Keresés

Részletes keresés

sugiszofi Creative Commons License 2012.07.27 0 0 430

sikerült feltöltenem pár képet a lakásról.

 

sugiszofi Creative Commons License 2012.07.26 0 0 429

Üdv mindenkinek! Már régen írtam a fórumra mert igencsak el voltam foglalva. a legutóbbi bejegyzésem óta nagyon sokan megfordultak a lakásomban. ezuton szeretném közzétenni hogy augusztus 20-ától kibővülök még egy lakásnyi hellyel az uj lakás gyakorlatilag a tengerparton van 2 perc ha lassabbak vagytok. majd teszek fel fényképeket is valamint várom a szeptemberi esetleg októberi foglalásokat. a képeket továbbra is megtekinthetitek a fcebookomon az e-mail címem alapján megtaláltok. vagy itt is. ez az egyes szamu lakás ez kb 5 percre van a tengerparttól. amennyiben valakit érdekel várom az e-maileket a sugiszofi@citromail.hu e-mail címre vagy ha esetleg valakinek sürgősebb a dolog lehet hogy épp van szabad helyem akkor itt a telefonszámom:            0034 603 380 705      .

Mindazoknak pedig akik eddig nálam jártak millió puszi!

 

 

Bcn room Creative Commons License 2012.07.24 0 0 428
Előzmény: Bcn room (427)
Bcn room Creative Commons License 2012.07.24 0 0 427

Kedves Andi!

 

A repjegyet a legolcsobban a ryianair, vagy a wizzair oldalan talalsz, persze sokkal olcsobban juthatsz ki ha mar joval elobb megveszed a jegyet.

A repterrol valo varosba jutasra tobb lehetoseg is van, busz (46) , reptertbusz , vagy vonat, vagy igenybe veheted reptertransferunket ha esetleg nalunk foglalnal szobat.

Ha erdekel bovebben az ajanlatunk kerlek irj az email cimunkre:

barcarooms@gmail.com

 

Előzmény: puppy13 (426)
puppy13 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 426

Sziasztok!


A párom nagy bringa rajongó, és aug 26-án lesz Barcelonábana Vuelta 1 szakaszbefutója. Ha a munkahelye lehetővé teszi meglepném 1 hosszú hétvégével erre a befutóra. Érdeklődni szeretnék, hogy esetleg aug.25-én mennénk, és aug.27-én jönnénk vissza, erre a 2 éjszakára mennyi lenne a szállás?!
Nem tudom abban tudnátok-e segíteni, hogy melyik légitársaságot érdemes megnézni, mert Én 92.000,- -ért találtam csak rep.jegyet. :(
1-2 technikai kérdést is szeretnék feltenni. Hogyan lehet a legkönnyebben eljutni a szállásra a retérről, helyileg hol lesz a befutó, ill.a szállás mennyire messze van Tőle. A helyi közlekedében pedig van-e valami 3 napos jegy, bérlet....
(Bocsánat a buta kérdésekért, de teljesen amatőr vagyok mind a bringa, mint pedig az ilyen típusú utazások ügyintézésében.)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
További szép napot Nektek!

Üdv: Cser Andi

Előzmény: Bcn room (421)
Bcn room Creative Commons License 2012.07.18 0 0 425

Szia!

 

Nos megprobaltam kicsit utananezni , hogy az egynapos jegy 24 orara vagy 1 napra ervenyes -e de nem nagyon talatam errol szolo infot, en az itteniek logikajat ismerve(nincs nekik) szerintem ez arra a napra ervenyes mikor megveszed, gondolom azt tudod, hogy ez a busz fel-le szallasos tehat barmelyik megalloban leszalhatsz ill  vissza fel, a sofortol lehet jegyet venni, a busz mogott lathato feher valami az pedig nem mas mint egy antenna, ami a motjuic-on talahato az olimpiai stadion mellett ,ezt az olimpiara epiettek mintegy jelkepzezve az olimiai langot......

 

Előzmény: Butt (424)
Butt Creative Commons License 2012.07.17 0 0 424

Barcelona-szakik!

 

Látom, hogy a városnéző buszra van egy- és kétnapos jegy 24 ill. 31 euróért. Tudja valaki, hogy ha délben veszek egy egynapos jegyet, az másnap délig érvényes-e, vagy csak aznap éjfélig? Úgy emlékszem, Londonban 24 órára volt érvényes…

Valamint meg lehet-e venni a sofőrnél bármelyik megállóban?

Ja, és mi az a fehér, csúcsos emelvény a képen a busz mögött?

 

csooty01 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 423

Sziasztok!

