Keresés

Részletes keresés

Bandura Creative Commons License 2001.02.24 0 0 158
A Tigris képéről nekem csak az jutott az eszembe, hogy egyik csaj, akivel közelebbi kapcsolatot terveztem létesíteni, azon ok miatt bocsátott el, hogy NEM tudok a farkamon ugrálni, mint a Tigris... :(((
Képzelhetitek!
Előzmény: Nirit (154)
Enci(klopédia) Creative Commons License 2001.02.23 0 0 157
Banyus, sok szép ugra-bugráló dolog van a lapodon ;-D
De most akkor mi a helyzet a lemezzel?
Előzmény: banjus (153)
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.23 0 0 156
Lehet, hogy jó a Malacka, de pl. Füles is szenzációs, és hát:
"A Tigris, az mindig egy jellem,
Sőt, jellem és Tigris, az egy!"
Előzmény: Bandura (155)
Bandura Creative Commons License 2001.02.23 0 0 155
Üdv Mindenkinek!!!
Magamról: fanatikus Micimackó rajongó vagyok, pedig nem az utóbbi 20 évben születtem! Egy kis történet: Vágó kvízjátékában volt kérdés a ritka fás terület (ami persze a pagony), erre a koleszban a előkerestem a kopottas kis kötetemet, s a szobában levők arcát kellett volna látni!!! Mindenki sanda szemekkel figyelt rám (te ilyeneket olvasol, ez komoly?), de nekik nem tudtam elmagyarázni, hogy nekem mit jelent ez az iromány. Gondolom, aki ebbe a topikba beleír, az nagyon jól tudja...
Legjobb: Malacka, de csak amikor a Micimackóval együtt vannak!!!
Nirit Creative Commons License 2001.02.22 0 0 154
Megnéztem, működik, úgyhogy berakom őket ide.

Ez itt Tigris barátunk


Ez pedig a Mézesbödönök Réme

Előzmény: banjus (153)
banjus Creative Commons License 2001.02.22 0 0 153
mostmár megcsináltam a honlapomat édesem, szóval Füleska lécci linkeld be a Tiggert!!!!Köszke!!!
Előzmény: Nirit (148)
Enci(klopédia) Creative Commons License 2001.02.21 0 0 152
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.21 0 0 151
Egy ismerős FTP-server talán megtenné. Vagy ha valakinek elég nagy tárhelye van a honlapján.
Nekem sajnos nincs ennyi.
Előzmény: Degeczi (150)
Degeczi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 150
17 megacska, 2 reszletben (2 lemezoldal).
Az I-drive valszeg mukodne, csakhat kulfoldi es nyilvan lassabb.
Előzmény: Dulifuli (149)
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.21 0 0 149
Degeczi: nem tudom, de mekkora az az ekkora?

Banjus: nem néztem, nincs nekem arra időm.

