Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.12 0 0 315

Üdv,

 

Költözés miatt átadnám UPC Fiber Power 120 internet előfizetésemet, Nonstop S díjcsomagú vezetékes telefon előfizetéssel (én nem használom) 2690 Ft-os havidíjért 2017 decemberig tartó hűségidővel.

Érdeklődni lehet metapita@gmail.com e-mailcímen.

Nonabeatbox Creative Commons License 2016.05.10 0 0 314

Sziasztok. 

Költözés miatt upc szolgáltatásom amit sok helyre próbáltam már átvinni sikertelenul. 2017. Közepèig még van 1.5 év a lejártáig. 

Átvétel után amit természetesen én állok lehet csomagot is váltani az ügyintéző által akár kisebbre is. 

Adatok. Upc Trio L / 240mbit.s internet /89 csatorna /4 hd csatorna az alap csomagon felül /myPrime csomag/wifi free box /feeber power 500/ felveszi a beállitott müsorokat . 

Havidija jelenleg 10.500 ft

Érdeklődni a nonabeatbox@gmail.com 

Telefonszám :06309734157 a nap bármely szakában. 

 

Absolute Zero Creative Commons License 2016.05.02 0 0 313

Sziasztok,

 

Költözés miatt átadó UPC Trio XL csomagom MediaCarddal 26 HD csatornával 240mbit-es internet előfizetéssel, 10890 Ft-os előfizetési díjjal. 2017, április 8-ig él az előfizetés.

 

A költözési díjat állom.

 

mihaly.kolozsi@outlook.com

Daniel0827 Creative Commons License 2016.04.12 0 0 312

Sziasztok!

Költözéskor nem tudtam magammal vinni az internetem, így átadnám azt.

Egy Fiber Power 120/10 Mbps internetről lenne szó havi 3590 Ft-ért, a hűségidő körülbelül 2017 szeptemberig tart.

Az átírási költséget állom, érdeklődni: p.daniel250 (kukac) gmail (pont) com

 

Üdv, Pintér Dániel

szellőtáncos Creative Commons License 2016.03.08 0 0 311

Sziasztok!

 

Adjatok ötletet..mit csináljak! UPC előfizetők vagyunk...február 26-án a vezetékes telefonszolgáltatásunk elromlott! Bejelentettem az ügyfélszolgálaton a hibát..! Másnap kijött a szerelő..aki megállapította,hogy nem lakáson belül van a hiba..nem tudja egyedül megjavítani,mérni kell stb.,mert nem jön el a jel a modemig! No ez szombati nap volt,mondta,hogy hétfőn visszajönnek ketten! Azóta jönnek! 13.napja nem tudunk hívást kezdeményezni..sem hívást fogadni..! Felháborítónak tartom,hogy soha egy fillér tartozásunk nem volt feléjük,évtizede vagyunk előfizetők náluk és ennyire semmibe veszik az ügyfelet! Napi szinten hívom őket,és mindig ugyanazt szajkózzák..:-a hiba elhárítása folyamatban van! Mint a droidok..mindig ugyanazt! Na de könyörgöm..ennyi ideje semmi nem történik? És még lassan zokon is veszik,hogy merek érdeklődni,vagy éppen írni az oldalukra! Szánalmas banda..és totál visszaélnek azzal,hogy egyes területeken mint pl.nálunk a város bizonyos részén nincs módunkban másik szolgáltatót választani! Segítsetek..mit csináljak,hogy végre visszaálljon a telefonos szolgáltatásunk..amire égető szükségünk lenne! Üdv nektek! 

somodip Creative Commons License 2016.02.12 0 0 310

Költözés miatt átvehető az alábbi szolgáltatás:

 

UPC Fiber Power 120/10 Mbps net -> 3590 Ft / hó

Hűség 2017 közepéig

(egybként kb. 6500 Ft lenne havonta)

Átírás költsége kb. 4e Ft, melyet jómagam állnék:)

 

Érdeklődni email-ben: somoo21@gmail.com

Annabellaaaa Creative Commons License 2016.02.11 0 0 309

Sziasztok!
Költözés miatt át szeretném adni UPC-csomagom.
Alap Tv, alap telefon és Fiber Power 240 (240/20 mbt/s)
Összvissz 6790 forint.( Különben internet külön csomagban 7490 Ft lenne.)
Írj ha érdekel smile emoticon

szigetlako86 Creative Commons License 2016.02.02 0 0 308

Sziasztok!
Albérletből költözés miatt átadnám UPC szerződésem. Még 1 év hűségnyilatkozat van rajta. Beszéltem a UPC-vel és átírásnál olyan csomagot lehet választani, amilyet az átvevő szeretne, így lehet olcsóbbat is. Az átírási költséget és a választott csomag első havi díját kifizetem. 2016.02.08-tól adnám át, de későbbi időpont is megfelel.

