Keresés

Részletes keresés

VV Creative Commons License 2001.02.09 0 0 504
hát remélem is, hogy olcsóbb lesz. azon a helyen... :-)
a dátumok a www.lordofthedance.com-on kint vannak. ott 15-20-ig van. hogy hány előadás lesz, azt nem tudni.
Előzmény: bécó (503)
bécó Creative Commons License 2001.02.09 0 0 503
Én úgy hallottam, hogy máj 16-tól 21-ig összesen 8 buli lesz ami azt jelenti, hogy lesznek délutáni előadások is!
A jegyárakról nem sokat tudok de állítólag olcsóbb lesz mint a Népstadionban volt!

Ja, ma reggel Ronan király volt!

VV Creative Commons License 2001.02.09 0 0 502
állaccság. :-) de szerintem akkó meg kéne rohamozni má most a jegyüzéreket, mert lemaradunk ( mint ahogy majdnem lemaradtunk a Feet of flamesről is ) :-)

egyébként ma reggel látta valaki az rtl klubon a reggelit? volt benne a Crystal ( a magyar Corrs :-) és közben táncolt Ronan Angie-vel, meg egy számomra ismerelten fiúval hármasban. :-)

CICA Creative Commons License 2001.02.09 0 0 501
hát, a sap nem épp a legideálisabb hely....lentről lehet fellátni a színpadra....vagyis nincs ráláátás...oldalról meg baromi rosszul lehet látni, mindenféle belóg..mi már megjártuk Cotton Club koncerten...szerintetek megoldják, hogy átstrukturálják az egészet? :)
Előzmény: cc3 (497)
hoppaaa Creative Commons License 2001.02.08 0 0 500
Menni kéne... :)
ildy7 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 499
SAP csarnok a BS mellett van ideiglenesen felállitva.
Előzmény: cc3 (497)
cc3 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 498
Bocs. 15-ét kihagytam. Ez már így 6 (HAT!) fellépés. Vajh melyik troupe jön...
cc3 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 497
A hír igaznak tűnik. A LOTD weboldalán május 16-17-18-19-20 szerepel. Helyszín: SAP Halle. Kövezzetek meg tudatlanságomért, de mi az a SAP Halle? Ugye nem a Népstadion!
Akárhogy is számolom ez öt fellépést jelent.
Valamelyikre csak kapunk jegyet. :-)
bécó Creative Commons License 2001.02.08 0 0 496
Sziasztok!!!!

Hallotátok, hogy májusban jön a Lord of the Dance Budapestre??????

VV Creative Commons License 2001.02.08 0 0 495
ha információim nem hamisak, akkor február 24.-én a csodavilágban leadják a Dancing On Dangerous Groundot. utána pedig Ronan Morgan interjú lesz ( ő is táncolt benne. asszem közvetlen azelőtt, hogy magyarországra jött volna tanítani )
CICA Creative Commons License 2001.02.01 0 0 494
Hogy Jean mitől csúnyult meg? Hát a drogtól sajnos.. :((((((( De csodálnám is, ha bírná anélkül ezt az emberfeletti teljesítményt..nézzétek csak meg a fellépési időpontokat...minden nap szinte...hetente egy nap szünet...karácsonykor kettő....NY, Washington, NY, Washington, NY, Washington.....
Azért félelmetes, amikor az esküvői ruhában jobban kiáll a bordája, mint a melle...:(
De fantasztikus a darab...a Finn-t játszó hapsi is nagyon jó karakter, bár olyan, mint a Little Spirit Flatleyéknél...majd egyszer egy új sóban biztos ő is táncolni fog, hogy megmutassa...
a fekete hajú csaj pedig, aki néha szólót táncol, szerintem van olyan jó, mint Jean. :)
A fiúk is szuperek, szerintem a legjobb az egészben amikor részegen ébredeznek..életemben nem láttam még ilyen jó "számot". :)))) De az egészben végig..olyan mimikájuk van, annyira színészkednek, jó értelemben, és látszik, hogy élvezik. :))))) Sokkal felszabadultabb, mint Flatley-ék. Colin sokat hibázik benne, többet, mint a Riverdance-ben, de mit számít...amikor ilyen jó az egész. :))))
Nem hiába ment ez a darab meghívásra és nem szereplőválogatásra. :)
Ja, és a kéztartás. :) Aki ottan táncol (nem reklámozom, de mind tudjuk, ki az..:))))) aszondta, hogy 2 hónapig csak azt tanulták, hogy laza legyen a kéztartásuk, nekik, akik egész életükben leszorított kezekkel táncoltak :) Jó ötlet volt. :)))))
Cica
VV Creative Commons License 2001.01.31 0 0 493
igen. szerintem nagyon randa lett a bőre, és nagyon sovány lett a riverdance video óta. de a tánctudás nem változott. :-))))

