Keresés

Részletes keresés

2030 Egyesület Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4991

És akkor még egy beszédes kép:

 

Előzmény: 2030 Egyesület (4990)
2030 Egyesület Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4990

Itt már minden bilit ezerszer kiöntöttek, ezerszer megrágták, és Érd itt képviselt közvéleménye ezerszer meghozta az ítéletét. Ha ezeregyedszer is ki akarsz önteni bilit, tedd meg, ha ezeregyedszerre is meg akarod hozni ugyan azt a kiátkozást tedd meg, csak ne az legyen, hogy utána jön az ezerkettedik... hamadik... és mindig csak a múltról folyik a nagyérdemű beszélgetés.

 

Ebben a topicban is már megkérdeztetek mindent a TMA-tól. Ugyan azokat a kérdéseket fel lehet tenni még jónéhányszor csakhogy az nem visz előre. 

 

Volna néhány olyan kérdés, amiben viszont lehetne együtt keresni megoldást. Együtt tenni valamit a városért, az itteni iparosokért, vállalkozókért, munkahelyterentésért, stb.

 

 

Előzmény: hederg (4986)
2030 Egyesület Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4989

Köszönöm a kérdésedet! Tagjai vagyunk a 20-30 Egyesületnek! :-)

 

Nézz rá a nyilvános e-mail címünkre, a honlapunkra, mind egy helyre mutat. Őszíntén nem értem a kérdésedet!

Előzmény: Törölt nick (4987)
h-mester Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4988

nem zárkózom el ettől. Kezdjük 1990-től a költségvetésekkel (tervezés, végrehajtás), majd a könyvvizsgálói jelentésekkel és az ÁSZ-vizsgálatokkal. Ez alapján lehet elvárni bizonyos objektivitást. Üdvözlöm a kezdeményezést!

Előzmény: hederg (4986)
hederg Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4986

Nem akarok okoskodni...

Azt hiszem ebben az időszakban rendezni kell a multat, tisztázni a történteket. Ebbe beletartozik mind az amely Érd helyzetét ilyen nehéz helyzetbe hozta.

Épitkezni csak erre lehet. Nagy gond ez az önkormányzatnak, a politikának.

Lehet nem látszik erre lenne szükség fenn a parlamentben, itt lenn és mindenütt.

Ez ami itt is történik az maszatolás.

Veszélyes játék. Veszélyes mert tényleg jönnek a választások, ha jönnek itt lesznek azok a bilik amelyek későn fognak kiborulni.

De kifognak!

 

 

2030 Egyesület Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4985

Beláthatnád már, hogy jelenleg nincs választási helyzet, és még elég sokáig nem is lesz. Addig meg próbáljunk meg ismerkedni, akár úgy, hogy gödröket temetünk be, akár úgy, hogy parkot építünk, akár ....

 

Miért mindig csak választásban vagy képes gondolkodni? Ki tudja mi lesz 2014 őszén? 

Előzmény: Törölt nick (4984)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4983

Önök kivel fognának össze?!...

 

Az egy dolog, hogy kire szavazok,

más kérdés, hogy kire merném rábízni a városi vagyon gazdálkodást,

és egy másik dolog, hogy kivel fogok össze.

 

Ha arról esnék a szó, hogy az utcánkban legyen vizelvezető árok( ami be is van kötve valami másik árokba), vagy arról, hogy ne legyen benne 300 db 50 cm mély kátyú ( 500 méterenként értendő) akkor bárkivel összefogok aki az ördögnél egy fokkal szebb és nem kéri a lelkemet érte.

 

Fúúúj milyen önző és megalkuvó vagyok úgy-e?

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4979)
PM.H Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4982

Nelegyenek illuzióitok. Csőzik egyértelműen be van kotve. A fogvatartói nem hagyják ót önállóan cselekedni.

Előzmény: Törölt nick (4981)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4978

A jogszerűségébe nem mennék bele a részletek ismerete nélkül.

 

No de,azért a indokoltsága kérdéses.

Másrészt pedig hogy lehet az hogy nem is kérdés ez ügyben az ETIKA ?

 

Egy politikusnak nem elég becsületesnek lenni annak is kell látszani.

Előzmény: 2030 Egyesület (4976)
2030 Egyesület Creative Commons License 2012.02.02 0 0 4976

Mit szeretnél hallani?

 

Ha indokolatlan volt és esetleg jogszerűtlen, akkor ejnye ejnye! 

 

Ha indokolt volt és jogszerű akkor nem tudunk mit hozzátenni.

 

Természetesen napokig elrúgózhatunk ezen az ügyön, utána meg a következőn, de mi értelme van. Sem te, sem senki más ezen jelenleg nem tud változtatni, feltéve, ha nem volt indokolt, vagy ha nem volt jogszerű.

Előzmény: Törölt nick (4974)
PM.H Creative Commons License 2012.02.01 0 0 4973

Polgármester Úr!

