Keresés

Részletes keresés

inhibited Creative Commons License 2005.06.07 0 0 146
Üdv!

szerintem Szücsi abban az esetben jó, ha már van valami előképzettséged ÉS barátod a lassie fair (hajjaj de régen volt, így kell írni? ;)) ) nevelési stílus.
hat tök kezdő vagy érdemesebb egy "szigorúbb" helyet keresni, ahol markánsabban "kérik számon" az alapokat...
így az elején sokkal gyorsabban tudsz fejlődni!
később pedig majd úgyis rájössz, hogy tudsz e a lazább milliőben is koncentrálni vagy kell a poroszos fegyelem...;)))
a sérülésről+formagyakorlatról+tökölésről+utcai hatékonyságról más a véleményem, de hát ugye... ;))
Előzmény: Törölt nick (144)
Bandi-T Creative Commons License 2005.06.07 0 0 145
Szervusz!

A te esetedben mit jelent, az, hogy elég idős?

Ennek a topiknak nem túl nagy a látogatottsága; a kedvenceim között találsz néhányat, amit többen, különböző stílusokból is olvasnak; ha ott kérdezel, több oldaról is választ kapsz.
Előzmény: Ryu (143)
Ryu Creative Commons License 2005.06.05 0 0 143

Üdv mindenki!

 

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok, de lehet, hogy rossz ajtón kopogtatok. Valamilyen küzdősportot szeretnék tanulni, elsősorban önvédelmi célból. Mivel már elég idős vagyok, eztért nincs túl sok időm, szóval valami olyasmi kéne amihez nem kell hetente 5x edzeni. Mivel 10 éve rendszeresen sportolok nem kell sörhastól megválnom, meg ilyenek, de küzdősportok terén abszolút nulláról indulnék. Szóval mit ajánlotok, hova forduljak? Köszönöm a válaszokat előre is!

Bandi-T Creative Commons License 2005.05.19 0 0 142
<REKLÁM>
2004. október 2., Győr, Light OB II. forduló: http://andras.kadinger.hu/~bandit/video/2004_10_02_Gyor/
</REKLÁM>
Bandi-T Creative Commons License 2005.05.06 0 0 141
<REKLÁM>
Feltettem az április másodikán Szolnokon megrendezett WAKO magyar kick-box Light-Contact OB első fordulóján készített felvételeimet netes minőségben ide: http://andras.kadinger.hu/~bandit/video/2005_04_02_Szolnok/

Van még március 26., Győr, Semi-Contact első forduló itt: http://andras.kadinger.hu/~bandit/video/2005_03_26_Gyor/

DVD-t kérjetek emailben
</REKLÁM>
zsolt111 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 140
sziasztok! Ezúton értesitek mindenkit, hogy 2005.május 15-én a Pest Megyei Kick-Box Egyesület rendezi meg az II. osztályú Full contact, Low-kick, Thai-kickboxing Országos Bajnokság soron következő fordulóját. Részletek a www.kickbox-pest.hu weboldalon. Jegyek korlátozott számban még rendelhetőek. Reményeim szerint szinvonalas, igényes versenyt fogunk összehozni. A verseny szüneteiben más stilusú harcművészeti bemutatókkal kedveskedünk nézőinknek. ( bot-kés-kard, stb...) Szép napot mindenkinek és szeretettel várok minden versenyzőt és nézőt. Bedi Zsolt elnök
Bakondi Patrik Creative Commons License 2005.04.11 0 0 139
Kedves Gábor! Én lennék ez a szuperhős Bakondi Patrik! Néhány dolgot szeretnék mindössze tisztázni: 1.) Soha senkinek nem mondtam, hogy magyar bajnok voltam valaha is (mivel nem voltam). 2.) 2005 Márciusban Komárom-Esztergom Megyei Területi Bajnokságon 2. helyezést értem el, az erről szóló oklevelet a lentebb található Zrinyi Miklós úr adta át. Róla bizonyára hallottál már. 3.) A csajozásról annyit, hogy ritkán hallottam olyan nőről aki örült volna annak, hogy a barátja, pasija elmegy egy versenyre és szétvereti magát, vagy ő ver meg valakit. 4.) Szerintem ha nem ismersz valakit ne hozzál döntéseket vele kapcsolatban. Köszi, Patrik
Előzmény: Goszi777 (135)
Goszi777 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 138

Köszi szépen!

Egy csaj ismerősöm hívott fel, hogy nem-e hallottam róla. Mondtam, h én nem ismerem a kickboxosokat, mivel mást csinálok, de nekem is gyanús az ilyen.

