Keresés

Részletes keresés

banya Creative Commons License 2008.06.03 0 0 12330

A horvátoktól meg ezt a kis izgalmat is elvették. :)

 

Egyáltalán: Horvátországban nyomják a Vészhelyzetet?

Előzmény: Törölt nick (12323)
mammamija Creative Commons License 2008.06.03 0 0 12329
Szvsz. be sem kellett volna tenni az előzetesbe..... most mindenki majd azt várja mikor jön a baleset:(((
Előzmény: istifiú (12319)
mammamija Creative Commons License 2008.06.03 0 0 12328
... meg amikor horvátul mondta a Miatyánkot Afrikában..... A legdrámaibb jelenetek egyike volt annakidején - tisztelt nicktársaim is jót bőgtek rajta - velem együtt.
Előzmény: Törölt nick (12326)
Gáborbakter Creative Commons License 2008.06.02 0 0 12327
Köszi!
Előzmény: istifiú (12319)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.31 0 0 12326
Felvette a telefont, hogy "halló", azaz, ő beszélt bele először (ahogy ez életszerű is).
De László Zsolt hangját már előtte lekeverték, azaz, már a hallót is Visnjic mondta be, pedig akkor még nem kezdett el beszélni a másik fél, nem vált aggodalmassá Kovac arca, magyarán nem tudta még, ki keresi.
Istifiú azt reklamálta, hogy ezzel a kis malőrrel mintegy előre tudtunkra adták, hogy Kovac most nem angolul, hanem horvátul fog beszélni. Ezért a hallót szerinte László Zsoltnak kellett volna bemondania, és csak aztán váltani.
(mert az eredeti hang akkor volt eddig, ha horvátul beszélt, pl. mikor Shakespear-t idézett horvátul, ha jól emlékszem.
Viszont, talán azért választották ezt a megoldást, hogy ne legyen zavaró a hirtelen váltás...
De szerintem nem olyan nagy baki ez, hogy ennyit beszéljünk róla
Előzmény: Törölt nick (12325)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.31 0 0 12325
Annyit szól bele, hogy "Hallo".
Előzmény: istifiú (12324)
istifiú Creative Commons License 2008.05.31 0 0 12324

Nem-nem!

Ő szólt bele elöször vagyis nem tudhatta kivel beszél.

Ha az illető szólt volna bele akkor már aggodalmas lett volna a hangja mintahogy később.

Szóval ezt elrontották.

Előzmény: Törölt nick (12322)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.31 0 0 12323
Szerintem direkt nem volt felirat. Az eredetiben sem volt. Így az amcsik, magyarok, ugyanúgy nem tudták mi van, mint Abby, és így leülnek a következő részhez.
Előzmény: T. Ádám (12320)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.31 0 0 12322
Mert mikor felvette a telefont valszeg. horvátul szólt bele vki (ill. gondolom, hogy ki) a telefonba.
Előzmény: istifiú (12319)
istifiú Creative Commons License 2008.05.30 0 0 12321

Ott a pont. :-)

Ezt kihagytam. Az is elkélt volna.

Előzmény: T. Ádám (12320)
T. Ádám Creative Commons License 2008.05.30 0 0 12320
És egy magyar felirat sem ártott volna.
Előzmény: istifiú (12319)
istifiú Creative Commons License 2008.05.30 0 0 12319

Iagazából semmi különös.

Hazajött Abby és leült melléjük az ágyra. A Nászútról váltottak pár szót valami olyasmi volt asszem, hogy ha a gyerek elmegy aludni akkor felveszi a fürdőruháját.

Majd Luka odaszólt a gyereknek, hogy lefekvés poénból.

Csörgött a telefon Luka ment majd horvátul kezdett el beszélni, nyílván valami rokonnal Abby nézte őt,  majd vége.

 

Egyébként hadd jegyezzem meg itt, hogy a végén a szinkron baki engem marhára idegesített.

 

Amikor Luka felvette a telefont már lekeverték a magyar szinkront és Goran eredeti hangjával szólt bele, hogy hallo. Ez nagyon nem tetszett mert ha a történet szerint nézzük honna tudta, hogy kivel fog beszélni. A hallo-t mondhatta volna még László Zsolt aztán lekeverni a magyar szinkront és mehet az eredeti hang.

Ez nagyon bosszantott.  Kurva szinkronrendező, rohadt pici hiba de akkor is.

 

Viszont ha láttátok a jövőheti rész promóját az üt. Ray?! Néztem és azt mondtam Úristen!

