Keresés

Részletes keresés

sziporka66 Creative Commons License 2009.10.31 0 0 96

Vajon most melyik az eredeti? :-))

 

 

 

sziporka66 Creative Commons License 2009.10.31 0 0 95
Így lehet darázsderék a magazinokba:-))

Ezt szeretnék látni a tükörbe :-))

gombóc63 Creative Commons License 2009.10.31 0 0 94
Most már egyre gázosabb ez a nő:-((((( nem tudom mire jó ez! Pár év múlva nem fogja magát szégellni az imádott kislánya előtt? És ezt elsősorban a csupasz akármilyére értem.
inverz Creative Commons License 2009.10.31 0 0 93
Kilakay Creative Commons License 2009.10.30 0 0 92
Liptai = 0, minden tekintetben.
inverz Creative Commons License 2009.10.28 0 0 91

És most Liptai Claudián sem fogjuk magunkat túráztatni. Tudjuk már rég, hogy egész karriert épített abból, hogy nem érti, de azért iszonyatos lendülettel szól bele. Ő a Tv2 nagyságos asszonya, akinek jól áll, amikor kibuggyan belőle a hülyeség. Ma reggel a Mokkában például még az sem tűnt fel neki, hogy Sas József bevezetésképpen lassú nyelvcsapásokkal, élveteg arccal körbenyalta az önérzetét, csak hogy biztos ne legyen baj az interjúval.

 

forrás: http://comment.blog.hu/2009/06/25/liptai_claudia_martirnak_hazudta_sas_joszefet

C.Holmes Creative Commons License 2009.10.24 0 0 90
Igazad van. Nos én is megnéztem a képeit, hogy véleményt tudjak mondani. Szépen "megcsinálták" a fotókat. Claudia pedig egy kis hazudós, mert bizony látszik a "segítség" ellentétben azzal, amit nyilatkozott, hogy a képekhez nem lett nyúlva. Egyébként ez egy sértett, nő reakciója Gesztesinek.
Előzmény: inverz (89)
inverz Creative Commons License 2009.10.23 0 0 89

claudia és a darázsderék ruhahahahahaha... könnyesre röhögtem magam... de mint már említettem volt a testi adottságai miatt én nem cikiczem... max sajnálom... de a szellemi kélességei... hát hogy is mondjam... na sehogy... aki szereti legyen vele boldog... csak ne kellene naponta 100szor találkoznom vele ha akarom ha nem a szenny médiákban.... mit evett, hogy aludt, kivel kefélt, kivel nem, kivekl van örihariban, kit szeret, milyen ruhába volt, mit mondott, mit nem.. stb.stb...

 

de ezen még mindig röhögok.. darázsderék... besz@rok...

Előzmény: HUNYOR (88)
HUNYOR Creative Commons License 2009.10.22 0 0 88
Lehet, hogy ebben olvastam a darázsderekú claudiától...csípem Claudiát, de a darázsderék az csak álom. A feleségem az igen...48 kiló, és darázsderekú(volt)
Előzmény: gombóc63 (87)
gombóc63 Creative Commons License 2009.10.18 0 0 87
A mai Borsban épp azt "hirdetik", hogy a merészebb képei is nyilvánosságra forgnak kerülni. Rendben, nézze aki akarja. De felháborítónak találom és persze nem csak nála, hogy agyonretusált fotókkal kábítják a jónépet. SOHA nem volt olyan vékony, mint azon a képen,mint amit betettek a mai újságba.
inverz Creative Commons License 2009.10.17 0 0 86

ok megnyugodtam rosszul írtam a nevét...

 

az elmúlt 24 órában

 

A(z) ""Liptai Claudia"" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 9 650 magyar nyelvű találatból. (0,13 másodperc

 

Előzmény: inverz (85)
inverz Creative Commons License 2009.10.17 0 0 85

valami nagyon nagy baj van.. a google csak kettő találatot ad az elmult 24 órában róla...ezt én nem tudom elviselni...

 

 A(z) ""Liptai Cluadia"" kifejezés 1-2. találata az összes, kb. 0 találatból. (0,10 másodperc) 

Keresési eredmények

  1. Keresési javaslat: "Liptai Claudia"  Az első 2 eredmény látható

    Liptai Claudia új feladatot kaphat a TV2-től - BULVÁR - Cikkek - STOP

    22 órával ezelőtt - Hiába vált meg a TV2 az elmúlt időszakban több arcától is gazdasági okokra hivatkozva, ennek ellenére Liptai Claudia mégis új műsort kaphat a csatornánál. ...
    www.stop.hu/articles/article.php?id=554135 - Tárolt változat - Hasonló

    Most ingyen! Liptai Claudia Playboy képei HQ! - Propeller

    1 órával ezelőtt - Ha nem akartad megvenni... Ha megvetted volna, de már nem sikerült. Ne keress tovább! A Playboy.hu felhasználói számára digitális formában...
    www.propeller.hu/.../785934-most-ingyen-liptai-claudia-playboy-kepei-hq - Tárolt változat - Hasonló

