Keresés

Részletes keresés

CatsOnMars Creative Commons License 2007.08.20 0 0 510
mondd neki hogy ott látni a legkevésbe.és atanárok sem látnák.csak maganak csináltatnád.a saját kedvedért.és azért pont nyelvbe mert alig lehet látni :P nekem így engedték meg
Akinom89 Creative Commons License 2007.08.16 0 0 508
Szia!
Vess be, amit csak tudsz!
De ha egy szülő valamit nem enged, akor nyúzhatod akárhogy.
Hacsak meg nem unja a nyafit. :)
Előzmény: zsaniiiii (507)
zsaniiiii Creative Commons License 2007.08.16 0 0 507

Sziasztok!21.én leszek 15éves. anyám azt mondta bárhol lehet piercingem de a nyelvemben nem. hogyan győzzem meg hogy engedje? írjatok...keddig megkéne győznöm :) köszike előre is

 

CatsOnMars Creative Commons License 2007.08.09 0 0 506
Szabina-90 nekem is így volt hogy megcsináltattam hétfőn és néha bevérzett alatta..de öblögetni öblögetni erősen.és amjd elmúlik vagyis nekem elmúlt.biztos felsérted valamivel.pl amikor alszol:)
szabina-90 Creative Commons License 2007.08.09 0 0 505
Sziasztok!Nekem hétfő óta vana nyelvembe pircing!már nem fáj de a felül a gömb alatt szokot néha véres lenni!Mit cisnáljak?
rozi90 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 504
Sziasztok...nekem mar tobb mind 2 hete van pc a nyelvembe...masodik nap bedagadt, negyedik nap man le is volt lohadva :D fajni nem faj egyaltalan es akkor sem volt bajom vele:) en mar elso nap beszeltem anyukammal szembe es nem vett eszre semmit :D szerencsere :d/
döncüs Creative Commons License 2007.08.07 0 0 503

az anyukáddal beszélést máshogy kellene megoldanod, mert ha állandóan kiveszed, akkor újra, meg újra felsérted a sebet.elvileg 3hétig legalább nem szabad kivenni a szárat.krumplipüré tej és tejföl nélkül, tejcsokit nem kéne,de ha mégis, után oblogetés...

Előzmény: cywikeeee (501)
cywikeeee Creative Commons License 2007.08.07 0 0 502
Döncüs! nekem az egyik ismerősömnek volt ugyanez a szituja, de ő az egészet lenyelte...azt nemtom h csinálta de mind1...elmentek dokihoz, és a doki mondta h ha nem fáj (a hasadban) akkor semmi gáz nincs...végigmegy a beleden,majd kiürül...de ha fáj és még nem mentél el orvoshoz akkor ideje lenne....:)
cywikeeee Creative Commons License 2007.08.07 0 0 501
Szijasztok!nekem pont egy hete van a pc a nyelvemben és még mindig be van dagadva,de már nem annyira,fájni se fáj.Azt vágom h nem lehet tejes kaját enni, de remélem a tejcsoki + a krumplipüré nem árt meg neki :Smost 3cm es szár van de nagyonnagy és alig tudok vele beszélni:S vettem tegnap egy 2centiset az meg kicsi volt:S ....még annyi h anyum nemtudja...szval mindig amikor beszélek vele akkor ki kell venni XD...de elég fájdalmas visszatenni... :S na szoval a lényeg h : árt e neki a tejcsoki + a krumplipüré ? :P
baybee Creative Commons License 2007.08.06 0 0 500
Teendő: várni, előbb utóbb "előkerül"... ;O)
Előzmény: döncüs (498)
döncüs Creative Commons License 2007.08.06 0 0 499

a tej a fertőzés veszély miatt tilos.a bacik miatt vagy, mi.

és speckó fagyit kívántam volna, mikor friss volt a nyelvem, de kibírtam:(

Előzmény: goldcsaj (497)
döncüs Creative Commons License 2007.08.06 0 0 498

hali.

lenyeltem ma a golyót a nyelvemből.fém, kővel.

nem tudjátok mi ilyenkor a teendő?

köszke

goldcsaj Creative Commons License 2007.08.05 0 0 497
JAJA NEKEM IS VAN PIERCINGEM 3 NAPJA,DE HA ESZEK AKKOR FÁJ!!! AMÚGY MIÉRT NEM LEHET TEJES KAJÁKAT ENNI??? PUSZI MINDEN PIERCINGES TÁRSAMNAK!!!!!!!!!!4
CatsOnMars Creative Commons License 2007.08.03 0 0 495
kösziii:) ez biztató azt hittem sose fogok tudni ... :(.azért ezzel a tudattal máris jobb :D
baybee Creative Commons License 2007.07.31 0 0 494
Majd megtanulod újra. Nekem fél év kellett hozzá... ;OP
Előzmény: CatsOnMars (493)
CatsOnMars Creative Commons License 2007.07.30 0 0 493
nekem kb 4 hete van meg és csak egyetlen negatív oldala van.én nem tudok buborékot fújni rágóval.....de amúgy minden tutti :D és nagyon szeretem
Lilla89 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 492

Sziasztok.

Tegnap előtt lett meg a nyelvpiercingem!!!:):)

Nem tudom, hogy normális e, de nekem akkor sem fájt miután elmúlt az érzéstelenítő hatása, és mai napig sem fáj. Tegnap kicsit be volt dagadva, de mára már semmi. Nincs feldagadva, nem fáj, tegnap már ettem is vele, nem akarják elhinni, hogy tegnap előtt készült.

