Keresés

Részletes keresés

nrobi Creative Commons License 2006.12.10 0 0 3866

Sziasztok!!

 

 

Ma tapolcán voltunk,Éva gyermek műsora volt, amin mi felnőttek is mindig nagyon jól érezzűk magunkat:-)))

Éva minden fellpésének van egy varázsa, és nagyon jó hangulata.

Olyan szerencsénk volt, hogy Körmenden ma egy nagyon jó szereposztású színházi előadás volt, és Gabi velünk jött le Körmendre.

Sokat tudtunk vele beszélgetni, és közössen vacsorázhattunk vele, és még jó pár ismert hazai művésszel, művészhölgyel:-)))

Drága Réz Edina! Nagyon örülök, hogy ismét találkozhattunk,nagyon aranyossak volatatok, remélem nemsokára ismét lessz rá alkalom majd egy jót eggyütt bulizni.

Mondta Gabi, hogy Veszprémig eggyütt mentetek Évával:-))

Sajna Bubu nagyon hiányzott, de majd bepotoljuk!!!

Rakok fel egy pár képet ami Tapolcán készültremélem elnyeri majd a tetszéseteket

Az első kép a haldal alatt készűlt.

 

 

 

megaton Creative Commons License 2006.11.23 0 0 3865

Hali Neotonos karaokésok!

 

SOKAN KÉRDEZTÉTEK MERRE VAGYUNK PESTEN A MEGATON KARÁVAL!

MINDENT MEGTUDSZ A www.megatonkaraoke.hu oldalon!

VÁRUNK TOVÁBBRA IS TITEKET HELYEINKEN!

ÜDV CSABA

nrobi Creative Commons License 2006.11.21 0 0 3864

Sziasztok!!

 

Ma reggel volt Éva a TV2-őn a Mokka c. műsorban,aki nem látta,szerintem  a TV2 honlapján  a videók között visszatudja nézni:-))

Üdv mindenkinek.

Robesz.

TGyuszi Creative Commons License 2006.11.16 0 0 3863

 

 

MEGJELENT A NEOTON-KARNEVÁL CD-n!!!

Kiadta a Hungaroton.

Keressétek az üzletekben!

Neoton-Karnevál CD
TGyuszi Creative Commons License 2006.11.16 0 0 3862

Lukács Erzsike is jól van.

Otthon lakik a szüleivel Fóton.

Saját vállalkozásában dolgozik , pont egy éve voltam nála.

Sajnos már barna:

 

Lukács Erzsike és énErzsike
Előzmény: pacentro (3861)
pacentro Creative Commons License 2006.11.15 0 0 3861

Most látom feltették a Hungaroton hivatalos oldalára is a Karnevál c. CD borítóját az újdonságok közé. Kis csalafinta Hungaroton. Csak jól jön a reklám egy ilyen nagyszerű lemeznek is. Tessék beszerezni!!!! Ajánlott fogy. ár: 2550,- Ft.

Legalább is a budai MOM Park-ban.

pacentro Creative Commons License 2006.11.15 0 0 3860

És a Lukács Erzsiről?

 

 

N. Tomi Creative Commons License 2006.11.14 0 0 3859
Sziasztok!

Rajcs Renátáról tud valaki valamit?
forum.kata Creative Commons License 2006.11.12 0 0 3858

Sziasztok!

 

mmasni! :) Visszahívtak már a decemberi pesti koncertekkel kapcsolatban?

Esetleg valaki tud róla valam információt?

 

Köszike: Kata

 

nrobi Creative Commons License 2006.11.11 0 0 3857

Sziasztok!!

 

 

Tegnap Zalaegerszegen voltunk, Éva fellépésen, nagyon szuper BULI volt, nagyon sokan voltak:-)))

1 órán keresztül énekelt Éva, alíg akarták leengedni a színpadról. Íme egy pár kép:

Mindenkinek kellemes hétvégét!4

Üdv: Robi.

pacentro Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3856

Jelentem , TÉNYLEG KIADTÁK A KARNEVÁLT CD-N!!!!!

 

Ma vettem meg a Mom Park Hungaroton lemezboltjában.

