Keresés

Részletes keresés

musseln Creative Commons License 2012.05.03 0 0 364

A legvégén minden útra és minden személyre felszámol 2040 Ft-ot. :(

Előzmény: csicsi86 (362)
Pontikos1 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 363

Menj tovább a foglalásban, és látni fogsz minden opciót.

Előzmény: csicsi86 (362)
csicsi86 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 362

pl. illeték nélüli árat látok, ami feltünően olcsó, mivel kell még számolnom? poggyász, biztositás, elsőbbségi beszállás nem kell... valaki?

Előzmény: csicsi86 (361)
csicsi86 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 361

Sziasztok!

Ryanair repjegy vásárláshoz lenne szükségem segitségre, mi az amit online foglaláskor figyelni kell, milyen plusz dijakat kell fizetni a jegyen kivül, stb.... Köszönöm előre is!

suirebit Creative Commons License 2012.04.29 0 0 360
Előzmény: szeretemamákosgubát (359)
szeretemamákosgubát Creative Commons License 2012.04.29 0 0 359

Sziasztok.

 

Segítséget kérnék, nem találom a Ryanair oldalán, hogy a feladott poggyász súlya mennyi lehet.

Köszi

malazs Creative Commons License 2012.04.23 0 0 358

Pilóta fórum->Légitársaságok->Low-cost topic, ott kapsz segítséget,ott van a legnagyobb nyüzsgés.

Előzmény: nikole89 (357)
nikole89 Creative Commons License 2012.04.23 0 0 357

Sziasztok!

 

Keresek valakit, aki ryanair repülőjegy foglalásban tudna segíteni! A srác akivel szoktam foglaltani most nem ér rá, de sürgős lenne, mert már csak 4 jegy van! Köszönöm!

 

Hal Creative Commons License 2012.04.23 0 0 356

Köszönöm, úgy van ahogy írtad!

Előzmény: leveling (353)
malazs Creative Commons License 2012.04.21 0 0 355

Igen.

Pilóta forum->Légitársaságok-> Ryan vagy Low-Cost topic ;-)

Előzmény: Sz37 (354)
Sz37 Creative Commons License 2012.04.21 0 0 354

sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, biztos járt már valaki úgy, hogy megszüntették a járatot és a Ryanair nem tudta eljutatni más álltala üzemeltetett járattal.

Azt olvastam az üzletszabályzatban, hogy akkor visszafizetik a pénzt.

A kérdés az, hogy ilyenkor lehet élni kártérítési igénnyel a járlattörlés miatt keletkezett veszteséget illetőleg?

Én most kinéztem egy szállást Paphoson októberre, rendkívül jó áron. De mivel a Mallorcánál jól megszivatott a Ryan, félek, hogy kifizetem a hotelt és a járatot megszüntetik, akkor elvesztem a foglalót is és sávosan a többit is attól függően mikor szólnak a törlésről.

valaki már kapott ilyn jellegű kártérítést? 

 

leveling Creative Commons License 2012.04.18 0 0 353

Amikor az oldal "megtanult" magyarul, akkor változott ez, és csak az adott napi jegyár látszik. Én a szlovák verziót használom, ami angol nyelvű és teljes heti nézet van, annyi a trükk, hogy ryanair.com/sk címet kell beírni vagy jobboldalt felül kiválasztod az országot. Ez természetesen semmiben nem befolyásolja a foglalást, csak annyi hogy angolul lesz minden továbbra is.

Előzmény: Hal (352)
Hal Creative Commons License 2012.04.18 0 0 352

Néhány héttel ezelőtt a ryanair oldalán nézegettem a budapest - milánó járatokat, akkor mind az oda, mind a visszaútnál 7-7 napra tudtam egyszerre nézni illetve kiválasztani a járatokat. Most ugyanezt csak 1-1 napra vonatkoztatva mutatja. Így elég nehézkes a kedvezőbb árú járatokra keresni. Én bénázok, vagy tényleg megváltoztatták és valóban nem lehet az egyhetes periódust együtt látni?

73kata Creative Commons License 2012.04.17 0 0 351

Megpróbálom majd faxon is elküldeni a kérésem, hátha valami lesz.

Köszi a számot.

Előzmény: áim (349)
73kata Creative Commons License 2012.04.17 0 0 350

Köszi szépen.

Az a probléma, hogy a kinyomtatott visszaigazolást nem fogadja el az apeh, nem tudom leköltségelni. Még azon is el kell gondolkozni, hogy nem minősül-e term.juttatásnak és akkor még adózhatom is utánna. Várok még pár hetet, hátha reagálnak az emailra, aztán elgondolkozom a további teendőkön.

Vásároltunk már egy jópárszon kártyával külföldről és eddig nem volt probléma.

Előzmény: leveling (348)
áim Creative Commons License 2012.04.17 0 0 349

Nekem is csak az info@... cím van, de próbáld meg esetleg faxon a 00-35-318-121-676 számon

Előzmény: 73kata (347)
leveling Creative Commons License 2012.04.17 0 0 348

Szerintem nem fogsz kapni számlát, valóban nem kell Írországban számlát adni. Ott kicsit lazábbak. "Sajnos" vannak még ilyen "elmaradott" országok, ahol nem kell 6 féle számla 10 hitelesített! példányban 4 pecséttel, 8 tanúval, a kapitány életkorával és a házmester aláírásával ellenjegyezve... Én UK-ből tudok példát hozni : fogsz egy szalvétát, ráírod, hogy "receipt/invoice 100GBP" és az már "hivatalos". És az a vicc, hogy ez nem vicc. Magyarországi könyvelők egy óra alatt 3 szívrohamot és 2 stroke-ot kapnának olyan környezetben :)

Ha "nagyon hivatalos" számla kell, utazási irodán keresztül kell foglalni (mit gondolsz miből élnek még mindig?), vagy nyomtasd ki a visszaigazló emailt, és próbáld meg azt elszámoltatni.