BlancoAgilon Creative Commons License 2009.10.17 0 0 84
Nem kötelező nézni, de ha nem akarod, akkor is ömlik rád ez a tehetségtelen ribi. Akar a helyében lenni a tököm. Én inkább Koman Vladimir helyében lennék most.
Előzmény: swinx42 (81)
Qukucs Creative Commons License 2009.10.12 0 0 83
A hízott picsa nem itt kezdődik.
Rá, inkább a nőies a helyes kifejezés.
Viszont azt be kell látni, hogy nagyon sok férfi rajong az ilyen alakért. vag akaár a testesebb nőért.
Ízlések és pofonok különbözőek.
tartsuk tiszteletben ezt.
Előzmény: BlancoAgilon (74)
gombóc63 Creative Commons License 2009.10.11 0 0 82
Ha akarom, ha nem mindenhol ott van. Én egyébként egy középkorú, nem tökéletes nő vagyok, ha akarnám megműttethetném magam, tehát nem az irigység beszél belőlem. Ja és olyan pulykatojás végképp nem szeretnék lenni:-)))
Előzmény: swinx42 (81)
swinx42 Creative Commons License 2009.10.11 0 0 81
Nem igazán értem ezt a hatalmas felháborodást, akinek nem tetszik - nem kötelező nézegetni a tévében sem és az újságban sem.
Nem arról van szó, hogy aki annyira szidja-hordja - szivesen lenne a helyében?
Egyébként azt gondolom - Claudia úgy van a népszerűséggel, mindegy, hogy ki mit mond - a lényeg, hogy beszéljenek róla!
Előzmény: BlancoAgilon (74)
inverz Creative Commons License 2009.10.11 0 0 80
jaj de kár ez a link mindig az aktuális 24 órát mutatja... na sebaj azért a jól szórakozom azon az erőlködésen ahogy a bulvár liptaival probálja eladni magát és viszont... mondjuk az kissé tragikomikus, hogy ez sikerül is mindkét félnek...
inverz Creative Commons License 2009.10.11 0 0 79
inverz Creative Commons License 2009.10.10 0 0 78
JamesRambo Creative Commons License 2009.10.07 0 0 77
Tegye fel a kezét, aki szerint Liptai C. jó nő!

Nem látom a kezeket! :-)
gabriella23 Creative Commons License 2009.10.06 0 0 76
Én személy szerint kedvelem Claudiát, de ezzel a vetkőzés dologgal én sem értek egyet! Bár az Ő dolga meg a több száz nőé aki ezt meg tette!   

gombóc63 Creative Commons License 2009.10.06 0 0 75
Csodálod, hogy ezeket hiszi magáról? Mindenki isteníti, a csapból is Ő folyik. Nem akarom én őt ismeretlenül szidni, csak utálom ezt a plasztikázott magamutogatást.
Előzmény: BlancoAgilon (74)
BlancoAgilon Creative Commons License 2009.10.06 0 0 74
Nem könnyű azért annyira, hiszen egy dagadt háziasszony...A nagy hiba az, hogy elhiszi magáról, hogy tehetséges, szép, szexis, bombázó, ellenállhatatlan, intelligens, van humora...stb. Pedig röviden szólva csak egy hízott pics@.
Előzmény: gombóc63 (73)
gombóc63 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 73
Azért kiváncsi lennék, hogy akkor is bevállalta volna ezt a fotózást ha nem csináltatja meg a melleit!? Mert így könnyű mutogatni magát. És ezt értem az összes celebre. Mert majd mindegyik plasztikázva áll a kamera elé.
C.Holmes Creative Commons License 2009.10.04 0 0 72
Bizony nagyon jó találmány a photoshop!
Előzmény: airaem (71)
airaem Creative Commons License 2009.10.03 0 0 71
Szerintem is jó képek. Csak a "csücsörités" nem kellett volna.  DE a mércét magasra tette igy ,  ezentúl mindig ehhez viszonyitanak. Jaj neki, ha visszaszed néhány kilót.
Előzmény: Törölt nick (69)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.10.02 0 0 70
Ne legyél már ennyire naív jóember!
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.02 0 0 69
szerintem nagyon jól néz ki a képeken!
Gabriella24 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 68

 

gabriella23 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 67
Sziasztok már csak egy kérdésem van! Igazából honnan tudjátok milyen, hisz nem ismeritek! Ami meg jelenik az újságban minden fedi szerintettek a valóságot?! Én nem nagyon olvasok bulvár lapokat, szerintem fele sem igaz, van, hogy meg sem kérdezik az illetőt, úgy írnak róla! Ősszintén, engem soha nem érdekelt, más magánélete hisz nem élek vele nem tudhatom mi  folyik a négy fal között! A másik,hogy tehetségtelen szerintem ez nem igaz, láttátok például színházban játszani? A műsorvezetést nem tanulta, és lehet nem Vitray Tamás, de sokkal tehetségesebb, mint egy két kollégája aki elvileg éve kik tanulta! És itt szögezném le nem vitatkozni akarok, érdekel a véleményetek, ha az kulturáltan írjátok le! Sok sikert mindenkinek! Sziasztok.   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!