Előzmény: Gáborbakter (12318)
Gáborbakter Creative Commons License 2008.05.30 0 0 12318
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a keddi részben történt e még azután valami, miután Luka a kisgyerekkel nézte a meccset. Egy külföldi út miatt videóra vettem ezt a részt. Ráhagytam még 20 percet, de a vége így is lemaradt. Nem értem hogy a retekklub miért nem tud az előírt műsormenetrendhez alkalmazkodni.
Gáborbakter Creative Commons License 2008.05.26 0 0 12317
Sajna reggel.
Előzmény: T. Ádám (12316)
T. Ádám Creative Commons License 2008.05.26 0 0 12316
Reggel vagy este? Nem mintha nem lenne meg DVD-n de amikor csak 10:40re megy az ember akkor legalább nézhetne vmit a TV-ben ami épp nem beszélgetős vagy előre összekészített főzicskélős.
Előzmény: Gáborbakter (12315)
Gáborbakter Creative Commons License 2008.05.26 0 0 12315
Aki még a régi csapatot szeretné látni, azok kedvéért írom, hogy jövő héttől a vián az ismétlés 8-kor kezdődik!
pasa_ Creative Commons License 2008.05.24 0 0 12314
Nem mintha kiderulne belole -- az osszes szereplo arra van hogy lehessen talalgatni. Meg a szerzodo szineszek fuggvenyeben alakitani a folytatast.

Amugy tok szanalmas szerintem. :(
Előzmény: arpadusz (12313)
arpadusz Creative Commons License 2008.05.24 0 0 12313

Sokat beszéltek róla, az ER utolsó része 14x19 és annak is az utolsó három perce ahonnan majd folytatódik a 15. évad. Csak erős idegzetűeknek aki nem akarja tudni ki távozik kit ölnek meg stb, azt ne nézze meg. Íme a link

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gb7ErVKJG5g&feature=related

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.22 0 0 12312
A mai Jóbarátokban Monica és Chandler "Gates"-t akarták spermadonornak ;-))))
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.22 0 0 12311

Én is mindig elolvasom a spoilereket, pláne ha ilyen nagy fordulat van, mert nem bírom ki, hogy ne tudjam meg, majd csak egy hét múlva, mi lett.

De van, aki meg nem ilyen.

Viszont, valljuk be, nem nehéz leguglizni, hogy mi fog következni, tehát, felesleges azzal villogni, hogy mi tudjuk, nem?

De, ha már a technika, akkor egy kis szemléltetés:

Ha valaki folytatólagosan írja a dolgokat, akkor gyakorlatilag
SPOILER
Green agyrákban meghal, Carter lelép, Rossnak meg Carolnak ikrei születnek, akkor már el is olvasta a szemed, mire az agyad felfogja, hogy nem kellett volna továbbszaladnia a szemednek ;-)
SPOILER VÉGE


Ezért jó sok sorközt érdemes tenni a spoiler felirat és a spoiler vége közé (esetleg nem árt pluszban bold-dal vagy egyéb vizuális segédeszközzel vastagítani a figyelmeztetést) Így, ha lapoz/görget valaki, akkor sem egykönnyen csapja szemen a spoiler.

 

 

 

SPOILER

 

 

 

Cartert is leszúrja az az őrült, aki előtte Lucyt is, Carter nem tudja feldolgozni az esetet, és drogfüggő lesz

 

 

 

SPOILER VÉGE

 

De azt továbbra is tartom, hogy egy egyszerű tag használatával (Internet explorerben még ennyi sem kell) lehet a legjobban eltűntetni a dolgokat, hogy senkit ne zavarjon, sem azt, aki mint TE vagy én még rá is keres a spoilerekre, sem azt, aki kiütéseket kap még a tévéújságban megjelent tartalom ismertetőktől is:

 

SPOILER

Az új nővérről kiderül, hogy Sam férjének bandájába tartozik, akik el akarják rabolni Samet és a fiát. A banda egy injekcióval megbénítja Kovacot, aki meghal, ha nem kap egy bizonyos időn belül segítséget. Abbyt is elkapják, akinél emiatt beindul a szülés, a kisbaba így sokáig élet és halál között lebeg

SPOILER VÉGE


De, ezer és egy ilyen vitát olvastam, szerintem nem csak én, hanem mindenki, azért, mert mi nem vagyuk spoiler érzékenyek, még van, aki az, sőt, nagyon az.

Erre igyekezzünk már tekintettel lenni, még akkor is, ha túlzottnak tartjuk a reakciót.

 

off

(én sem értem, hogy lehet hisztérikus rohamot kapni egy kutyának már a látványától is, de tudom, hogy ez nem meggyőzés kérdése, és megfogom a kutyámat, bármennyire is barátságos mindenkivel és nem kezdem el magyarázni, hogy nagyon szépen hallgat rám, tehát nincs miért aggódni még akkor sem, ha az illető közelébe megy, ami amúgy sem szoksása, mert van érdekesebb dolga, mint egy vadidegen szaglászni)