 

Még egyszer nagyon köszi az infot. Bár a Mom Park a világ végén van (elnézést a budaiaktól, de nem szeretem Budát a közlekedés miatt) , de megérte kikutyagolnom. :-)))

TGyuszi Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3855

Azoknak akik még több képet és infót akarnak az együttesről:

 

 

Neotonos naplója

 

 

Neoton Sztárjai Fórum

 

 

Neoton Sztárjai Hivatalos Oldal
Előzmény: pacentro (3854)
pacentro Creative Commons License 2006.11.05 0 0 3854

Sziasztok

 

 

Hát, ez tök jó hír, bár amit nem értek, hogy folyamatosan szoktam nézni a Hungaroton weboldalán az újdonságokat és ott még abszolút nincsen frissítve ezek szerint az oldal. Sebaj, a lényeg, hogy lehet kapni. Annak idején ez volt az egyik kedvenc lemezem (a Szerencsejáték mellett !:-)) Tök jó , hogy végre lehet kapni CD-n is. Holnap meg is nézem a MediaMarktban vagy a Saturnban. Sajna a MOM park egy kicsit messze van tőlem.

 

 

Köszi még egyszer az infót. A Hungarotonnak pedig egy nagy fekete pont , amiért nem frissítik az adatbázisukat. De remélem nem veszik személyeskedésnek és előbb-utóbb kiadják az összes Neoton felvételt CD-n. Olyan jó lenne már együtt látni az összes lemezüket.

 

 

mkerika Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3853

sziasztok!

hol lehet szöveget megtalálni? a zeneszöveg.hu n nincs fent az összes dal.

keresem as zsebkendőt,párizsi lányt,átölel a fény,2000 év ésaz errőla cd-ről való dalok szövege is.

aki tudja írjon légyszíves

köszi

erika

TGyuszi Creative Commons License 2006.11.02 0 0 3852

Valóban kapható a Karnevál CD-n!

Azt mondták ,hogy 2 hónapja jelent meg! És azóta kapható!

A Hungaroton lemezboltjaiban kapható.

A Dunaplazaban nem volt , így a MOM Parkban tudtam csak megvenni, volt belőle bőven!

Köszi a tájékoztatást! Nem is gondoltam ,hogy megjelent! Így ha itt nem olvasom nem is keresem!

clavicula Creative Commons License 2006.11.02 0 0 3851
Már nem emlékszem pontosan, vagy MediaMarkt-ban, vagy Saturnban....
Előzmény: palika25 (3849)
csiy Creative Commons License 2006.11.01 0 0 3850
palika25 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 3849

szia!

És hol láttad a Karnevál lemezt cd-n??????

Előzmény: clavicula (3848)
clavicula Creative Commons License 2006.10.30 0 0 3848
Én már láttam a Karnevál albumot is cd-n!
Előzmény: pacentro (3840)
Shonda Creative Commons License 2006.10.29 0 0 3847
megoldás: www.ebay.com
Előzmény: Törölt nick (3845)
nrobi Creative Commons License 2006.10.22 0 0 3846

 

Drága Éva!

 

Születésnapod alkalmából nagyon nagyos sok BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKED!!

Millió Puszit mellé: Üdv. Robi, Körmendről.

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.21 0 0 3845
Sziasztok!
Nemrég találtam csak rá erre a topicra. Jóideje gyűjtöm már a Neoton lemezeket (ezalatt csak hanglemezre gondolok), de az 1982 és 87 között angol nyelven megjelent sorlemezeikhez egyszerűen nem tudok hozzájutni. A Szerencsejáték is megjelent angolul még nálunk, ez volt asszem az utolsó a Dandelion után és ez is nagyon ritka, a többit 1983-tól pedig csak Japánban és Koreában adták ki. Ezek nincsenek meg esetleg valamelyikőtöknek, vagy nem tudjátok véletlenül honnan lehet őket beszerezni? Jelenleg az az ötletem, hogy lemezbörzén megkérni egy-két kereskedőt hogy járjon utána, de tudomásom szerint nagyon kevesen foglalkoznak ezekkel! Egyébként a www.neotonfamilia.com weboldalon az albums szekcióban megtaláljátok hogy melyiket melyik országban adták még ki. Engem leginkább ezek érdekelnek: http://www.neotonfamilia.com/albums2.html (Jumpy Dance, Adam and Eve, Monotony, I love you)
Szóval van-e esetleg köztetek olyan elvetemült gyűjtő akinek megvannak eme lemezek? :)
elefantkillah Creative Commons License 2006.10.15 0 0 3844
nem értek veled egyet! aki tényleg szereti a NEOTONT az biztos hogy bármikor megvenné a dvd-t!! a divatrajongókra nincs is szükség!!!
Előzmény: Shonda (3842)
Shonda Creative Commons License 2006.10.15 0 0 3843
Shonda Creative Commons License 2006.09.24 0 0 3842

Teljesen igazad van a Neoton DVD-vel kapcsolatban. Rengeteg tv-felvételük volt, így a Varázs (?!) helyett kiadhattak volna egy válogatást is pl.