hááát... talán egy kelta mitológiákkal foglalkozó könyv. nézz utána, létezik jópár.
más ötletem nincs. de megnézem azt az angolt is, hátha nem hosszú, és akkor nem leszek lusta lefordítani. :-)

Előzmény: cc3 (492)
cc3 Creative Commons License 2001.01.31 0 0 492
VV
Hogy Jean Buttler megcsúnyult!?!?!?
Ugye ezt Te sem mondod komolyan? Ennyire szép két embert ritkán látni, mint ezek ott ketten. Ja persze, a babaarc ami a Riverdance-ben mosolygott egy kicsit megkeményedett, de hát Istenem, 6 év telt el azóta. Ez mindenkin meglátszik.
Apropo... Nagyon szeretném elolvasni Diarmuid és Granie legendáját, de nem találom sehol. A celtic.hu -n mutat rá egy link, de rossz, és semmi sem jön be.
Angolul olvasható itt: http://www.ncf.carleton.ca/~bj333/verse.html
Sajnos ez az én tudásomhoz túl hosszú. Van ötlete valakinek?
Előzmény: VV (491)
VV Creative Commons License 2001.01.31 0 0 491
cc3:
nem vagy elfogult. :-)
tényleg hihetetlenül jó. sikerült nekünk is felvenni, azóta rongyosra néztük. :-)
viszont mindegyiknek van története, csak annyi a különbség, hogy ez az előadás tényleg szorosan kötődik a történet menetéhez. a díszletek meg szerintem egyszerűségükben nagyszerűek. :-) a tánctudásról meg felesleges szót ejteni. mindenki tudja, hogy nem mindennapi :-) csak tudnám mitől csúnyult meg ennyire a Jean Butler...

bonnano:
köszöntünk, mint újabb irigységből értelmetlenül hozzászólót.szánalmas...

Előzmény: cc3 (490)
cc3 Creative Commons License 2001.01.30 0 0 490
Mit látnak szemeim!!!!!!!! Ma kaptam egy barátomtól, aki azt se tudta micsoda, csak véletlenül vette fel az N3 TV csatornáról. Ez a DODG. (Jómagam azt se tudom mi az az N3 csatorna, de a logója ott díszeleg a képernyő bal felső sarkán.)
Az első élmény: Fantasztikus.
A második élmény: FANTASZTIKUS!!!
Komolyra fordítva: Aki a FOF csillogását és show-ját várja tőle az ne keresse tovább. A színpad egyszerű, üres, van rajta egy vasállvány és kész. Néha legördül egy függöny valami képpel, és ennyi.
A szereplők: Tudnak táncolni, de gondolom ez nem újság. A jelmezek nem csillognak, egyszerűek. Olyan, mintha a produkcióra szánt pénzt nem a külsőségekre fordították volna, hanem arra, hogy még jobb táncosokat szerződtessenek.
Jean Buttler and Colin Dunne: Végigtáncolják az egész előadást. Ők a főszereplők, és ők a legjobbak is. Végig ott vannak a színpadon, és végig mozognak. Colin szólója a Riverdance legszebb részeire emlékeztet. Azok a könnyed mozdulatok, amive átrepül a színpadon... és közben mosolyog. :-)
A történet: Ennek biza története van. Minden perc az előadásban ennek a történetnek van alárendelve. Nincsenek "üresjáratok", nincsenek öncélú elemek.
Ha valakinek szerencséje lesz (volt) hozzá, kérem mondja el a véleményét. Lehet, hogy csak én vagyok elfogult...
bonnano Creative Commons License 2001.01.10 0 0 489
az már mégiscsak önteltseg magasfokon, hogy ezt a topicot a kulturában nyitjátok meg
CICA Creative Commons License 2001.01.09 0 0 488
hmmm...volt valahol valami újságban róla, de nem emléxem :(
Ismerősnek van fotója róla, de azt be kellene szkennelni, meg elkérni :((
C.
Előzmény: sirk (487)
sirk Creative Commons License 2001.01.09 0 0 487
Nem, ez egy sima zako...