A srác 31 éves, gondolom ilyen dumával nyomul a nőknél:)

Előzmény: Törölt nick (136)
moradizs Creative Commons License 2005.03.30 0 0 137

Sziasztok!
Üdvözlök minden sportbarátot és örömmel közlöm Veletek, hogy a Csepeli Kick- Box Szabadidősport SE után érdeklődőknek minden eddiginél könnyebb dolguk lesz információkat megtudni a klubról. Az elérési út: www.kiralyteam.hu
Érdemes belesni, többek között azért is mert hamarosan külföldi bunyósok meccsei is felkerülnek teljes egészében az oldalra.

Goszi777 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 135

Sziasztok!

 

Az a kérdésem, hogy hallottatok-e egy bizonyos Bakondi Patrik nevű emberről. Azt állítja magáról, hogy 79kg-ban magyar kick-box bajnok.

 

Köszi,

Gabor

Bandi-T Creative Commons License 2005.03.25 0 0 134
Nézzétek mit tojt a nyuszi: a magyar WAKO kick-box most vasárnap, Pécsett, full-contact/low-kick/WAKO-Thai szabályrendszerekben megrendezett OB I. fordulójának meccseit: http://www.kadinger.hu/~bandit/video/2005_03_20_Pecs/ :)

DVD rendelhető nálam
akoka Creative Commons License 2005.03.23 0 0 133

Szia Miki !

Mert nekem   a fél nyolcas edzés elég késő   .

A haverjaimnak sem jó    mert elfáradnak már estére.

Szóval  inkább  akkor szólj  ha beindul a   1730as  de  em rtudom kié az a telefonszám

Előzmény: miki111 (131)
akoka Creative Commons License 2005.03.23 0 0 132

Szia Miki !

Nekem  jobb  lenne  ha lenne    ha beindulna  a 1730-as    edzés.

Egyébként  mennyit tudnál velem    foglalkozni mert küzdősportot  még   nem csináltam  . A haverjaim azt mondják     elég nehéz csinálni.

Majd  lemegyek    akkor   vagy megpróbálok előbb egy kicsit akoka

Előzmény: miki111 (131)
miki111 Creative Commons License 2005.03.08 0 0 131

Sziasztok!

 

Márciustól új kick-box edzéslehetőség: III.ker.Bogdáni út 1-3.

Kezdők:  kedd-csütörtök 17.30-19.00-ig

Haladók:kedd-csütörtök  19.30-21.30-ig

Érdeklődni lehet a 06/20 3540-117-es telefonszámon.

Paganel Creative Commons License 2005.02.11 0 0 130
Szia Miki!
Ebben a sportágban nem rendeznek senior viadalokat?
Ha ilyen lehetőség lenne , azt hiszem érdekelne!
Paganel Creative Commons License 2005.02.10 0 0 128
Örülök , hogy ennyire szereted a Szücsit , biztos igazad is van .
Persze én jobban szeretem a Zrínyit , más munkamódszere van és ez hozzám sokkal közelebb áll.
Visszatérve a Szücsihez minden elismerésem az eredményeiért!
Előzmény: Törölt nick (127)
miki111 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 126

Szia!

 

A kipróbálás rendben és az önbizalmaddal sincs gond!

Azonban:- szeptemberben nem lesz EB

               - ez azért nem egy olyan sportág, ahol féléves munkával válogatott lehetsz

               - azért ez jóval többről szól, de ha gondolod mindenképpen próbáld meg!

Kedden várlak!

 

Miki

Előzmény: Lőrke (125)
Lőrke Creative Commons License 2005.02.07 0 0 125

 

 Szia Miki!

 

 Érdekelne az edzes lehetoseg, teljesen kezdo vagyok a kuzdosportok teren, ja es 27 eves.. Nem tudom hogy mennyire szamit e teruleten a kor, /izomzat, hajlekonysag stb./ de remelem bele lehet jonni a ritmusba. En minden esetre hatarozottan szeretnem kiprobalni magam, ....talan komolyabban mar a szeptemberi EB-n. :)

 

Elore is koszi

Udv. T.

Előzmény: miki111 (124)
miki111 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 124

Szia!

 

Ha van kedved a III.ker-ben a Laborc utcában most van lehetőséged, ez egy vegyes csoport, itt biztosan tudsz edzeni.Gyere el és próbáld meg!

