FCB_Atika Creative Commons License 2011.09.04 0 0 8331

2011.09.03. Szombat,16.00
Játékvezető: Rácz Zoltán (Asszisztensek: Száraz Ferenc, Peti Zsolt)

Tamási 2009 FC - Majosi SE (2-1) 3-3.
Gólszerzők: Kovács P. (11-esből) Johnston Brian, Baranyai Dávid ill. Máté B. Czékmány 2.
Kiállítva: Máté B. 55. percben Dömötör 93. Percben.

Előzmény: FCB_Atika (8330)
FCB_Atika Creative Commons License 2011.09.01 0 0 8330

Tamási 2009 FC - Majosi SE

Eltiltás miatt nem játszhat: Makláry Dávid, Tóth Roland, Rein Attila, Bebesi István.

vposzka Creative Commons License 2011.08.21 0 0 8325

Csak gratulálni tudok a csapatnak!Külön a fiataloknak akik bemutatkoztak a felnőtt csapatban.Baranyai Dávid hatalmas nagy góllal mutatkozott be,későn jöttek a sárga lapok,nálunk sajnos jogos volt Reini kiállítása, a Pubi a Bebe és a Juhász Isti játéka külön gratula! A Tamási jv.testvérpárostól meg elnézést szeretnék kérni,mert állítólag nagyon csúnya dolgot sikerült művelni ellenük.

Előzmény: Törölt nick (8323)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.20 0 0 8324

ifiben

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.20 0 0 8323

Tamási-Szedres 2:2

Kimondottan jó iramú mérkőzésen a játékvezető nem figyelmeztette időben az alattomos szedresi belépőket,aminek hála vérszemet kaptak,és az egyik játékosunkat játékra alkalmatlan állapotba rúgták!Ráadásul piros lapot is mi kaptunk!Az első felnőtt bajnoki meccsükön bemutatkozó korábban az ifoben játszó játékosunknaknak pedig további sok sikert kívánunk!

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.20 0 0 8322

SUT Veterans visszatért!

Imádom a meccseket!!!!!!!!!!!!!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.19 0 0 8321

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.19 0 0 8320

Én időközben hazaértem Mariborból!Nem vártam különösebben semmi nagy durranást az egésztől,ahhoz képest óriási kívánságom,hogy egyszer az életben kapjuk meg ezt a Maribort a KispesttelDélután 3-ra értünk ki,majd átvettük az útlevélre kiváltott jegyét a Briannek a főtér melletti hotelben.Ezután elmentünk a kb. 1 km-re lévő stadionhoz,amelynél a jegypénztárak még zárva voltak,de a hazaiak már ekkor kint voltak,és készültek az esti koreora.Itt beszöktünk a pályára,majd visszatértünk a fő térre,ahol akkor már gyülekeztek a skótok,akik nagyon olcsónak találták a 2,5 euros szlovén sört,és töménytelen mennyiségben fogyasztották.Már ekkor voltak rendőrök a téren,és zavartalanul sétáltak egymás mellett a hazai lilák,és a minimum 50 százalékban Rangers mezt viselő vendégek.Mellettünk lévő asztalnál szlovénok ültek,és mondták,miután megtudták,hogy magyar vagyok,hogy volt a Videoton,mutatták,hol volt a box,és délután ötre jelezték,hogy el fognak előttünk sétálni a hazaiak!Érdeklődéssel vártam az öt órát,hogy hátha lesz valami,de nem csoportban érkeztek a hazaiak,hanem csak átszállingóztak a téren lilák.A skótok meg csak élvezték az "olcsó" sört,a szlovén nőket,akiket folyamatosan megkiabáltak,ha átsétáltak a téren!Negyed hatkor elmentem a stadionhoz,ahol végre tudtam venni 5 darab jegyet(délelőtt bejelentkezett 4 szombathelyi,hogy vegyek nekik is jegyet) útlevél nélkül a vendégszektortól viszonylag közel lévő helyre,majd mentem vissza a térre.Útközben látta egy parkban gyülekezni kb.50 fő hazait,majd a főtérre visszaérve már dalolászott a kb.150 skót,kikerült néhány zászló is a teraszokra,de egyáltalán nem voltak megfeszülve,és hazai részről sem érte őket semmilyen atrocitás!Érdekes volt,hogy a töménytelen sör elfogyása ellenére is mindössze két csóka volt full mattarészeg!Meccs előtt egy órával elindultunk egy tízes csoporttal a stadionhoz,akik végig énekelve tették meg a rövid utat,és kb.100 méter megtétele után a kukák ritmusra történő ütögetése miatt egyből hozzánk csapódott 5 rohamrendőr.A stadion mellett egy kisbolt előtt mentünk el,ahol "rossz" szemmel nézett ránk az ott tartozkodó kb.25 fős hazai mob,akiket a mostani kispesti fiatalok is simán elintéztek volna.A stadionba simán bejutottam a hazai jeggyel,ahol a meccskezdésre kb.300 skót gyűlhetett össze,akiknek túlnyomó többségének 400 eurojába a került a Glasgow-Bécs repülő,és onnan busszal történő utazás.Teljesen normál sálas,mezes szurkoló volt a túlnyomó többség,és csak kb.5 régebbi huligán formájú idősebb tag volt,akik folyamatosan rángatták a kerítést.A szurkolás teljesen spontán ment,nem volt semmilyen capo,vagy vezér,a legegyszerűbb csóka által elkezdett dalt is énekelték a többiek.Az első félidőben vezetést szerzett a Rangers,amely jót tett az addig is folyamatos szurkolásnak!NMivel fedett volt az egész stadion,ezért kimondondottan jól szóltak a skót dallamok,amelyek felettéb jó hangzásúak voltak.A félidőben a velem lévő csókák elkezdtek nyomni egy dalt,amelyet az egész vendégszektor nyomott az egész szünetben,majd az egyenlítő gólig a második félidőben,amely által kb.25 percig szólt az az egy dal!A hosszabításban a mariboriak megszerezték a győztes találatot,amely által felrobbant a csurdig tele lévő stadion.Egyébként a kb. 1000 fős hazai tábor is végig nyomta a meccset,többször bevonva az egész stadiont,a Rangerst is szidta háromszor az egész stadion,amelyre kb.3 vendég ugrott,de semmi különösebb reakciót nem váltott ki belőlük.A lilák az első félidőben kihúztak egy fél szektoros zászlót,amely egy,maribori címerrel ellátott imalánccal összekulcsolt kezet ábrázolt.A meccs lefújása után kb.fél órát voltunk bezárva,majd visszamentünk a főtérre ketten,ahol a hazaiak között mentünk kebabozni,de egy rossz szót nem szólt senki sem.Fél tizenkettőkor ültünk be az autóba,és két óra múlva Siófokon voltam,ahonnan autóváltás után hajnal 3-kor kerültem ágyba.

