Keresés

Részletes keresés

Ékszíjas Gazsi Creative Commons License 2002.12.10 0 0 732
Télleg nem. Én piros bőrtangát hordok, hö.
Előzmény: Törölt nick (731)
Ékszíjas Gazsi Creative Commons License 2002.12.10 0 0 730
Hánemá, hö! Faszomat a spanok! Én vagyok a képen, amikor a Mikulás-buli után a jakuzákkal lementünk kicsit lazázni a Pagátba.
Előzmény: freeze flash (728)
APEH Ellenőr Creative Commons License 2002.12.10 0 0 729
ha ez az a mikuli, akit a minap káposztás kettön láttam, az csakis freeze kolléga lehet.
Egészség!
Előzmény: freeze flash (728)
freeze flash Creative Commons License 2002.12.10 0 0 728

Mai kérdésünk: ki látható a képen?
a.) Labor
b.) DRT
c.) 4RESK
d.) Revenimus

freeze flash Creative Commons License 2002.12.10 0 0 727

Mai kérdésünk: ki látható a képen?
a.) Labor
b.) DRT
c.) 4RESK

Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2002.12.10 0 0 726
Hódólátom náccságos úr!
Gyüjjön jóssolok mágánák, hádd nézzém jön-é mágához szíp léány?
Előzmény: Gryllussss (724)
DRT Creative Commons License 2002.12.09 0 0 725
Előzmény: Gryllussss (724)
Gryllussss Creative Commons License 2002.12.09 0 0 724
A minap, eszembe jutvana regi szep idok , amikor meg a Szonyi Marton uttorocsapat tagjakent lattam ahogy tantorognak hazafele a korhelyek, vagy epp az osztaly-fenykepezeseken vigyorogtam a mostani polgmest kamerajaba...
Fel is merult bennem , hogy vajh van-e ennek a forumnak koze Putnokhoz, vagy csak a kegyetlen alkoholistai irant erzett hodolatotok miatt neveztetek el igy?
Kabaré Frank Creative Commons License 2002.12.09 0 0 723
Testvérem, ezek a krampuszok bizonyosan Pakli lájtot szívnak, oan kis sovánkák. Véletlenül van is nálam 1 egész karton, ma hajnalban ugyanis meghozta a postás az apasági segélyt. Küldd már át őket hozzám, majd én felhizlalom őket. Na egészség.
Előzmény: DRT (720)
Geitenbeffer Creative Commons License 2002.12.07 0 0 722
Virgácsot a seggükbe!
Előzmény: DRT (720)
kaviat Creative Commons License 2002.12.07 0 0 721
tele a puttony?

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: DRT (720)
DRT Creative Commons License 2002.12.06 0 0 720
Drága barátaim!
Most éppen Mikulás bulin vagyok, kicsit kések, mert sok a csomag; de majd este mesélek a Pagátban.
4RESK Creative Commons License 2002.12.06 0 0 719
én a 21 fogást jobban csípem...
Előzmény: Törölt nick (717)
Ékszíjas Gazsi Creative Commons License 2002.12.05 0 0 718
Hö, tesókáim, egy ideig nem kell a dögkúton nyomulnotok, gyertek csak ki a hátsó udvarra, a Jani mingyá leborítja a billencsről a lepárlani valót. Friss, meleg az anyag. De aztán nem elfelejteni ám kóstolót küldeni!
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (715)
4RESK Creative Commons License 2002.12.05 0 0 716
Csak lassan a testtel! Még lógsz egy szivargézával dzsenna. '87 ban adtam 4 szál románcot, és még nem adtad vissza...
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (715)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2002.12.05 0 0 715
Ékszíjás Gázsi lészámót ittén ézékkél?
Ürés á págát?
Mindénki méghót putnyokon?

Ákkó szábád á gázdá, mégyék oszt kipákolok á ráktárbú mindén mármonkánnát, még á éldobát hásznált kotonyokát is viszém házá, jó pálész lész ábbú ászondom.