Ami igazából aggaszt, hogy kicsit váladékozik, főleg tegnap volt ilyen, mára már nem igazán, és reggel mikor felkeltem kicsit vérzett, eddig nem volt ilyen. Nagypn nagy gáz? Vagy csak éjszaka mikor aludtam lehet, hogy megsértettem valahogy???

Normális, hogy váladékozik??? A lyuk körül kicsit fehéres színe van. Kamilla teával és corsodyllal öblögetem, a pierceröm ezt ajánlotta, és minden étkezés után rendesen fogat és nyelvet mosok, meg felkelés előtt és lefekvés után. A nyelvemnek sincs semilyen különös színe.

Légyszi valaki válaszoljon ha lehet még ma.

Itt at e-mail címem: lillalia@freemail.hu

Vagy vegyél fel MSN-re: lillakarmacsi@hotmail.com

LÉGYSZI VALAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi: Lilla

CatsOnMars Creative Commons License 2007.06.29 0 0 491
fuuuh az széép:S.hát nekem miylen problémám nincs csak annyi hogy még mindig fel van dagdav :@ és nem fáj csak nem tom miért nem múlik már el....mind1 remélem egyszer majd elmúlik kb még van rá eyg hete XD.de amúgy csak mondom hogyha én fogkefével rendes megsűrolom a nyelvem akkor nekem eltűnik a "fura" színe és normális színe lesz.
kidy Creative Commons License 2007.06.29 0 0 490
Köszi szépen :D Bár nem fáj szerencsére, csak kicsit fura színe van, de minden OKÉ vele :))))))) jípppííííí :D :D :D
baybee Creative Commons License 2007.06.28 0 0 489
Hát ha el nem is vérzik, bár az is megeshet, mert az ott valami két nagy főér. De a vérveszteség lehet elég jelentős ahhoz, hogy kórházba lehessen kerülni. Illetve maradandó problémákat is okozhat.
Előzmény: CatsOnMars (488)
CatsOnMars Creative Commons License 2007.06.28 0 0 488
és akkor mi az az übernagy gáz???:O elvérzik vagy mi?
baybee Creative Commons License 2007.06.27 0 0 487
Én 2 óra múlva csókolóztam vele... És van, aki már aznap iszik rá alkeszt. Igazából az is fertőtlenít. ;O)
Előzmény: CatsOnMars (482)
baybee Creative Commons License 2007.06.27 0 0 486
Ja, most olvastam el újra, amit írtál, akkor oké, ha nem is én paráztattalak be. :O)
Előzmény: baybee (485)
baybee Creative Commons License 2007.06.27 0 0 485
Bocsi, nem akartalak beparáztatni. :O) De ne izgulj, ha öblögetsz rendesen nem lesz gáz. Ez ugyanolyan, mintha elesel és a horzsolást ne tisztítod ki. Az is elfertőződik akkor. Ettől függetlenül az emberek nagy többsége nem esik kétségbe attól, hogy lett egy plazúr a lábán. :O)
Az az izé ott középen szerintem a nyelvfék amire gondolsz. :O) Nekem is középre szúrták, csak az alsó részen kicsit előrébb, mint felül. Ez nem gáz. Mert nem vágta el a nyelvféket (legalábbis azt észre vetted volna, mert akkor nem lennél ilyen vígan ;OP) Illetve annyira nagyon mellé nem is szúrhatnak, mert akkor neccesebb, hogy valamelyik nagy eret találják el, és az übergáz.
Előzmény: kidy (481)
CatsOnMars Creative Commons License 2007.06.27 0 0 484
háát én pöszi is vok meg egy picit fáj.de remélem hegyalja fesztre már jó lesz minden emrt hétfőn csináltattam most szerda van és még mindig be van dagadva......
bogyoka20 Creative Commons License 2007.06.26 0 0 483
Én már azon a napon is csókolóztam,mikor megcsináltattam.Ez attól függ hogy ki mennyire kényes!Nem fáj annyira,mint ahogy sokan mondják.Pösze se voltam.
Előzmény: CatsOnMars (482)
CatsOnMars Creative Commons License 2007.06.26 0 0 482
hello!csak annyit szeretnék kérdezni hogy igaz 2 hét múlva már lehet csókolzni enbni inni(alkoholt) a nyelvpiercingel?légysziii válaszoljatok!!köszi
kidy Creative Commons License 2007.06.23 0 0 481
Kösze baybe :)  Most kicsit beparáztattak amúgy :D Nekem pont középre szúrták a pinyót, és a nyelv alatt van az az izé, nem tom mi, és azt mondták hogy a piercinget annak a bal vagy a jobb oldalára kellett volna szúrni, nem pont középre?!? :((( ajaj :D Szerintetek? Jah és a piercing, ha rendbe jött, normális... azután is fertőzés veszélyes?.............
baybee Creative Commons License 2007.06.23 0 0 480
De, mint bármilyen más nyílt seb ugyanúgy fertőzés veszélyes lehet. Ezért kell batartani az utasításokat.
Előzmény: Kósa György (479)
Kósa György Creative Commons License 2007.06.23 0 0 479

Szerintetek a piercing behelyezése nem okoz semmilyen fertőzés veszélyt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!