Dunaújváros AC - Tolna KC  29 : 20    ( 14 : 12 )

TAM-BAU Tamási KC - Balatonszemes KSE  22 : 21   ( 13 : 11)

Fradista Utazó Creative Commons License 2011.10.09 0 0 1902

Ferencváros - Szent István SE 30-25.

Jó kis meccs volt, írtam róla a Fradi-topicban.

Jövő héten Mohács. Fáj a szívem emiatt. A mohácsi meccs tavaly is ütközött egy NBI-es mérkőzéssel, akárcsak idén (tavaly a Dunaújváros jött hozzánk, most mi megyünk Kiskunhalasra). Így, mivel az elsődleges feladat a junior bajnokság, várhatóan ezúttal is erősen tartalékosan utazik a csapat Mohácsra. És persze én sem jutok el oda, immár a második évben sem.

Kedves mohácsiak, tessék szíves lenne jövőre is ebben a bajnokságban indulni, hátha harmadszor sikerül ;-)

nicko Creative Commons License 2011.10.09 0 0 1901

Siófok KC-Galerius Fürdő II. - Marcali VSZSE
43 - 38

nicko Creative Commons License 2011.10.09 0 0 1900

Kispest - Szentendre  36-19

ha minden igaz, mert az eredményjelző továbbra sem működik viszont a terembérleti díjakat szedik be mindenkitől...

mislenyi Creative Commons License 2011.10.08 0 0 1898

Bocs, hogy ide "pofátlankodok" az NB II/ délnyugati eredményekkel, de katasztrofális az információ ebben az osztályban.

Kb. szerda-csütörtökre vannak hivatalos eredmények. Felhívtam az edzőket, Ők rendesek.

Mai eredmények:

Rinyamenti KC (Nagyatád)  -  Szekszárdi Fekete Gólyák   27  :  25  Junior: 32 : 29

Bácsbokod  -  Siklós   40 :  33  Junior:   32  :  29

Nagykanizsa  -  Kozármisleny   12  :  36     Junior:  16  :  23

Köszönöm!

Előzmény: Gega1 (1894)
mislenyi Creative Commons License 2011.10.08 0 0 1897

Igen, láttam, csak azért nem írtam többet, mert siettem haza a foci meccsünkre, ahol 2:1-re győztünk a Tatabánya ellen.

Fej-fej mellett haladtak kb. a félidő közepéig. A PEAC jól védekezett, a kapusuknak is volt pár bravúrja, így a szünetre 4 gól fórjuk lett. A szünet után Székely Katáék jól belehúztak, volt 10-12 közte is. A PEAC-nál a félidő közepére jött a "szokásos" hullámvölgy a rövid kispadjuk miatt. A Vasas kijött nyitott védekezésre, így több labdát megszerzett, de a PEAC győzelme nem forgott veszélyben az idő rövidsége és a "tetemes" előny miatt.

Én úgy látom, hogy a jobb védekezés és a kapusok közti különbség billentette a PEAC javára a meccset.