Július 15, vasárnapra, egy éjszakára keresek szállást 4 fő részére, vagy 2-2 leosztásban, olcsón. Bármilyen megoldás érdekel. 

Elég sürgős lenne a dolog !

 

Előre is köszönök mindent!

Üdv: Judit

barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2012.07.03 0 0 422


Hangulatos kis lakásunkban  különálló szoba vár, 2 perc a tenger, 5 perc az óváros
barcelonaszallas@gmail.com
Andi és Balázs

Előzmény: szidona (420)
Bcn room Creative Commons License 2012.06.20 0 0 421

Sziasztok!

 

Kiado szoba maganszallason Barcelonaban, kozponti helyen , sajat privat furdovel terasszal, AC- vel.

info:  scparapente@gmail.com  (szilard).

szidona Creative Commons License 2012.06.18 0 0 420

Sziasztok!

 

Van valakinek tapasztalata barcelonai hostellal kapcsolatban? 2 ejszakara keresek szallast 1 fore.

Ha tudtok olyan szallast, amit szivesen ajanlotok, akkor legyszives osszatok meg velem.

 

koszi

ICPX Creative Commons License 2012.06.14 0 0 419

Sziasztok!

2012. JUl 31- Aug 02 között keresek szállást 2éjszakára, egy főre (magamnak), viszonylag közel a belvároshoz, es vagy a kikotohoz.

 Olcsó megbizható ajánlatokat szivesen varok az alabbi email cimeim valamelyikere:

szultan@cs.elte.hu
icpx2@freemail.hu  

Zoltan 

vectracpo Creative Commons License 2012.06.13 0 0 418
sziasztok Barcelonai szállást keresek 07.12-07.15 ig 3 fő részére.Fízetek ,vagy adok 3 napot cserébe Siófokon galerius apartmannban érte.
köszi
Barcarooms Creative Commons License 2012.05.31 0 0 417

Sziasztok,

 

Barcelonában, belvárosban, kitűnő helyen magánszálláson kétágyas szobák kiadók turistáknak. Privát szobák, hostel áron alul! Tiszta, rendes szállás. Fotókat emailben küldünk!

 

Érdeklődni: barcarooms@gmail.com

melita85 Creative Commons License 2012.05.28 0 0 416

Barcelonában keresek augusztus végére szabad szállást 20€ / fő / éj körül. Akinek lenne ötlete, vagy tapasztalata e téren, szívesen venném! Köszi

mzprox Creative Commons License 2012.05.25 0 0 415

Barcelonába keresek egy duplaágyas szobát aug 2 és 14 között (valószínűleg nem végig, olyan 6-8 éjszakára, pontosítás folyamatban). Árérzékenyek vagyunk, de persze egyéb szempontok is játszanak. (elhelyezkedés, vagy akár főzési/mosási lehetőség stb)

Ajánlatokat az mzprox-os gmail-es címre kérek. (az alant hirdető személyeknek már írtam emailt, de további ajánlatok is jöhetnek). köszi

barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2012.05.23 0 0 414

Sziasztok!
Hangulatos kis lakásunkban kiadó különálló szoba vár, 2 perc a tenger, 5 perc az óváros
barcelonaszallas@gmail.com
Andi és Balázs

Barcarooms Creative Commons License 2012.05.14 0 0 413

Sziasztok,

 

Barcelonában, kitűnő helyen kétágyas szobák magánszálláson kiadók turistáknak. Privát szobák hostel áron alul! Tiszta, rendes, korrekt szállás. Fotókat emailben küldünk!

 

Érdeklődni: barcarooms@gmail.com

Bcn room Creative Commons License 2012.05.12 0 0 412

Szobak kiadok Barcelonaban. Kozpontban, tiszta rendezett lakasban sajat privat furdovel,terasszal, kedvezo arakon.

Info.:

scparapente@gmail.com  (szilard)

barceloneta Creative Commons License 2012.05.12 0 0 411

Sziasztok!

A másik topicban korábban írtam már azzal kapcsolatban hogy a Barcelonában élő katalán barátom (katalánul, spanyolul és angolul tökéletesen beszél) lakás-bérlőtársat keres hosszú távra kizárólag egyedülálló férfi személyében, aki pontos, megbízható, rendes, leinformálható, rendszeres jövedelemmel rendelkezik (megbízhatatlan alkalmi munkavállalókból köszönjük nem kérünk, olyan már volt több is!!!!). Kizárólag a fenti feltételeknek megfelelő személy jelentkezését várjuk az én e-mail címemen keresztül. A lakás Guinardo részen van az AlfonsX metróállomás közelében, egy külön bejáratú, bútorozott szoba önálló használata, a többi helyiség (nappali, konyha, fürdőszoba) közös használata tartozik bele az albérleti díjba. Részletekről tájékoztatom az érdeklődőket! Üdvözlettel: Nóra

edajne13 Creative Commons License 2012.05.12 0 0 410

Sziasztok!