Előzmény: Degeczi (145)
Nirit Creative Commons License 2001.02.20 0 0 148
OFF
Tiggerkém, én nagyon szivesen belinkelem neked ide a honlapodat, ahogy igértem, de jó lenne, ha előbb megnéznéd, mert nálam egyik kép se jött le.
ON
Előzmény: banjus (147)
banjus Creative Commons License 2001.02.20 0 0 147
2 dolog, amit irni szeretnék, na jó irok is. Szóval 1: nézted már antikváriumban a lemezt? ne nézz hülyénak, lehet hogy lehet kapni valahol.
2: ami a személyiségeket illeti én is soxor ugy érzem magam, mint ha Tigris lennék, azaz úgy is viselkedem...
Előzmény: Dulifuli (142)
Vegetable Creative Commons License 2001.02.20 0 0 146
Elolvastam... De lemezt boltban nem láttam, mp3ról meg nem volt több info... Ezért kérdeztem, ismer-e valaki lelőhelyet :o) Feltetted? :o)
Előzmény: Degeczi (143)
Degeczi Creative Commons License 2001.02.20 0 0 145
A kisse hmmm, lanyha erdeklodes miatt termeszetesen nem tettem fol. Holnap, (ha el nem felejtem bevinni) esetleg igen.
Kben hova lehet ekkora anyagot a legkonnyebben folrakni?
Előzmény: Dulifuli (144)
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.20 0 0 144
No és feltetted már valahová azt az MP3-at? Mert esetleg érdekelne. Hozzá lehet jutni valahogyan?
Előzmény: Degeczi (143)
Degeczi Creative Commons License 2001.02.20 0 0 143
Mondjuk ha mar ide irsz, esetleg el is olvashattad volna a topicot, kulonos tekintettel pl a 75-os bejegyzesre... de nem szamit, csak ugy megjegyeztem.
Előzmény: Vegetable (133)
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.20 0 0 142
Hát, ami azt illeti, nem csak a nevét viselem, de a modorom is hasonló néha.
Egyébként Tigrist nagyon bírom, Ő van a mobilom előlapján. De persze a többieket is szeretem. Nyuszit talán valamivel kevésbé, de azért ezt sem nevezném ellenszenvnek.
Előzmény: Vegetable (141)
Vegetable Creative Commons License 2001.02.20 0 0 141
Hmm... Te csak a nevét viseled? Jééééé! Eddig azt hittem, te duzizol ollan aranyosan :o) Nagyon sokat nevettem Dulifuli morcosságán (főleg, mikor kiderült, hogy csak álca :o))
Keblenc Macimat és sem hagyom elsüllyedni! (akkor se, ha Tigris van az otthoni pólóruhámon :o))
Ami azt illeti, szerintem senki se hánykolódott álmatlanul azért, mert Maci biztos valami fóbia miatt szereti a mézet (főleg, mivel minden medve odavan érte...) :-DDD
Előzmény: Dulifuli (140)
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.20 0 0 140
Remélem, hogy a topic nem fog elsüllyedni. Ha más nem, majd én időnként írok bele. :-P
Egyébként nemrég volt szerencsém megnézni azt, amit az egyik tévé csatornán nyomattak annak a kanadai pisológusnak az értekezéséről (véletlenül felvettem anno videóra). Nekem nem tűnt humorosnak, sőt, úgy láttam, hogy nagyon is komolyan gondolja. És ezt nem csak én láttam így, hanem megszólaltattak egy szakembert is, aki azt mondta, hogy a diagnózisok alapvetően helyesek. Megkérdeztek néhány gyereket is, akik nem látták a szereplőket betegnek, egyszerűen ilyen vagy olyan jellemvonásokat említettek meg. És szerintem ez a normális hozzáállás. Főleg egy rajzfilmhez. Mert az aligha arról szól, hogy milyen elmebetegségek léteznek. Én például a Hupikék törpikékben is azt a törpöt bírom a legjobban, amelyiknek a nevét viselem, és marhára nem érdekel, hogy ki milyen elmebetegségeket tudna róla diagnosztizálni.
Előzmény: macarpi (139)
macarpi Creative Commons License 2001.02.19 0 0 139
Kedves Dulifuli, Nirit:
Hátpersze, szívjuk el a békepipát (oszt' mehet a topic a süllyesztőbe)! Én csak a magam nevében beszéltem, ha egy kalap alá is vettem (nagyjából, de nem teljesen) a többi hozzászólót.
So, a lemez nekem is megvan, ha lenne még használható játszóm, tán át is tenném mp3-ba.
Ettől függetlenül én mostmá' lelépek innen. Kíváncsi vagyok (tényleg, minden különösebb gúny nélkül), hogy viták és ellenlábasok nélkül meddig marad még fenn a topic.
Mert általában az a tapasztalatom, hogy ahol nincs interakció, csak egymás parttalan dícsérete és tökegyforma gondolkodás; hát... ott nix jövő.

Istenálgyon mindenkit. Dógomvan.

mac

Nirit Creative Commons License 2001.02.19 0 0 138
macarpi, még egy utolsó megjegyzés, aztán részemről az ügy lezárva, szivjuk el a békepipát: ha te elvárod, hogy mindenki a maga nevében beszéljen, akkor te se azzal indits, hogy "Egy kicsit sajnállak benneteket...".