2011.08.06. Szombat

Tamási 2009 FC - Dunafém - Maroshegy (1-1) 2-2.

Vezette: Balipap T.  Néző: 50.

Tamási : Balogh B. - Vlocskó M. (Pekoli),Rein A., (Hegedűs), Pintér A., Bebesi (Juhász G.) - Bernáth, Tóth R., Juhász A., Pruck - Horváth K. (Béres Sz.) Szép G. (Hajdics Gy.) . Edző: Molnár László.

Következő Mérkőzés:

2011.08.10.Szerda,19.00

UFC Szekszárd - Tamási 2009 FC

Tolna Megye I.osztály,2011/2012. bajnokság őszi sorsolása:

Induló csapatok:Tolna VFC,Majosi SE, Tevel Medosz SE,Őcsény SK,Kakasd SE, Kölesd SE, Dunaföldvár FC,Szedres SE,Cikó SE, Tamási 2009 FC -- > 10 csapat!!!!

Tamási 2009 FC - Ozora (3-0) 4-2.

Gólszerzők: Johnston Brian 2, Szég G., Hegedűs ill. Márkus K. 2.

2011.08.06. Szombat,

Tamási 2009 FC - Dunafém Maroshegy KEZDÉS 16.00!!!

Előzmény: FCB_Atika (8316)
FCB_Atika Creative Commons License 2011.08.01 0 0 8316

2011.08.03.Szerda, 18.00

Tamási 2009 FC - Ozora, felkészülési mérkőzés!!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.27 0 0 8315

Tab-Tamási 1:1

FCB_Atika Creative Commons License 2011.07.26 0 0 8314

Kedves Szurkolók!

A holnapi ZAMÁRDI-TAMÁSI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS ELMARAD!!!

A VEZETŐSÉG KERES MÁSIK ELLENFELET,AMINT VAN INFORMÁCIÓ FELÍROM IDE NEKTEK!!!

HAJRÁ TAMÁSI!!!

FCB_Atika Creative Commons License 2011.07.21 0 0 8313

A mérkőzés elmaradt!

Előzmény: FCB_Atika (8312)
FCB_Atika Creative Commons License 2011.07.19 0 0 8312

2011-07-20. Szerda, 18.00

Tamási 2009 FC - Tab. Felkészülési mérkőzés!!!

2011.07.23. Szombat, 13.00

Cziráki József Emléktorna, Ozora. Négy csapatos torna, 45 perces "mérkőzések"

Résztvevő csapatok: Ozora,Simontornya,Tab, Tamási 2009 FC.

2011.07.27. Szerda,19.00

Zamárdi (Megye I.osztály) - Tamási 2009 FC

2011.07.30. Szombat,17.00

Tamási 2009 FC - Magyarkeszi

2011.08.03.Szerda, 18.00 - Tárgyalás alatt

2011.08.06. Szombat,18.00

Tamási 2009 FC - Dunafém-Maroshegy (Fejér Megye I.o)

2011.08.13.Szombat,17.00

Tamási 2009 FC - Karád vagy Regöly - Tamási 2009 FC. még kérdéses.

Tárgyalás alatt: Siófok NB III., Szakály, Paks U-19.

2011/2012. es bajnokság augusztus 20-án kezdődik,előreláthatólag 10 csapatos lesz a bajnokság...