Trio XL csomagom van 12.499Ft/hó

Akinek érdeklődését felkeltette, vegye fel velem e-mailben a kapcsolatot. dolly1986@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.16 0 0 307

Költözés miatt átadnám a meglévő UPC előfizetésemet 2017.06.09 -ig tartó hűségszerződéssel amely a következőket tartalmazza:

 

- Fiber Power 60 (Kábelinternet 60/6 + Wifi Opció) 2690 Ft

 

- Digital Bronze Felvétel opció+Mediabox (KábelTV rögzítési lehetőséggel, 57 csatornával amelyek közül az államiak HD-ben is elérhetőek: M1, M2, M4, Duna, DunaWorld.)

1890+1000 Ft felvételi opció.

 

Összesen 5580 Ft/hó Az esetleges átírással kapcsolatos költségeket állom én.

 

fexxhouse@gmail.com

nexus511 Creative Commons License 2015.07.13 0 0 305

Sziasztok. Költözés miatt átadnám upc előfizetésem. Már csak 7 hónap van belőle hátra. 8499 ft a havidija, 120 mbit internet, családi tv csomag, telefon. Az átvétellel alapvetően a hűségidőtt kell átvenni, a csomagon lehet változtatni. Igy fél éves hűséggel kezdhet az uj előfizető. Érdeklődni a 0630-6955908-as telefonon lehet. Üdv

Kinga Rusz Creative Commons License 2015.06.23 0 0 304

Sziasztok! Koltozes miatt szeretnem a upc csomagom atadni valakinek akinek szuksege van ra, tv-telefon-internet csomag 5399. -/ho fixen. Sajnos nem vihetem magammal, mert ahova koltoztunk, ott nincs kiepitve upc. 11honap husegido van meg ra. Kedvezmenyesebb lenne igy mint ha ujat kotne az illeto mert mar emeltek az arat 6000. -/ho-ra, ugyhogy 600.-/ho megtakaritassal jar :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.18 0 0 303

Sziasztok!

 

Ucp csomagomat ingyen átadnám költözés végett 2015. 04.01-től 1.5 év hűségnyilatkozat van még rajta. Amit tartalmaz: Bronz telefon csomag+ adok hozzá készüléket, Internet: Fiber power 120+ hozzá járó router, Tv: Digital gold csomag+ rengeteg HD csatorna+HBO pack + ingyen youtube használat+ videotár.Az egy kedvezményes csomag havi előfizetési díjja: 8690 Ft. Az átiratási költséget vállalom.

 

Üdv: Tóth Tamás    email: andys14@freemail.hu

PpetraA Creative Commons License 2014.11.11 0 0 302

Sziasztok!

 

Sajnos ki kellett költöznöm az albérletemből, úgyhogy az 1 éves hűségből 9 hónap még hátravan. A szerződésbontás borzasztó drága lenne. Nem lenne esetleg valaki, aki most szeretne UPC 30 MB-os internetet köttetni? Az átíratás minden költségét fizetném, mert még így is jobban járok... Nagyon megköszönném a segítséget!

 

E-mail címem: pinter.petra93@freemail.hu

lxt Creative Commons License 2014.05.27 0 0 301

Még mielőtt…

  - kapcsolódj a hálózatra egy másik sz.géppel, mérj azon is le-és feltöltési sebességet

  - ha társasházban laksz és van, aki beenged a lakásába:-), mérj ott is…

…és/vagy…

  - modem reset -  (tűzfal, vírusirtó, autoupdate, codec-pack, toolbar hegyek stb, skype, messenger, flash és egyéb kémprogramok tiltása a számítógép indulásakor; Futtatás – msconfig – automatikus indítás)

  - ha még így sem, akkor telepítsd/konfiguráld újra a routert

  - bár, ha egy/több trójai aktív, akkor mindegy

..egyébiránt…

  - melyik forrás garantál (végtelen számú kapcsolat esetén is, bárkinek, bármikor) 120Mbit/s sebességet?:-)

 

Szerintem tök elég a 30/5 - hacsak nem akarsz valós időben online, 4K felbontású filmeket vágni/szerkeszteni, esetleg azt megszemlélni full-HD, hogy egy virtuális mókus ugrik rá egy szem mogyoróra.:-)

Előzmény: szerencsés123 (300)
szerencsés123 Creative Commons License 2014.05.24 0 0 300

Sziasztok.