off vége

Előzmény: Miss.sorozat (12310)
Miss.sorozat Creative Commons License 2008.05.22 0 0 12310
Én nem nézem előre a vészhelyzetet, de mindig elolvasom a spoilereket. Nemtom mért... De szerintemha valaki kiírja, hogy spoiler, akkor aki akarja, majd elolvassa...
kókusztigris Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12309
Nem akartam elolvasni, mégis elolvastam, ugyanis ott ordított közvetlenül alatta maga a spoiler, még csak kisebb betűkkel se volt írva, vagy valami, akármi. Miért nem lehet csak azt kitárgyalni, hogy mi volt az adott részben, vagy ha valaki nem bírja ki, hogy ne fitogtassa fantasztikus tudását, (amit természetesen tényleg pár perc alatt bárki megtudhat a netről, aki csak akar - de hangsúly az akarni szón van) akkor miért nem nyit egy "Vészhelyzet - mi lesz a következő részben?" c. topikot?
Előzmény: Chino-San (12302)
kókusztigris Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12308
Jól beszélsz.
Előzmény: Törölt nick (12307)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12307
Engem nem zavar a spoiler, csak tiszteletben tartom azokat, akik már a szagától is rosszl vannak...
De annyit azért elmondanék, hogy, ha valaki elé írja, hogy spoiler, akkor azért könnyű ám véletlenül elolvasni, vagy beleolvasni a figyelmeztetés utáni részbe, ahogy az ember lapozza az oldalt. Szerencsésebb vagy a linket betenni a spoiler figyelmeztetéssel, vagy színnel eltüntetni, ahogy írtam, mert, azt valóban csak az olvassa el, aki készakarva rákattint, illetve kijelöli az egérrel, és besötétíti...
Mondom, engem nem zavar a spoiler, meg a spoilerezés: tegnap első dolgom volt ahogy vége lett a résznek, hogy végigolvastam az nbc honlapján a hátralévő rész meg a teljes 14. évad tartalmát, hogy megtudjam, mi történik Rayvel.
Ami inkább zavar, az az mikor valaki olyannal villog, amit bárki, aki itt veri a billentyűzetet, 10 mp alatt ki tud szintén deríteni, ha érdekli.
Persze, más, ha kis színest, meg ilyesmit hoz valaki, mert azt nem biztos, hogy kutatja az ember, de tegyük a kezünket a szívünkre: miből áll megtudni, hogy akkor most Ray kaput-e vagy sem?
Még akkor sem sokba, ha valaki még a tartalmat sem akarja elolvasni: meg kell nézni a stáblistát, hogy lesz-e még, oszt jónapot.
De ugorjunk, jó? ;-)
Előzmény: Chino-San (12302)
markloram Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12306
szerintem ez a spojlerezés 1 hülyeség.minek írja ki a mit látott.beszélje meg azzal aki már látta
Chino-San Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12305
hát nem tudom ki hogy van vele, de én ha valaki elé írja, hogy spoiler, vagy oda írja a részek számát és én azokat még nem láttam, akkor, ha nem akarom, nem olvasom el.
Előzmény: maplesyrup (12303)
maplesyrup Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12303
Azért a 12269-et nehéz lett volna nem elolvasni. :))
Előzmény: Chino-San (12302)
Chino-San Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12302

szerintem épp elég, ha elé írja, hogy spoiler. aki nem akarja, az így nem olvassa el.

 

mit kell itt csesztetni valakit, amikor kiírta, hogy spoiler?

Előzmény: Törölt nick (12300)
maplesyrup Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12301

Te irtad a Hogyvolt-ot?  :)

 

Olyan ez, mint a Búcsú szimfónia (Haydn) az utlsó zenész - ápoló/orvos/beteg lekapcsolja a villanyt.

A tegnapi sztorit már tavaly olvastam valahol, de a Prett-ügy meglep. Mellesleg olyan ez a spoiler beírás itt alább, mintha egy paródia lenne.

Előzmény: Törölt nick (12300)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12300

Jaj de jó, hogy mindenki szükségét érzi megmutassa, hogy tud keresni a neten, netán már látta a 14. évad részeit is és fasza gyerekként onnan tudja mi jön.

Szerintem, sokan tudjuk, mi jön, max. nem beszélünk róla, nehogy az, aki mégsem (na, nem azért, mert nem TUD keresni, hanem, mert NEM AKAR, mert kiütéseket kap a spoilerektől) ne essen hasra a hanyagul idelökött spoilerben.

Legalább tüntetnétek el más színnel, hogy csak kijelölve lehessen elolvasni, tényleg csak annak, aki valóban kíváncsi rá.
Spoiler

Mert, sokan tudjuk,, hogy Ray, bár meg nem hal, de hamarosan eltűnik a színről, "megy Lábatlanra"..

És ebből a szempontból TÉNYLEG megkezdődött a szereplők kicsinálása a sorozatból...ÉS mindegy, hogy "agyhalál általi halállal" vagy csak sima megmurdeléssel, netán Horvátországba való hazautazással apcihoz, vagy más tiplizési indokkal, de a következőkben egyre fogynak a szereplők, ahogy írtam.

Spoiler vége.

Előzmény: Hoperay (12299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!