Keresés

Részletes keresés

unguided Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5734
"100 millió dollár értékben 2000 Ford F350-es pickup-ot vásárol az izraeli Védelmi Minisztérium a Fordtól. Az üzlethez szükséges 28 milliárd forintnak megfelelő összeget az Egyesült Államok segély formájában biztosítja"

Ezt törölték ki ?????????????????

Előzmény: Kepviselo (5733)
Kepviselo Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5733
100 millió dollár értékben 2000 Ford F350-es pickup-ot vásárol az izraeli Védelmi Minisztérium a Fordtól. Az üzlethez szükséges 28 milliárd forintnak megfelelő összeget az Egyesült Államok segély formájában biztosítja.
Előzmény: unguided (5731)
bixi Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5732
Ingyér dolgozunk... Nem úgy az on-line interjúsok, az házon belül megy...
Előzmény: unguided (5731)
unguided Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5731
"Mivel kimoderálták a szövegem, tiltakozom"

Az nem elég.
Mentsd el mindig, és ha kitörlik, ismételd meg.
Ha kell 100x.
Dolgozzon meg az a moderátor a pénzéért! :))))))

Előzmény: Kepviselo (5727)
bixi Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5730
Nehéz tudomásul venni a tulajoknak, hogy más népeknek is vannak jogai :-) Mél ment. De mivel nem válaszolsz, küldj egy mél címet, ahol tudunk kontaktot felvenni. (Ha az vagy, akit sejtek, akkor Te is chellos vagy :-) Honnét veszed hogy a tulaj ilyen irányultságú?
Előzmény: Kepviselo (5727)
oldskool Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5729
van 1 kis különbség.
az, hogy valaki a hetero vagy homo, ugyanannyira minősíti, mint az, hogy mondjuk vegetáriánus vagy húsevő. Biztos, hogy egyik másképp gondolkodik bizonyos dolgokról, mint a másik, de ettől még mindkettő rendesen dolgozik - vagy sem.
Na a cigányok inkább "vagy sem". Nem az a baj velük, hogy más a bőrük szine, hanem h abból élnek amit mi adóba befizetünk, és ezen felül nem átallanak lopni csalni hazudni betörni gyilkolni, hisz ez az életformájuk. Ars poeticájuk pedig szorol szora az, hogy "magyartol lopni nem bűn".
Én is szeretnék párszobás házikót kerttel, hozzá földdel! Nem fogom feltüzelni a parkettát és ugaron hagyni a földecskét. egy magyar (fehér) az élete végéig gürcöl egy szobakonyháért, ezek meg telket kapnak házzal, meg lakható normális lakást csak úgy puszira, aztán van képük sírni h ez gettósítás.
JQA mindnek.
Aki egyik másságot a másik szintjén próbálja kezelni, az gondolja végig ezt. Meg azt is, hogy hányszor szenvedett el valaki a családjában vagy ismerősei között anyagi vagy emberéletbeni kárt cigányoktól, és hányszor melegektől. nos?
de ez offtopic.
üdv
Előzmény: sin x (5724)
sin x Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5728
Hát veri szori.
De akkor sem csípem, ha valaki szinte kérkedik a másságával, miközben kiírtandó cimkét ragaszt erre meg arra. Megváltoztatandó... azt elfogadom. De nem kiírtandó, meg halálos ellenség, és társai.
Előzmény: Csülök (5726)
Kepviselo Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5727
Mivel kimoderálták a szövegem, tiltakozom. Most már tudom miért vásárolták meg az indexet, azért hogy ember véleményét kitörölhessék... No comment. Hajrá Izrael.
Csülök Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5726
kyu, írod: "Na most nagyon csúnya leszek. "
És sikerült! Heuréka! :(
Hogy szavaiddal (vissza)éljek:
Ha nem haragszol (egyébként akkor is ha igen) számomra (és szerintem még nagyon sokak számára), ez a gondolkodás mód ugyanolyan elfogadhatatlan, elfajzott és gusztustalan dolog mint a terrorizmus.
Előzmény: sin x (5724)
temporio_matest_victi Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5725
Ha únjátok a Danubiust:


Másfél órányi letölthető zene Bin Ladennel kapcsolatban...

sin x Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5724
"Egy dolgot tartok szem előtt mindig, hogy az emberiség fennmaradjon

