Keresés

Részletes keresés

johnybaba Creative Commons License 2014.04.18 -1 0 732

Én a vizioglobal.hu-val vagyok megelégedve. 2 és fél éve vagyok náluk, egyedi kérés alapján lett kialakítva a tárhelyem. A tárhelyen rengeteg képet (80.000) tartalmaz, így van szépen adatforgalom, de leállást nem tapasztaltam, de ezek mellett van náluk webtárhelyem is, ahol  wordpress-t használok, az egyik hozzá telepített bővítmény, nem lett frissítve és "felzabálta" a memóriát, írtam nekik, majd megnövelték a méretét ingyen 256 Mb-al. Volt 2 hónap amikor nem tudtam fizetni, de azt is megvárták anélkül, hogy felfüggesztették volna a tárhelyemet.

 

Nálam

 

Vizio global +1

binn Creative Commons License 2014.04.03 -1 0 731

Üdv ! Kedves New Bart !

 

A Supportot a megadott időben (0 - 24 h / 7 nap ) bármivel bármikor lehet hívni ! Számlát minden esetben kapsz ha kell ha nem ! Ez a domain dns vagy micsoda  azt se tudom miről beszélsz ? :) Kérlek erröl az illetékeseket (Tulajt / üzemeltetőt) kérdezd!

 

Az ügyfelek száma nem sok tekintve, hogy nem is enged sokat ! Jelenleg az ügyfelek előtt nyílvános a statisztika ime.:

(De ha lehet ne mond hogy ezt nyilvánosságra hoztam)

 

Aldomainos előfizető :  42 (42 aloldallal rendelkező ügyfél)

FTP előfizető .:  63 előfizető

Game Server :  19 (8 db 5 fős  4 db 32 fős és 7 db 62 slotos bérelt szerver)

 

Elosztásról annyit tudok, hogy egy szerveren 4- en vannak ! De minden opció külön , ezt úgy értem, hogy az ftp-sek külön szerón a weboldalasoktól !

 

A teljes tárterülete a szolgáltatónak 150 000 Tb

Foglalt .: 0.001 %

 

Amit nem tudtál meg az ügyben elnézésedet kérem ! Abban az esetben nyugodtan írhatsz nekik a(z) info@forthuna.com címre ! Szinte folyamatosan kérdezgetek én is és ha olyan magyarázni valóra kérdezek ami hosszú lenne írva akkor inkább felhívnak!:)

 

Üdvözlettel

Előzmény: New Bart (730)
New Bart Creative Commons License 2014.03.27 0 0 730

A 0-24-es support technikai vagy bármilyen ügyben fel lehet őket hívni, gondolok itt a számlázási ügyek intézésére, vagy domain beállításra... Illetve érdeklődnék, hogy domain dns szerkesztésre van lehetősége az ügyfélnek? Jelenleg kb hány ügyfelétek van illetve a szerverek száma is? Ezeket nem találtam! Köszi!

Előzmény: binn (728)
webneked Creative Commons License 2014.03.27 0 0 729

Teljesen automata, Magyar nyelvű Ingyenes .tk Doménregisztráció:

http://webneked.ga

 

 

binn Creative Commons License 2014.03.18 -1 0 728

Sziasztok !

 

Nem reklám céllal írom hanem azért, hogy akinek lehet segítsek! Az oldal ahol én vagyok előállt egy akciós ajánlattal! Így ebben a formában 6 aldomaint ad ki!

Itt vannak a feltételek.:

 

Domain.: aldomain
Reklám.: Nincs
SQL.: VAN/Korlátlan
PHP.: VAN/Korlátlan
HTML.: VAN/Korlátlan
E-mail.: Van/Egyedi címek (Regisztréciókor s később igény szerinti mennyiség)
Tárterület.: 5 GB
Szerver.: Debian Linux
Időzített Parancsfuttatás.: Van/Korlátlan
Rendelkezésre állás.: 99,99%
Telefonos Support.: 0-24 h/7 nap

 

Ezek csak a fő funkciók! További infó a supporttól kapható! Valamint azt hiszem , hogy ha egy évet fizetsz elő akkor csak 10 havi díjat kell az 1 éves szeróért kifizetni!

 

Oldal.:  http://forthuna.com/

Support.: support@forthuna.com

(Általában a support chaten (help center) is fent van!)