Én is válltottam,120-as nettre,de csk 40-42 jön be.

Az van,hogy megtudtam,hogy ezeken a kábeleken soha nem is fog még 60 sem jönni,ugyanis ahhoz teljesen más kábelek kellenének,ami soha nem lesz kiépítve.!!

Igaz,hogy ott van az a bizonyos kis betüs rész amit én is már csak itthon vettem észre,hogy 30 a garantált sebeség.

Van olyan akinélesetleg ennél több jön?Vagy nálam van a hiba?

vanchu Creative Commons License 2013.01.26 0 0 299

Szerintem kérdezz rá, hogy mi lenne, ha postán feladnád... de egyébként igenis rohangálj a boxok miatt.

 

A szerződésben BIZTOSAN benne van, hogy le kell adnod, vagy 5/20kHUF.

 

A szolgáltató a szerződést nem módosíthatja a te károdra, és az 5kHUF maradt is 5kHUF, hiába kell messzebbre menniük begyűjteni a dobozt.

 

Az, hogy neked a bezárt iroda miatt a leadás több pénzbe kerül... nem hiszem, hogy erre vonatkoztatható a szerződésmódosítási tilalom. Egy jogásszal éppán átbeszélheted, ha lelkiismereti kérdést akarsz belőle csinálni, de az 5kHUF-nál biztosan drágább lesz.

Előzmény: MrTeddy (298)
MrTeddy Creative Commons License 2013.01.21 0 0 298

Sziasztok!

 

Kérdésem lenne!

 

UPC DIRECT-ről van szó :)

 

3 éve előfizettem náluk műholdas tv-re a helyi (Sárospatak) értékesítési pontjuknál, most váltottam szolgáltatót így lemondtam, de idő közbe megszünt a sárospataki értékesítési pontjuk, de ugye a settopboxokat le kell adni, amire a telefonos ügyintéző azt mondta, hogy 5 ezerért elviszik vagy adjam le a legközelebbi irodájukba, ami ez esetben Miskolc, ami 80 km... :) ez a két megoldás van szerinte.

 

én mondtam neki egy harmadikat miszerint péntek déltől a kukámban megtalálhatóak a készülékek, ha kell nekik, de azt mondta hogy akkor boxonként 20 ezer büntetéast kell fizetnem.

 

Na már most, én arról nem tehetek, hogy az értékestési pontjuk megszünt nálunk, ha helybe leadhatom, vagy ingyen eljönnek érte akkor ok, de se fizetni, se rohangálni nem fogok a boxok miatt az biztos.

 

szerintetek ez így rendben van a részükről? volt már valakinek hasonló?

szerződésbe nincs erre vonatkozó rész.

 

 

vanchu Creative Commons License 2012.11.24 0 0 297

A CEC minimálisan sincs szabványosítva, simán lehet, hogy Cisco küld valamilyen bekapcsolókódot, csak pont Panasoniccal nem működik... By the way a TV-k tipikusan átkapcsolnak AV-re, ha jön rajt valami és ezt még Scart-on is megteszik, mindenféle CEC nélkül. TV menüjében nincs ez valahol letiltva?

 

Más AV jelre átkapcsol a TV?

(nekünk a Pana plazma simán kapcsol HDMI-re is meg Scartra is)

Előzmény: imarko (296)
imarko Creative Commons License 2012.11.23 0 0 296

UPC-s HD_DVR tapasztalataim:

UPC sem a honlapján, sem a doboz (CISCO) kezelési útmutatójában nem közli, hogy HD-s csomag (HDMI csatlakozással) esetén két távirányítóval kell bűvészkedni. A kezelési is, és az ügyfélszolgálat is azt mondta előzetes tájékoztatásként, hogy elég a doboz távirányítója, mert a TV-t rá lehet programozni.