Minden, ami a fentieknek ellentmond, az káros, és halálos ellenségem. Ilyen többek között a bűnözés, a parazitizmus is. "

Na most nagyon csúnya leszek. (És off.)
A melegség _önmagában ellentmond_ az emberiség fennmaradásának!! Szóval mielőtt nagy ideológiákat alkotsz, és tévedhetetlenül kategorizálsz, talán nézz magadba plíz.
Ha nem haragszol (egyébként akkor is ha igen) számomra (és szerintem még nagyon sokak számára), a melegség ugyanolyan elfogadhatatlan, elfajzott és gusztustalan dolog, mint a cigányok életvitele. Lehet, hogy ti nem vagytok köztörvényesek (és ez valóban különbség), de ettől még erkölcsileg simán elítélhetők.

És bocs az offért mindenkitől.

Előzmény: Epikurosz (5713)
maczilaci Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5723
"Megszüntetni kell, nem kiírtani"

Na figyusz!

Hogy akarod megszüntetni?? Erről írj!!

Téged ez nem idegesít:

A múltkor a pitykepalkó utcában kiraktak 3-4 tucatot az utcára.
Hónapok óta nem fizettek semmit!
A "családfő" felháborodottan kikelt magából, hogy "Ilyet nem lehet csinálni!! Elvenni a terhes anya fölül a lakást! Meg a gyerektül!! Az önkormányzatnak az a feladata (?????), hogy segítsen!!"

Erre a riporter megkérdezte tőle:

"És a családfőnek nem feladata, hogy dolgozzon?? Hogy eltartsa a családját??"

Na, erre elakadt "szegény", és csak hebegett.
Aztán előjött a jól betanított szöveg:
"De a gyerek, meg a terhes anya fölül nem lehet elvenni..."

Na, ezért fizessek én 200.000 forint nettó árbevételemből 150.000 forintot az állam zsebébe, ilyen-olyan címszóval!!

NEKEM miért nem ad az önkormányzat lakást????
Nekem miért nem fizetik a rezsimet??
Nekem miért nem utalnak havi 10-20-30-40-x ezer forint segélyt???

Értem, napi 14-16 órát dolgozó emberért miért nem szorul el senkinek a szíve??

Miért nem szaladnak ide hozzám, hogy szegény ember, a nyarát a monitor előtt töltötte?!?!

Előzmény: buckmanproject (5718)
maczilaci Creative Commons License 2001.10.09 0 0 5722
Epikurosz:

Egyetértünk! Már ami az élősködést illeti!

Az egyetemen a felvételin egy olyan pacák volt az elnök, aki a Csurkának igen hasznos továbbképzéseket tarthatna.

Nagyon szépen összefoglalta a dolgot:
Amelyik tiszteségesen dolgozik, annak a főnökét tökön kell rúgni, ha kevesebbet fizet neki, mint a másik melósnak.
A többi meg rendészeti eset...

Egyébként szerintem az igazi gond bennük van.
Nem akarnak beilleszkedni a társadalomba.
És ha ők nem akarnak, akkor te akármennyit és akárhogyan próbálhatod segíteni őket, akkor sem fog sikerülni.

Előzmény: Epikurosz (5713)
Epikurosz Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5721
Kiirtani nem a cigányokat kell, hanem egyes magatartásokat. Amúgy a rendes cigányokkal semmi bajom, pláne, ha szép izmos fijjúk... ja, és nem a pénztárcámra pályáznak :-))
Előzmény: buckmanproject (5718)
Liquid_FX Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5720
"idő kell hozzá, ennyi"

No de mennyi kell még hozzá, könyörgöm? :-)

Előzmény: buckmanproject (5718)
buckmanproject Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5719
hát nem tudom...:-)

egy kicsit tudok angolul, de a magyar szöveg még érintőlegesen sem azonos az angollal. na jó érintőlegesen igen... mind a kettőben anthrax van:-)))

amúgy a képek jók!

Előzmény: Epikurosz (5716)
buckmanproject Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5718
Epikurosz

"Na, a lényegre térve: a cigány bűnözés és parazitizmus egy létező rákfene, amelyet ki kell irtani. Fütyülök rá, hogy például ezért a kijelentésért esetleg rámhúzzák a rasszista jelzőt."