Előzmény: Ékszíjas Gazsi (711)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2002.12.04 0 0 714
Vigyázzá mit vákérász hávér!
Ittén ván nálám a vinétu tőrjé, ámit mostán lopott! még friss mélég! Léhét hogy véres is...

Várjá á sorodrá, mán mingyá gyüvök. Néhá kéll pihéntétném a szájámát há ném ákárod hogy szájzárát kápják még görcsöt... náugyé.

Á Páklit még á pulyáknák ádom hogy né zábájjánák ánnyit - különbén még miközöd ván hozzá?

Előzmény: Törölt nick (713)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2002.12.04 0 0 712
Gázsikám!

A körzéti mégbízott asztát üzente nékéd, hogy ném fog ő tígédét mégzávárni a átrájzolásbá, és mán élőré is elnézést kér, há nétán VÉLÉTLÉNÜL mégis méglátod űtét má ésté, csák kíváncsiskodni ákár, ném závárni vágy féljéléntényi vágy más ilyésmi! dzsánázod?

Né háráguggyá, ném is závárlák tovább! várnák a vendégéim letót gátyávál a zudváron. Csák észtét izente a élőbb ténékéd mikó ittén vót nálám.

Előzmény: Ékszíjas Gazsi (711)
Ékszíjas Gazsi Creative Commons License 2002.12.04 0 0 711
Hánemá, hö! Az ukrán bátyók nem dolgoznak rendesen, a ribancok bent felejtik a protkójukat, a zsaruk is kanászodnak... Szólnom kell már a jakuzáknak, úgy látom. Tesókáim, a Pagát a védelmemet élvezi, szóval mindenki ott vészelje át a ma éjszakát, mert véres leszámolás lesz itt Putnokon. Átrajzolom a bűnözési térképet. Zsírkrétával meg alkoholos filccel.
4RESK Creative Commons License 2002.12.04 0 0 710
Az hagyján, de amikor én szopattam, kiharapta a balfelsö kettessel az implantátumot. Most meg sziszeg a gáz, mint '44-ben Sachsenhausen-ben...
Reggel a buszos azt hitte, hogy ereszt a légtartálya bazmeg...
Előzmény: Labor (709)
Labor Creative Commons License 2002.12.04 0 0 709
Denni baszki, szétharaptad a katéterem!
Mi van veled, ilyent még nem csináltál, mindig vigyáztál!
DRT Creative Commons License 2002.12.04 0 0 708
Frank barátom, részeg voltál, nem emlékszel, van ilyen. Én a helyedben örülnék, hogy kihagyták azt a részt, mikor azért ajánlgattad a Kossuth-ot, hogy had vedd valakiét a szádba...Meg is ijedtünk egy kicsit, ennyire részegnek még nem láttunk.
Előzmény: Kabaré Frank (706)
Hamilton_ Creative Commons License 2002.12.03 0 0 707
kedves putnoki barátaim, sorstársaim, tuggyátok, hogy péntek van?
péntek
Előzmény: Kabaré Frank (706)
Kabaré Frank Creative Commons License 2002.12.03 0 0 706
Hazugság ez testvéreim, aljas rágalom és alávaló inszinuáció. Először is, nem is Paklival fizettem, másodszor meg ugye nem gondoljátok, hogy arra költöm az ajándékba kapott 6 szál Kossuthot, hogy más farkát vegye a szájába a Cilike?! Micsoda felháborító személyes megtámadtatás ez?!? Holnap szólok is a Gazsinak, hogy csapjon szét a zsaruk között, mert nagyon elkanászodtak az utóbbi időben.
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (700)
DRT Creative Commons License 2002.12.03 0 0 705
Dzsenike hozzád beköltözött a Putnoki Gobbi Hilda Ált. Isk. író-olvasó találkozója, vagy mi ez a sok levél?

Frank, Cilikének lerúgtam a veséjét, Kovács néninek meg kivertem a fogait. Legközelebb így drágább lesz!