A valóság az, hogy a PANASONIC LCD TV-nek csak bizonyos gombjai mennek "át" az UPC távirányítójára (ki-be kapcsolás, menügombok, képarány menü).

A bekapcsoláskor az UPC-s távirányítóval a dobozt és a TV-t is bekapcsolja, de a tévé az analóg TV csatornák valamelyikét mutatja. Sajnos ekkor elő kell venni a TV távirányítóját, megnyomni az AV gombot, ami a "bemenetek" AV1, AV2, HDMI1, HDMI2 stb menüt nyitja, kiválasztani a HDMI1-et (amibe a doboz HDMI kábele van dugva), s innentől már minden jól megy. Járt kint nálam egy hibaelhárító is, aki csak annyit tudott mondani, igen ezt így kell csinálni.

Nagyon dühító, mert az analóg videómagnóm HDMI-n keresztül ha a "Play" gombot megnyomtam elindította a lejátszót, bekapcsolta a TV-t, átkapcsolta a megfelelő HDMI bemenetre, és a kép megjelent!

Sajnos ez a doboz sok tekintetben buta, nemd ki HDMI-CEC kapcsoló jelet a TV-nek jelet (CEC= Consumer Electronik Control), s ezért kell két távirányítón 7-8 gomnyomás a bekapcsoláskor.

35 éve a csöves ORION tévém, ha videojelet érzékelt átkapcsolt arra.

Be fogom panaszolni a UPC-t a fogyasztó védelemnél! S a HDMI szolgáltatásért +1000 Ft-ot kérnek.

A CISCO doboz firmware-t kellene pedig csak átprogramozni.

Rekeszke Creative Commons License 2012.11.13 0 0 295

Sziasztok!

 

Szerettem volna elköltöztetni az internet-előfizetésemet, de sajnos olyan helyre költözünk, ahol nincs UPC. Így 2 lehetőség maradt: lemondom, és perkálok nekik, vagy próbálok találni valakit, akire átruházhatom a maradék 8 hónapot. 

Ha van valaki, akit érdekelne, vagy csak ismertek ilyet, légyszi, szóljatok! Fontos lenne. Nincs most ennyi felesleges pénzem. Tök jófejek, hogy ha már nem lehet megoldani a költöztetést azért, mert nekik nincsen a településen lefedettségük, nem ajánlanak vmi olcsóbb megoldást.:S

 

E-mail címem: rekeszke@gmail.com

 

my/x Creative Commons License 2011.12.19 0 0 294

Sziasztok! Én FiberPower25-ről szeretnék vmi olcsóbbra váltani. Pl. a 10-re. Azért vajon van vmi bünti?

eznemfogmenni Creative Commons License 2011.11.30 0 0 293

sziasztok

 

help

 

van 1 olyan problemam kb 1 eve ezelott kotottem be upc direct et 4 belterivel.azota se kaptam szamlat se felszolitast semmit (tudom jo ez igy ) kb 4 levelet irtam nekik meg az elejen es kb 4 szer hivtam oket beszeltem is veluk nagy nehezen ,de azt irtak,mondtak hogy ezen a cimen  neven nincs elofizeto,es igy nem tud csekket kuldeni.na ja jo ez igy de mivel en tisztesseges allampolgar vagyok vagy mi fene szeretnem kifizetni.meg ugye le is jart az 1 evem lassan le is adnam .

kerdesem

ha kikuldenek nekem egy 80000 ft os szamlat kotelezo e azt nekem kifizetni ?hisz ugye egybe elegge sok meg egyebkent is ugye en konyorogtem  nekik  stb.

minden tanacsot elfogadok

elore is koszi

 

 

vanchu Creative Commons License 2011.07.03 0 0 292

Alapvetően nem értesz hozzá. :( A jogszabályt majd szépen kikeresed.

 

Előfizetéses szolgáltatásnál NEKED is felelősséged utánajárni az elmaradt számlának. Gáz/víz/internet/whatever.

 

Ennek megfelelően

- a gmail címed semmire se jó.

- ha az időszakok stimmelnek (meg kellett volna jönnie, nem fizetted be, stb), akkor lehet jogos a felszólítás

- passz

- kérni persze, de nem hiszem, hogy kiadnák. Ennél flottabb dolgokat (nem kell több pénzt fizetni, rendben vagyunk) se hajlnadók írásba adni.