Miért akarsz valamit kiírtani? Megszüntetni kell, nem kiírtani! Jó, ha nem magára a cigányságra gondoltál, akkor egyetértek, bár a "Fütyülök rá..." mondtatból személyekre következtettem.

Melegség és a tolerancia

nem akarok arról papolni neked, hogy ...
de... hogy várod el másoktól, hogy elviseljék a másságod, ha te sem viseled el a másokét? nem gondolod, hogy az általad elkövetett általánosítások miatt beszélnek úgy pl. a melegekről is, mint ahogy te beszéltél a cigányokról?

mert pl. én ismerek "rendes", becsületes cigányokat. ha ők azok tudtak lenni, akkor a többiek miért ne tudnának azok lenni? idő kell hozzá, ennyi!

en26

Előzmény: Epikurosz (5713)
buckmanproject Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5717
sziasztok

"Apropó zsidóellenesség: újabban egyes ún. nemzeti írók azt próbálják bizonygatni, hogy Jézus nem is volt zsidó, hanem valami más, talán sumér, vagyis ősmagyar eredetű. :-)) Ha ebbéli igyekezetük nem jár sikerrel, akkor ultima ratioként még a kereszténységről is képesek lemondani. Ezt szintén a volt főnökömtől tudom. Ugyanezt tette egyébként Hitler is. "

Ez igen mulatságos dolog. Jézus nem volt zsidó? Akkor mi volt? meg miért nem lehetne zsidó? Az a baj, hogy ismét jön az általánosítás. Miért kell azt gondolni, hogy minden zsidó pénzéhes fenevad, aki a kezében akarja tartani az egész világot?

Hitlet...
"Hitler meleg volt?

Kedden egyszerre tizenkét országban jelenik meg Lothar Machtan brémai történész könyve, amelyben azt bizonyítja be, Adolf Hitler homoszexuális volt. A szerző 1989 óta tanít a brémai egyetemen tizenkilencedik és huszadik századi történelmet. A szerző azt állítja, hogy Hitlernek 1920-ig voltak meleg kapcsolatai, később azonban kategorikusan tagadta múltját. (nyugat.hu)"

Csurkának sokmindenben igaza van, de van néhány defektes megnyilvánulása!

---------------------
thebuckmanproject

Előzmény: Epikurosz (5705)
Epikurosz Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5716
Jól van, na, megesett a lelkem rajtatok:
Itt van echte magyarul:
http://www.sote.hu/aok/int/kozeg/sajat/jegyzet/anthrax.htm
Előzmény: Epikurosz (5715)
Epikurosz Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5715
A pentagonos antrahraxos anyag nem igazán akar most letöltődni, ezért segítek. Ez van ott:

Ha nem tudsz angolul, akkor tanulj meg :-))
----------------

The fifth Egyptian plague, around 1500 B.C., is believed to have been a result of anthrax

During the Middle Ages, anthrax became known as the "Black Bane." It was responsible for nearly destroying the cattle herds of Europe

In the 1800s, Louis Pasteur studied this disease and developed the first man-made vaccine for animals

In 1897, Robert Koch grew the anthrax bacillus in pure culture, demonstrated its ability to form endospores, and produced experimental anthrax disease by injecting it into animals

The natural history of Bacillus Anthracis remains obscure.

In 1979, an outbreak of human anthrax occurred in Sverdlovsk, U.S.S.R. (now Ekaterinburg, Russia). Although it was officially blamed on consumption of contaminated meat, Western governments believe it resulted from the inhalation of spores accidentally released from a nearby military research facility

During the 1980s, inspection teams discovered that Iraq produced 8,000 liters of anthrax spores -- an amount believed capable of killing every man, woman and child on earth

In 1990 and 1991, more than 150,000 U.S. troops were given anthrax vaccinations

Beginning in 1970 and continuing through today, the anthrax vaccine has been routinely administered to all professionals who may come in contact with anthrax spores occupationally (veterinarians, laboratory workers, livestock handlers, etc.)

On May 18, 1998, Secretary of Defense William Cohen approved the plan to vaccinate all U.S. service members for anthrax. The vaccination will serve as one of the primary defenses against the use of biological warfare by rogue nations.
---------- vége -----------

Előzmény: Epikurosz (5714)
Epikurosz Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5714
Na, ezt én is ajánlom elolvasni.
http://index.hu/politika/kulfold/mikola
Mikola is jófej...

