Keresés

Részletes keresés

parkertoll Creative Commons License 2005.05.11 0 0 264
elnézést, a feleségem azonosítójával léptem be
Előzmény: Vajk (262)
pimpipi Creative Commons License 2005.05.11 0 0 263

köszönöm

 

Előzmény: Vajk (262)
Vajk Creative Commons License 2005.05.11 0 0 262

Holnapra megtudom, ok?

 

Előzmény: parkertoll (261)
parkertoll Creative Commons License 2005.05.11 0 0 261

köszönöm

mi közelebbit lehet tudni róla még ?

Előzmény: Vajk (260)
Vajk Creative Commons License 2005.05.11 0 0 260
nem tudom, hogy azóta mi a helyzet vele, de a Főtérhez(Kós Károly) közel a Thököly úton
Előzmény: parkertoll (259)
parkertoll Creative Commons License 2005.05.11 0 0 259

helló !

hol található ?

Előzmény: Vajk (257)
heady Creative Commons License 2005.04.04 0 0 258
De Rosa, nézz körül a wekerletelep.hu fórumán az ingatlanos topicban.

Kérdés a wekerleiekhez:

1. Tudtok-e valami közelítő összeget /munkadíjat/ írni arra, hogy a régi ablakaink javítása mennyibe kerülne? Most nincs pénzünk a előírások szerinti ablakcserére, viszont az eredeti 100 éves nyílászárókra ráférne egy kis reparálás. Kicsit meg kellene egy-két ablakszárnyat emelni, egy helyre kb. 1 cm-nyi fát betoldani, hogy jobban záródjon. Mindösszesen csak két db ablakról van szó, nem túl nagyok /tudjátok :)/. Mennyi lenne kb. az asztalos munkadíja? És ha tudtok jó szakembert, elküldenétek az elérhetőségét mélben?

2. Mennyibe kerülne uezeknek az ablakoknak, illetve 3 dbnak a mázoltatása? Állapotuk közepes, 2 éve a költözéskor lefestettük őket, de jobban szeretném, ha szakember csinálná meg újra.

3. Ismét munkadíj :) Mennyi lenne egy 16 nmes résznek /2 helyiség, előszoba+konyha/ a PVCvel való burkoltatása?

Bocs az "amatőr" kérdésekért, de nem vagyok otthon az árakban. Előre is köszi a válaszokat!

heady
Előzmény: DeRosa (255)
Vajk Creative Commons License 2005.03.30 0 0 257
En tudok 17M-ert egy felujitott, jo nagy (be nem epitett) tetőteres házat pici kerttel,garázs nincs, de udvarba be lehet állni Alapterület asszem 55nm
Előzmény: DeRosa (255)
Grg Creative Commons License 2005.03.30 0 0 256
up
DeRosa Creative Commons License 2005.01.18 0 0 255
Sziasztok!

Ugyan reg nem aktiv a topic, de hatha vki meg olvassa :-)

Szoval mi valtani szeretnenk, igy nagy valoszinuseggel eladnank 1/4-ed reszunket egy 4lakasos hazban (Baross utca), es szivesen vennenk egy fel 2lakasost.

Az se kizart, hogy vennenk egy fel 4lakasost, de az draganak tunik. Sajnos a mi hazunkban nem tudunk terjeszkedni, csak a tetoterbe.

Ha hallotok ilyen ajanlatokat, megkoszonnenk egy emailt.

Udv,
deRosa
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 254

elég szörnyű állapotok vannak a határ úton most, hogy a nagykőrösi kereszteződésben túrkálnak.

mostmár állandó az, hogy a metrótól a nagykőrösiig olyan 25-30 perc alatt lehet elérni busszal...

GanXstaZolee Creative Commons License 2004.07.13 0 0 253

csatlakozom.

 

Kiváncsi leszek én is ha határ utat kiütik.