 

Üdvözlettel

egy23 Creative Commons License 2014.03.16 0 0 727

Ami kimaradt:
A tárhely alap mérete 1 GB, azonban ettől adott esetben pozitív irányba is eltérek. :)

Előzmény: egy23 (726)
egy23 Creative Commons License 2014.03.16 0 0 726

Ha ingyenes tárhelyet szeretnétek írjatok: ingyentarhely@nincsmail.com

Egyszerű oka van, hogy nincs weboldal hozzá, hiszen a VPS -em szabad kapacitását szeretném jótékony célokra fordítani, ha már úgyis befizettem egy évre és csak töredékét használom ki.

Az igényléshez csupán egy e-mailt kell küldenetek a kívánt felhasználónévvel és válaszüzenetként fogjátok megkapni a belépési felület elérhetőségét az automatikusan generált jelszóval.

webneked Creative Commons License 2014.03.16 0 0 725
Látogassatok el hozzánk,ingyenes tárhelyet kínálunk mindenki számárá.
Http://webneked.eu
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.16 0 0 724

hát az ininet egy érdekes tárhely, odáig eljutottam, hogy felraktam egy wordpress-t, az admin felület működik is, a frontend viszont csak a nyitóig jó, cikket már nem lehet megnyitni, csak 404-es hibákat dobál.

Előzmény: netel (720)
New Bart Creative Commons License 2014.03.15 0 0 723

Ilyen értelemben még felsorolhatnánk néhány szolgaltatót, aki ingyenesen adja a szolgáltatást, bár gondolom, azért itt se egy korlátlan lehetőségekkel rendelkező nagy tárhelyről van szó hanem egy alap csomagról.

púpos-mókus Creative Commons License 2014.03.10 0 0 722

Üdv!

 

Ugyan elég szűk rétegnek hasznos, de a rackhost.hu-nál nonprofit és közhasznú szervezetek számára ingyenes tárhelyet biztosítanak. Csak a domaint kell fenntartani, de 1200Ft-ért szerintem megéri.

blind Little Mouse Creative Commons License 2014.03.09 0 0 721

Sziaztok! tanúlságos esetet osztanék meg, barátunk egyéni fejlesztésű scriptetat akart méghozzá egy olyan chatet mint a gyalogló. biztos bennem van a hiba de nem voltam hajlandó neki 100000 forint alatt megcsinálni, tudván tudjuk hogy lehet kapni olcsóbban szkripteket, ezek egyike sem egyedi, mind előre megírt és bizonyos szintig korlátolt. az egyetlen amit mondani tudok, hogy aki ilyen kéréssel fordul hozzánk, kapásbol javaslom hogy ne az ingyenes 500 mb-os tárat kérje, mert azzal nem fog elfutni nem egy chat de egy cms se igazán vagy ha igen, akkor akadásokkal, és hamar le megy a havi forgalmi limitát

netel Creative Commons License 2014.03.06 0 0 720

Sziasztok

 

Ha megbízható ingyenes tárhelyet keresel honlapodnak akkor keresd fel az ININET-et!

 

  • 500 MB felhasználható tárhely (BŐVÍTHETŐ)
  • PHP / MySQL használat
  • PHP mail() függvény használata
  • (felhasználónév)@ininet.hu email átirányítás a regisztrációs címre
  • Egyéni META tagok
  • Gigabites kapcsolat
  • Intelligens adminisztrációs felület
  • Részletes statisztikák
  • Nincs fájlméretkorlát
  • 24 órás felügyelet
  • 99,9%-os rendelkezésre állás

Regisztrációhoz kattints ide: http://ininet.hu/ingyenes-tarhely

 

További akciós ajánlatok:

- .HU domain regisztráció 1400Ft/2év

- .EU domain regisztráció 1500Ft/év

- ingyenes .HU domain a legnépszerűbb tárhely mellé.

 

 

 

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2014.03.03 0 0 719

Köszönöm!

Előzmény: webneked (718)
webneked Creative Commons License 2014.03.03 0 0 718

Sziasztok,

ugyan korlátozott SSH-konzolunk van, de abban ez a parancs nem engedélyezett, viszont akár nálunk akár máshol akarsz dumpolni adatbázist vagy lementeni komplett oldalakat ajánlanék két szkriptet is:

  • Az első a mysqldumper, adatbázismentésre, akár időzítve is, s akár másik FTP-re mentve (www.mysqldumper.net)
  • A másik az xcloner nevű szkript, ezzel akár manuálisan akár időzítve mentheted le mind az adatbázisod mind az FTP tartalmát, van hozzá dropbox támogatás, wordpress plugin meg amit akarsz...(www.xcloner.com)

 

Megjegyzem nálunk egy kattintással csinálhatsz a kezelőpultban mentést az adatbázisodról s akár az FTP tartalmáról is, az FTP esetében max.200 MB-ig terjedően. (webneked.eu)

 

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (717)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2014.03.02 0 0 717

Melyik ingyenes tárhely ad nekem parancssori hozzáférést?