Akit pedig a légicsapások képei érdekelnek, a legautentikusabb forrásból (The Pentagon), az vessen egy pillantást ide: http://jccc.afis.osd.mil/images/images.pl?Lbox=defenselink.Coalition_Response

Itt egy egyébként, ha jó szemed van, akkor a lépfenéről is lehet kapni infókat.

Epikurosz Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5713
maczilaci, jófej vagy.
Biztos sok mézet eszel.

Engem őszintén szólva nem zavar, hogy mások mit mondanak.

Én, ha van ilyen, akkor az igazságra esküdtem fel, nem a Bibliára, nem a Koránra, nem a Talmudra.

Egy dolgot tartok szem előtt mindig, hogy az emberiség fennmaradjon, végső soron akár úgy is, hogy átalakul. Ebbe még a génmanipuláció is belefér, ha másképp nem megy.
És teszem ezt önzetlenül, hisz melegként, nekem valószínűleg nem lesznek biológiai utódaim, esetleg tanítványaim; bár nem tolonganak egyelőre, hogy hallják szózataim. :-))

a fentiekből következik a racionális gondolkodás, humánummal megfejelve. Minden, ami a fentieknek ellentmond, az káros, és halálos ellenségem. Ilyen többek között a bűnözés, a parazitizmus is.
Na, a lényegre térve: a cigány bűnözés és parazitizmus egy létező rákfene, amelyet ki kell irtani. Fütyülök rá, hogy például ezért a kijelentésért esetleg rámhúzzák a rasszista jelzőt.

A cigánysággal foglalkozó emberek - szociológusok, pszichológusok, politikusok, újságírók többségének - kiindulkópontja sajnos teljesen elhibázott! A megközelítés, hogy más kultúra, más életfelfogás stb. porhintés, a szellemi nullák, a tehetetlenek süket dumája.
Hallom olyan szociológusról, aki büszkén mesélte, hogy a cigány társadalom megismerése érdekében elment egy cigány telepre, ott a "vajdával2 kellett természetesen összebarátkoznia. és mit tett a mi észkombájnunk: leguggolt a vajda mellé, aki dohányt rágcsált, és ha nem tévedek ívott is vele. A barom.
A cigányoknak világossá kell tenni, hogy a maygar (és az európai) táradalom nem tűr meg élősködőket. Be kell illeszkedni, el kell fogadni azokat az ÉRTÉKEKET, amelyek lehetővé tették, hogy Európa eljusson oda, ahová eljutott.
Ebbe belefér az is, hogy egyes cigány kultúrelemekt mi is átvegyünk - gondoljunk csak a cigány népzene által a magyar népzenére, mulatós zenére gyakolort hatásra, de ennyi. Ne várják el tőlünk, hogy mi is lelakunk házakat, szemétdombot csinálunk a környezetünkből,serdülőink éretlen korban házasodjanak.

(Csak zárózelben jegyzem meg, hogy meleg "aktivisták" nyomatják a szöveget, hogy én is ugyanolyan megvetett tagja vagyok a társadalomnak, mint ők, és elkelne egy kis szolidaritás. Megint süket duma! az én esetleges megvetésemnek nincs erkölcsi alapja, mert én becsületesen dolgozó meleg vagyok, kiskorúakat nem rontok meg. Az viszont tény, hogy azokban az esetekben, amikor melegeket ért atrocitás, vagy vagyoni kár - nevezetesen rablás - az elkövetők főleg románok vagy cigányok voltak.)

Bocsánat, hosszú voltam, ráadásul témán kívüli is...

Előzmény: maczilaci (5711)
bixi Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5712
Azé, mert a vége a magyar kormányt célozta, irredenta stílusban.
Előzmény: maczilaci (5709)
maczilaci Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5711
"szeretnek zavarosban halászni, az emberi hiszékenységgel"

Már minden "pártfoglalás" nélkül:

Ugye tudod, hogy ezek az általad felsorolt "élethelyzetek" egyes vélemények szerint AZOK a "zsidó dolgok", amelyek miatt egyesek zsidózni szoktak.

Illetve szerintük a "katolikus neveltetésű" ember pontosan ezek miatt a "zsidó módzsereknek" nevezett módzserek miatt van hátrányban, és ezért kell a társadalomból "kerekeszteni őket", ahogy a múltkor az a Miépes fogalmazott...

