Keresés

Részletes keresés

anyabarat Creative Commons License 2010.02.19 0 0 606
Szerintem is furcsa, úgy vélem korrek cég az adatait feltünteti a honlapján, így nem épít bizalmat. A nem magyar domain név alá is könnyebb elrejtőzni.
Előzmény: hanna83 (604)
anyabarat Creative Commons License 2010.02.19 0 0 605

A www.tavmunka.net oldal mögött a Telework Informatikai és Üzleti Megoldások Kft. áll, a cégbírósági bejegyzése 2010.01.26-a tulajdonos azonos a Távmunka Klub Információs és Szolgáltató Bt. beltagjával és ez a cég 2009.12.17-e óta felszámolási eljárás alatt áll. A honlapon vázolt foglalkoztatási forma jogilag óriási bakikat tartalmaz.

Előzmény: csucsfej1979 (594)
hanna83 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 604
Bocsi, de létezik még olyan, hogy t-com? Az nem t-home/ Magyar Telekom? Nekem most emiatt ez is kicsit furcsa. Van vki, aki tud erről pontos információt? Előre is köszönöm! Hanna
Előzmény: tothne38 (588)
hanna83 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 603
Szia mercedes33!
Bocsi, valamilyen oknál fogva, bár be vagyok lépve, én sem találom az e-mailcímedet. Közvetlenül meg tudná írni valaki.
Nagyon köszönöm előre is. Igazán fontos lenne.
Köszönöm!
Előzmény: mercedes33 (573)
kg78 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 602
Állítólag van ilyen, én még sosem találkoztam olyannal, ami valóban alternatívája lehetne egy főállásnak. És nem is ismerek senkit, aki ilyen formában dolgozna. Pedig jó lenne...
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.16 0 0 601
Kedves Szilvia! Ez már működő dolog, vagy még szervezés alatt áll?
Előzmény: tothne38 (588)
Olga21 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 600
Szia Mercedesz, sajnos csak most bukkantam rá az ajánlatodra, így már lehet, hogy aktualitását is vesztette. Ha nem, örömmel vállalnám az általad leírt lehetőséget.
Előzmény: mercedes33 (573)
Solution12 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 598

Szia,

 

Felejtsd el!!!! Belefutottam én is, de én nem fizettem be a csekket. Más fórumokon is olvastam erről a "nem létező" cégről.

Csúnya átverés. Valaki pl. azt írta, hogy fordítási munkát választott. Vagy 8 oldalt lefordított és amikor fizetésről volt szó, nem fizették ki.

Úgy tudom többen feljelentették a "céget".

 

 

Előzmény: 134 (568)
földlakó11111 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 597
tavmunka.net.minden információs oldalának alján található egy "További szabad munkák a munkakiosztási szerveren" című táblázat. Ezt érdemes egy kicsit elemezni. Kis fejszámolás után rájöhetünk hogy valami nagyon nincs rendben itt.
Előzmény: csucsfej1979 (594)
surfermunka Creative Commons License 2010.02.12 0 0 596
http://sites.google.com/site/ingyenzsebpenz/home
csucsfej1979 Creative Commons License 2010.02.11 0 0 594
Sziasztok!



Az lenne a kérdésem, hogy valaki dolgozott már vagy hallott e és van e tapasztalata a www.tavmunka.net című oldaról !!!


Köszönöm
rusilla Creative Commons License 2010.02.11 0 0 593

Szia Mercedes 33!

 

Ha aktuális még az általad ajánlott munka, engem is érdekelne.

A rusilla@freemail.hu címen eltudsz érni.

 

Üdv.:

          Csilla

Előzmény: mercedes33 (573)
kisdi79 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 591
Nekem is megtetszett a hirdetésük és kicsit utánna jártam!

Befizetsz 25 eurót és megmondják,hogy hogyan kell PÓKEREZNI...Persze utánna saját pénzből játszol és az elveszett pénzért természetesen nem vállalnak kezességet(hát nem jó tanácsott adtunk oszt annyi)!
Sőt,van egy 30napos pénz vissza fietési garancia,de azt sem tartják be!
A válasz az,hogy a cég Máltán van bejegyezve és tessék Máltán pereskedni!

Előzmény: BlackLucy (590)
BlackLucy Creative Commons License 2010.02.02 0 0 590

Sziasztok!

 

Erről valaki, valamit?

 

http://www.work-attack.com/hu/

Borosné Creative Commons License 2010.02.01 0 0 589

Sziasztok!

 

Valaki dolgozik már a  comforce cégnek, otthon végezhető telefonos munkaerőként?

anyabarat Creative Commons License 2010.01.23 0 0 586

Gyermekvállalást követően a nők munkaerőpiacra való visszatérését felmérő kérdőív kitöltésére -személyes adatok nélkül- vállalkozó kedvű kismamák, anyukák segítségét kérem.
A kérdőív elérhető:

http://anyabarat.blogspot.com/
(Előfordulahat, hogy a link nem működik és külön be kell írni.)

Mindenkinek előre köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.23 0 0 585
Szia!
küldtem e-mailt remélem megkapod
Előzmény: mercedes33 (573)
Makabo Creative Commons License 2010.01.21 0 0 583
"Haggyad már...... jaj nem dj-vel irtam most mi lesz??"

Még jó, hogy nem dj-vel írtad, mivel helyesen gyj-vel írandó... ez alapvető igényesség kérdése, hogy odafigyelünk a szavakra, vesszőkre, tagmondatokra stb.
Előzmény: gab0065445645 (557)
Bea1982 Creative Commons License 2010.01.05 0 0 581
Szia!

Érdeklődni szeretnék, hogy aktuális e még az állás ajánlat? Küldtem e-mail-t is! berta_beata@freemail.hu

Köszönöm!