Előzmény: Kolompár Dzsenifer (700)
Labor Creative Commons License 2002.12.03 0 0 704
Na jóvan ám Dzseni, fogadjunk észre sem vetted, hogy import paklival fizettem, a fene rákos pofádba, legközelebb nem kapsz ilyen úri cuccot.
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (702)
Kiskanál Creative Commons License 2002.12.03 0 0 703
/basszus, mekkora szája lehet ennek a Cilikének! :)/
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (700)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2002.12.03 0 0 702
Észtét a hülyé réndőrnék mongyád, én ásséném tudóm, mi léhét ébbén, még áztán ássé sokát segítényé há tunnák óvásnyi, ákkósé érténém, mikó nékém óvassák fél á vádirátot mer én vágyok á vádlott assé szokom értenyi.

a Lábort még én szoptám lé a előbb, dé mijé kérdézéd? Igáz csák 2 páklit ádott hogy á holló vájjá ki á szémit...

Előzmény: 4RESK (701)
4RESK Creative Commons License 2002.12.03 0 0 701
Valami nem stimmel a jegyzökönyvvel. Most a lakásban, vagy az utcán tartózkodtam? És egy kérdés: Labor-t ki szopta le?
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (700)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2002.12.03 0 0 700
Hé gádzsók, mán mégin mit hozott á póstás! Ászontá hogy a rendőrségtű gyütt éz á levél. Óvassátok mán él!
Remélem ném mán mégin áz a hűlye vinetu csinyát válámit!

"Az I. r. vádlott K. Frank két társával, a II. r. DRT és III. r. 4RESK vádlottal együtt 2002. december 2. napján, az esti órákban Putnok községben az I. r. vádlott lakásán tartózkodtak.
Cilike és K. néni sértettek az I. r. vádlott lakásának kitakarítása céljából jelentek meg a vádbéli helyszínen.
Az I. r. vádlott, felajánlotta Cilike sértett leánynak, hogy létesítsen vele élettársi kapcsolatot, aki ezt visszautasította.
A II. r. vádlott ezalatt, felajánlotta K. néni sértettnek, hogy néhány szál „Pakli” márkájú cigaretta átengedése fejében nemi szervét vegye a szájába, aki ezt az ajánlatot először visszautasította, majd két-három pofont követően mégis elfogadta, majd a II. r. vádlott és K. néni sértett az üzlet lebonyolítása céljából a ház mellett elhelyezkedő kamrába mentek.

Az I. r. vádlott a megfélemlített Cilike sértettet akarata ellenére a karjánál fogva behúzta a kisszobába, és felszólította Cilike sértettet, hogy a nemi szervét vegye a szájába. Mivel Cilike sértett ezt megtagadta, ezért őt az I. r. vádlott pofon ütötte, majd a sértett fejét a hímvesszőjéhez nyomta, amelyet a megfélemlített Cilike sértett a szájába vett. Ezután az I. r. vádlott a padlóra feküdt, majd felszólította Cilike sértettet, hogy a nemi szervét ismét vegye a szájába, melyet Cilike ekkor is a vádlottól való félelmében teljesített.
Ezután az I. r. vádlott behívta a lakásba az utcán tartózkodó III. r. vádlottat, a kamrában tartózkodó II. r. vádlottat és K. néni sértettet, és az I. r. vádlott arra kényszerítette Cilike sértettet, hogy a II. r. és a III. r. vádlottak nemi szervét is vegye a szájába. Mivel ezt Cilike sértett megtagadta, ezért őt az I. r. vádlott szidalmazta, mely után a megfélemlített sértett a II. r. és a III. r. vádlott hímvesszőjét a szájába vette. Ezután az I. r. vádlott - a vádlott-társai jelenlétében - ismét Cilike sértett szájába helyezte a hímvesszőjét.
A fentiek után Cilike és K. néni sértettek és a vádlottak felöltöztek, és eltávoztak a helyszínről.
Az I. r. vádlott lakását senki nem takarította ki."

Előzmény: DRT (698)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!