Szóval csak óvatosan a véleményekkel, mert hamar rádhúzzák, hogy náci vagy!!

:-)

Előzmény: Epikurosz (5705)
maczilaci Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5710
Epikurosz: többé-kevésbé egyetértel azzal amit leírtál, illetve hasonló a tapasztalatom néhány miépközeli emberkével.

Viszont engedtessék megjegyezni:

Szimpatizálni nem valamit!

Szimpatizálni valakivel kell!!
:-)

Előzmény: Epikurosz (5705)
maczilaci Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5709
"Miért nincs országuk"

No!

Szóval kedves moderátor:

Magyarországon (hivatalos és nyilvánosságra hozott) felmérés szerint a cigány lakosság 70%-a rendszeres segélyekből és szociális juttatásokból fedezi a kiadásai legalább 80 százalékát.

Ez ugye egy mindenki által megismerhető tény.

Aztán:
Ugyanezen jelentés szerint a keresőképes korban lévő cigány lakosság 60 %-a nem fizet sem jövedelemadót, sem társadalombiztosítási járulékot.

Ezen tények ismeretében:

Miért is kell kimoderálni azt a véleményt, ami arról szól, hogy valyon miért nincs országuk?!

bullseye Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5707
MInt mondott mán megint a mi kis multimilliomosunk? :))
Előzmény: Epikurosz (5705)
bullseye Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5706
Sőt, 100%, de akkor miért hallom ezt annyi helyről?
Epikurosz Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5705
Na, ugye, hogy elkezdődött... És vége is lesz valamikor.

Ami furcsa, az Csurka nyilatkozata. Ez az ember teljesen őrült. Mindent a zsidóellenességnek rendel alá. Mint általábn a mijépesek. Ismertem egyszer egyet, a főnököm volt, az is egy komplett hülye, valamilyen vezető tisztségben van most, egyszerűen nem lehetett szóba, állni, nem tűrt ellentmondást, ja, és amikor kiderült, hogy szakmailag nincs igaza, akkor is igaza kellett, hogy legyen, ha nem egyébért, hát mert ő adta a pénzt. Különben nem sok időnk volt vitatkozni, a Mein Kampf és a Cion bölcsinek jegyzőkönyve olvasása közben nem volt ideje ilyenekre.

Apropó zsidóellenesség: újabban egyes ún. nemzeti írók azt próbálják bizonygatni, hogy Jézus nem is volt zsidó, hanem valami más, talán sumér, vagyis ősmagyar eredetű. :-)) Ha ebbéli igyekezetük nem jár sikerrel, akkor ultima ratioként még a kereszténységről is képesek lemondani. Ezt szintén a volt főnökömtől tudom. Ugyanezt tette egyébként Hitler is.

Nem kell különösebben csodálkozni azon, hogy a szélsőjobb - magát pimaszul demokratának nevező - média zsidóellenes. Tény, hogy meggyőződésből teszik, de valószínű, hogy a meggyőződésüket bizonyos arab országokból, pld. Libanonból, érkező pénzbeli támogatás is erősíti. Persze erre nincs bizonyítékom, de vannak erre utaló jelek. Kell is a segítség, mert az előfizetések és eladott példányok alapján nem nagyon tudnának fennmaradni, hirdetni sem nagyon hirdetnek náluk.

Még1x hangsúlyozom: mondom mindezt annak ellenére, hogy jómagam nem vagyok zsidó, és különösebben őket sem szimpatizálom. A korrektséget szimpatizálom csupán.

Amúgy Csurkának a félelme nem alaptalan, mert a terrorista ellenes harc jó alkalmat kínál arra, hogy egy kis rend teremtődjön ebben a világban, értem ez alatt nem csak a terrorszervezetek felszámolását, hanem a maffia, a kábítószer- és embercsempészet felszámolását.

Ha a puskapor füstje leülepszik, kitisztul az ég felettünk, és talajt veszítenek a politikai szélhámosok is, egyáltalán azok, akik szeretnek zavarosban halászni, az emberi hiszékenységgel manipulálni.

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.07 0 0 5702
nos...
újabb terrorcselekmények várható O.B.L. szerint..
aztán vagy előtte ..? neutronbomba....
mindenkinek üdv...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!