Bea
Előzmény: mercedes33 (573)
V.Julcsi Creative Commons License 2010.01.04 0 0 580
Kedves Caran, köszönöm a választ, nem csak előre kéri a pénzt de ráadásul 6000 Ft-ot.
V.Julcsi Creative Commons License 2010.01.03 0 0 578

 

Sziasztok, kérnék mindenkit, aki tud Boda Ágnes néven ajánlott, különböző, skype-n végezhető telefonos szolgáltatásokat ajánló távmunkáról válaszoljon. Szeretnék tájékozódni, valós munka-e? Mivel itt is előre kérnek pénzt igaz adminisztrációs költség cimén. Előre is köszönöm.

anneii Creative Commons License 2009.12.15 0 0 575

Szia mercerdes33!

A legutóbbi hozzászólásod felkeltette az érdeklődésemet! Sajna nem találom sehol, hogy milyen e-mail címre kellene írom a munka miatt! Egyébként a végzettségem magyar-német tanári szak, így az ilyen munkát szívesen kipróbálnám. Bár számtalan ilyen levéllel megkerestek már, de általában a "küldj pénzt és mi küldjük a tájékoztatót típusú munkák " találtak meg. Előre is köszi a segítséget.

Előzmény: mercedes33 (573)
mercedes33 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 573
Az elozo postomra sokan jelentkeztek, nagyon koszonom mindenkinek, aki vette a faradtsagot hogy irt. Ketto jelentkezo mar elkezdett velunk dolgozni, egyelore minden nagyon jol halad. Lenne meg egy vagy ket jelentkezonek munka.

Ismetleskent:

Keresek jo magyar helyesirasu, szepen fogalmazo, gyorsan gepelo munkatarsakat, otthonrol vegezheto egyszeru munkara. Nem kell befizetni semmit... :) ez valodi tavmunka. Cikkek atirasarol van szo, letezo informaciot kell ujrairni. Jelentkezest emailben kerek, akkor kuldok bovebb tajekoztatast. es probaanyagot.

Ez egy laza, nem tul sok kotottseggel jaro tavmunka, semmikeppen sem helyettesit foallast, de ha jol gepel es fogalmazik a jelentkezo, aranylag konnyen tud egy kis mellekesre szert tenni. Es, a legfontosabb, hogy nem atveresrol van szo.

nagyon koszonom a jelentkezeseket elore is!


-m
134 Creative Commons License 2009.12.08 0 0 571
Éreztem, hogy biztos van valami gáz. Ahol már előre pénzt kell befizetni, az már gyanus. Ahogy az oldalukat is tüzetesebben átnéztem hihetetlen sok, és jó ajánlattal kecsegtetnek.
Hát köszönöm nagyon a segítséget. Sok bosszúságtól menekültem meg.
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.12.08 0 0 569
Írd be oldalt e keresőbe, baloldalt. Nagyon sokan foglalkoztak már itt ezzel a szélhámos bandával, az Otthonvégezhet munka c. topikban is, de máshol is netszerte (Google).

Hátrálj ki mögülök, amíg teheted.
Előzmény: 134 (568)
134 Creative Commons License 2009.12.08 0 0 568
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, valaki ismeri-e a www.tavmunkaklub.hu oldalt. Én is keresek távmunkát, és a múlt héten akadtam erre az oldalra. Amit ott olvastam igen kecsegtető. Regisztráltam is, és a mai nap kaptam egy levelet, benne egy tájékoztatót, és mellette egy piros postai pénzfeladási csekket. Aztán olvasom a tájékoztatóban, hogy a munkakiosztási és a távnyomtató szerver használati díjáról szóló számlát majd abban az utánvétes csomagban találom, amelyikben elküldik a szórólapokat, és névjegykártyákat.
Most egy kicsit elbizonytalanodtam. ha tud valaki erről bővebbet, kérem segítsen.
Előre is köszi.
Mengyán Creative Commons License 2009.12.07 0 0 567
Bocs, úgy látszik, nem voltam bejelentkezve, mert most meg látom a címed. Megy a levél!
Előzmény: Mengyán (566)
Mengyán Creative Commons License 2009.12.07 0 0 566
Szia! Engem érdekelne, ha aktuális még, de nem adtál meg e-mail címet.
Előzmény: mercedes33 (563)
Ryke Creative Commons License 2009.11.30 0 0 565
Én is itthonról dolgozom lassan 3 éve... Ahogy leírtad vannak negatívumok, de én semmiképpen nem cserélném be a 3 órás oda-vissza utazgatásra. Lehet, hogy így többet vagyok online, mint 8 óra, viszont közben az otthonomban tudom eltölteni az esetleges szabaidőt és sokkal rugalmasabban tudom a munkaidőmet is beosztani. Nem elhanyagolható az sem, hogy később kelhetek :)

Ez egyébként nem ritkaság már a multiknál, csak nálunk még nem annyira elterjedt. De pl a cégem angliai dolgozóinak több, mint 40%-a nem irodában dolgozik. Ez a jövő útja, nekem nincs is bajom vele...

---

Mellékállásként én is szívesen csinálnék adminisztratív munkákat, de azokrt általában éhbért kínálnak csak... Egy időben mi csináltunk itthon lektorálást, tördelést, fordítást, gépelést és hasonlókat. Sajnos nagyon kevés volt közülük olyan, ami órabérben megérte volna... De ugye, a szükség nagy úr:)

Előzmény: Cicamica63 (560)
Steve boy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 564

Jelenleg németországban élek. Egy olyan távmunka ajánlatot keresek, amit innen tudok végezni. Tudna nekem vki segíteni, vagy csak tippet adni?

 

Előre is kösz a segítséget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!