 

 

Előzmény: LNAN (288)
jamais48 Creative Commons License 2011.07.03 0 0 291

Aranyos! Valami ilyesmit tapasztalok én is. Beetetnek egy "magasabb" sebességgel, aztán jön, hogy "a garantált sebesség ennyi". Nálam általában még a "garantált"-at sem éri el.

Amikor kint volt a "technikus", azt monfta, hogy a UPC sebesség tesztjét nézzem, az az igazi. Szerintem meg egy független "speedtest" az igazi.

Előzmény: ArnaudG (290)
ArnaudG Creative Commons License 2011.07.02 0 0 290

Ez a kedvencem, UPC ügyfélszolgálaton lőttem a kihelyezett 120 MBit/s teszt oszlopok egyikén .....

 

 

Előzmény: jamais48 (287)
ArnaudG Creative Commons License 2011.07.02 0 0 289

Érdeklődés hiányában .... ?

 

 

 

2011. június 26. 23:53

 

 

majd 2011. június 27. 09:42-kor

 

 

:-)

LNAN Creative Commons License 2011.06.27 0 0 288

Sziasztok!

 

Az alábbi internet szolgáltató váltós fizetési felszólításos üggyel kapcsolatban kérem a segítségeteket:

 

2011. márciusban szolgáltató váltást kezdeményeztem a Drávanet-től a Btel ADSL szolgáltatóhoz. A hűségidőm 2011. márciusában már lejárt és a Drávanet számláit 2011. március 31-ig bezárólag kifizettem. A Btel 2011. április 8-tól szolgáltató váltással aktiválta az ADSL-t. A Drávanet 2011. júniusban küldött egy fizetési felszólítót 1.758 Ft-ról (7-napra vonatkozóan) úgy, hogy ezt megelőzően nem küldött nekem számlát az email címemre.

A következő kérdésekkel kapcsolatosan kérnék tájékoztatást:

 

1. A Gmail-es email címem elegendő  bizonyíték e  az esetleges bírósági tárgyaláson arra, hogy NEM kaptam meg a számlát? Ha lehet, jogszabályi hivatkozásokat is szíveskedjetek megküldeni.

 

2. Számla megküldése nélkül jogszerű e a Drávanet fizetési felszólítás? (jogszabályi hivatkozást is kérnék szépen)

 

3. A Btel-től 2011. március 3-án kaptam elektronikus visszaigazolást az előfizetői szerződésről (ADSL szolgáltató váltást igényeltem). Szolgáltató váltás esetén ki viseli az átmeneti ADSL szolgáltatási időszak költségeit, azaz a régi szolgáltató által már kiszámlázott, és a vevő által már pénzügyileg teljesített időszak vége és az új szolgáltató által aktivált szolgáltatás kezdési időpontja közötti időszakot? (jogszabályi hivatkozást is kérnék)

 

4.Igényelhetek e hivatalos, azaz rendes aláírással ellátott, pecsétes jelenlegi ADSL szolgáltatómtól (Btel)arra vonatkozóan, hogy az ADLS szolgáltató váltást megelőzően a Btel azt az információt kapta a Drávanettől, hogy a Drávanet felé lejárt a hűségidőm és nincs lejárt esedékességű tartozásom a Drávanet felé?

 

Ü: LNAN

jamais48 Creative Commons License 2011.06.23 0 0 287

Hát ez nem jött össze! Na mégegyszer nekifutok......

Sike?

Előzmény: jamais48 (286)
jamais48 Creative Commons License 2011.06.23 0 0 286

Csak hogy mutassak is valamit :

 

jamais48 Creative Commons License 2011.06.21 0 0 285

Azért köszi az információkat! Mindig okosodik az ember, minden információt meg kell becsülni.

Csak az szeretném tudni, hogy előnyt élveznek e a digitálelőfizetéssel rendelkezők a sávszélesség kiosztásakor.

De ezt csak a szolgáltató tudja. Jelenleg még nem tart ott a digitális szolgáltatás, hogy számomra megfelelő lenne, és nem a minőséggel van gondom, mivel azt nem is ismerem.

Előzmény: S.C.O.O.T.E.R. (284)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!