Amire gondoltam, az legalabb a terdeig ert!

De azert koszi

Előzmény: CICA (486)
CICA Creative Commons License 2001.01.09 0 0 486
erre gondoltál?


itt van még két kép ugyanerről. :) Szólj, ha elmentetted őket, mert akkor leszedem a szerverről :)
második, harmadik

Cica

Előzmény: sirk (485)
sirk Creative Commons License 2001.01.08 0 0 485
Hugom varrónő, NEKI kellene.
Előzmény: sirk (484)
sirk Creative Commons License 2001.01.08 0 0 484
Egy kicsit más, de tudna valaki olyan fotókhoz elérhetőséget, ahol Flatley civilben van, és az a hosszú fekete zakóféleség van rajta, amit pl. itt is viselt a Váci u.-ban???

Hugom varrónő, nemi kellene.

Köszi

hoppaaa Creative Commons License 2001.01.06 0 0 483
A FOF 5000 alatt van...
Nyugatabbra boltokban hozzá lehet férni a Goldhoz?
Előzmény: CICA (482)
CICA Creative Commons License 2000.12.05 0 0 482
szerintem itthon olyan 12-14 körül lesz óvatos becslések szerint. Gondolj bele, hogy amikor a Lord és a Feet bejött, 11-el kezdték az olcsóbb helyeken; mostanra ment le 6-7000-re..akkor az új az mindenképpen sokkal drágább lesz, pláne, hogy most már minden bokorban Flatley-rajongó lapul és nyálcsorgatva rohangál már most az üzletekbe..tutira ráraknak jó kis zsíros hasznot..és ami a nagyobb baj, hogy karácsonyra tuti nem hozzák be, csak jan-febr-ban legkorábban...a boltokban itthon még nem is hallottak róla...:(((
szal szerinetm az a hatezerakárhányszáz forint, amibe a szállítás is benne van, egyáltalán nem sok, én többet vártam (ráadásul, ha még mást is rendeltek volna a címről később, akkor még egy ezressel kevesebbe kerül...)
Egyébként még nem érkezett meg..:((( gondolom, nem fértem már bele az első készletbe..:(((
C.
Előzmény: ildy7 (481)
ildy7 Creative Commons License 2000.12.04 0 0 481
Azért az a 16 font olyan 6000 Ft körül van, ami egy videokazettáért korántsem olyan olcsó. Hogy ennél drágább lesz majd Magyarországon? Ezt csak vicc volt, ugye?
Előzmény: CICA (480)
CICA Creative Commons License 2000.12.04 0 0 480
A GOLD-ot elvileg holnap hozza a postás, ha nem kellett utánrendelniük és a rendelésemet az alapkészletből hozzák. :)))) Öt napot mondtak, hétfőn jött ki, pénteken már az ablakban kukkoltam, hogy hozzák-e. :)))))
Viszont a megrendelés kicsit körülményes; ha van hitelkártyád, akkor egy olyan 40 perces procedúra. ha nincs, akkor ne is álmodj róla, mert csak angol bankon keresztül fogadnak el csekkbefizetést...a csekk kb. 2 hét alatt ideér, ha megrendeled, aztán mehetsz valami környező országba befizetni...:(((( (a német amazonnál meg nem is lehet rendelni még.) ja, és PALos a kazi, szal csak palos tévén és videjón fog menni...:((( viszot olcsó. :)) szállítással együtt 16 font, ha mást is renelsz később, csak 14..szal nem egy mellbevágó összeg; itthon 2szer ennyi lesz valszeg...