Előzmény: macarpi (125)
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.19 0 0 137
Igazad van, egy kicsit talán eltúloztam a dolgot. Bár azt hiszem, nem voltam egyedül a véleményemmel. De lehet, hogy az ellentábor is népes.
Mindazonáltal, azt hiszem, ha egy topicban jól érzi magát egy társaság, akkor nem szép dolog testületileg leszólni őket. Még akkor sem, ha úgy érzed, hogy jogod van véleményt nyilvánítani. Mint ahogy nem is állítom, hogy nincs. Csak azt, hogy így talán nem kéne. Mármint arra a lesajnáló hozzászólásodra gondolok. Ez a mostani szimpatikusabb volt. Még az is lehet, hogy megkedvellek. Ha nem is annyira, mint Micimackót és barátait. ;-)
Előzmény: macarpi (125)
Nirit Creative Commons License 2001.02.19 0 0 136
Szia Enci! Megnéztem a képeket, nagyon aranyosak! :¤)

Régebben igértem itt a topicban, hogy fogok berakni képeket a "valódi" állatokról és gazdájukról. Most, hogy végre tudom, hogy kell képet beilleszteni, valóra váltom az igéretemet.

Ez itt Winnie eredeti gazdájával


Ez Róbert Gida Mackóval


Ez pedig az állatsereglet


Egyébként a site, ahonnan a képek származnak, rengeteg információt és érdekességet tartalmaz kedvenc medvénkről, valamint az iróról és családjáról, ha kiváncsiak vagytok rá, megnézhetitek itt

Előzmény: Enci(klopédia) (134)
Enci(klopédia) Creative Commons License 2001.02.18 0 0 135
De jó, hogy elnyelte a végét, szóval képek találhatók Miciékről a honlapomon. Ha vkit érdekel, akkor megnézheti a littlecat.bizland.com/mici1.htm, mici2.htm, mici3.htm címen őket.
Enci(klopédia) Creative Commons License 2001.02.18 0 0 134
Sziasztok! Én is szeretem Micimaciéket, ezért gyűjtöttem össze pár képet
Vegetable Creative Commons License 2001.02.18 0 0 133
Köszi szépen, utána nézek! :o)
Előzmény: Sladi (132)
Sladi Creative Commons License 2001.02.18 0 0 132
Sziasztok!

Vegetable, a lemez hanganyaga most is kapható CD-n vagy kazettán, Hungaroton kiadó, cime (meglepő módon): A. Milne, Micimackó (részletek)

Üdv:
Sladi

Előzmény: Vegetable (131)
Vegetable Creative Commons License 2001.02.18 0 0 131
Szijja banjus! :o)
Te ismered azt a lemezt, amit régebben emlegetett valaki? Mert a könyv már a 3. példányban van meg, mikor adta a tévé a rajzfilmsorozatot, azt is néztem, de a lemez az üres folt... Valahogy meg kéne szerezni az anyagát... De hogy? :(
Előzmény: banjus (130)
banjus Creative Commons License 2001.02.18 0 0 130
Sziasztok!!!
Úgy tünik ez a topik most kettőtök vitájából áll. Hát ami azt illeti még mindig nem szeretem az angol humort, meg Alice-t sem.De most nem ez a lényeg. Amit irni akarok az az, hogy én nem csak a rajzfilmet szeretem, sőt előbb olvastam a könyvet, mint a rajzfilmet.
Szerintem minden irodalmi mű, mint a Micimackó is, mindenkiben más és más képet alakit ki magáról. Más-más része ragad meg 1-1 embert, igy természetes, hogy nem vagyunk azonos véleményen. Van aki talán fogékonyabb a "sorok közti olvasásra", igy olyan dolgokat is észrevesz, amit mások nem. Viszont valakit hülyének nézni azért, mert esetleg nem veszi észre a mélyebb jelentéseket, szerintem nem túl pozotiv személyiségre vall. Lehet, hogy te észrevettél valami többletjelntést, ami tök jó meg minden, de biztos, hogy ezt ilyen formában kell közkincsé tenned? Remélem nem sértettelek meg, csak leirtam amit gondolok.
Előzmény: macarpi (129)
macarpi Creative Commons License 2001.02.18 0 0 129
off: OK! on:
Előzmény: Vegetable (128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!