Ha érdekel a telefonszámom: 06-30/9541-392

 

Üdv: Miki

Előzmény: alexa05 (123)
alexa05 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 123
Sziastok! Nagyon szeretném újra kezdeni a kickbox edzést. Ha van olyan csoport ami mostanában alakulgat (nem feltétlenül teljesen kezdő) szívesen csatlakoznék. Jó régen viszonylag rövid ideig Ignéczi László tanítványa voltam.
surican Creative Commons License 2005.02.06 0 0 122

Szia Linda

 

Mint ahogy a Miki írta, mindig lelhet időt szakítani.Én dolgozom és edzek, néha nehéz összeegyeztetni, de minden csak szervezés kérdése.Gyere próbáld meg!

 

Előzmény: Linda/Bp. (118)
miki111 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 121

Szia Linda!

 

Tudom, hogy elég nehéz, de szerintem ha nem tud az ember saját magára szánni heti 4-5 órát, akkor az baj.

Egyébként is , a fizikai terhelés nagymértékben javítja a szellemi tevékenységet.

Az meg, hogy mit csinál az ember szinte mindegy, csak mozogjon!

Bár ez csak az én véleményem.

 

Üdv: Miki

Előzmény: Linda/Bp. (118)
miki111 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 120

Szia !

 

Az nem közel van hozzá, hanem ugyanott van, pontosabban az Árpiéknál edzünk.

Még nem sokan vagyunk- 22-en, de még nem is kezdtük hírdetni.A tagdíj attól függ ki, milyen szinten van és mik a tervei.

Üdv

Előzmény: Bandi-T (117)
zsolt111 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 119
Ha gondolod szivesen megadom a Z.Miki telefonszámát, bár gondolom te is tudod. Ha mégsem bármely Egyesületének a honlapján megtalálod és akkor fel tudod neki tenni a kérdéseidet és nem itt a fórumban kell megtenned. Most igy úgy érzem, hogy nem értetted meg amit nemrég irtam és kértem itt a fórumban. Köszönöm a megértésed
Előzmény: Bandi-T (117)
Linda/Bp. Creative Commons License 2005.02.02 0 0 118
Sziasztok! A legelső kérdésre válaszolva, szerintem ez a sport látványos és élvezhető, persze ízlések és pofonok. Jómagam közel 9 évig űztem verszenyszerűen kissebb sikerekkel e sportot és most, hogy a tanulás és a munka mellett nem igazán jut rá időm iszonyat hinyzik.
Bandi-T Creative Commons License 2005.02.02 0 0 117

Ja! Üdv a topikban! :)

 

Hmm, akkor ez Kalmár Árpád (Kyo) "Stabilitás" edzőterméhez közel lesz valahol.

 

:( Délután 6-ig úgy volt, hogy le tudok menni, de aztán végül mégsem.

 

Végül hányan voltak, milyen volt az edzés?

 

Tényleg, mit mondhatunk: kiknek szólnak az edzések? Tagdíj?

 

Írj majd, ha körvonalazódik valami a szombati alkalmakkal kapcsolatban.

 

A Zuglóban szervezett kezdő-verseny [képek, szöveg] - úgy hallottam - elég jó visszhangot keltett. Most, hogy különváltatok, van már terv, hol és hogyan folytatódik? A régi helyen? Az új helyen? Esetleg mindkettő? :)

Előzmény: miki111 (116)
miki111 Creative Commons License 2005.01.31 0 0 116

Hali!

 

gondoltam, hogy Te vagy-nem volt nehéz kitalálni.

Ahogy a Bécsi útra ráfordulsz az első lámpánál balra felfele a dombra- ahol az Ericson van- valami csillagvizsgáló van alul, ott kell bemenni- bal oldalon- aztán a kapu után jobbra felfele ütközésig.

Egyébként lesz lehetőség full gyakorló meccsekre is. Még az időpont nem biztos, de nagy valószinűség szerint szombatonként.

Üdv: Miki

Bandi-T Creative Commons License 2005.01.31 0 0 115
Igen, azt hiszem jól sejted. Kameraakkumulátor! :)

Hol van ez a Barátság Szabadidőpark? Mert se google-lal se a terkepcentrum.hu-n nem találtam...
Előzmény: miki111 (105)
Bandi-T Creative Commons License 2005.01.31 0 0 114
Egy ismerősöm keres full-contact jellegű gyakorlóküzdési lehetőséget. Tudtok ilyet ajánlani Budapesten?
zsolt111 Creative Commons License 2005.01.29 0 0 113
Egyetértek veled. Ez a mi titkunk marad. A teremben azért elmondom, hogy ne irkáljon tőlünk se senki. (pl:zek1)
Előzmény: miki111 (110)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!