 

Én is itt közlekedem mióta lezárták és előtte is 1 méterrel nem megyek többet mint előtte. De ha mégis kéne akkor isleszarnám mert nyugi van. Még...

Előzmény: Vajk (252)
Vajk Creative Commons License 2004.07.13 0 0 252

Ez lehet, hogy több, de Te nem vagy azzal a tömeggel öszemérhető, akik átmentek az időspórolás miatt Wekerlén.

 

Kíváncsi leszek, mi lesz, ha elkezdik a Határ utat reszelgetni...

 

 

Előzmény: Qqberci (250)
belagyi Creative Commons License 2004.07.12 0 0 251
a határ úttal párhuzamos utcák forgalma jelentősen csökkent.  szerintem kevesebb lett az átmenő forgalom.
Előzmény: Qqberci (250)
Qqberci Creative Commons License 2004.07.09 0 0 250
Nap, mint nap járok be kocsival Wekerlére mert családtagjaim, ismerőseim ott laknak. Mióta "megforgalomszervezték" a telepet, a lezárások és az egyirányúsítások miatt háromszor-négyszer annyit autózom a telepen belül, mint előtte, pedig jól ismerem a telepet. Ha a kipufogógáz  kellett, hát tessék...
Előzmény: Polka (244)
Grg Creative Commons License 2004.07.09 0 0 249
up!
dpg162 Creative Commons License 2003.10.09 0 0 248
Vajk!

Ha tudnál v.kit aki megvenné ennyiért tavasz környékén a lakást kérlek add meg az elérhetőségét.

Vajk Creative Commons License 2003.09.29 0 0 247
upsz, bocs a méretért...

Vajk Creative Commons License 2003.09.29 0 0 246
Elég rossza kép, de a lényeg látszik. Ezért zárták le az utcákat...

Előzmény: Polka (244)
Vajk Creative Commons License 2003.09.29 0 0 245
15-18M
Előzmény: dpg162 (243)
Polka Creative Commons License 2003.09.29 0 0 244
Szia Vajk!

Mindez egy dolog, DE miért nem fordulhat ott be egy biciklis az útról, csak úgy ha átemeli a bringáját?
Miért nem mehet be ott egy mentő, rendőr, tűzoltó, orvosi ügyelet, stb.?
A legaktuálisabb esélyegyenlőségi kérdés pedig:
Hogy megy be ilyen helyen egy, az úton haladó rokkantkocsi anélkül, hogy a járhatatlan (küszöbös) járdaszigetre emelné/emeltetné magát?????

Ezekre a kérdésekre nincs jó válasz.

Még az is lehet, hogy az utolsó felvetés okán valakinek leesik a tantusz és módosít valamit.

Polka

Előzmény: Vajk (242)
dpg162 Creative Commons License 2003.09.29 0 0 243
Két kérdésem volna:
Tudtok-e valahol Wekerlés ablakokat több fajta ill. darab is kéne. Utángyártott is jó, ha emberi árban van.
Kb. mennyi lehet egy 45 m3-es felújított lakás 8 lakásos tsasházban I.em-en kerttel, sufnival?
Vajk Creative Commons License 2003.09.11 0 0 242
"mert vagy közút és akkor mindenkinek joga van használni, vagy nem, és akkor a helybelieknek sem jár. "

Ez butaság, már ne is haragudj. Gyere és használd a lezárt utcánkat, nincs megtiltva senkinek.
A menekülőút és az átmenő forgalom lehet per definitionem eltérő, de a lényeget úgyis értetted.
Van valahol egy fotóm, amit ha megtalálok, beszkennelem és meglátod, hogy értelme volt lezárni azt az utcát. Ezt anno az önkormányzatnak akartam bevinni, de aztán jól lezárták az utcánkat és okafogyottá vált a dolog.