 

Ön és alpolgármester seggnyalója új terepjárókkal járkálnak a városban. Nem szégyenlik magukat, az előző páréves autókat kinek játszották át? A város nyakig ül az adósságban, önök ezt megtehetik. Szégyen, ez a birka nép egy szót sem szól erre az ordító gazemberségre?

laszlohalasz Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4971

Bár a T. Mészárost illetően tökmindegy, hogy hol, a lényeg hogy van...

Előzmény: aramjs1 (4969)
laszlohalasz Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4970

Igazad van, megnéztem...

De jónéhányszor olvastam már a "fül mögötti" formában és valószínű, hogy így rögzült...

Legközelebb ügyelni fogok rá...  :-)

Előzmény: aramjs1 (4969)
aramjs1 Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4969

(Csak megjegyzem: a vaj a fejen szokott lenni, ésakinek van a fején, ne menjen a napra. A fül mögött "valami" szokott lenni. Érdemes tanulmányozni a szólásainkat, mert ha nem keverjük össze őket, akkor sok érdekes és szép történet lehet mögöttük.)

Előzmény: laszlohalasz (4965)
laszlohalasz Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4967

Lehet, hogy a patrónus meg pont azon töri a fejét, hogy biccentsen ő, vagy várjon még, hátha más biccent?

Előzmény: hederg (4966)
hederg Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4966

Annak idején a tejiparban dolgoztam.

 

A vaj..erről jutott eszembe.Bizony van akinek a fején vaj van.Igaz mint ahogy történt volt rajta egy kalap.

Akkor is és most is tudták mint szeretett vezetőnk és nyilván akik részei a vajnak,egészséges étel,magyar

a vaj néha megolvad.

A rendőrei,mint ma akkor is már tudták,jön a vaj a kalap alatt.Tudták de nem volt rá fejbólintás vegyék is észre.

Pedig néha igen meleg volt.Akkor is a portán a röhögő portaszolgálatnál,amikor felváltva mentek röhögni a végig csúrgó ,elkent vaj láttán.

 

Lehet már a röhögés,a nyerités elkezdődött?Csak a kalap nem akar megmozdulni.Várják a biccentést.

 

laszlohalasz Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4965


Meg valószínűleg a simabőrű által közölt vagyongazdálkodási vizsgálat miatt is izgul szegény...ajaj...mik derülnek még ki a fülek mögött lévő vajakról...mert véleményem szerint bizony vajhegyek vannak bizonyos fülek mögött...az idő enyhül, a vaj olvadni kezd...lecsöpög a ruhákra...mindenki előtt láthatóvá válik...hűha, ruhacsere kell...mi is az új trend?...ó jaj...lehet, hogy az új divat a jail - trend lesz?...a sittszürke, diszkrét kis mintákkal?...ajaj...gond van...

Előzmény: aramjs1 (4963)
Érd Emese Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4964

Kikérem magamnak! Mi megválasztott Vezetőnk, nem olyan! Ő a többség akaratából, a többség érdekeit védi! Pusztán azért nem ér rá reagálni, mert a többségért való tevés egy nap 168 óra elfoglaltságot ad!

 

Ez ismét aljas, néprontó feltételezés, ami már' csak azért sem igaz, mert a szváziföldi népfelkelők is tisztán látják, a GDP arányos bevételek nem úgy aránylanak a negatív szegmensben fungáló összeurópai népújságok eladási számának alakulásához, hogy azt az ellenünk tevő balliberális, semmittudó, ezokból semmitmondó EP képviselők hozzászólásai erre következtetni engednek. Igen is kérem! Budapesten vannak hidak! Akárki, akármit is állít, meg tudjuk azokat cáfolni, akik egyenlőségjelet kívánnak vonni a lánc, a bicikli, és a híd között! Hogy jön ez ide? Kérem szépen! No a mindenit! És aki ezt nem érti, az nem érti kérem szépen, hogy mi mit, miért, kiért, kienk, meg minek teszünk!

Előzmény: aramjs1 (4963)
aramjs1 Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4963

Ne gúnyold szegényt! Nincs ideje a polgárokal foglalkozni, inkább a rendőröket, az ügyészeket meg a bírókat próbálja meggyőzni.

Előzmény: szelíd galamb (4962)
szelíd galamb Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4962

Kedves TMA!

 

Köszönöm a gyors és minden kérdésre kiterjedő válaszát.

 

Üdv,

Előzmény: szelíd galamb (4960)
szelíd galamb Creative Commons License 2012.01.18 0 0 4960

Kedves TMA!

 

Most kérdezném Önt is.

 

Ezt olvastam a mai Érdi Újságban:

Szó szerint:

 

"Szeretnénk részt venni a szemétszállítással, hasznosítással kapcsolatos nagy környezetvédelmi pályázaton.

 A pályázat segítségével lehetővé válna egy olyan üzem létrehozása, amelyben a szelektíven gyűjtött hulladékból utóválogatással hőenergiát és nyersanyagokat tudnánk nyerni."

 

Ha ehhez hozzávesszük a titkos 40 milliárdos érdi vállalkozót, aki a hulladékgazdálkodásba akar beruházni, akkor jogosan merül fel a kérdés:

 

Csak nem egy nagy szemétégető-művet akar az önkormányzat Érden felépíteni?