A Dancing On Dangerous Ground, aminek a megjelenését 20-ra ígérték, az meg hirtelen úgy eltűnt az Amazontól, hogy csak úgy porzott..se kép, se hang...minden rámutató linket leszedtek, és hiába keresed, semmit nem talál a címen. :(

na majd megírom, mit láttam, ha megérkezett! :DDDDDDD
C.

ildy7 Creative Commons License 2000.12.03 0 0 479
Magyarországon még nincs, a múlt héten jelent meg Dublinban. Próbálkozz az Amazonon talán.

Egy kis ízelítő:

Recently released Michael Flatley video entitled 'Michael Flatley Gold'. Running time two hours four minutes. Video contains all Michael's greatest hits, plus two sneak previews of exclusive dances recorded especially for the video, recorded on the set of Michael's new film. Also features five brand new dances and new versions of his classics, filmed at the one-off spectacular in Budapest this year. In his own words, Michael tells the story of his career in an intimate and revealing interview. He also opens up his personal photo album and reveals rare film footage, taking the viewer on a journey through his favourite old and new dances from the time before the Eurovision success to the present day. Tracklisting is as follows: RIVERDANCE (Riverdance, Reel Around the Sun, Distant Thunder, Riverdance Finale, Firedance); LORD OF THE DANCE (Cry of the Celts, Lord of the Dance, Warlords); FEET OF FLAMES (Cry of the Celts, Celtic Dream, Breakout, Warlords, Celtic Fire, Whispering Wind, Sunrise, Siamsa, Feet of Flames, Planet Ireland, Encore); FEET OF FLAMES IN BUDAPEST (Court of the High Kings, Firedance, Cleopatra's Spell, Thunder and Lightning, Stolen Kiss, Jester's Nightmare, the Duel, Victory March, Victory Dance, Feet of Flames); SPECIAL FOOTAGE (Two preview dances from the set of Michael's new film 2000, John F Kennedy Centre Performance 1987, Michael reunited with the Chieftains 1998).

ambrozia Creative Commons License 2000.12.03 0 0 478
Magyarországon hozzá lehet már jutni a GOLD-hoz? Karácsonyra kellene!
Előzmény: dals (473)
Silhotte Creative Commons License 2000.12.02 0 0 477
Sziasztok, ha valakinek közületek van olyan Nokia mobiltelefon készüléke amibe csengőhangokat lehet gombokkal írni, próbálja ki a következöt:

2a2,4f#2,8e2,8f#2,8g2,8f#2,8e2,2d2,4f#2,8f#2,8g2,4a2,8g2,8f#2,4e2,4a1,4a1,8P,8a1,4d2,4d2,4d2,8e2,8f#2,8e2,8f#2,8g2,4a2,8g2,8f#2,4e2,4e2,8e2,8g2,8f#2,8e2,2d2.

Nekem ez csörög és k**va jó!!!

CICA Creative Commons License 2000.11.12 0 0 476
jujjj, de jóóóóóóóóóóóóó :)))))))) na akkor mászkálhatunk lassa nutána, honnan lehet megrendelni. :)))
én meg még csak a Celtic Cafét sem ismertem..:(((
ja, látom is..az Amazonnál potom 14 font... :))))) nem is olyan vészes. :)))) van valakinek hitelkártyája? :))
Előzmény: Visitor22 (475)
Visitor22 Creative Commons License 2000.11.12 0 0 475
Ez tényleg új, Best of válogatás és Budapest is rajta lesz! A Celticcafe-tól kapott üzenet: Budapest is a beautiful place! I hope that many more get to see it through Michael Flatley's new video "Gold," which will be released in the U.K. on Nov. 27th. A http://www.celticcafe.com oldalon: To be released on November 27! Michael Flatley's latest video, Gold, is a perfect blend of 'Best Of' performances, and footage from Feet of Flames in Budapest in July 2000, with backstage scenes.
Előzmény: CICA (474)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!