Telepítenék egy MediaWikit, amiből időnként dumpot készítenék, ez mysql parancssorból megy.

binn Creative Commons License 2014.03.02 0 0 716

Kedves New Bart !

 

Ezek szerint publikációd szándékát valamint annak identitását erősen félre értelmeztem e miatt elnézésedet kérem! Kérdéseidre a válasz pedig... ! Ügyfélszolgálat szempontjából nagyon pozitív tapasztalatom van, tekintve, hogy az illető aki tulajdonosként funkcionál s kezeli a dolgokat magán telefonszámát adja meg ügyfelei részére melyen 24/7 elérhetőség biztosított! Nagyon segítőkész de a legfontosabb, hogy elég sűrűn előfordul hogy ő hív azért hogy minden rendben megy e a tárhellyel!

Valamint előzőleg kiadott információimat pontosítanám mivel nem magánszemélyként hanem Londoni székhelyű egyéni vállalkozóként viszonteladói tevékenységet folytat egy okos megoldással, hogy némi díjért cserébe a PayPal mindent leszámláz neki! Azonban ez minőségbiztosítási fedezet is egyben az ügyfélnél tekintve, hogy ha nem vagy elégedett a szolgáltatással akkor elegendő ha a PayPal-nak szólsz és a kérdéses általad a szolgáltatásért kiadott összeget vissza emelik a számládra! Ezen információk ismeretében már értem miért van az , hogy az oldalon csak és kizárólag PayPal fizetési lehetőség van!

 

Szolgáltatást illetően 3 hónapja vagyok előfizetője ! nem fényezésképpen de még egyszer nem volt szerver leállás! am.. a felhasználási feltételekben benne van ha 1 hónapban az összes leállások idő értéke meghaladja a 10 percet (összesen) akkor az egész havi előfizetési díjadat visszakapod vagy felmondás esetén az előfizetési díjadat...!

 

Amikor előfizettem a legkisebb csomagot kértem ez akkor 2 GB volt ! Ilyen mini játékokkal foglalkozó oldalt csináltam ott! Az előfizetés kifizetése után két héttel felhívott és kérdezte, hogy a teljes játék állományom felhelyezéséhez mennyi hely kellene! Mondtam neki, hogy össz-vissz az egész kócerály 7 GB! Erre rá 3 napra csörög a telefon, megint a faszi volt és közölte hogy köszöni azt hogy a nagy multik közül őt választottam és onnantól a tárterületem 7 GB nem 2 GB! De azóta is mindez felár és hűségszerződés nélkül! (a megrendeléskor kifizettem 1 évet)

 

Röviden ennyi! am.. ha kell telepítésben is segít.....

 

Ha kérdés van írj(atok)

 

Üdv

abregee Creative Commons License 2014.02.28 0 0 715

húh, ez nekem nagyon zavaros...

ÉN leginkább a fizetős tárhelyre voksolok, mert ott van garancia... a leglényegesebb szempont, hogy olcsó húsnak...

így ha fontos célokra használja vlki a tárhelyet, nem érdemes ezen spórolni...

Előzmény: blind Little Mouse (713)
Gbencsik Creative Commons License 2014.02.28 0 0 714

Valóban ötven MB csak, de cserébe teljesen legális (igen, a fizetős része is az.) 

Előzmény: blind Little Mouse (713)
blind Little Mouse Creative Commons License 2014.02.28 0 0 713

sziaztok! azok kedvéért mondom akik már rendeltek tőlünk, hogy jelenleg a rendelést emailcímre tudjátok elküldeni ha ingyenes tárra gondoltok. az admin@gowihost.org-ra vagy a korosmezey.david@gmail.com címre (ajánlott egyikmásik cím cc-zése) aki fizetős tárat szeretne igazodva a nemzetközi árakhoz újfelülettel várjuk minden kedves leendő és eddigi vevőinket

a cím

gowihost.org/billing

u.i

azok végedt mondom akik rendeltek tőlünk. továbbra is fentál az hogy ha írunknektek emailt reagáljatok vissza nektek is az a jó ha hívunk telefonon és vagy email en írunk akkor gyorsan haladnak a dolgok. ehez az fx hosthosz meg annyit hogy 50 mb? mi 500at adunk reklámmentesen és szintén cpanel.