 

Előzmény: 73kata (347)
73kata Creative Commons License 2012.04.17 0 0 347

Igen.

Igazából számlára lenne szükségem. Felhívtam a magyarul beszélő központot, és ott azt mondta a hölgy, hogy Írországban nem kell áfás számlát kiállítani, ezért nem adnak. Mondom, ilyen nincs.Olyan nincs, hogy egy cég ne adjon áfás számlát, vagy bármilyen számlát. Nem nyugtát, hanem számlát.

Így gondoltam tőlük kérnék.

Már kaptam email címeket, de azok info-s címek, de azért elküldtem oda a levelet. De hátha valakinek van tapasztalata számlakérés ügyében és hátha tud közvetelen számlakérő email címet.

Előzmény: áim (346)
áim Creative Commons License 2012.04.17 0 0 346

reklamálóst?

Előzmény: 73kata (344)
73kata Creative Commons License 2012.04.17 0 0 344

Sziasztok!

 

Tud valaki email elérhetőséget a Ryanair-hez?

Előre is köszönöm.

Aanne Creative Commons License 2012.04.15 0 0 343

Sziasztok, valakinek van vmi info-ja esetleg, hogy a Ryanair miért szűntette meg a Pozsony-Las Palmas járatát, illetve hogy mikor indítják újra ( ha újraindítják egyáltalán...)

Köszönöm

Pontikos1 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 342

Mondjuk feladandóval a legtöbb légitársaság kéri/javasolja az indulás előtt két órával történő megjelenést... nyilván nem véletlenül. És nem abból kell kiindulni, hogy majd a többiek kimennek, én meg nem fogok ott várakozni... bőven elég, ha az ér ki utolsó pillanatban, akinek közbejön valami. (Én egyszer utaztam velük eddig, akkor pontosak voltak oda-vissza.)

Előzmény: fuzia (341)
fuzia Creative Commons License 2012.04.08 0 0 341

   Annyira pontos, hogy - amit nem ír! - 1 órával indulás előtt bezár a check-in, (legalábbis Budapesten!) És ha feladandó csomagod van, nem tudod elvinni, vagy te sem mész el. Én legutóbb majdnem így jártam, ezért érdemes nem az utolsó percre hagyni a kimenetelt! Én éppen 1 órával indulás előtt estem be a checkinbe, és a hölgy éppen szedelőzködött elmenni!

 

Előzmény: PRW93 (328)
beloévi Creative Commons License 2012.04.01 0 0 340

Szia, ha még kell segítség a foglaláshoz, akkor írj, szívesen segítek.

üdv: évi

Előzmény: lelkem15 (339)
lelkem15 Creative Commons License 2012.03.27 0 0 339

Sziasztok! Visszaolvasgattam a fórumot, hogy ki szokott segíteni foglalásban, de csak egy embert találtam (aki most nincs e-mail közelben). Valaki más?

csurmócsoki Creative Commons License 2012.03.24 0 0 338

Köszi :)

Előzmény: p.tomi75 (337)
p.tomi75 Creative Commons License 2012.03.23 0 0 337

A ryan egy A/4 formátumú lapot enged nyomtatni. Az alján lévő 8 cm-t fogják róla leszakítani a többi nálad marad. A wizz ezt 2 db lappal oldja meg.

Előzmény: csurmócsoki (336)
csurmócsoki Creative Commons License 2012.03.23 0 0 336

Sziasztok! Túl vagyok már az online csekkoláson, kinyomtattam a beszállókártyát, de az online csekkolásról nincs semmi nyomtatnivaló.. ez így normális?  (azért kérdezem, mert nemrég utaztam wizz-el, és ott külön ki kellett nyomtatni a beszállókártyát és a becsekkolást is)

Rita

csini75 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 335

Sziasztok!

Most találtam rá erre a fórumra, pont miután megvettem jegyet a Ryanair-nél Budapest-Pisa útvonalra, április végére. (eredetileg Wizz-zel repültünk volna, de ápr. 15-től megszűnik náluk a pisai járat az érdektelenség miatt)

Ahogy mások, én is jól beszoptam a biztosításos dolgot. Simán kiválasztottam a Hungary-t, aztán hadd menjen. Miután kifizettem a jegyet, akkor vettem észre, hogy van ott bizony "Don't cover me" menüpont is. Na mindegy, legalább van biztosításunk is.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek elég ez a biztosítás arra az 1 hét kinntartózkodásra? Sima nyaralás lesz, toszkánai barangolás az asszonnyal, semmi extrém sport meg ilyenek.

Ahogy gyorsan átfutottam a 28 oldalas "insurance policyjukat", úgy láttam, hogy a számomra leglényegesebb dolog, a kórházi ellátás finanszírozása is benne van. (Persze reméljük nem lesz rá szükség.)

Szóval elég ez a biztosítás, vagy azért kössek még külön itthon is? Előre is köszi a segítséget.

áim Creative Commons License 2012.03.19 0 0 334

Gyere át ebbe a topiba, és elintéznek neked mindent! Jobb, mint egy utazási iroda, és ráadásul nem rátesznek a végösszegre, hanem segítenek kikerülni a foglalási díjat :)

Előzmény: Cucuka77 (333)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!