Előzmény: Qqberci (236)
Qqberci Creative Commons License 2003.09.11 0 0 241
Máshol ezt meg tudják oldani normálisan is.
Előzmény: belagyi (239)
Qqberci Creative Commons License 2003.09.11 0 0 240
A Bártfain lévő - nem Józsi bácsi, a sógor barátja által épített - fekvőrendőrök jók. Ez is egy szakma, nem csak "egy kis cement, egy kis mész"...
Előzmény: GanXstaZolee (238)
belagyi Creative Commons License 2003.09.11 0 0 239
ezt úgy lehet megoldani, hogy minden kijáratnál áll egy rendőr és mindenki igazoltat :))
Előzmény: Qqberci (237)
GanXstaZolee Creative Commons License 2003.09.10 0 0 238
Jo de mondjuk a fekvőrendőrök mindenhol szarok nem csak itt... tehát erre ne hivatkozzunk már.
Előzmény: Qqberci (236)
Qqberci Creative Commons License 2003.09.10 0 0 237
Az volna a cél, hogy csak az menjen be Wekerlére, akinek ott van dolga ("célfuvar"). Az is cél volna, hogy aki bemegy, az a legrövidebb úton tudjon bemenni és a legrövidebb úton ki tudjon jönni, hogy minél kevesebbet autózzon a telepen.

A jelenlegi "forgalomszervezés" egyiket sem biztosítja.

Előzmény: Törölt nick (235)
Qqberci Creative Commons License 2003.09.10 0 0 236
Az átmenő forgalom meg a menekülőút két különböző dolog. Ha menekülőutat kell keresni, akkor az azt jelenti, hogy valamely útvonal átbocsájtóképessége kisebb, mint amit a forgalom megkíván. Ha ilyenkor az egyik menekülőutat lezárják, akkor a forgalom keres másikat, vagy pl a Határ úton az ott lakók fogják hosszasabban szívni a füstöt. Az átmenő forgalomra alkalmas utak térképét már feltettem egyszer, de előkeresem és felteszem újra, már csak okulás végett is, mert van olyan útírány, amit nem, vagy csak sok kilométeres kerülővel lehet Wekerle keresztülautózása nélkül teljesíteni. A 30-as korlátozással a mellékutcákban egyetértek, a főútvonalak megszüntetésével már nem, a tankcsapdákkal meg szakszerűtlen, balesetveszélyes fekvőrendőrökkel pedig végképp nem.

Ha következetesek akartok lenni, akkor tessék az egyik végükön lezárt utcák másik végét is lezárni, mert vagy közút és akkor mindenkinek joga van használni, vagy nem, és akkor a helybelieknek sem jár.

Előzmény: Vajk (233)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.10 0 0 235
najó inkább nem hátulról megyek a hozzászólásokban

"Wekerle átmenőforgalmát a környező úthálózat megfelelő kialakításával lehetne nemcsak csökkenteni, de merem állítani, teljesen meg is lehetne szüntetni. Erre persze senki nem vevő, mert látványosabb kirakni néhány - a zajos, környezetszennyező bicikliforgalmat is akadályozó - betontuskót kirakni és röhögni azokon, akik emiatt "szívnak", néha szó szerint is, némi többlet kipufogógázt."

ezt most pontosan nem értem.

1. régebben a hungária úton laktam, és tudom, hogy mindenki arra, meg az ottani "kis" utcákban próbálta meg kivágni magát a határ úti dugóból. ez tarthatatlan volt, ennyi biztos.

2. milyen környező úthálózat???
2b. az nem hinném hogy a wekerleiek dolga lenne.

3. vessetek meg, de én - annak ellenére, hoyg autós (is) lévén én is "szívok" a fekvőizék miatt meg a jobbkezezés miatt meg a 30 miatt -, úgy vagyok vele, hogy ha kisebb lesz a forgalom, akkor bizony inkább hozzászokom, nem száguldozok, odafigyelek, nem megyek be az egyirányú utcákba, stb.

Előzmény: Qqberci (232)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!