 

Várom a válaszát.

 

pop-ey Creative Commons License 2011.12.21 0 0 4959

Nehéz értelmet és következetességet találni hozzászólásodban, a jókívánságot kivéve, amit köszönök. Nem vagy véletlenül egy nemrég törölt "nick-bitorló" reinkarnációja? Mert a stílusod igencsak rá emlékeztet.

Amúgy Neked is áldott , békés karácsonyt kívánok, ahogy a többi fórumozó társnak is.

Előzmény: narancsostalicska2014 (4958)
narancsostalicska2014 Creative Commons License 2011.12.19 0 0 4958

Nem is kellett a mostani elmennem, mert volt olyan aki kíváncsiságból most az egy esetben ott volt és mesélt. Mondta azt is, hogy először-utoljára-sohatöbbet.

 

A kegyes király mosolyogva hallgat, majd jótékonyan mesél és nagyot mondva hiteget.

Minek is elmenni, ha megmondja ezt helyettem más is és akkor nem kell, hogy az a vád érjen, hogy reakciósan és mocskos felforgatóként nézem a városka vezetésének nyerészkedő ténykedését.

 

Gondolom kedves fórumozó azért a rendes buksi simítást majd meg fogod kapni a vezértől, hogy ennyire mantrázod,csak győzd kivárni.

 

Máskülönben meg egészségben és békében eltöltött karácsonyt kívánok.

Előzmény: pop-ey (4957)
pop-ey Creative Commons License 2011.12.17 0 0 4957

Vagyis a mostanit kihagytad! Kár, mert akkor változásról irnál, és nem a ködöt szurkálnád.

Előzmény: narancsostalicska2014 (4956)
narancsostalicska2014 Creative Commons License 2011.12.17 0 0 4956

Nem én szoktam osztogatni a kérdéseket, de voltam már ilyen szeanszon és biza szinte olyan volt, mint amikor a fidisz nyugdíjas nőtagozat kávézós délutáni zsúrján tma enyeleg az öreglyányokkal.

Előzmény: pop-ey (4955)
pop-ey Creative Commons License 2011.12.17 0 0 4955

Nincs igazad!!! Esetleg Te osztottad a kérdéseket? 

Előzmény: narancsostalicska2014 (4954)
narancsostalicska2014 Creative Commons License 2011.12.15 0 0 4954

Uganitt, 17 órától KÖZMEGHALLGATÁS lesz! Utóbbin lehet kérdezni a város vezetőitől....... az előre listára felsorolt fityiszes agymosott aktivistáknak,az előre kiosztott kérdéseket.

Előzmény: pop-ey (4951)
laszlohalasz Creative Commons License 2011.12.15 0 0 4953

T. Mészáros.

 

Azért neked címzem ezeket a sorokat, mert a csahosaid a te jóváhagyásod, engedélyed (vagy bíztatásod?) nélkül f..gani sem mernek.

 

Tudomásomra jutott, hogy csak nem álltok le, tovább folytatjátok a B.K. elleni bosszúhadjáratot.

 

Feltételezem, hogy az egész bosszúhadjárat ellenem szól, de mivel jól tudjátok, hogy nekem csak tehettek egy szívességet, ezért (tudva, hogy közel áll hozzám) a B.K. elleni szemétkedéssel rajtam próbáltok bosszút állni.

 

Véleményem szerint a szemétségeitek mögött a www.laszlohalasz.atw.hu honlapomon nyilvánosságra hozott simlis ügyek miatti bosszú vezérel benneteket.
Gondolom téged személyesen pedig a www.halaszlaszlo.atw.hu honlapomon nyilvánosságra hozott, véleményem szerint rendkívül aljas hozzáállásod napvilágra kerülése miatti bosszú vezérel.

 

Hát tudod mit? Ha ezt az utat választottad, hát nosza, menjünk végig rajta.


Ám mivel én nem vagyok olyan, mint te, ezért kapsz még egy utolsó lehetőséget arra, hogy jóvátedd a B.K. elleni szemétségeket.

 

Mindenki nyugodt, békés karácsonyt szeretne. Gondolom te is.
Nos, a kezedben a lehetőség, hogy ez így legyen.

pop-ey Creative Commons License 2011.11.22 0 0 4951

Csütörtökön, 24-én, a Polgárok Háza dísztermében 10 órától KÖZGYŰLÉS lesz!

 

Uganitt, 17 órától KÖZMEGHALLGATÁS lesz! Utóbbin lehet kérdezni a város vezetőitől.

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.18 0 0 4950

Hm......reménykedtem.

Hiába!

 

Hát körülbelül ennyire érdekli Önt az itt élők problémája, mint ahogy reagál az önhöz íródott levelekre.

Igaz...nem kötelesség, de hát csak ebben a koszfészekben élünk nem igaz?

 

Remek példát mutat a választókerület képviselőinek, akik hasonlóképp állnak a lakosság problémáihoz, mint Ön!!!

Tisztelet a kivételnek.....ha van?!

 

Maga egy vicc!!!!

Előzmény: Törölt nick (4944)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!