fortuna? nemismerem őket sepro sekontra nemnyilatkoznék de hasonló lehet mint én is, vagy is hogy magánember.

ja és ha valaki weblap előretelepítést kérne legyen oj kedves megírrni pontosan miregondol. ez nemtartalmaz komplexebb műveleteket az ingyenes verzióban ez kizárólag a feltelepítést a kérés szerinti minimális konfigurációt jelenti.u.u.i

ha nemzavar némikis reklámocska az oldalad ajján de jóljönne 100 gb adatforgalommal 10 gb tárterület, várunk akkor is

írj és megcsináljuk a reklám elenyésző és szándékosan az oldal aljára van téve x3 cpanel

New Bart Creative Commons License 2014.02.27 0 0 712

Kedves Binn,

 

Sorry ha úgy tűnt, igazán nem szándékos volt, de nem volt egyértelmű teljesen. Nekem elsőre úgy tűnt mint egy szuper kis reklám szöveg, de talán tévedtem, és nem kívántam kötekedni. Mint ügyfél milyen a tapasztalatod az ügyfélszolgálat minőséget illetően? Technikai support telefonon mennyire van megoldva? Előre is köszi, és meg egyszer bocs ha kötekedőnek tűntem, csak több kérdésemre kaptam azt a választ (nem tőled), hogy rendelj itt, rendelj ott... aztán ez lett belőle. Na egy szó mint 100, köszi a választ, ha meg a kérdésemre a válaszolnál, igazán leköteleznél.

 

Üdvözlettel:

 

N.B.

Előzmény: binn (710)
Gbencsik Creative Commons License 2014.02.27 -1 0 711

Üdv az uraknak!

 

Sürgősen tárhelyre lenne szükséged?

Akár 10 másodpercen belül, egy emelt díjas SMS-sel bérelhetsz tőlünk.

 

 

Ingyenes és emelt díjas SMS-es cPanel webtárhely csomagok, automatikus setuppal.

 

50MB-ot adunk ingyen, ami valljuk be nem sok,de cserébe reklámmentes.

 

fxhosting.hu

 

 

binn Creative Commons License 2014.02.26 0 0 710

Kedves New Bart !

 

Minden kérdésedre ott vannak a válaszok a hozzászólásaimban ! Ez az egyik a másik ahelyett, hogy velem kötekedsz miért nem beszélsz azzal aki nekem a tárhelyet adja!

 

A legutóbbi hozzászólásomban ezen kérdéseidre megvan a válasz csak olvasd kicsit figyelmesen + az azt megelőző hozzászólásokban a többi kérdésedre is ott a válasz!

Természetesen ahoz meg kell mozdulni !

 

A másik meg az , hogy ahelyett, hogy itt kötekedsz, belekötsz mindenkinek minden szavába írj egy mail-t az illetékesnek és garantálom, hogy nem fog megharapni!

Egyébként meg 30 napos pénz visszafizetési garancia van! Én 3 hónapja vagyok ott ! Eddig még egyszer nem állt le a szerver ! Am 1 szerón 5 tárhely van!

 

Üdvözlettel

 

Valamint bocs nem kötekedésképpen de már meguntam hogy bárki bármit ír akár mi is legyen az ahelyett, hogy utána járnál kicsit inkább belekötsz.....!

Előzmény: New Bart (709)
New Bart Creative Commons License 2014.02.25 0 0 709

Ez nagyon szuper, újabb reklám, de engem tényleg érdekelnének a következő kérdések:

Mennyire van túlzsúfolva a szerver, kb hány tárhely van egy szerveren, cpaneles admin felület, reklám mentesség, rendelkezésre állás, itt is főleg a technikai support a fontos, hogy ha leáll a szerver akkor mennyit kell várni, hogy helyreálljon?

 

Köszöntem!

binn Creative Commons License 2014.02.25 0 0 708

Sziasztok!

 

Csak információ közlés címén! Azon szolgi akinél az oldalam van (http://gameportal.forthuna.com/) megváltoztatta az aloldal előfizetés opcióit! Többek között a csomagonkénti tárhely nőtt valamint a MySql korlátlan lett minden csomagnál!