 

SÜRGŐSEN ELADÓ 2 DB REPÜLŐJEGY BARECLONABA!!!

Odaút: május 19. visszaút: május 24. 

A jegyek wizzair repülőjegyek, 16.000 Ft/db + átírási költség.

Érdeklődni:             +36204143759       vagy edajne13@gmail.com

 

sugiszofi Creative Commons License 2012.05.11 0 0 409



Hali mindenki. Azoknak akik tervezik hogy Barcelonába látogatnak írom hogy vannak kiadó szobáim rövid távra. A lakásom a tengerparttól 5 percre a belvárostol pedig kb 10 percre van gyalog. Van meleg víz, főzési lehetőség, hajszárító és gyakorlatilag minden amire csak szükség lehet egy jó kis nyaraláshoz. Akit érdekel írjon emailt (sugiszofi@citromail.hu) vagy hívjon (írjon smst) az alábbi számra: 0034 634 073 628 . Az ára mélyen a hostel és hotel árak alatt van. Részletekért keressetek.

 

Képeket találtok a facebookon az e-mail címem alapján megnézhetitek a mappa nyilvános.

 

 

 

Csatolom a szabad időpontokat a szallasra:

Május: 12-24 van szabad szobám ebből 15-19-ig csak egy szoba szabad azaz 2 fő a többi nap akár 4 vagy több fő is jöhet. Május 28-30-ig szintén szabad egy szoba.

Június: 1-7-ig mindkét szoba szabad.13-15-ig egy szoba szabad, 16-24-ig mindkét szoba szabad.

Julius: 3-tól egész julius szabad.

Augusztus 1-6-ig egy szoba szabad. 7-13 valamint 17-egész augusztus szabad.

akit esetleg érdekelne bármelyik szabad időpont időben jelezzen!

Köszi Zsófi

 

 

picimola Creative Commons License 2012.05.11 0 0 408

Sziasztok! 1-2-3-4 honapra erdekelne Barcelonaban olcso szoba, mar itt vagyok,munkat keresek, inkabb alberletet szeretnek hostel helyett,arra jottem ra! Aki tud ajanlani valamit,szoljon legyen kedves!Koszi!!!Imola ( picimola@gmail.com)

Barcarooms Creative Commons License 2012.05.03 0 0 407

Sziasztok,

 

Barcelonában, kitűnő helyen kétágyas szobák magánszálláson kiadók turistáknak. Privát szobák hostel áron alul! Fotókat emailben küldünk!

Érdeklődni: barcarooms@gmail.com

flama Creative Commons License 2012.04.26 0 0 406

Sziasztok,
Barcelonában keresek kiadó szobát 1 vagy 2 hónapra!
tudtok valamit ajánlani?

Bcn room Creative Commons License 2012.04.25 0 0 405

Kiado szoba Barcelonaban, kozpontban, turistaknak,nyaraloknak.

info: scparapente@gmail.com (szilard)

Ikcsi Creative Commons License 2012.04.24 0 0 404

Sziasztok!

 

Olcsó szállás érdekelne Barcelonában, vagy amennyiben nem találok, : 

2 db Barcelona- Malaga meccsbelépőmet olcsón, sürgősen eladnám A meccs 05.02-án lesz). ha valakit érdekel, vagy segíteni tud, írjon emailt a dobos.victoria(kukac)gmail.com címre

Köszönöm

sugiszofi Creative Commons License 2012.04.23 0 0 403

Hali mindenki. Azoknak akik tervezik hogy Barcelonába látogatnak írom hogy vannak kiadó szobáim rövid távra. A lakásom a tengerparttól 5 percre a belvárostol pedig kb 10 percre van gyalog. Van meleg víz, főzési lehetőség, hajszárító és gyakorlatilag minden amire csak szükség lehet egy jó kis nyaraláshoz. Akit érdekel írjon emailt (sugiszofi@citromail.hu) vagy hívjon (írjon smst) az alábbi számra: 0034 634 073 628. Az ára mélyen a hostel és hotel árak alatt van. Részletekért keressetek.

barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2012.04.11 0 0 402

ez kedves, köszi :)

 

Előzmény: 100holdas (400)
Bcn room Creative Commons License 2012.04.09 0 0 401

Szoba kiado barcelonaban, turistaknak , nyaraloknak a kozpontban 15 perc setanyira a Ramblatol es a kikototol.

 

scparapente@gmail.com  (Szilard)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!