A tavalyi koncertet pedig még addig kellene megjelentetni, amíg lenne rá vevő is.

Előzmény: pacentro (3841)
pacentro Creative Commons License 2006.09.24 0 0 3841

Sziasztok.

 

Megint én jelentkezek. Az előző hozzászólásomat kibővíteném azzal, hogy jó lenne ha a tavaly nyári Neoton koncertet kiadnák DVD-n 5.1-es hanggal. Sajnos nem voltam abban a szerencsés helyzetben, hogy ott lehessek gyerekkorom kedvenc együttesének a koncertjén. A Neoton varázs DVD egy kicsit csalódást okozott (gondolom nem csak nekem). Sem képileg sem hangilag nem hozta azt amit elvártam volna tőle. Nem értem miért egy videoszalagra rögzített felvételt kellett kiadni DVD-n, mikor nyugodtan kiadhatták volna anno az 1998-as koncertet is? Az mégiscsak frissebb és valószínűleg már létezett akkor kicsiny hazánkban is digitális technika. (ha már egyszer kiadták CD-n is).

Bocsi, hogy ilyen "válogatós" vagyok, de annyi legendás magyar zenekarnak jelent meg már DVD-je, miért pont a magyar könnyűzene egyik legsikeresebb csapatát hagyta ki a kedves kiadó a szórásból?

 

 

Üdv:

pace

 

pacentro Creative Commons License 2006.09.23 0 0 3840

Üdv minden kedves fórumtagnak.

 

Bocsi, már régen nem jártam erre. Azt szeretném megkérdezni, hogy nincsen valakinek arról híre, hogy a Hungaroton mikor digitalizálja a többi Neoton lemezt?

Már nagyon jó lenne, hiszen utoljára tavaly nyáron jelent meg a Neoton Familia című 1983-as korong. Tök jó lenne, hogyha egyszer már az összes eddig kiadott Neoton Familia és Csepregi Éva lemez CD formátumban is a polcomra kerülhetne.

Nem ártana persze, ha az együttes angol nyelvű dalait is végre piacra dobnák itthon is.

 

Hali:

Roli

leandra Creative Commons License 2006.09.23 0 0 3839
Sziasztok!

Nincs véletlenül meg valakinek a Fura Világ c. album angolul?
leandra Creative Commons License 2006.09.22 0 0 3838
Kedves Éva, ha olvasod....

Miért nem írtok új dalokat? Biztos nagy sikere lenne, főleg most, hogy újra divat a retró! Ha csak a régi rajongók vennék a CD-ket, gondolom már az is elég szép eladott darabszám lenne! És talán a koncertekbe is vihetnétek új számokat, vagy a régebbiek közül is másokat, -annyi jó dalotok van - mint a már megszokott 12 szám, mert azért vannak akikkel beszéltem, és pont ezért nem járnak minden koncertre, mert mindig ugyanazt játszátok! Remélen nem volt sértő a javaslatom! Minden jót! És így tovább!
leandra Creative Commons License 2006.09.22 0 0 3837
Sziasztok!

Meglepően tapasztaltam a nyáron a koncerteken, mennyire félreismertem az Ádámot!
Elnézést a megfogalmazásért, de bunkón viselkedik a rajongókkal!
Gondoltam, megajándékozom valamivel a fellépés után, amiben biztos voltam, hogy örömét leli és odáig lesz az ötlettől! Ennek ellenére épp, hogy csak megköszönte, és szerintem haza sem vitte....
Nem tudom miért olyan féltékeny az Évára, mert az, és nem kellene megjegyzéseket tennie a rajongókra sem úgy gondolom, /főleg nem minden fellépésen/ legalábbis addig, míg belőlünk él! Ez biztos kiment a fejéből, Mr. Egónak!

Ennyit szerettem volna megosztani!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!