 

Az oldal címe.: http://forthuna.com/

 

Hogy őszinte legyek kissé az elején tartottam tőle mert ugye általában az a bevett szokás, hogy nagy multi szolgi az a a tuti de azt kell mondjam, hogy ebben a mostaniban kellemesen csalódtam! 24/7 telefonos support van! Természetesen a számot csak előfizetőinek adja meg! Na meg nem beszélve hogy az egész szerón 3 aldomain előfizetés és 29 ftp meg 8 játékszerver fut!! Szóval nincs leterhelve...

 

 

No ! Üdvözlettel

New Bart Creative Commons License 2014.02.23 0 0 707

Rendelkezésre állás? Van cpaneles admin felület, mennyire van zsúfolva a szerver?

Előzmény: n3v3m (706)
n3v3m Creative Commons License 2014.02.21 0 0 706

Sziasztok!

 

Ingyenes 2GB Tárhely, 100GB Forgalom

PHP és MySQL, Webszerkesztő
Reklám- és bannermentes

 

Webtárhely

Korlátlan tárhely, korlátlan sávszélesség és ingyenes domain név!

 

http://www.hostinger.hu

blind Little Mouse Creative Commons License 2014.02.20 0 0 705

köszönöm szépen az észrtevételeidet, egyetlen pont

igen is van tos.

http://gowihost.org/pages/t.o.s.es-hasznalati-feltetelek.php

Előzmény: Jolly001 (704)
Jolly001 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 704

 

Hadd szögezzem le az elején, nem voltam, nem vagyok és nem leszek semmilyen kapcsolatban a Gowihost-tal.

 

A kérdéseim azon dolgokra irányultak amiket a szolgáltatói weboldalon fel kell tüntetni.

Azaz a szabályok nem ismerete nem mentesít a felelősség alól.

 

Az pedig hogy kire bízzuk az adatainkat nagyon fontos, hiszen a szolgáltató, még ha reseller is, belelát a tárhelyünk tartalmába, hogy ezt ki mikor mire használja, mit mondd erről az egy dolog, ugye ebben az esetben csupán 1 ingyenes tár van a többi fizetős.....

Lehet hogy emberként egy rendes srác vagy, viszont neked mint szolgáltató kell megjelenned, helytállnod.

Ha pedig weboldalt készítesz, azt nézesd át hogy ne legyen tele hibákkal.

Köszönöm a válaszod, befejeztem pont.

 

 

 

Előzmény: blind Little Mouse (703)
blind Little Mouse Creative Commons License 2014.02.19 0 0 703

kedves Internetező társak.

egyetlen kiegészítést ezközölnék

többőtök szinte biztosvagyok hogy innenrendelt, nemmondanék neveket stb pont az adatvédelmi rész miatt

nade,... mostjön a de, ha megrendeltek és válaszolok rá egy emailt vegyétek a fáradtságot visszaírni mint ahogy ezt amelyik tagtárs megtette, ő meg is kapta a kívánt tárhelyét.

ha ez megtörténne, és nem az hogy még a telefonszámokat is hiába hívom mert senkinemjelentkezik a másik végén, aztán meg jön a panaszkodás és a Jolly001  féle kereszt kérdések

 akkor nemtörténne ez.

tehát.- az emailcímem vag yadmin@ gowihost.org. vagy korosmezey.david@gmail.com aki nemkapta még meg a tárát az INGYEN tárát az kérném szíveslegen jelezni ezt a számomra, 1, 2, ingyen tárhelyhez az adatokat tartalmazó emailt fogom csak továbbítani, semmilyenfajta receipt és egyéb ahoz szerintem teljességgel szükségtelen

 amennyibenbárki fizetős tárhelyet esetleg viszonteladói tárat kér és vásárol nyugtát elektronikus nyugtát tudok a számára kibocsáltani ha ragaszkodik, papíron nyomtatott szerződést tudok aláírni melyben kötelezem magam bizonyos általa i s terméeszetesen ismert és elismert szabályokra és tenivalókra. Jolly001 remélem hogy kielégítő volt neked is és mindenkinek a válaszom szóal várom az emaileket

legjobb ha címzettnek mondjuk a korosmezey.david@gmail.comot adjátok meg és másolati címzettnek az admin@gowihost.org-t  

részemről befejeztem a témát próbáltam neked privátbanírni kedves Jolly001 de az emailed nemvolt publikus ezért tárulkoztam ki a nyilvánosság előtt így

Előzmény: Jolly001 (701)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!