszabb:-)

 

A gond a nagyképű, buta nyilatkozataival,öltözködésével, körülötte lévő indokolatlan felhajtással van.

Engem eddig személyszerint nem érdekelt, még kicsit szimpi is volt,de a Sztrárok a jégen c.műsorban ő volt a legbénább, de ez még hagyján, de azt a cirkuszt amit műveltek amiért ő a Nagy Rubint Réka kiesett, az már több a sokknál.

 

Hisztis, kényes majom, na jah veszíteni tudni kell.Gondolom úgy ment oda,hogy mindenki hanyatt esik tőle, és simán nyer mindent.

 

Amióta láttam a Szigeten történt kis műsorukat, azóta meg  hányok tőle.(bocs)Mű az egész,meg ez az apácskázás, ízléstelen, és igen, igaza van Liptai K-nak sikktelen.

 

 

 

Előzmény: sziporka66 (160)
sziporka66 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 160

Milyen sokan irigylik RÉKÁT. Én tudtam vele fogyni és gyönyörü feneket formált/88-cm/. Elötte zsirleszivásre akartam menni,megtakaritott nekem 3000 000-ft. A dvd-it meg vettem bekapcsoltam és kemény torna. A SZÁNALOM INGYEN VAN, AZ IRITSÉGÉRT MEGKELL DOLGOZNI! Vagy kellene. Tornára fel . Nem vagyok Réka rajongo/de ez elkellet mondanom/én inkább a TATARAK REZSÖT kedvekem. A RÉKÁNAK viszont külön köszönöm.

 

sziporka66

Törőlt_nick Creative Commons License 2007.12.25 0 0 159
ja, mint valami transzvesztita langyoska...
Előzmény: remese (154)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!